krendel 19 сентября 2023, 10:23
Зайдя в отделение на Окипной в Киеве, увидел массу (пять) тёток, которые просто нереально орали что-то друг дружке. Оказались работники, которые что-то выясняли. Причём мой приход их пыл ничуть не уменьшил — ор продолжался — меня как будто не существовало… Их старшАя при этом ещё и активно размахивала руками. Жесть конечно. Из их путанных объяснений я понял, что нужно устанавливать приложение, идентифицироваться и потом уже начинать работать. Ок. Установил приложуху, после нескольких попыток даже сфоткался и подтянул все документы. через какое-то время пришла ошибка — из Дии не подтягиваются какие-то реестры. Позвонил на горячку — парень посоветовал обратиться в Дию, типа какая-то техническая проблема. На руках все бумажные документы, зачем такие сложности? Говорю — давайте приду куда-то в отделение там у вас куча бездельников скучает — они вручную введут меня в систему. Ответ — не положено. Ну раз вам не нужен клиент — пойду в соседний банк, который находится за стенкой и там меня ещё и кофе напоили! Одно из самых ужасных впечатлений о банках за последние лет 10!
Maslivbrid29 16 сентября 2023, 12:07
5 років назад приходив на співбесіду у цей банк і не взяли. Але, діло не в тому що не взяли, бо вони мають на це право. Діло в тому що півроку дістають щоб я оформив кредит. І дістає не оператор, а бот. У вас совість є? Де ті люди візьмуть гроші на кредит коли зараз війна і всі виживають як можуть? Коли даєте номер в цьому банку або йдете на співбесіду то подумайте чи варто зв’язуватись.
wawan7 14 сентября 2023, 23:21
Идея банк в честь дня Рождения проводит акцию, снятие наличных денег с карточки без комиссии. Я на это повёлся, но банк в смс не уточнил, что это касается кредитных средств. 1000 моих гривен зависло на карте. Бойтесь Данайцев Дары предлагающих. Рейтинг приложения банка в Google Play — 2,5. Для регистрации требует Селфи, что по отзывам, сделать самостоятельно нереально. Кто-то очеень умный, полагаю это единственный банк кто требует Селфи от клиента. Лучше этот банк обходите стороной, не рекомендую его.
Andrew2004 13 сентября 2023, 12:34
Скільки користуюся цим банком — із ним завжди проблеми! Сервіс жах, доходило до того що я навіть квитанцію пдф не міг отримати, а підтримка просто розводить руцями. Навіщо вони взагалі працюють велике питання.
Минфин
Ответ администратора
19 сентября 2023, 10:06
Відгук не зарахований (на 15.09.2023).
Геннадий Богданов 29 августа 2023, 3:36
Я за кордоном, не маю можливості розблокувати банківську карту, є тiльки одна можливiсть вирiшити це питання — подзвонити по тел. Але впродовж 3 мiсяцiв завжи не має вільних операторів??? За цей час було зроблено понад 40 дзвiкiв по роумiнгу з единим результатом — кожного разу повторюеться меню, а потiм не має вільних операторів… Розблокувати карту неможливо за допомогою кабiнету (можливiвiсть заблокована). Горяча лiнiя: +380 800 500 535, чат з банком через кабiнет, зв«язок по email info@ideabank.ua не надають iнформацii чому карта була заблокована, чому не вiдповiдає призначеный для вирiшення цього питання телефон i нiяких iнших пояснень.
Богданов Геннадій Анатолійович лютий 1951р.н.
engine 15 августа 2023, 14:08
ideaonline перестало отправлять платежи, позвонил на горячую линию, сказали что всё, мучайтесь в недоприложении для мобильника.
dsytnikov 3 августа 2023, 10:21
Предложили, лояльное закрытие спасибо, но что бы закрыть кредит по этому предложению, нужно обязательно идти в банк, в связи с боевыми действиями, был вынужден уехать, в тот город, где нет отделения банка, на вопрос давайте это все сделаем в удаленном режиме, категорический отказ, вопрос вам интересно резервы формировать? Почему данный вопрос нельзя решить удаленно?
62104467 24 июля 2023, 18:50
Жодного разу не користувався їх послугами і не лишав контактів, але вони десь взяли мій номер і тепер спамлять дзвінками, пропонують якусь картку.
Роботу колцентру теж маю відзначити — спілкуються грубо, якість зв’язку жахлива, добитись чіткої відповіді неможливо.
Не приведи боже мати з таким «банком» якісь справи.
Тарас Громовий 24 июля 2023, 17:19
Київське відділення № 7 Княжий Затон 2/30. У відділені працює приємна команда, що завжди мені допомогала та ніколи не лишала мої питання невирішиними. Навіть з таких дрібничок як допомогти встановити банківську програму на смартфон та навчити нею користуватися, як на інший телефон встановити можливість користуватися картою банку. Для мене це було важливо. Обслуговування також на висоті.
Sergey0512 23 июля 2023, 13:38
Проживаю в городе Харькове, работник отельного бизнеса, зона боевых действий.
После начала войны появились финансовые трудности. Есть просроченные платежи.
До войны все четко ни одной просрочки и кредитка хорошая.
1. Звонок оператора — хамит, кричит, сказала переквалифицироваться, что бы платить кредит, бросила трубку.
(напоминаю война, я в зоне боевых действий, прифронтовой город)

Я был в шоке как банк может позволять такое.
Естественно брать трубку после такого общения желания нет.

ЗВОНКОВ ПО 15−20 В ДЕНь + МЕСЕНДЖЕРЫ.
Начали писать мне в вайбер
Написали еще один перл —

*давайте обєктивно дивитись на речі — війна в країні не стала причиною того що у вас виник борг *
Именно война стала причиной просрочки моих платежей!!!
И на данный момент — я вернулся к выплатам и плачу и не отказываюсь и хочу выплатить быстрее.
А давление продолжают — суд, арест счетов и т. д. и т. п. и устрашающие сообщения типо этого
ДОЛГ ВЫ ВСЁ РАВНО ВЕРНЕТЕ!!!
Идея банк я хочу выплатит Вам все что должен и закрыть счет в Вашем банке.
Агрессия операторов, запугивание и некомпетентность, психологическое давление, суды — во время войны, когда иногда есть нечего!!!
Дай Бог разойтись с Вами и что бы Вы шли в след за русским кораблем.
VolodimirXaos 13 июля 2023, 3:46
Виконавцем закінчено виконавчі провадження та скасовано арешт коштів на рахунках 26.06.2023 р. (на підставі рішення суду).
Відповідні постанови виконавцем надіслано в банк, та вони отримані банком.
Однак, банк відмовляється розблокувати рахунок, та умисно вводить в оману, стверджуючи, що арешт не знято. Це просто брехня.

Всі інші банки отримали постанови ще 26.06.2023 р. (такі постанови електронним шляхом надсилаються). І виконавець підтвердив, що надіслав, та банком отримано.
Притому і на гарячій лінії банку наприкінці червня підтверджували, що отримали постанови.

А рахунок досі заблоковано.
12.07.2023 р. на гарячій лінії стверджують, що арешт не скасовано і постанови банк не отримував.

Більше того, 26.06.2023 р. АТ «Ідея Банк» списав з мого рахунку гроші за платіжною інструкцією виконавця.
Але одразу після цього в той же день банк повернув списані гроші на рахунок із формулюванням «помилково стягнуті»!
Тобто це свідчить, що ще 26.06.2023 р. банк ОТРИМАВ від виконавця постанови про закінчення виконавчих проваджень та про зняття арешту з коштів, датовані 26.06.2023 р.
Тому не зміг цією датою списати кошти. Вимушений був їх повернути.

На гарячій лінії 12.07.2023 р. співробітники кілька годин відверто знущалися!
Брехали, що арешт виконавцем не знято і провадження не закриті. Кидали слухавки.
Торочили по 100 разів «звертайтесь до виконавця», хоча я кожного разу інформував, що ЗВЕРТАВСЯ, і виконавець ще 26.06.2023 р. надіслав їм постанови та підтвердив, що банк їх отримав, причому і фахівці банку раніше це підтверджували.
Висували безглузді вимоги на кшталт «візьміть довідку у виконавця» (?!), хоча закон не вимагає жодних «довідок» для розблокування рахунку, а передбачає зняття арешту банком при отриманні відповідної постанови виконавця.

Понад годину оформляли моє звернення в десять рядків, оскільки перекручували всі мої слова навпаки (як завжди, це корпоративна політика всіх банків, аби не давати відповідей саме на конкретні «незручні» питання клієнтів, а надавати потім у відповідь відписки про щось інше чи ні про що).
Я, пенсіонер за віком, без доходів, неодноразово інформував банк про вкрай критичний матеріальний стан і необхідність коштів на внесення обов’язкових платежів та на лікування, й просив просто виконувати закони та розблокувати рахунок. А у відповідь — брехня і знущання.
ekonomist8 4 июля 2023, 18:00
Ужасный банк, который берет комиссию за погашение своего кредита. Никому не рекомендую этот банк. В одностороннем порядке вводят комиссию за погашение кредита, а если вам необходимо в назначении платежа указать, что погашение осуществляется по Дополнительному соглашению, то комиссия составляет 0,6% от суммы платежа. В отделении никто ничего не решает. Хотите погасить кредит, платите комиссию. Бегите подальше от таких не добросовестных банкиров.
MikhayloAmigo 28 июня 2023, 6:08
Жахливе обслуговування. Нереально довго. Мою дружину із грудним 3х місячним немовлям тримали з 11 ранку і до 16 години! Почали лякати її що може бути суд і арешт майна, і вона вимучена за цілий день з дитиною підписала новий договір, я в цей день був на похороні товариша і не зміг бути в банку з нею.Обдурили по реструктуризації кредиту, хоча ми надали усі необхідні документи і відомості. Я доброволець ДФТГ Марія у місті Києві. Обороняю столицю з перших днів війни. Просив їх піти на зустріч і допомогти нам, так як зараз я і дружина фактично без засобів для існування. Дитина три місяці. Нарахували 35,58відсотків річних! На вісім років кредит іще і ануїтетний договір погашення!
Не рекомендую нікому цих нелюдів!
Я ризикуючи життям і здоров’ям своїм захищаю їх в ПВО прикриваємо столицю і ось така тепер подяка!
Буду писати в усі інстанції, звертатися до НБУ, щоб було відомо як зараз допомагають захисникам України!
Plutan 25 июня 2023, 10:04
Отделение по адресу: Харьков, ул. Дарвина, 1
Клиентом банка не являюсь, но хотел им стать. Хотел оформить кредитку с безпроцентным лимитом, получил отказ. Бывает, не страшно. Спустя месяц банк прислал смс, мол у них есть предложение для меня и можно оформить ту самую кредитку, которую хотел. Перешел на сайт, заполнил все данные и снова получил — «извините, у нас для вас нет предложений». Такая шутка мне не понравилась. Позвонил в банк и попросил удалить с БД свои личные данные и больше не беспокоить меня. После этого, банк передал мои личные данные третьим лицам, фин.установы начали засыпать спамом с предложением взять кредит. Мне вот интересно, почему нет реакции на противоправные действия банка? Итог — друзья, не связывайтесь с этим банком. Выбирайте ответственный, надежный и с чистой репутацией банк.
waxettio 20 июня 2023, 14:28
С завидной регулярностью приходят смс и звонки что кредитная карта готова, приходите получите вашу карту. спам звонки с номера 067 1665266
Olga24 Olga 8 июня 2023, 18:36
Маю кредитну картку. Завжди стараюсь поповнювати вчасно, щоб не нараховано %. В травні списано 65, хоч поповнила вчасно. Не виясняла, поповнила на тих 65 грн. Карткою не користувалась. Сьогодні списано 118. Пишу оператору. Кажуть, якісь відсотки за березень. Питаю, чому не зняли у травні. Нічого путнього пояснити не можуть, самі не знають. Маю рахунки у різних банках, проте так ще ніхто не обкрадав!!! Закриваю рахунок, з шахраями не співпрацюю!!!
05.05.2023. через систему Portmone. com було переведено на кредитну картку 5050 грн на погашення кредиту, про що існує квитанція від «Райфайзен банк Аваль» в електронному вигляді. Факт отримання коштів ідея банк заперечує, хоча відповідну суму списали з кредитної картки. Невідомо, як працівники банку дізналися факт намагання здійснити платіж, коли ніякі кошти до них не надходили. Відповідь одна, — не раджу зв’язуватись з цим, так званим, банком.
Tatianakor5cvc 5 июня 2023, 21:31
Виплачували потребительский кредит, закінчення якого в березні 23, платила кожний місяць хоча з Херсону, ні роботу, ні доступу до терміналів не було, связи не було, але платила як могла, повністю погасили квітні, але мені з банкуназванюють що в мене борг4000, сума кредиту 32000, а якась комісія не зрозуміла, звідки взялась не розумію, це що за місяць просрочки, безробітні гірші за окупантів
Тетяна Ніколайченко 1 июня 2023, 12:07
Отделение по адресу: Николаев, ул. Строителей, 5-Г
Доброго дня. Ще 23.05 виконавцем було відправлено до вас в Банк постанову про розблокування суми 13400грн, а також він дав на руки копію цієї постави, в банку сказали що вона не дійсна поки не прийде лист від виконавця на головний офіс.Була вчора у відділенні, вони сказали що можливо не вірний адреса вказана була у письмі, чи воно загубилось у них в канцелярії.Банк каже, що постанову до сих пір не отримував.Минуло більше тижня часу! Не вірю, що до сих пір лист до вас не надійшов. Вчора мій виконавець повторно відправив вже на електронну адресу копію цього листа і ви повинні в впродовж доби розблокувати мені кошти? Чи мені в канцелярію до Львова треба приїхати і самій знаходити того листа? До слова у АСВП вже є ця постанова, ну, а ви звичайно ж її не бачите…
Вячеслав Ол 29 мая 2023, 8:47
У меня много телефонов по работе и на каждый звонит робот з пропозицеэю вид идеябанку. Последней каплей стал звонок в 8.30
Таких банков не должно существовать.
номер телефона 0676104434

фото