Vladyslav77777 3 июня 2022, 17:33
Дружина знімала кошти в Польщі, оскільки хотіла здійснити покупку, перед зніманням коштів передзвонив в банк на гарячу лінію, шоб уточнити всі деталі, та запитатись по якому курсу будуть конвертуватися гривні в злоті, у відповідь почув по курсу на ПОТОЧНИЙ ДЕНЬ, розмова є в них записана, оскільки всі розмови записуються, через тиждень прийшов перерахунок і комісія в — 1000грн. Як результат виглядає так що вони просто брешуть і розводять людей, працюю з цим банком довший час, буду закривати всі рахунки і свого ФОП теж закрию, оскільки в 21 столітті у період війни, займатись розводом у такій серйозній установі це просто не припустимо. НЕ РЕКОМЕНДУЮ
Kredobank 6 июня 2022, 17:57
Щоб ми могли проаналізувати якість наданої Вам консультації, просимо у приватні повідомлення вказати нам Ваші ПІБ, номер телефону та дату звернення на Інформаційну лінію банку.
Додатково наголошуємо, що схема конвертації валют при списанні коштів з рахунку по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки, за кордоном описана в Правилах банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору, та на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Users 1 июня 2022, 12:15
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Замковая, 7
При переводе на вашу карту небольшую сумму, карту могут просто заблокировать их отдел безопасности. Но при этом ни оператор ни в отделение банка не могут дать Вам ответа и говорять ожидайте смс. Из-за того, что отдел безопасности работает другой программой, что у оператора и в отделении банка нет доступа к такой программе. Не рекомендую пользоваться этим банком, так как потеряете время и деньги. Тем более в такое время, когда нужна каждая копейка.
Kredobank 2 июня 2022, 16:14
Ми проаналізуємо описану Вами ситуацію та надамо відповідь у приватні повідомлення.
lessfer 31 мая 2022, 10:05
НЕ рекомендую! Починаючи від супернекомпетентних працівників та закінчуючи чудо-додатками, в яких несинхронізована інформація та не відповідає дійсності, через що проводяться операції з коштами, про які дізнаєшся постфактом, як от продаж валюти
Kredobank 31 мая 2022, 14:26
Щоб ми могли проаналізувати описану Вами ситуацію та надали зворотний зв’язок, просимо у приватні повідомлення повідомити нам Ваші ПІБ, ІПН та детальніше описати суть порушеного питання.
Або заповнити форму на сайті банку, за посиланням:
krovla 30 мая 2022, 13:50
02.05.2022 року мені моі друзі дали гроші на бінокль нічного бачення по курсу кредо банка щоб я купила в Польщі.я поставила гроші на рахунок в максимальній допустимі сумі 100000гр.поіхала в польщу купила бінокль нічного бачення на передову хлопцям, а через три дня бачу мінус у себе на карті 7231.13гр.тобто на тому захотів заробити банк получется.в результаті я маю мінус і не знаю що мені робити
Kredobank 30 мая 2022, 14:53
Ми проаналізуємо описану Вами ситуацію та обов'язково надамо зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
Yv Pe 27 мая 2022, 22:21
Мав у минулому кредит у Кредо.
Загалом проблем з обслуговуванням самого кредиту не було.
Але:
1. Мобільний додаток — це просто жесть, мінімум функціоналу, максимум багів: продивитися оплату за більше 2х місяців — не можна (на резонне питання коллцентр відповідає: ідіть у відділення друкуйте), графік виплат — половина цифр N/A відображається…
2. По закриттю кредиту попросив вислати довідку про закриття на електронку, або поштою (я оплачую доставку) — відповідь банку: не можна, їдьте у відділення, ми такого не робимо. Після вмовляння шо у воєнний час нема змоги приїхати у інше місто згодилися зареєструвати звернення. Через 15 днів вирішив спитати результат — відповідь, довідку не вишлемо.
Клієнтоорієнтованість 0.0%
Kredobank 30 мая 2022, 14:51
Дякуємо за зворотний зв'язок стосовно обслуговування в АТ «КРЕДОБАНК». Ми проаналізуємо озвучені Вами проблеми та надамо відповідь у приватні повідомлення.
Walentyna Sz 26 мая 2022, 21:48
Недоброго дня!
Складається враження, що банк списує кошти, використані закордоном, у зручний йому день і по зручному йому курсу, і тим самим заганяє дебетні рахунки в мінус. Ще раз — дебетні картки. Дебетні. Зарплатні картки. Без попередження. І робить це банк массово і свідомо. Інформація до здійснення трансакції про те, що так буде, банком надана не була. Завдяки діям Кредобанку мої діти два тижні не матимуть що їсти. Це буквально, не фігурально. І так ситуація хоч вбийся, а тут ще завдяки Кредобанку їсти ми тепер не будемо взагалі. Сподіваюся, це зробить керівництво Кредобанку щасливішим і надасть особливої втіхи під час війни.
Добре заробили на голодних дітях?!
Нешановний банк, за ті два з копійками роки, які я мала нещастя бути вашою клієнткою, було багато чого: від кількох годин очікування у відділенні на Воровського, коли вимкнулась електрика під час моєї банківської трансакції, а у вашому «прекрасному» банку немає джерел безперебійного живлення, і просто для того, щоб трансакцію відмінити треба чекати невизначений і тривалий час. Були декілька візитів у відділення на Святошино, в якому усіх охочих маринували під час епідемії ковіду у манюньому касовому залі при непрацюючих касах з годинку. І не раз так маринували. І «провали» в роботі карток по декілька годин. Коли ні заплатити, ні перевірити стан балансу неможливо. І ти стоїш на касі як  *** , а оплатити покупку не можеш, бо Кредобанк — всьо. Висококласна професійна робота банку, чи не так?!
Я напишу відкритого листа вашому керівництву, я напишу ПКО Банку Польському. Те, що ви робите зараз, списуючи невідомо-які суми і невідомо-коли — навіть якщо дрібнюсіньким шрифтом на сто першій сторінці публічної оферти десь там раптом написано, що банк так зробити може, це — не нормально, це — здирництво. Це — як обікрасти людину на вулиці. Ваші дії когось можуть вбити.
Walentyna Sz 26 мая 2022, 20:42
Доброго дня!
Поясніть, будь ласка, яким таким казковим чином по дебетним рахункам виникла заборгованість?
Банк справляє жахливе загальне враження абсолютно некоректної роботи. Некоректно усе, починаючи від незабутніх вражень, коли у відділенні на Бульварно-Кудрявській виклинилося світло під час проведення банківської операції, і ми понад дві години чекали просто на можливість її відміни, бо джерел безперервного живлення у банківському відділенні немає.
Якість роботи окремих відділень взагалі не витримує жодної критики. У відділенні на Святошино було абсолютною нормою нагнати десяток клієнтів у розпал епідемії ковіду і маринувати їх при непрацюючій жодній касі годинку.
І закінчуючи «провалами» в роботі карток, коли по декілька годин ними не можна скористатися і отримати інформацію щодо стану рахунка.
Послугами Кредобанку я надалі користуватися не збираюся.
Kredobank 27 мая 2022, 11:06
Дякуємо за відгуки. Ми проаналізуємо викладену Вами інформацію та обов'язково надамо зворотний зв'язок у приватні повідомлення.
lanabotsko2202 25 мая 2022, 22:52
Отделение по адресу: Львов, ул. Зеленая, 17
Я знімала в терміналі за кордоном кошти 20 травня, гроші списались, через 5 днів після того у мене з’явився мінус 7 тис грн на рахунку про що не була попереджена.

Кредо Банк обманним шляхом забирають з карти гроші, конвертуючи у ті дні, які вигідно їм і по курсу якому хочуть. Змінюють також виписку

Буду писати офіційну заяву і звертатись на всі гарячі лінії, що робити далі
Kredobank 26 мая 2022, 16:06
Вже аналізуємо Ваш відгук та надамо зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
User1209 21 мая 2022, 21:13
Користувались карткою в Канаді для розрахунку в магазині та для зняття готівки, потім через неділю отримали мінус на рахунку, все як коментарх людей нижче, банк посилається на різницю курсу…саме цікаве, що в день начеб то доплати по вищому курсу, робили покупку і курс відрізняється, а за цю покупку саисали додатково ще через 3 дні.
На момент розрахунку приходять смс з залишком і там все ок, в онлайн кабінеті також все ок але не на довго…згодом просто у вас мінус… а через пару днів вже історія і виписка інші)) як магія
Отож, заманюють неіснуючим курсом аби ви користувались кредо, а потім через 3−7-10 днів ви платите більше ніж могли б заплатити в іншому банку.
Kredobank 25 мая 2022, 12:35
Щоб ми могли детальніше проаналізувати описану Вами ситуацію та надати зворотний зв'язок, просимо у приватні повідомлення повідомити нам свої ПІБ та ІПН.
Victor2002 21 мая 2022, 17:09
Знімав злоті закордоном з гривневої картки…(знав би що так буде — ніколи б не використав цей недобанк). Суть в тому, що через 3 приблизно дні мене загнали в овердрафт на 8 тисяч гривень. У відділенні і на гарячій лінії говорять, що то нормальна ситуація, що спочатку одну суму блокують, а потім списують зовсім іншу… ну знаєте, в інших банках це рідкість і тим більше різниця курсу аж 8% не в мою сторону. а ще почитавши відгуки зрозумів — то це завжди у них так… хіба це нормально?
Kredobank 25 мая 2022, 12:33
Ми з’ясуємо деталі описаної ситуації та надамо Вам зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
panni 17 мая 2022, 12:08
Отделение по адресу: Киев, пр-т Степана Бандеры, 21
Передісторія: на початку війни Кредобанк на своєму сайті оголосив про кредитні канікули за основною сумою кредиту, але попередив, що відсотки нараховуватимуться у повному обсязі, але без штрафних санкцій за несплату до 01.06.22. Жодних додаткових дій з боку клієнта не потрібно. У результаті за період березень-травень у повному обсязі нараховані за графіком основні суми за кредитом і відсотки, але дійсно без штрафних санкцій. На питання в чаті, чим відрізняються кредитні канікули по основній сумі кредиту та нарахуванням процентів за ним (які нараховуються однаково згідно графіку), консультант відповів копіпастом того ж тексту з сайту і заявив, що всі питання, які цікавлять, я можу задати у відділенні особисто або запросити онлайн відеосеанс з консультантом, так як у зверненні через чат вони не можуть мене ідентифікувати.
Перша думка щодо онлайн консультації була — молодці, подумали про клієнтів, які були змушені виїхати з країни та об'єктивно не можуть відвідати відділення банку. Але після візиту на сторінку та ознайомлення з умовами захоплення закінчилось.
По-перше, у списку країн, з яких можна замовити сеанс, є США, Великобританія та Канада, але немає Словаччини, Румунії, Франції, Іспанії, Австрії та інших європейських країн, до яких виїхало багато українців після початку війни.
По-друге, за умовами, які озвучує банк, після реєстрації вони надсилають e-mail та sms із посиланням і клієнт має 3 хвилини, щоб підключитися, інакше він іде в кінець черги.
У результаті я залишила запит зі своїм українським номером та вказала слот часу для зв’язку. Запит було надіслано 5 травня.
Після кількох днів очікування та відсутності зв’язку від банку, я спробувала надіслати новий запит, але вже без зазначення певного часу (з першим вільним консультантом). Запит був відхилений як повторний.
Я почекала ще тиждень і 16 травня написала в чат на сайті банку питання — коли чекати на зв’язок. У мене запитали, коли буде зручно, після чого надійшов лист із посиланням на зустріч із консультантом (о 15.09) та смс (о 15.10), о 15.11 я перейшла за посиланням — зустріч вже закінчилася, про що я відразу ж написала банку. Різниця між часом отримання листа від банку та часом моєї відповіді — якраз 3 хвилини, тобто швидше за все консультант завершив зустріч до того, як прийшла інформація на пошту та смс. Повторні запити знову були відхилені.
Звернення до чату та пошти завершилося текстом про те, що інформація про помилку передана в ІТ банку та запитом моїх контактних даних для організації консультації.
У результаті 17 травня мені надійшло 2 листи та смс про те, що мене відправили в кінець черги, а через одну хвилину про те, що банк не зафіксував мого з'єднання з консультантом, тому мій запит на консультацію було видалено і мені запропонували заповнити форму заново.
У результаті питання до банку залишилися без відповіді:
в чому полягають кредитні канікули за основною сумою кредиту, якщо по суті тіло кредиту нараховується так само, як і відсотки (немає лише штрафних санкцій, до 01.06)?
як зв’язатися з вашим онлайн консультантом, якщо всі мої звернення і спроби зв’язатися з консультантом (більше 10 різними каналами) завершилися видаленням запиту?
Якщо вам потрібна допомога в організації процесу роботи з клієнтами, я можу запропонувати свою консультацію на волонтерських засадах (бізнес-аналітик та керівник проектів з досвідом роботи в банках з різних напрямків, включаючи роботу з клієнтами), тому що те, з чим я зіткнулася — це відсутність або нормального процесу, або відсутність сервісу як такого.
Kredobank 19 мая 2022, 18:10
Щоб ми могли проаналізувати ситуацію, просимо у приватні повідомлення вказати Ваші дані, за якими реєструвались на відеоконсультацію.
Andry22 17 мая 2022, 9:14
Банк відмовився видалити кредит з УБКІ, який був виданий помилково, банк сам визнав що це була технічна проблема
Робив запит через Убкі щоб повністю видалити кредит з кредитної історії
Банк відповів на звернення до Убкі що помилки немає.
Убкі написав що можливо його повністю видалити якщо банк підтвердить що це було помилково
Чомусь банк це не підтвердив в Убкі
Kredobank 25 мая 2022, 12:28
Відповіли Вам у приватні повідомлення.
Andry22 10 мая 2022, 0:35
Приписують кредити, ЯКИХ ТИ НЕ БРАВ.
Кредит відкривається в той самий день коли ти відкрив рахунок і ПЕРЕДАЄТЬСЯ до УБКІ.
В Убкі його статус ВІДКРИТИЙ, ШАХРАЇ з Кредобанку відкривають його на 50 років.
Не зв’язуєтесь з кредобанком.
За 4 місяці я не отримав АДЕКВАТНИХ пояснень.багато разів обіцяли надати пояснення телефонним дзвінком
Kredobank 13 мая 2022, 16:39
Надали Вам відповідь у телефонній розмові.
Alexclr 4 мая 2022, 18:15
Здійснював транзакцію 28.04 на по курсу 6.584, майте на увазі це пятниця.
Банк повідомив що платіж було завершено на момент 1 числа (неділя), по курсу 7,296
Там звичайно конвертації банку, з зл. на евро, а потім евро на грн, но не суть.
Суть в тому що зараз війна, і курс НБУ зафіксований.
Банк «розрахував» мене на 3 дні пізніше покупки по значно дорощому, своєму внутрішньому курсі. До речі за такі «послуги» ще й платиться 1% за конвертацію.
Kredobank 6 мая 2022, 12:16
Для того щоб ми могли розібратись в ситуації, просимо у приватні повідомлення повідомити нам Ваші ПІБ та ІПН.
alexgunza 3 мая 2022, 22:25
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Во время войны как и многие другие жители страны были вынуждены покинуть территорию страны, все пользуемся банками за границей. Так вот КредоБанк решил на этом заработать по очень хитрой схеме.
И так в чем суть. Любой клиент КредоБанка имеет возможность поставить приложения для отслеживания баланс, пересылаем денег ну и ещё несколько достаточно скудных опций, но тем не менее.
Суть мошеннической схемы кредобанка которую я лично обнаружил когда пользовался услугами банка за границей. Как работаем схема обмана КредоБанка.
Снимаю деньги в Польше понятное дело с гривневой карты, при курсе НБУ 28.04 в 6,58 за один злот Кредобанк списывает 6831 грн за 1000 злот. Ну показалось мне адекватно для банка, заработать 20 копеек на 1 злот. Курс системы MasterCard на этот день была 6,61. Но КредоБанк придумал схему, которую сейчас активно применят всем без исключения своим клиентам, рассказывая об «очень большим» скачках курса платежных систем, которые меняются каждый день и очень сильно. Так вот через 3 дня я случайно обнаруживаю отрицательный баланс на карте почти в 6000 грн, при том что все мои траты за границей были около 60 000 грн. 10% Карл!!! Что делает конкретно КредоБанк, он считает конвертацию валюты через несколько дней по своему! Своему! Завышенному курсу который у меня примерно получился 7,5 грн за 1 злот. Горячая линия банка мне очень сильно пытались объяснить «мы не причём» это курс так менялся у платежных систем. Сам КредоБанк мошенники, искусственно подымает курс как ему вздумается и зарабатывает на таких операциях до 10% чистой прибыли. Ну что КредоБанк? Ответить есть что? Я жду что вы одумаетесь и вернёте мне мои деньги которые вы в военное время украли у моей семьи!
Kredobank 6 мая 2022, 12:10
Уже з’ясовуємо причини виникнення описаної ситуації та надамо Вам зворотний зв’язок у приватні повідомлення.
олег малиновський 3 мая 2022, 9:22
КРЕДО БАНК БАНК ШАХРАЙ28.04.2002 тобто в четвер я зняв у польщи в еквіваленті 100000гр злоті.пройшов четвер пятниця субота неділя. в понеділок дивлюсь, а у мене на рахунку мінус 8900гр.на гарячій лініі мене повідомили що від четверга до понеділка змінився курс і це різниця курсів.просто шок як таке може робити банк
Kredobank 6 мая 2022, 12:09
Минфин
Ответ администратора
3 мая 2022, 14:14
Відгук зарахований (на 03.05.2022).
Abrek Abrek 30 апреля 2022, 15:33
Отделение по адресу: Ужгород, пр-т Свободы, 35/36
1) Ауу, банк…То шо за курс по платіжним карткам??? Зняти евро за кордоном, курс ранком — 31,12 грн., після 10.00 ранку — 33,93 грн + комісії — 1 евро = 35 грн!!!
Курс Mastercard 30.934 грн., А У ВАС ШО В КАСІ ШО ПО КАРТКАМ 33,93 + комісії
2) Поповнити картку не можливо — не працює купюроприймач.
Kredobank 2 мая 2022, 17:33
Дякуємо за відгук.
Інформацію про несправність купюроприймача взяли до уваги та обов’язково виправимо. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
А що стосується курсу валют по платіжних картках та схеми конвертації при списанні коштів з рахунку клієнта, то детальна інформація за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Три літри 27 апреля 2022, 10:59
Отримав другу частину бонусу за користування карткою Правильна.
x0.at/1U0C.jpeg
Kredobank 2 мая 2022, 17:18
Дякуємо за схвальний відгук! Ми і надалі ставатимемо кращими для вас.
Andry22 26 апреля 2022, 1:19
Кредит якого я не брав відкрився на 50 років, банк пише що на 50 місяців (є докази в Убкі)
банк написав що він може встановити тільки через 3 місяці після відкриття, но кредит відкрився в той самий день, коли був відкритий рахунок (вже не правду банк написав)
Запитую 30 раз: чому банк передав в Убкі що я взяв в кредо (недобанку) кредит ,і статуси того кредиту в кредитній історії був ВІДКРИТИЙ
Є інші картки, но ніхто не передає в УБКІ що в в мене є кредит в Убкі, коли я нічого не брав
Kredobank 2 мая 2022, 16:01
Відповіли Вам у приватні повідомлення.
Andry22 17 апреля 2022, 23:13
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
«Добрий день!
Ми проаналізуємо інформацію, яку Ви виклали у відгуку та особистих повідомленнях, та обов’язково надамо зворотний зв’язок.»

Так і не отримав зворотний зв’язок
В відділенні фіксували, на гарячій фіксували, через Мінфін фіксували, НО за 2 місяці так і не отримав пояснення, що то був за кредит на мене відкритий строком аж на 50 років
Kredobank 18 апреля 2022, 17:54
На Ваш відгук від 26.02.2022 р. ми надали Вам відповідь 03.03.2022 р. у приватні повідомлення та Ви підтвердили вирішення проблеми. Що стосується Вашого відгуку від 02.04.2022 р., то аналіз ще не завершено. Постараємось прискорити його та якнайшвидше надати Вам відповідь. Дякуємо за розуміння.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке