kelogram 28 ноября 2019, 22:05
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
Гроші повертають з відсотками, але якщо у вас депозит більше 50 000 — вам доведеться замовляти готівку заздалегіть, і стикнутись з певними незручностями…
В моєму випадку: замовив в неділю, через гарячу лінію, прийняли аж на четверг! В четверг не зміг приїхати, в пятницю — вже не дали. Довелось в банк їздити три дні, щоб за три рази вибрати суму грошей. За раз без замовлення дають до 50 000. Окрім того просив відкрити рахунок без плати за обслуговування. Всерівно знімали гроші за обслуговування рахунку. І ситуація зі зняттям грошей за обслуговування рахунку повторилась вдруге. Два рази розміщував в цьому банку депозити. Обидва рази мав незручності при знятті готівки та зняття грошей за обслуговування рахунку. Від сервісу складається враження якоїсь застарілої системи. Не подобається.
Dashkevich 19 ноября 2019, 20:20
Отделение по адресу: Львов, ул. Городоцкая, 179
Я, Дашкевич написала скаргу у відділення.Львів, вул.Городоцька 179 ще 23жовтня і до сьогоднішнього дня не одержала відповіді
21 ноября 2019, 15:53
Доброго дня! Відповідь надали у приватні повідомлення.
Алексей Скрипник 15 ноября 2019, 11:36
В Кредобанке брал карточку Mastercard Platinum. Посещение отделения банка и ее оформление в целом не оставило после себя негативных эмоций — сотрудники сработали довольно быстро и без лишнего навязывания услуг, что даже немного удивило. Пришла быстро, забрал без проблем. Сейчас уже третью неделю пользуюсь. Особенно нравится мастерпасс и возможность накопления бонусов, которые на реальные товары обмениваются — стараюсь в этой программе активно участвовать. Особенно привлекло то, что при перелетах по карте выгодные условия, вроде той же ускоренной регистрации, хотя еще и не пользовался этой услугой. Принимают же везде, терминалов достаточно.
18 ноября 2019, 17:44
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 18.11.2019).
d1mocha 10 ноября 2019, 14:32
Банк не проверяет номера на которые выдают кредиты. Прошу удалить номер телефона +380963483528. Если номер не будет удалён из базы данных я обращусь в суд.
Kateryna Danylchenko 6 ноября 2019, 21:51
Я имея зарплатную карту снимала зарплату. После автоматического списания банком моей зарплаты Kredo Bank дал мне обьяснение что у меня был перерасход по карте. Собственно по-этому возник овердрафт, и, как следствие, кредитная задолженость сумму которой банк обосновать мне до сих пор не может! Более того выше упомянутый овердрафт и кредитный лимит не был мной санкционирован. Как следствие сейчас я трачу много своего времени и средств для установления факта несанкионированного подключения данным банком услуг к моему счету и использования моего счета и средств (Kredo Bank-ом) в личных, непонятных мне целях. Не советую никому быть их клиентами! Банк не идет на встречу в вопросах выяснения подобных ситуаций!
7 ноября 2019, 10:46
Доброго дня! Приймаємо Вашу заяву до розгляду. про результат повідомимо
ArtemR 4 ноября 2019, 17:20
Як я робив оплату. Прислали IBAN рахунок, а я його не можу оплатити тому що KredoDirect не підтримує IBAN.
Підтримка каже, тільки через касу.
Приходиш до каси, а там тобі кажуть, я не буду робити оплату з картки, а то може в вас не вистачить грошей, тому потрібно зняти, а потім я зроблю платіж.
І ось і виходить, що те що ти можешь зробити не виходячи з дому в будь якому нормальному банку, тут, ти не можешь цього. До того ти витрачаєш час на те щоб прийти до цих шахраїв, а потім вони ще з тебя стягнуть комісію за зняття готівки, яке тобі не потрібне.
Просто оминайте цю клоаку.
7 ноября 2019, 11:13
Доброго дня, інформація не зовсім відповідає дійсності. Дійсно, система KredoDirect не підтримує формат IBAN, натомість Ви можете здійснити оплату, перевівши IBAN-номер у стандартні реквізити, скориставшись калькулятором на веб-сайті банку: https://kredobank.com.ua/internet-banking/iban

Підтримка платежів за IBAN буде реалізована у новій версії онлайн-банкінгу, яка зараз тестується та буде впроваджена в експлуатацію до кінця 2019 року.

Щодо комісії за зняття готівки, то у більшості карткових пакетів від Кредобанку вона не стягується.
djuli6666 24 октября 2019, 17:12
Здравствуйте, банк не советую, предоставила все документы, своя недвижимость, в случае не погашения, кредитная история чистая, всего лишь было 20000грн, отказ по не понятным причинам, даже не перезвонили, потратила время, не рекомендую…
Oberon19 19 октября 2019, 15:57
Побачила інфо по кредитам на веб-сайті, вирішила уточнити всього лише один момент:
— за телефоном підтримки інформацію надати не можуть, порадили звернутися у відділення за телефонами, що є на веб-сайті;
— 9 з 10 телефонів відділень, що вказані на веб-сайті, — «мертві» або там просто не беруть трубку;
— декілька спроб і додзвонилася у два відділення (Верхній Вал та Антоновича) — одне й те саме питання, але відповіді ЗОВСІМ різні!
— після того як я вказала розбіжності, обіцяли дізнатися та передзвонити. НІХТО так і не зателефонував!
— коли з ін. телефону зателефонувала на відділення Антоновича — співробітник ОДРАЗУ взяла трубку, АЛЕ вона «не впізнає та не пам'ятає, що комусь щось обіцяла» :)

Якщо після декількох днів співробітники навіть умов кредитування не можуть дізнатися та відкрито брешуть, то як можна подавати документи та продовжувати спілкування??

Такого ставлення до клієнтів ще не бачила. Просто жах. Гірший банк в Україні.
23 октября 2019, 12:02
Доброго дня! Вибачте нас за негативний досвід. Чи можемо ми Вам допомогти? Якщо залишились запитання напишіть будь ласка у приватні повідомлення. Для уникнення подібних ситуацій в майбутньому, підкажіть будь ласка, якщо пам'ятаєте дату та час дзвінка. а також ім'я менеджера з яким спілкувались.
DEN4IK35 16 октября 2019, 22:09
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Победы, 127
Сегодня оформлял кредит в кредобанке.
Обслуживание супер.
Кредит одобрили в течении 30 минут
21 октября 2019, 16:19
Доброго дня! Дякуємо з Ваш відгук, надіємось на співпрацю в майбутньому.
Deformasialubvi 12 октября 2019, 7:22
Отделение по адресу: Харьков, ул. Данилевского, 18
11 октября 2019 года в третий раз обратилась в отделение банка на ул.Данилевского г.Харькова по вопросу открытия счета и свифтперевода ребенку в Польшу. Каждый раз трудности, нежелание помочь клиенту, расхождение в консультации полученной по телефону и консультантом отделения. Эмоции зашкаливали. Надо было срочно отправить деньги! Не помогли. В результате зашла в другой банк и сделала это за 15 минут. Обидно что потратила свое время и нервы.
21 октября 2019, 16:19
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук. Вибачте що наші співробітники не змогли Вам допомогти.
19Oleg88 9 октября 2019, 18:44
Вначале 10 сентября 2019 обратился в Кредобанк с вопросом о возможности кредитования (Киев, отделение на Тимошенко 21). Вопрос элементарный — какие условия по кредиту и будет ли банк продолжать работу с моей заявкой.

После 3 (трех!) недель заноса документов, регулярных звонков и писем, сотрудница не смогла даже сказать об условиях (%% ставка и срок)!!! На мои вопросы «почему так долго» рассказывали о «закрытии месяца» (в середине сентября !!) и о том, что «аналитик анализирует». После телефонного разговора с начальником отделения, понял, что это не кредитный менеджер и аналитик «тормозят» — все отделение такое. Ах, как я ошибался :(!

В общем, решил забрать документы и обратиться в другое отделение Кредобанка (Антоновича 91/14). Вопрос такой же – «какие условия кредитования»?
Тут-то Кредобанк показал себя во всем свете: как оказалось моя заявка на Тимошенко 21 вообще три недели не была зарегистрирована и скорее всего ее внесли в систему уже когда стало известно, что я хочу забрать документы!!!

Прошло полторы недели (это не учитывая 3 потраченых в отделении на Тимошенко), но в отделении на Антоновича до сих пор не могут рассказать об условиях)))!!! (В идеальном мире – все условия на веб-странице банка, только не в Кредобанке.)
Сегодня наконец-то выдали «на-гора»: сумма значительно меньше запрашиваемой. На мой вопрос почему? Ответили, что «доходов не хватает» :)

В общем, 1 минута расчета в таблице Excel чтобы просто показать сотруднику …. — доходов БОЛЕЕ, чем хватает. (если учитывать аннуитет, до доходы более чем в 2 раза превосходят платеж).
Отсылаю кредитному менеджеру фото расчета. Приходит ответ – «мы берем средние за год». Еще 15-20 секунд расчета чтбы показать — средних доходов более чем хватает («свободный кэш» при любом расчете уверенно более 1 тыс. дол. А если брать средние за квартал или полгода — то порядка 2.5-3 тыс.дол.).

В общем, что меня удручает в этой истории с Кредобанк:

— то, что банк размещает на официальном вебсайте – неправда: даже сами сотрудники в течении уже больше месяца (!!) не могут назвать условия по кредиту;
— бизнес-этика и этика общения — ниже плинтуса: можно в течении 2-3 дней звонить и «менеджер» не возьмет трубку, стоит только перезвонить с другого телефона – у вуаля)))! На письма и сообщения вообще не отвечают (корона, наверное, упадет); постоянно врут – это вообще другая тема;
— общий уровень обслуживания этого «банка с иностранным капиталом» — на уровне Укрпочты в каком-то селе.

В общем, за более чем месяц (!), сотрудники Кредобанка так и не смогли посчитать средние доходы и сравнить их с расходами по кредиту… Глупо, но это реальность :) также за 4 недели так и не нашли у кого внутри банка спросить об условиях кредитования.

Я понимаю, банк скорее всего размещает инфо по кредиту на сайте, но только в целях рекламы — на самом деле никто не кредитует. Ну так скажите сразу! вы же фактически воруете время своих клиентов!

Такие вот дела… 21 столетие, Украина, «банк с иностранным капиталом»
10 октября 2019, 18:00
Доброго дня! Вибачте за неприємний досвід співпраці з «Кредобанком». Дякуємо за Ваш відгук, проведемо перевірку та роз'яснювальну роботу нашими працівниками.
Ksenija12 9 октября 2019, 8:14
Хочу поділитись дуже неприємною історією, яка сталась із моєю мамою Надія Найденко 19,09,2019 року о 21:49. З її карти було переказано готівку у розмірі 1935,96 грн на user IP 94.153.100.231. Оператор банку KredoBank одразу заблокував карту, та повідомив, що подає заяву у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Наступного дня була написана заява у банку про інтернет-шахрайство. Після того працівники банку пропали. Ні слуху ні духу.
Пройшло трохи часу. Ніхто не зв'язувався із моєю мамою, ніхто не подзвонив і не сказав що робити дальше, чи заява розглянута. Коли мама звернулась ще раз у банк, аж тоді працівник банку подзвонив дізнатись які справи по заяві. На що відповіли «ідіть в поліцію». І це рекомендація через 2 тижні після звернення.
Чому банк так халатно відноситься до своїх клієнтів? Чому пустили справу плести по течії? Невже сума, практично, 2000 грн така мала, щоб повністю ігнорувати звернення? KredoBank мені цікава Ваша думка стосовно цієї ситуації. Ми надали всю інформацію одразу. Як Ви слухаєте та страхуєте своїх клієнтів?
9 октября 2019, 10:47
Шановна Ksenija12, банк не може подавати заяву від імені клієнта або проводити слідчі дії — Вашій мамі необхідно звернутися до поліції із заявою про злочин. За Вашою заявою про спірну операцію надано запит до платіжної системи, відповідь за яким надається у строк від двох тижнів до місяця. Якщо переказ буде визнано платіжною системою правомірним, інформацію від платіжної системи можна використати для розслідування.
mrjazz 25 августа 2019, 12:04
Знаходжусь за кордоном, після кількох спроб війти в KredoDirect з іншого телефону без жодних попереджень доступ було заблоковано. Для того щоб відновити доступ треба звертатись тільки до відділення з паспортом. Шкода. Непоганий банк, але KredoDirect, зі всіма своїми проблемами перекреслює всі переваги.
Ярослав Жбанков 22 августа 2019, 17:00
Очен проблемный банк. Обратился в банк для получения ипотеки, дал все документы для предварительного решения. Все документы подошли, предварительно все хорошо. Сказали, ищите квартиру и в течении недели все сделаем. Квартиру нашли, оценку сделали, на окончательное решение документы подали. В договре на куплю квартиры с запасом указали месячный срок, дали задаток. В итоге, подходит этот срок, решения нет(прошел почти месяц с преварительным положительным решением). В течении всего этого времени созвоны ежедневные, постоянное отфутболивание во времени. Где заявка, почему нет решения, когда будет? Ни на один вопрос четкого ответа нет. Вот и получается, что обратившись в Кредобанк потерял месяц времени, почти 2 тыс долларов и понес репутационные потери. И все это на пустом месте. Выйти на кого то, как-то повлиять, проследить, ничего не возможно.
allaza200 19 августа 2019, 13:26
Отделение по адресу: Киев, ул. Евгения Сверстюка, 11
Один из лучших банков по организации SWIFT переводов и выдачи Е лицензии НБУ. Все профессионально, быстро и качественно. Вежливое обслуживание, полное информационное сопровождение клиента до момента прихода средств на счет банка-получателя.
Хотим поблагодарить ФЕДНОВА ВЛАДИСЛАВА ОЛЕГОВИЧА, сотрудника отделения г. Киев ул. Сверстюка 11.
kelogram 13 августа 2019, 2:39
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
Перший депозит відкривав рік тому. Після закінчення терміну була не зручність зі зняттям готівки. Щоб зняти понад 50 000 — потрібно замовляти готівку за 2 робочих дні. Довелось їздити три рази, щоб забрати всі гроші. Бо це всерівно тих самих 2 наступних дні. Дивно, що готівки без замовлення не дають навіть в центральному відділенні. Ну але то не саме страшне, такі правила в багатьох банках…
Перевів всі кошти в інший банк, але оскільки там зараз не піднімають відсоток по депозиту, знову вирішив скористатись кредобанком, і розмістити частину своїх коштів тут. На минулому тижні вдруге відкрив депозит в цьому банку. Після внесення готівки на поточний рахунок касир мені повідомила, що з мене утримано 40 грн боргу!!! Що мене дуже здивувало, бо після зняття готівки першого депозиту ніякого боргу не мав. Менеджер пояснила, що це за обслуговування рахунку. Але при відкритті поточного рахунку минулого року я просив рахунок без плати за обслуговування. Виявляється банк змінив тарифи при цьому не сповістивши мене навіть хоча б елементарним смс повідомленням. Мало того, для переведення на новий поточний рахунок з мене зняли 60 грн за перехід!!! Обурений! 100 грн зняли за послуги яких я не потребував. Банку настільки не цікаві вкладники депозитів з сумами понад 100 000, що він навіть не може відкрити поточний рахунок, без плати за обслуговування?
Шановні представники банку, Вам на замітку, в центральному відділенні альфабанку мені видали 110 000 готівки без попереднього замовлення, і про всі нововведення, за час користування, інформували смс або в мобільний додаток. Після закінчення терміну я закрию рахунок, і надалі мабуть не захочу з вами співпрацювати.(( А альфі напишу позитивний відгук.
Viper125j 12 июля 2019, 11:09
Доброго дня. З банку PKO в Польщі вчора було здійснено переказ коштів за реквізитами на рахунок Złotówka. Вже пройшло 24 години, але коштів на рахунку немає. Скільки часу буде тривати ця операція???
17 июля 2019, 15:25
Доброго дня! Кошти на рахунок Złotówka зараховуються в день відправлення. Якщо кошти не зараховано зателефонуйте будь ласка в контакт центр баку — 0 800 500 850.
Alito 9 июля 2019, 12:15
Звернувшись у відділення у м.Хмельницький зметою обміну пошдодженої іноземно валюти ( долари США) було відмовлено у обміні, мотивуючи що занадто пошкоджені ( купюри цілі тільки покриті цвіллю) цеповідомила особа яка підійшла до касира і змусила йогомовчати ( касир повідомила що багато мороки, незнають коли щось будуть відправляти і т.д.). На гарячій лінії банку повідомили що дана послуга надається але якщо у одному відділенні не обміняли то їдьте на друге. Чому є дана послуга у банку, а її не надають?
9 июля 2019, 12:37
Доброго дня! Приносимо вибачення за незручності, які виникли у процесі співпраці з «Кредобанком». Для вирішення цієї проблеми, повідомте будь ласка дату та час візиту у відділення, а також якщо запам'ятати ім'я менеджера, який Вас обслуговував.
elenasurilova 30 июня 2019, 15:45
Отделение по адресу: Одесса, ул. Ришельевская, 11-А
Нікому не раджу звертатися до цього банку. Навіть не можу вважати співробітників некомпетентними, вони є шахраями. Надають неповну та неправильну інформацію з метою отримання додаткового прибутку за рахунок спричинення шкоди клієнтові. Замість того, щоб розібратися та повернути кошт, надають відписки. Мої враження співпадають з враженнями інших.
2 июля 2019, 15:10
Доброго дня! Вибачте за незручності які виникли у процесі співпраці з «Кредобанком». Для вирішення проблеми прохання надати детальний опис ситуації у приватні повідомлення.
5 июля 2019, 18:40
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 05.07.2019).
Открыла карту злотовка для получения переводов из заграници, все вроде бы было ничего, месяц назад мне звонят сотрудники банка и говорят у вас задолженность 5 злот! Якобы проверка баланса в банкомате платная услуга и я ушла в минус, на минуту меня об этом не предупредили при открытии карты! Дальше веселее, чтоб пополнить карту надо ехать в отделение со всеми документами и никак иначе, у меня маленький ребенок и я не имею возможности кататься с ним туда сюда. Вообщем прислали мне перевод и он перекрыл минус. Снимала деньги в этот раз не проверяя баланс, специально, чтоб не снимало за это деньги. Вчера захожу в личный кабинет, а там опять -4. 65 злотт, звоню и спрашиваю в чем в этот раз дело, а они мне говорят, что я снимала в выходной день и был один курс, а сняло деньги другим числом и по другому курсу. Что это за бред? Не хватает сил. Не банк, а что попало Кто подумывает открыть карту в этом банке, не советую! Берегите свои нервы.
27 мая 2019, 11:00
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 27.05.2019).

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке