pycik 15 июля 2024, 15:12
Для снятия депозита МОНО требуют приложение ДИЯ, без вариантов
Rozlutskii10 15 июля 2024, 14:22
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Капушанская, 11-Б
Доброго дня, я продав на Binance 52 350 гривень.
Мені заблокували рахунок, я підозрюю, що мені скинули якісь крадені гроші. Наразі знаходжусь за кордоном і прийти у відділення неможливо
Зміною ніхто не зв‘язується, просто говорять чекати, в підтримці тільки кажуть очікувати пів року
Serte 3 июля 2024, 19:43
Маю рахунок в цьому банку і захотів скористатись кешбеком.Виявилось, що кешбек можна отримати лише маючи кредитну карту.Але,є у них якесь положення, що кредитну карту відкривають лише до 63 років, а далі-зась.Тобто, для якогось задрипаного банку стаття Конституції про неприпустимість дискримінації ха віковою ознакою, це лише папірець? Чи чоловікові посла в США пані Маркарової, який є власником банку, закони до лампочки?
Агов, Нацбанк, як там зі спостережніми функціями?
5503 30 мая 2024, 13:59
-10 из 10. Оставались с валютообмена по 45 долларов у каждого из трех человек на семью. Сняли по 1 доллару. Не было движений по счету пол года. Да вы доплачивать должны за то что они у вас были в обороте.Доллар выдают старый и хлам в основном. Снимаем все по ноль о копейки. Нам с вами не по пути!!!
seniordev 30 марта 2024, 17:52
По перше мобільний додаток — це жах суцільний! Дизайн з 2010 року, функціонал обмежений максимально, порівняно з функціоналом моно чи приват — це тільки для перевірки балансу.
Друге — це звязок з оператором — в них настільки кончена та застаріла ІТ інфраструктура, що звязатися можна лише через вайбер чи телеграм. Навіть звичайного чату немає.
Третє — це сайт, він просто кончено лагаєт (тормозить). Іноді просто не завантажуються сторінки.
Четверте що стало крапкою і я закрив карту, це спроба отримати виписку по карті п отранзакціі. Ці невдахи присилають її тільки на ЕМЕЙЛ КАРЛ, і для того треба пройти три етапи верифікації, навіть якщо в тебе відкритий додаток. Бо в цьому паторочному банку у функціоналі як додатку так у власному кабінеті на сайті НЕМАЄ функціоналу для отримання виписки. Я бажаю щоб це банк закрився, бо з таким рівнем він не достойний на існування! Карту закрив, додаток видалив, дякую!

А ще одне — вайс перекази (за кордну) йдуть сутки, в пріваті це 20 хвилин)
KukolkaN 28 марта 2024, 17:55
В этом банке были открыты счета у меня, моего брата и отца. Первый неприятный опыт получили, когда они заблокировали карту брату, на которую заходили копейки в общей сумме на 1300 грн. с требованием пояснить, что это за деньги к нему заходят. Позже. столкнулись с тем, что они заблокировали вход в приложение моему отцу, требуя пройти верификацию данных и явиться в отделение банка. Отец находится за пределами Украины и в банк явиться в ближайшее время не имеет возможности, от чего потерял возможность пользоваться своими деньгами. Сначала они предлагали пройти верификацию в чат боте, а затем там сообщили, что помочь через бота они не могут и единственная возможность снять блок- это явиться в отделение банка. Ну да, бросить все свои дела, купить дорогой билет, чтоб пользоваться размещенными своими деньгами в их банке!!! Это с учётом того, что он клиент банка более 7 лет и постоянно размещал в нем депозиты. НЕ ценят своих клиентов. Кроме того в общении с ними при попытке решить свой вопрос на горячей линии сталкивались с некомпетентностью, а однажды даже с грубостью и откровенным хамством оператора по имени Дмитро, который даже умудрился бросить трубку, когда у него закончились аргументы. Потому мы всей семьей снимает деньги со счетов и желаем банку стать банкротом.
VVasyll 27 марта 2024, 15:06
Обслуговувався в м.Канів, по вул О Кошового. Оформляв телефон в кредит. Дівчина Наталя спочатку так гарно все розповідала, а по факту за телефон тепер переплата космічна!!! Хотів відмовитися від кредиту так що не прийду в магазин її на місці немає!!! Це як так працює вона? Продавці кажуть що вона вагітна, а яке мені як клієнту до цього діло? В результаті за 14 днів так її і не зміг зловити і відмовитися від кредиту теж! Тепер доведеться переплачувати всю ту величезну суму! Чому так??? І чому я тепер маю все переплачувати,? Розказують одне, а на ділі ужас!!! Не банк, а якась не зрозуміла контора! Нікому не раджу зв’язуватись. І сам туди більше ніколи не звернусь. Краще в Приват уже!
A0682208605 28 февраля 2024, 16:38
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Соборная, 34
Відкрив у відділенні Акордбанк по вул Соборній 34 два тримісячних депозита з валютообміном. Перший забирав 10.02.2024 видали доларами старого зразка.Другий раз 28.02.2024 також старі. При відкритті обіцяли видавити новими. В касі є нові, але повідомили що прийшла вказівка від керівництва видавати купюрами до 2009 року. Закрив депозити більше не планую працювати з цим банком.
Nazar021056 16 февраля 2024, 11:44
Отделение по адресу: Львов, ул. Промышленная, 60
Доброго дня, це не банк, а жахіття. Ще як 9 січня заблокували вхід у додаток. Звернулась на гарячу лінію для консультації того щим це пов’язано.Мені сказали зв’явитись у найблище відділення банку з паспортом і індефікаційним кодом і пояснити суть руху коштів по карті.Що я зробила у письмовому вигляді, і написала заяву на перерахунок коштів в мій інший банк.Відповіді немає ще до цього часу, на гарячій лінії нічого не знають, пепеводять дзвінки у відлілення в яке я зверталась, там нічого також не знають. Щей сказали мені що вони зі мною розмовляти не хочуть, бо в них на це немає часу!!! Маю телефоні записи розмов як до мене по хамськи ставляться.Сумма не маленька 98 тисяч гривень, всі мої кошти які в мене були. Зараз повинна позичати кошти щоб якось прожити, щей в країні війна.Буду у письмовому вигляді звертатися зі скаргою в НБУ і також підготувала позов до суду на цей банк
Николай Лысенко 8 января 2024, 10:16
Кілька років обслуговуюсь в Акордбанку. Лише позитивні відгуки! Хочу подякувати співробітникам Київського відділення № 104 Бельченко В. та Дзюбу Т. за якісне та швидке обслуговування.
68055311 28 декабря 2023, 8:57
Отделение по адресу: Полтава, ул. Европейская, 12
Розмістив депозит на 3 міс 1000 дол при отриманні в касі бачив є нові долари але мені видали 20 і пару купюр 90х років, сказали новий долар можете купити по вищому курсу, не рекомендую нікому даний банк, так як кошти з депозита я сам вибираю яким доларом наявним в касі брати, вони приникують новий долар.
Anton77pl 19 ноября 2023, 11:07
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 50
Сподобалось обслуговування. Я клієнт банку багато років, заїхав на відділення на Сінній у Полтаві. У залі була одна дівчина для мене це дивно, ім'я не запамятав блондинка була.
Хочу віддячити їй за допомогу по переказу в додатку на інший банк.Сам не розібрався і переживав сума дуже велика була та перевести дуже терміново.
Відразу видно спеціаліст своєї справи. Ставлю 12балів. Швидко перевели з нею кошти, ще запропонувала депозит 19% мене зацікавило.
Прошу віддячити даного спеціаліста, бо в мене конфети не взяла.
Марина Юхименко 1 ноября 2023, 21:04
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 50
Хочу залишити відгук про відділення у Полтаві.Заходила два тижні тому розпитати про депозитні ставки у відділенні на Соборності 50.Молода дівчина мені все детально розповіла та запропонувала картку пенсійну. Депозит я оформила під 19% допомогли встановити додаток.Порадила даний банк знайомій також оформила та була задоволена. Дуже сподобалась ввічливість даної співробітниці Юлії.Дякую їй за співчутливість у цей тяжкий період для нас всіх.
Drdmol7 22 октября 2023, 13:42
Я хотел бы поделиться своим опытом обслуживания в Аккорд-Банке, который оказался НЕГАТИВНЫМ. Я открыл валютный депозит в этом банке и столкнулся с БОЛЬШИМИ ПРОБЛЕМАМИ. При посещении отделения на метро Минской в Киеве (ул.Тимошенко 21) в банке начали подсовывать вместо нормальных долларов старые. На моё желание и аргументацию: что хочу получить новыми купюрами, так как при обращение в пункты обмена валют у меня старые купюры приймут на 50 копеек дешевше чем новые, тоесть я теряю на курсе валют много денег из-за этого Аккорд-Банка. Этот НЕДО-Банк не способен удовлетворить клиента, как, кстати, без проблем делают другие, рядом находящиеся банки.
На меня в грубой форме со стороны сотрудников был «наезд» что мол мы в клиентах не нуждаемся, выдавать депозит по желанию клиента нормальными купюрами цитата: «НЕ БУДЕМ». Такое отношение вызвало разочарование.
И хочу обратить внимание клиентов или тех кто ещё думал ими стать на общение:
Сотрудники отделения со мной общались, цитирую: «Какая ВЫГОДА БАНКА с того что мы будем вас обслуживать и выдавать нормальные купюры?»
После этого я позвонил на справочную службу и услышал следующее: «Какая ВЫГОДА БАНКА с того что мы будем вас обслуживать и выдавать нормальные купюры?»
Я первый раз в жизни встречаю, чтобы продажи основывались не на том какую выгоду получает клиент, а на том какую выгоду получает банк. И это всё в общении с клиентом. Так как такие разговоры прозвучали и в отделении и от справочной, я делаю вывод, что в головном банке этого НЕДО-Банка сидит руководитель-идиот, который придумал этот скрипт разговора с клиентами.
Я не буду вдаваться в подробности того что в этом банке в некоторых отделениях у сотрудников старые школьные учительские обдёртые столы со времен СССР, кстати, такая же мебель и в головном банке. Но я и не удивлён, так как в том же головном банке работают в основном пенсионеры, которые и пишут эти тупые скрипты и вызывают отвращение у клиентов в обслуживании в этом НЕДО-Банке.
Если не хотите тратить нервы, время, здоровье чтобы вернуть свои деньги есть один рецепт: обратитесь в другие 100 банков и радуйтесь жизни, но НИКОГДА НЕ ОБРАЩАЙТЕСЬ В АККОРД БАНК. НИКОГДА!
Для всех, кто ищет банк для ведения финансовых операций, я бы порекомендовал рассмотреть альтернативные варианты и внимательно выбирать банк, с которым работать. Я надеюсь, что мой опыт поможет другим клиентам сделать более осознанный выбор.
Sergey241030 5 октября 2023, 18:16
5.10.2023 г. в Каменском отделении банка Аккорд по своей ошибке оформил в интернет банкинге депозит с капитализацией с меньшей % ставкой, а надо было оформить депозит с большей % ставкой с ежемесячным снятием.Выражаю благодарность начальнику Аккорд банка отделение #44 г. Каменское Днепропетровской обл.за положительное решение моего вопроса в пользу клиента банка, а именно изменения депозита с большей % ставкой в интернет банкинге.Рекомендую клиентам Аккорд банк как финансовую структуру.
Сергей Суров 2 октября 2023, 12:20
Банк отказывается возвращать валютные депозиты, так как якобы нету технической возможности перечислить валюту, принять однако они имели возможность. Жалоба в нацбанк вряд ли поможет, в суд обращаться в военное время и долго и дорого, вывод- закрывайте досрочно не лонгируйте обналичивайте то что есть
MaryHo 26 сентября 2023, 12:03
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 74
У відділенні Акордбанк Стрийська 74 відмовили в обслуговувані і не відкрили гривневої карти моєму чоловіку, пояснившивши це тим що він офіційно на даний час не працює, а також протягом двох років не працював офіційно. В інших банках не відмовляли у відкриті гривневої карти, а у цьому Акордбанку відмовили- дивина! При тому що цей банк ще й бере комісію 100 грн за відкриття пластикової карти 😅 Не приємно, клієнтом цього банку ставати не рекомендую
Asmund 11 сентября 2023, 14:21
Став клієнтом в квітні 2023 у відділенні на Шулявці. Обслуговуюсь переважно у відділенні на Олімпійській.
За неповні півроку склались дуже хороші враження про банк.
1. Ввічливі і привітні співробітники, які бажають вирішити проблему. Показовим був випадок, коли прийшов у відділення щоб забрати валютний депозит, була черга, але співробітник побачив мене, уточнив питання і перенаправив до іншого колеги в іншому кабінеті. Коли кажу ввічливі, то це поки топ 1 в моєму особистому рейтингу за результатами відвідування 2 відділень.
2. Завжди є валюта. Я ще жодного разу не замовляв валюту щоб зняти чи з поточного рахунку чи з депозиту, завжди була в касі і один з найкращих курсів на ринку на покупку долара.
3. Високі відсотки в гривні, я відкривав гривневий депозит під 19,5%.

З побажань то хотілось би більше відділень, але потребу «біля дому», «біля роботи» банк закриває. Також доволі високі комісії за відкриття картки, друга картка (пластик) буде 100 грн.
В цілому, Акорд банк став для мене відкриттям цього року, тому щиро бажаю банку успіхів і процвітання!
adskicorel 1 сентября 2023, 12:11
Отделение по адресу: Харьков, ул. Отакара Яроша, 25/46
Забирал конвертационный депозит в долларах, пере до мной парень сдал синии в кассу, попросил кассиршу выдать частично синими, на что был дан ответ, что есть типо распоряжение выдавать депозит только зелеными, как-то странно, похожее синии не для белых людей
Quar 28 августа 2023, 9:22
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 74
В умовах вказано, що є можливість відкрити депозит у будь-який час онлайн. Але, на вихідних, банк вирішив закрити цю можливість для клієнтів без жодного попередження. Після дзвінку в банк, мені сказали, що у понеділок з 9 години буде можливість відкрити депозит і умови по ньому не будуть змінені. Якимсь чином мені вдалося обміняти 50 доларів по курсу 36.99, довірившись консультанту я вирішив залишити цю справу до ранку понеділка. І ось, у понеділок умови були змінені, а саме курс обміну валюти змінився. Банк не попереджає клієнтів про технічні роботи, не вважає не за потрібне та й консультанти не дуже компетентні у нововведеннях банку. Для прикладу, державний сенс банк попереджував своїх клієнтів про зміну умов обслуговування.

Курс валют в Аккордбанке

USD 41 41.55

Курс валют в Аккордбанке

USD 41 41.55
Главная / Банки Украины 🏦 / Аккордбанк 💰 / Отзывы о Аккордбанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Аккордбанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.