tom4yk 21 апреля 2023, 10:48
Кол-центр жахливий в Ідея Банку! Я подзвонила в кол-центр, щоб спитати за депозит «Мобільні кошти», але співробітниця виявилася якоюсь неадекватною!!! На мої запитання відповідала грубо, наче я якась тупа! Якщо ви шукаєте банк з високим рівнем професіоналізму та культури обслуговування клієнтів, я рекомендую звернути увагу на інші банки.
Елена Захарченко 20 апреля 2023, 17:16
Це просто жесть, а не банк! Бажаю банку найшвидшого банкрутства! Від початку повномасштабної війни накопичилось трохи боргу по кредиту, з кінця цієї зими почала гасити потроху борг, але сумма чомусь весь час стрибає причому в більший бік (Я взагалі не розумію як вони його нараховують, але дуже здається, що жорстко розводять. Весь час телефонують якісь неадекватні персони типу інспектори кредитні, поваги 0 від слова зовсім, таке враження, що навчали їх зеки якісь. Мало того останнім часом ще й погрожують колекторами, що вони особисто приїдуть і зі мною розберуться. це як називається? і при тому, що я не відмовляюсь оплачувати борг, а просто попросила відтермінувати трохи, при тому що місячні платежі я плачу справно. Категорично не рекомендую дану установу!!! Обходьте 10 дорогою цей банк, бо дуже пошкодуєте.
Anya15 18 апреля 2023, 14:48
Гірше ніколи не бачив, відношення до клієнтів 0
Повага 0
Досвід 0
Tetiana1985 8 апреля 2023, 14:52
На минулому тижні я залишила заявку в Ідея банк на покупку пилососа в розстрочку через Інтернет — магазин з якіми він співпрацює. Зі мною зв’язався менеджер банку, але умови розстрочки мені не підійшли. В наступні дні я почала отримувати смс і дзвінки від різних фінансових компаній і кредитних спілок. Раз в декілька днів продовжую отримувати. Співпадіння? Не думаю. Банк ніяк це не вирішує, оператори не допрмогають в моєму питанні тому буду звертатись в кібер поліцію. Висновки робіть самі.
vitalyd 6 апреля 2023, 13:54
Не раджу зв’язуватись із цим банком ні в якому разі. Замовляють спам-послуги в якихось неадекватів, на звернення припинити дій ніяких не виконують. Якщо вони для рекламування використовують напівкримінальні методи (спам поза законом) то уявіть як вони будуть відноситись до клієнта з його проблемами. Банку бажаю якнайшвидшого банкрутства.
0505915682 6 апреля 2023, 10:56
Жахливо великі відсотки. Плачу кредит більше року, а сума до повного закриття більша, ніж сума кредиту, що я брала. Нараховують величезні комісії. Це найгірший з усіх банків. Не рекомендую нікому з ним звязуватися. А банку бажаю скорішого ЗАКРИТТЯ
max28121973 1 апреля 2023, 14:03
Добрый день.просила банк дать мне на электронную почту свои расчеты за 2022 год.(тело проценты.сколько я оплатила.задрлженность общую и т. д.)ответили-такой информации у них нет. надо идти в отделение.а отделение работает.когда я работаю …информацию другие банки дают в приложении…в идее банке НЕТ…На сегодня я даже не понимаю…почему у меня сумма по кредиту все растет и растет…информацию от них не дождешься…пишешь в Вайбер.ничего не знают…приложение плохое…вечно не работает.ничего непонятно…раньше к банку претензий не было…жаль…идея банк испортился.а если вдруг просрочил…это ЗВИЗДЕЦ…будут звонить и ночью тоже.по 150 раз на день…жаль…очень жаль.был хороший банк
Kvitkovikor 31 марта 2023, 11:47
Відсоток жахливий, за закриття кредиту 100грн, обслуговування у відділенні жахливий. Бажаю банку закритися і зберегти нерви клієнтам. Я не рекомендую цей банк! Найгірший банк України.
Drdmol7 29 марта 2023, 15:40
НБУ разошелся: Польских акционеров Идея Банка лишили права голоса
Нацбанк Украины временно лишил права голоса акционеров Идея Банка. Соответствующее решение Комитет по надзору и регулированию деятельности банков, надзору (оверсайту) платежных систем НБУ принял 27 марта.

Нацбанк лишил права голоса польского Getin Holding, которому прямо принадлежит 100% уставного капитала АО «Идея Банк», а также гражданина Польши Лешека Чарнецки, которому косвенно принадлежат 44,98% уставного капитала Идея Банка.

Мера влияния в виде временного лишения права голоса владельцев акций банка применена к устранению нарушения, по сути которого Нацбанк не уточняет.
engine 23 марта 2023, 14:44
Официальный сайт банка не работает, на сайте онлайн банкинга больше нельзя открыть депозит.

Банк — в ТОП 5 самых убыточных и похоже этот день настал.
Юлія Коржова 17 марта 2023, 12:15
2 місяці підряд заплатила за кредит не 21, а 22 числа. Нарахували відсотків майже 2000грн (сумма платежу по кредиту приблизно 800 грн.). Тобто на 800 грн. Нарахувати %%% 1000/грн.за один день простроченої платежу!!! І це все під час воєнного стану! Своїх клієнтів не поважають абсолютно! Поставити у відгуку одну зірку дуже важко, цей банк навіть її не вартий! Можливо мій відгук комусь допоможе задуматися і не йти туди! ГАНЬБА такому банку!
Dimonbevz 16 марта 2023, 20:28
На сегодняшний день претензий к банку 0.быстрое обслуживание, внимательные менеджеры.Адекватный лимит не смотря на войну.на сегодняшний день банком доволен
angryman 11 марта 2023, 20:30
4 месяца мне названивает автоответчик этого псевдобанка в разное время суток, в том числе рано утром, поздно вечером, будние или выходные дни и ВКРИКИВАЕТ ИСТОШНЫМ ГОЛОСОМ о том что я могу получить их кредитку, которая мне никуда не вперлась. Я никогда не был клиентом этого «банка», никакие заявки на кредит им не оставлял. После каждого звонка я оставляю заявку в колл центре на удаление своего номера из базы, но это чертовщина продолжается. В прошлый раз пообещал им что еще 1 звонок и я потрачу время и напишу везде куда руки дотянутся. Так вот, 10 минут назад все повторилось, еще одну заявку им оставил, но вечер потрачу, в том числе на жалобу в нбу.
Горите в аду, идеябанк. Со всем уважением
Sadamark 7 марта 2023, 14:30
Банк, який щоразу при виникненні заборгованості, або несплаті відсотків починає яросно надзвонювати клієнта. Ок, все б добре було, коли час мирний. Але зараз воєнний стан, всім важко. Незважає і на те, що проценти оплачуються…нехай і з запізненням, але їх оплачує клієнт…як і штрафи які нараховуються. Однозначно Не Рекомендую цей банк
Alexzxc 6 марта 2023, 1:15
Банка абсолютно не клієнтоорієнтована у складні часи.
Дію протермінованих карт не продовжили як інші банки. Віртуалку без походу до відділення теж не відкривають.
При першій можливості — на вихід.
matthewsjdw 22 февраля 2023, 16:56
Черт меня дернул связаться с этим банком. Постоянный спам с предложением взять кредит. 4 раза звонил на горячую линию с просьбой перестать мне звонить, т к в кредитах я не нуждаюсь, каждый раз слышал «да, хорошо, убираем номер из базы», но это не прекращается, приходится постоянно блокировать номера телефонов, но и это не помогает, т к у них их миллионы)
Очень очень жалею о решении стать их клиентов, но, кто же знал, что будут постоянно терроризировать.
Другая ситуация — ошибся кнопкой при платеже по кредиту и отправил на 20 копеек (20 КОПЕЕК!) меньше. Начались ежедневные звонки с записанным сообщением, а ля «мы с пониманием относимся к ситуации в стране, но оплатите кредит», никакой полезной информации в этом сообщении не было, было бы достаточно 1 смс с напоминанием о задолженности с конкретной суммой, как во всех нормальных банках. Но нет — нужно звонить каждый день утром и проигрывать заранее записанное бесполезное сообщение.
Обходите десятой дорогой, если есть возможность — абсолютно любой другой банк будет лучше этого.
Alilop 21 февраля 2023, 17:29
Нерекомендую брати кошти в кредит тут!
Перед війною взяли 80000, кожного місяця оплата 4500 і виявляється що з цієї суми 300грн іде на оплату суми взятої, і 4200 це % за користування. Що це за обдиралово людей!!! Оформили на три роки тепер маємо сплатити 265000. Тобто сплативши 40000 на погашення боргу пішло 2000 а решта грьбані проценти.
Нажаль через війну не вдається погасити цей кредит 🤬 В жодному разі не беріть кредити і ідея банку!!!
Антон Бец 20 февраля 2023, 17:48
5% комісії при купівлі валюти на депо — просто нереально як банк хоче заробити на ситуації
qbik 20 февраля 2023, 15:49
Колись відкривав картку о.Банк. Зараз систематично (кілька разів на тиждень)мені дзвонить комп’ютер і після гудків приєднується оператор і пропонують кредит. Ще й з претензіями до мене пристають «як це так вам не потрібен кредит». Прохання не дзвонити до мене ігнорують.

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке