Мила Шевченко 24 ноября 2023, 19:20
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 190
Сьогодні при спробі увійти в онлайн-банкінг Кредобанку пише, що вхід заборонено правилами банку.Подзвонила на гарячу лінію, консультант не зміг пояснити чому вхід в онлай банкінг заблоковано, сказав що згідно статті 6 та пункту 3.1.14(я не знайшла цих данних в своєму договорі) Ви можете переглянути з яких причин блокування.Йде перевірка, перетелефонуйте через 7 днів.Яка перевірка, перевірка чого? Чому немає точної причини за що заблокували? Я повинна 7 днів тільки здогадуватися за що? Я співпрацювала з Вашим банком пів року, мене все влаштовувало.Чому таке кепське відношення до клієнту?
Kredobank 28 ноября 2023, 9:42
Добрий день. Аналізуємо Ваш відгук. За результатами розгляду надамо відповідь у приватні повідомлення.
george63 21 ноября 2023, 20:45
Після запровадження НБУ переходу до режиму керованої гнучкості обмінного курсу в Кредобанку значно погіршились умови продажу валютної виручки. Незважаючи на відверто низький курс купівлі валюти (відносно реального курсу на міжбанку та в інших банків), тут ще присутня комісія за заявку на валютообмін та абонплата за щомісячне обслуговування. Звісно, можна подати заявку з бажаним (вищим) курсом, проте на неї просто ніхто не звертає увагу та через 30 днів кошти повертаються назад на рахунок. На жаль, більше не можу рекомендувати даний банк для ІТ фахівців та юридичних осіб на валютних контрактах.
Kredobank 24 ноября 2023, 18:25
Дякуємо за зворотний зв'язок. Передали Ваш відгук профільним підрозділам банку.
DimaSDA 9 ноября 2023, 6:49
03 жовтня 2023 року звертався на гарячу лінію банку з приводу відсутності зарахування 500 грн за програмою «Welcome-бонус» за період з липня 2023 року по веречень 2023 року. Оператор повідомила, що мною було порушено пункт 3.1.3.1 умов програми лояльності протягом вересня 2023 року, проте ця умова була виконана 01 вересня 2023 року о 00:39 ночі. Оператор перевірив виконання умов та створив звернення до технічної служби. Повідомив, що звернення буте розглянуте орієнтовно до 12 жовтня 2023 року.

12 жовтня 2023 року телефоную з приводу мого звернення, яке я залишав 03 жовтня 2023 року. Зворотнього зв’язку (дзвінка, СМС-повідомлення, Viber-повідомлення, PUSH-подвідомлення у мобільному застосунку) не було. Зарахування коштів — також. Оператор повідомив, що звернення опрацьовуються у порядку черги, і що він залишив коментар з метою пришвидшити обробку звернення.

26 жовтня 2023 року телефоную з приводу мого звернення, яке я залишав 03 жовтня 2023 року. Зворотнього зв’язку — не було. Зарахування коштів — також. Оператор повідомив те саме і зробив те саме, що й попередній оператор під час дзвінка 12 жовтня 2023 року.

Сьогодні 09 листопада 2023 року. З момента першого звернення на гарячу лінію банку пройшло більше одного місяця. Порушені питання у зверненні не були вирішені. Про подовження терміну розгляду звернення клієнта не повідомляли. На данний момент банк порушив пункт 4.4 умов програми лояльності та статтю 20 Закону України «Про звернення громадян».

Прошу банк невідкладно розглянути звернення клієнта від 03 жовтня 2023 року та виплатити грошові кошти відповідно до пункту 4.1 умов програми лояльності. Дані для ідентифікації мене як клієнта надам додатково.
Kredobank 9 ноября 2023, 16:58
Добрий день. Вже перевіряємо викладену Вами інформацію. Постараємось якнайшвидше розібратись в ситуації, після чого обов'язково надамо Вам зворотний зв'язок.
Банк неодноразово повертае кошти, які моя донька перераховуе мені на ліки.
На гарячей лінії кажуть що не вірно вказаний рахунок. Але він вказаний вірно. Надійслала квітанцію, там видно що все вірно. Гаряча лінія- це ні про що. Уси оператори як роботи кажуть одне те саме. Бачуть квітанцію в якої все вірно і кажуть що не вірно. Прийдеться переходити в іншій банк. Це якись жах!
Kredobank 6 ноября 2023, 11:37
Добрий день. Щоб проаналізувати ситуацію необхідна додаткова інформація від Вас, тому написали Вам у приватні повідомлення.
allyawey 27 октября 2023, 20:07
Після ведення 5 раз неправильного паролю (зі слів технічної підтримки) мій рахунок був заблокований. Доступу до коштів немає взагалі. Зі слів технічної підтримки відновлення доступу може зайняти тиждень. Питання до банку. Щоб ви робили тиждень без грошей? З іншими банками таких проблем ніколи не виникало, а тут ця проблема є. Не розумію навіщо їм скільки часу для відновлення доступу до рахунку… Моя оцінка 1 зірка, не рекомендую використовувати цей банк. Ненадійно, проблематично, невідповідально!
Kredobank 6 ноября 2023, 11:35
cebuvuy23 16 октября 2023, 17:58
Самый надёжный банк, доверяю только Кредобанк! Всегда всё чётко, понятно и без всякого обмана! Очень удобно картой расплачиваться в магазине, брать оплату частями и производить другие операции! Всегда приятный и вежливый персонал!
Vova Pochernin 3 октября 2023, 18:51
Замовив, дочекався що карти прийшли в банк.
Сьогодні забираємо обидві карти.
І, як каже співробітниця банку, йдемо в банкомат дивитися баланс та міняти пін.
Основна картка працює — все норм.
Додаткова картка — ні, навіть баланс не можна подивитися.
Повертаємося в відділення, як каже співробітниця, дзвоню в саппорт.
Описую ситуацію — щось перевіряють та кажуть піти в інший банкомат, спробувати перевірити картку там. Якщо не працює — перевипускати нову карту

Йдемо 20 метрів в іншій банкомат
Така сама історія.
Повертаємося в відділення.
Кажемо картка не працює нехай перевипускають додаткову карту.
Співробітниця хвілин 10 клацає по клавішам.
Каже що все ок, можете йти — тепер чекати ще 10 днів щоб отримати іменну картку.
Відповідаю що ок — давайте ви зніщите непрацюючу і ми пішли.

Їду за кермом в авто — передзвонює та сама співробітниця банку і каже
«Щоб я смогла зробити нову додаткову картку треба щоб ви активували додаткову картку в додатку в телефоні»

Вибачте але якого хрена?:
1) ви відправляете людей в банкомат, якщо є додаток в телефоні в якому все можна
2) Не задаєте уточнюючих питань — чи то основна картка, чи додаткова (хоча я сказав що то картка дружини)

Виглядає так, що треба було активувати додаткову картку в телефонному додатку (або онлайн), про що ані співробітниця банку ані телефонна підтримка не здогадалася сказати.

Відчуття некомпетентності консультантів в банку та на онлайн підтримці.

Вибачте, але якого хрена ми перевипускаємо цю карту і знов чекаємо 10 днів?
Будь ласка навчіть добре консультантів працювати в відділенні та в кол центрі.
Дякую та сподіваюсь хтось це прочитає та зробить
відчуття радянсько союзу — ти біжи, і ти дзвони. Куди подівся сервіс?

Співробітниця банку
1) не повинна відправляти людей до банкомату (якщо картка активна, то вона всюді працює і можна змінити пін і таке інше у додатку в телефоні або на сайті)
2) повинна самостійно телефонувати та з’ясовувати з сапортом всі нюанси, якщо вона щось не знає — але ж для цього повинен буті компетентний саппорт
сама дзвонити в саппорт та все з’ясовувати
3) сапорт перед наданням поради мабуть повинен з’ясовувати більше деталей та просто запропонувати активувати картку
Дякую за увагу
12 октября 2023, 11:48
Добрий день! Ми аналізуємо описану Вами ситуацію та за результатами розгляду обов'язково надамо відповідь.
sipij79747 21 сентября 2023, 18:52
закрила картку в кредобанку і видихнула з полегшенням. на ринку є більш достойні конкуренти
agsmith15 14 сентября 2023, 22:39
В отделении на Ярослава Мудрого обмен валют только для клиентов банка, со слов кассира. И тут же навязывание карт и обслуживания. Даже привлекательный курс не стоит ваших идиотских заморочек.
Гость 18 сентября 2023, 11:38
Добрий день. Ми і справді пропонуємо стати клієнтом нашого банку, адже ми завжди відкриті до співпраці з новими клієнтами.
Разом з тим, ми не відмовляємо у наданні банківських послуг не клієнтам нашого банку. Зокрема, щоб скористатись послугою обміну валют не обов’язково бути клієнтом нашого банку.
alians72 7 сентября 2023, 16:53
Отделение по адресу: Киев, ул. Анны Ахматовой, 46-А
Зашёл в отделение сегодня в надежде поменять 100 долларов. Ответ кассира нет гривны.
Kredobank 11 сентября 2023, 18:05
Добрий день. Перепрошуємо за непорозуміння. Вже з'ясовуємо всі обставини події та за результатами розгляду Вашої скарги обов'язково надамо зворотний зв'язок.
Happy12345 6 сентября 2023, 15:50
Обслуговуюсь як ФОП в Кредобанк. Низький рівень сервісу. Можуть пообіцяти послугу та не виконати її. Незадовільне ставлення працівників до клієнтів, це стосується консультантів, касирів банку. Якщо звертаєшся зі скаргою, є спеціальний відділ, який це розглядає, посилає клієнта і пише неправдиву інформацію, щоб виправдати дії працівників банку. При можливості зміню цей банк на інший.
Всі позитивні коментарі не відповідають дійсності.
Kredobank 11 сентября 2023, 18:04
Добрий день. Нам шкода, що у Вас склалось негативне враження про роботу банку. Для того, щоб ми могли покращити якість обслуговування, просимо у приватні повідомлення детальніше описати ситуації, які призвели до погіршення Вашого досвіду обслуговування в банку.
ChOlena 5 сентября 2023, 21:03
Отделение по адресу: Харьков, ул. Данилевского, 18
Я є клієнтом банка та обслуговуюся у зазначеному відділенні 4 роки. За весь цей час я мала лише позитивні враження як від роботи відділення, так і банку загалом. Саме тому я хочу висловити свою вдячність працівникам відділення за високу професійність та прекрасні людські якості (вічливість, доброзичність, привітність).
Особливо хочу відзначити свого менеджера у банку Ольгу Крещук. Протягом всіх цих років вона бездоганно виконувала свою роботу: надавала необхідні консультативні послуги, пропонувала цікаві для мене продукти банку, укладала договори з надання банківських послуг, тощо. А ще Ольга завжди з повагою ставиться до мого часу. Так, зазвичай, якщо я планую укласти певну угоду і попереджаю про це, то коли я приходжу до відділення, текст цієї угоди вже підготований, її залишається тільки роздрукувати та підписати. Цей перелік позитивних професійних якостей Ольги я можу продовжувати ще довго. А ще вона просто приємна людина.
У відділенні також працює чудовий касир Світлана. Вона здійснює розрахунки швидко та чітко. Для клієнта в неї завжди знайдеться і готівка, і приємне слово, і привітна посмішка.
Інші працівники відділення також провітні, професійні та прагнуть якомога краще задовольнити потреби клієнтів. Це я можу сказати як із свого досвіду (звертаюся до них по допомогу, коли Ольга або Світлана у відпустці), так і із спостережень за тим, як вони спілкуються з іншими клієнтами.
Узагальнюючи сказане, ще раз хочу висловити вдячність працівникам відділення за професійність та добре ставлення до клієнтів
Kredobank 11 сентября 2023, 17:41
Дякуємо, нам приємно отримувати теплі слова подяки.
Ваше повідомлення передане працівникам відділення.
Qwerty098 4 сентября 2023, 16:01
Приходив на консультацію. Вічливий персонал, компетентні працівники.
Kredobank 11 сентября 2023, 17:41
Дякуємо за зворотний зв'язок.
Мова звісно йде не про вклад в Кредобанку, а про вклад в Необанку (банк Конкорд).

На вихідних прочитав про те що з понеділка починається виплата, подивився що оскільки в ПУМБі рахунку в мене вже немає, то на вибір залишається або ТАС, або Кредо. Я обрав Кредо.

В понеділок через роботу було не до того, сьогодні зранку вибрався. У відділенні були ще неготові (в інформаційному плані), я був перший хто звернувся. Але швиденько роздрукували заявку, зробили копії документів, сфотографували, взяли номер телефону на всяк випадок.

І ось хвилини три назад як перед тим як почав писати відгук — прийшло повідомлення про зарахування грошей на поточний рахунок. Все чудово.
Kredobank 23 августа 2023, 11:13
mawife 21 августа 2023, 8:51
Обробка документів та рішення щодо кредитування займали більше часу, ніж мені попередньо сказали. Також у мене виникли питання щодо зрозумілості деяких умов у їхніх договорах. Я б спробував співпрацювати з ними знову в майбутньому, сподіваючись на покращення в деяких аспектах.
Kredobank 21 августа 2023, 10:58
Добрий день. Для того щоб ми могли розібратись в ситуації та покращити обслуговування, просимо у приватні повідомлення вказати про який кредитний продукт йде мова та щодо яких умов договорів у Вас виникли запитання.
Або можете заповнити відповідну форму на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/opytuvannya/zalyshyty-zauvazhennya-skargu
Ripple4208 15 августа 2023, 20:01
На початку липня робив операції на криптобіржі Binance, заблокували доступ до онлайн банкінгу, картка була теж заблокована. Звернувся у підтримку, сказали що проводять перевірку, перетелефонуйте через 7 днів. Ще через 7 днів перевірка не закінчилася, але уточнили, що згідно умов банку перевірка може йти до 30 днів.

Також вирішив запитати, що буде з 6217 грн, які залишились на рахунку. Мені відповіли що на рахунку 0 грн. Круто. Запитав яка остання транзакція по рахунку, сказали що надійшло 1489 грн на рахунок. Яким тоді чином баланс 0 грн не змогли пояснити.

Сьогодні 14 серпня, пройшло більше 30 днів з моменту блокування. Телефоную, перевірка все ще йде. На запитання щодо «30 денного ліміту на перевірку», сказали що такого немає, перевірка може йти будь-яку кількість часу. Цей раз сказали що треті лиця мають доступ до моїх коштів, я відмиваю доходи, або я фінансую тероризм. Що саме з цих тьох варіантів, перевірка і визначає.

В результаті маємо, що кошти забрали на невизначений термін. Звучить як крадіжка. Сказали: «Якщо ви вважаєте що це крадіжка, звертайтеся до правоохоронних органів».

Ця «перевірка» була ініціована саме відділом банку, а не державними органами. Будьте обережні, банк може за своїм бажанням забрати ваші кошти.
Kredobank 17 августа 2023, 12:14
Добрий день. Ми вже аналізуємо описану Вами ситуацію та за результатами розгляду обов'язково надамо відповідь.
mihai911 27 июля 2023, 12:45
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 11-А
В начале войны снял все деньги с карты за границей и банк не подсчитал правильно комиссию и после пары недель мне насчитали -10000 грн как кредит!!! За что? За то что банк не смог правильно подсчитать или за хитрожопство банка?
Кстати процент комиссии снялся как писал банкомат, но этот мягко говоря неприятный банк решил что он где-то просчитался и повесил на меня доп расходы!!!
Дальше лучше, они стали эту сумму каждый месяц повышать + еще передали мои данные коллекторам!!!
Плюс ко всему у них ужасный онлайн банкинг.
Надеюсь отозвут из лицензию!
Kredobank 28 июля 2023, 17:03
Добрий день.
Списання коштів по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки за кордоном, відбуваються в чіткій відповідності до Правил банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору. У зв'язку з коливанням курсу валют, можливе виникнення заборгованості, якщо сума списання буде більшою від суми, яка блокується на момент проведення операції та на рахунку буде не достатньо коштів, щоб покрити різницю.
Водночас наголошуємо, що списання коштів за транзакцією в іноземній валюті за курсом, що діє на момент відображення операції банком, передбачено не тільки Правилами банку, а і пунктом 12-4 Постанови НБУ №18.
Додатково інформуємо, що курс валют та схема конвертації розміщені на сайті банку за посиланням: https://kredobank.com.ua/info/kursy-valyut/cards
Що стосується комісій за зняття готівки за кордоном та конвертацію валюти, то розмір таких комісій обумовлено тарифами банку та залежить від тарифного пакету на якому обслуговується клієнт.
Додатково наголошуємо, що в разі виникнення на рахунку заборгованості (технічного овердрафту) за користування кредитним коштами нараховуються відсотки за ставкою, встановленою тарифами пакету на якому обслуговуються рахунки клієнта.
ninagoy 17 июля 2023, 9:56
Коли відкривала картку, думала так як банк польскій, то комісії при знятті готівки не буде. Але зняла в Кракові готівку, наче все ок. І лише через пару днів виявила, що тепер у мене борг майже 1000 грн за конвертацію!!! Не раджу однощначно!!!
Kredobank 18 июля 2023, 14:22
Добрий день.
Списання коштів по операціях, здійснених з використанням банківської платіжної картки за кордоном, відбуваються в чіткій відповідності до Правил банку, з якими клієнт погоджується при укладенні договору. У зв'язку з коливанням курсу валют, справді можливе виникнення заборгованості, якщо сума списання буде більшою від суми, яка блокується на момент проведення операції та на рахунку буде не достатньо коштів, щоб покрити різницю.
MaxMax6969 4 июля 2023, 21:37
Отделение по адресу: Луцк, ул. Леси Украинки, 28-А
Відмовились обміняти долари на касі, касир сказала, що вони 2001 року і вони таких не міняють (справжність була підтверджена, пошкоджень не було).
Коли повідомив касиру про постанову НБУ, касир відповіла, цитую: «якщо ви такий розумний то звертайтесь до НБУ»
Хамство.
Скаргу до НБУ створив за відмову в обміні долара 2001 року.
Kredobank 5 июля 2023, 17:55
Добрий день.
Дякуємо за відгук. Для нас дуже важливо отримувати коментарі стосовно обслуговування в нашому банку з метою своєчасного прийняття заходів для усунення недоліків у нашій роботі та надання сервісу найвищої якості. Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про нас та перепрошуємо за спричинені незручності.
Повідомляємо, що викладена Вами інформація доведена до відома профільних підрозділів банку для здійснення відповідного аналізу та вчинення всіх необхідних дій задля покращення якості обслуговування.
rorijig959 29 июня 2023, 17:33
Сьогодні отримала кучу позитивних емоцій у відділені за адресою вулиця Пирогова 78-А.Співробітник Ольга Мінько дуже віртуозно та за своєю ініціативою допомогала відвідувачам. Зекономила мені масу часу, це дуже цінно! Інші співробітники також були привітні та милі. Завжди приємно заходити на відділення. Видно, що сервіс для працівників — важлива складова роботи. Дякую!
Kredobank 30 июня 2023, 12:48

Курс валют в Кредобанке