Віктор Демченко 7 апреля 2023, 16:10
Нікому НЕ рекомендую а-банк. Застосунок глючний і зневажливе відношення до клієнтів (маніпулятивні кількамісячні обіцянки, які банк не збирається виконувати), минулого року закрив усі рахунки в а-банку. Пару місяців назад, в розрахунку що банк покращив відношення до клієнтів відкрив знову картку, але я помилився. а-Банк і застосунок, якими були поганими такими і залишилися. Шкодую, що своїх дітей після 14 років привів у цей а-банк, вони за відсутності досвіду з іншими банками, до цього часу терплять а-банк. Неадекватнісь а-банку виведе з рівноваги навіть спокійних людей, закрив рахунок знову.
Підтримка Абанку 7 апреля 2023, 19:12
Доброго дня!
Ми не зупиняємося на досягнутому, тому постійно вдосконалюємо та розширюємо функції нашого застосунку ABank24.
На жаль, 03.04.2023 в нас виникла технічна складність зі входом у застосунок. Повірте для нас це також критично, оскільки ми розуміли, що могли підвести наших клієнтів. Перепрошуємо, якщо через це у Вас виникли незручності. Наразі застосунок працює стабільно.
Стосовно надання кредитування, рішення приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Інформація постійно аналізується та згодом ліміт може бути надано, про що Вам повідомили.
Нам дуже прикро, що Ви все ж таки прийняли рішення про закриття рахунків в нашому Банку.
Минфин
Ответ администратора
9 апреля 2023, 15:38
Відгук зарахований (на 09.04.2023).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
fatchenko 6 апреля 2023, 9:45
Пользуюсь услугами банка пол года, не каких проблем всё отлично. Единственное не дают кредитный лимит на карту.
Підтримка Абанку 6 апреля 2023, 10:53
Доброго дня!
Дякуємо Вам за відгук та прийнятий дзвінок.
Рішення щодо ліміту приймається індивідуально для кожного Клієнта, виходячи з багатьох факторів — це кредитне навантаження, кредитна історія, рівень доходу, наявність депозитних рахунків тощо. Наразі, питання з наданням кредитного ліміту вирішено.
Бажаємо Вам приємного користування. 😊🍏
Мария Васильева 5 апреля 2023, 16:43
Доброго дня!

Це більше загальний відгук, але пишу його про А-банк, тому що на даний час питання не вирішене з цим банком.
Я мешкаю на окупованій території в Херсонській області. Ще в лютому ПриватБанк розірвав зі мною угоду та закрив мої рахунки. Більше місяця я спілкувалася з ПриватБанком, щоб отримати залишок своїх коштів на рахунок А-Банку. Клієнтом А-банку я вже рік. За рік у мене було близько 6 надходження на карту: три надходження зі своєї карти Приват ще рік тому кожне близько 1500грн., одне надходження у лютому 1500грн. надіслала сестра, у березні зі свого рахунку Ощадбанка я перевела 1600грн. та останнє надходження — це залишок моїх коштів з ПриватБанку, там вже коштів побільше — накопичені пенсії по втраті годувальника, соц.виплати та допомога ООН. І як тільки зайшли останні кошти, А-Банк заблокував мої рахунки з вимогою надати відомості про надходження. Я надала пояснення на електронну пошту. За тиждень отримала відповідь, як і ПриватБанк, А-банк розриває зі мною відносини згідно 1ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму
та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», я для них ризиковий Клієнт. Тепер питання: де є підстава відмивання коштів? Це мені знову переводити кошти до іншого банку. А де гарантія, що наступний банк мені їх не заблокує?
Так в мене і немає більше рахунків в банках. До кого тепер звертатися, я вже не розумію.
Я знаходжусь на окупованій території. Відкрити віртуальні картки в інших банках я не можу, немає зв’язку для отримання підтвердження смс та дзвінка, або через Дію. Авторизація в Дії тільки через банк, і так по колу.

Що за ставлення банків до людей, що знаходяться в окупації?
5 апреля 2023, 18:00
Доброго дня! Нам дуже шкода, що Ви опинились в такій ситуації. Банк з повагою відноситься до кожного клієнта і прикладає максимум зусиль для обсуговування клієнтів, які опинились на тамчасово окупованих територіях. У Вашому випадку Банк діяв згідно зі згідно зі ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».
На адресу Вашої електронної пошти було відправлено повідомлення з інформацією і причинами розірвання відносин 04.04.2023. Просимо надати відповідь на даний лист і кошти будуть перераховані на карту іншого банку протягом 5-ти робочих днів після отримання заяви.
Тетяна Скороход 5 апреля 2023, 13:01
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Героев Майдана, 4
04.04.2023 я обратилась в Колл-центр А-Банка с некоторыми вопросами по моему депозиту, которые нужно было срочно решить. В А-Банке операторы всегда на высоте, но в этот раз, кроме высокого уровня профессионализма в решении моего вопроса, я ощутила еще и большое искреннее желание помочь клиенту. Это ОЧЕНЬ приятно и вызывает еще большее желание доверять А-Банку. Хотелось бы поблагодарить за такое теплое чуткое отношение к клиентам непосредственно этого оператора — Елизавету Яцентюк. Благодарю Вас от всей души!❤🌹

С уважением, ваш клиент Скороход Татьяна Олеговна.
Підтримка Абанку 5 апреля 2023, 13:39
Дякуємо Вам за відгук і високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників! Завжди раді Вам допомогти! 🍏😊
fleysh 2 апреля 2023, 19:37
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Висловлюю подяку гол. спеціалісту в, А — БАНКУ за адресою: м. Київ Харківське шосе, 58 Наталії Фабаровської. Щира зацікавленість у клієнті, професіоналізм та компетентність, вміння надати якісну послугу, доброзичливість, гарний настрій, оперативність та пунктуальність — це все Наталія Фабаровська. Дуже зручна та комфортна обстановка у відділенні. Найвища кваліфікація Наталії! Гідний сервіс! Сподіваюся, що керівництво Банку солідарне з думкою клієнтів! Наталії Фабаровської — дякую!
Підтримка Абанку 2 апреля 2023, 19:47
Дякуємо, що оцінили роботу нашого Співробітника 😉🍏
mdfmira 2 апреля 2023, 10:59
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Хочу висловити подяку всім співробітникам, А — БАНКУ! А так само, співробітниці відділення Харківське шосе 58, Наталії Фабаровській за професіоналізм, чіткість та уважне ставлення до клієнта, завжди на зв’язку, завжди допоможе, пояснить усі тонкощі, дуже приємна у спілкуванні людина. Знаємо її понад 2 роки. Я рекомендую, і рекомендуватиму А-БАНК усім, і завжди, тому що в інші банки часом важко навіть додзвонитися і знайти того, хто допоможе вирішити питання, що виникають. А в А-БАНКУ, завжди все вирішується оперативно! Молодці!
Підтримка Абанку 2 апреля 2023, 11:22
Дякуємо за довіру. Будемо намагатися, щоб Ви і надалі були задоволені обслуговуванням в нашому Банку. 😉🍏
VRH 1 апреля 2023, 8:30
Це не сильно критичні речі але вже більше тижня, не функціонує виписка в клієнт-банку.
Але сильно обурило повідомлення, яке відображене російською мовою при переході за посиланням А24 Бізнес.
Чому відбувається дискримінація української мови? Якщо, Ваші, співробітники не здатні самостійно вивчити державну мову, а також дотримуватись, статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує всіх надавачі послуг, незалежно від форми власності, обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і послуги українською мовою. То для цього є курси з вивчення української мови.
Підтримка Абанку 1 апреля 2023, 16:56
Доброго дня! Стосовно виписки, приносимо Вам вибачення за тимчасові незручності. Ситуація в Банку відома. Виписки будуть оновлені, всі операції будуть відображені.
Стосовно мови, то Банк має ініціативу у спілкуванні українською, постійно робить навчальні матеріали, опитування та надає перелік навчальної літератури для популяризації української мови серед Співробітників. Ми з повагою ставимося до нашої мови, сайт Банку, застосунок і АБанк24 для бізнесу також мають українську мову як основну, а змінити мову можливо тільки в застосунку і тільки на англійську. Будемо раді детально розібратись у ситуації, яку Ви зазначили. Просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Будь Добрее 1 апреля 2023, 8:02
4323 3473 5647 9425
Підтримка Абанку 1 апреля 2023, 11:10
Доброго дня! По одержувачу буде вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Окремо радимо Вам звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий у сприянні розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції. Для уточнення додаткової інформації просимо надати відповідь в особистому повідомленні.
Ivan2310galina 1 апреля 2023, 1:10
Мене звати Олена я знаходжусь в Херсоні. Під час окупації мені потрібно було зареєструватися в Дія, в мене звичайний паспорт, я не могла зробити це самостійно, співробітники допомогли мені. Після звільнення не працює багато установ, але відділення А- банку відкриті (місто Херсон, проспект Тикстильників10) вай-фай. Мені потрібно було відкрити картку для виплат, я не могла це зробити зникає інтернет, бо живу в районі який постійно обстріліють. Співробітники завжди вічливі, чемні, підтримають морально.
Підтримка Абанку 1 апреля 2023, 11:06
anzelacimbaluk8 31 марта 2023, 18:44
Багато років, користуюся послугами, А банка простий і зручний в платижах і взагалі усьому совітую в сім користуватися послугами банку 😘😘😘
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 21:14
Дякуємо за відгук і високу оцінку! Раді, що Ви з нами! 🍏😊
Sergehii 31 марта 2023, 15:12
Отделение по адресу: Днепр, ул. Рабочая, 79 пом. 23
В кассе, а банка клиентам подсовывают порченую валюту (визуально все хорошо), чтобы отличить нужен только ультрафиолет. Не работайте с этим банком — Я потерял 500 евро.
31 марта 2023, 15:33
Доброго дня!
Згідно з повідомленням НБУ № Е.AB.0.0.0.0/1-33604 від 03.09.2018 «Про обмін зношених та пошкоджених банкнот іноземної валюти», рішення про обмін валюти приймає Касир. У А-Банку відсутні пошкоджені купюри, оскільки Банк не працює з такими купюрами та не приймає їх від інших Клієнтів. При отриманні купюр, не відходячи від каси, Ви можете переглянути купюри та у разі зауважень змінити їх на інші.
korad 31 марта 2023, 14:59
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
В условиях войны очень важно иметь уверенность в завтрашнем дне.
В финансовой структуре -быть уверенным в своем банке, а в при выбора банка — быть уверенным в своем менеджере.

На протяжении долгих лет обслуживаюсь у супер професионала своего дела — Натальи Фабаровской, ранее она работала в г. Бердянск и сейчас волей судьбы переехала в г. Киев.

Сама нахожусь в г. Дрогобыч и периодически ездила в г. Бердянск где и познакомилась с этим банком и с этим невероятным специалистом.

Сотрудник который в любое время дня и ночи всегда поможет и подскажет, не зависибо рабочий день или нет.
Проблемы всегда решаются оперативно и очень быстро

Вот от людей формируется всегда впечатление о банке в целом. При данном специалисте считаю, что это лучший банк!!!

Спасибо что цените своих сотрудников!!!
За этим сотрудником готова пойти хоть на край света!!!
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 15:25
Ми раді, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника 😊🍏
Sergiiys 31 марта 2023, 14:52
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Відкривав карткові рахунки у відділенні — Керівник відділення особисто допоміг оперативно встановити додаток та завантажити потрібний перелік документів. Знімав готівку через касу відділення — все швидко і без затримок.
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 15:27
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування. 🍏😊
Людмила Винокур 31 марта 2023, 12:59
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Доброго дня! Я являюсь вкладчиком вашего банка не менее 15 лет. Все время я пролонгировала депозит на новый срок. У нас в Бердянске, до войны, было самое лучшее отделение, где начальником отделения была Наталья Викторовна Фаборовская. У нас отделение работало до сентября 2022 года, потом, к сожалению, мы остались со своими проблемами один на один. Если б не такие люди с Большой буквы, как Наталья Викторовна, сейчас бы мы не могли узнать ничего.Не смотря на то, что она находится сейчас не в городе, она всегда проконсультирует по высшему разряду, ее консультации никогда не нуждаются в дополнениях и очень сильно помогают мне. У нас в городе очень много людей остались без пенсий, они не хотят получать русские паспорта и поэтому остались без никаких средств к существованию. Когда бы я не позвонила, Наталья Викторовна, рассказывает им, как правильно делать, как оформить, какие документы нужны, повторяя несколько раз, чтоб они запомнили. Низкий поклон Вам и вашей работе. Хочу поблагодарить всю команду и хозяев банка. У вас действительно лучшие работники. Спасибо большое
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 13:14
Дякуємо за довіру. Завжди раді Вам допомогти 😊🍏
Аліна Данилюк 31 марта 2023, 12:36
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Гарне ставлення до клієнтів банку.
Завжди привітний колектив.
Менеджер Пижек Богдана самий кращий працівник. І хочу зауважити, що працівники дуже кваліфіковані та доброзичливі! Завжди на зв’язку, якщо виникають проблема навіть у вихідні та святкові дні допомагають.
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 13:12
Завжди раді бачити Вас знову у наших відділеннях. 😊🍏
Минфин
Ответ администратора
3 апреля 2023, 9:29
Відгук не зарахований (на 03.04.2023).
MaximZh 31 марта 2023, 12:33
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Спасибо за оперативное и качественное обслуживание при открытии счета на ТОВ и подключение зарплатного проекта.
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 13:10
Дякуємо, що обираєте наш Банк 😊💚
monkeydance 31 марта 2023, 11:17
Отделение по адресу: Киев, ш. Харьковское, 58
Я не частый гость на этом сайте, но временами я в шоке от нашей банковской системы. Моё посещение абанка чтоб снять наличку с моно закончилось тем, что я вышел клиентом с картой. Женщина за первым столом у входа красиво рассказала, что мол можете не пользоваться нашей картой, но это нужно для того чтобы мои данные были в базе банка. Ну ок.
После я написал в поддержку моно для уточнения что нужно чтоб снять деньги в банках партнерах. Оказыыывается достаточно иметь паспорт и приложение моно и ВСЁ! Больше в абанк ни ногой. Противно что из тебя делают дурака
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 13:25
Доброго дня! Для проведення операції з рахунком іншого банку дійсно потрібна ідентифікація. Додатково Співробітники Банку можуть запропонувати Вам відкрити в нас картку, проте рішення про відкриття приймає Клієнт і відкриття картки можливе лише за згоди та з підтвердженням від Клієнта. Будемо раді детально перевірити всю ситуацію, яка у Вас виникла та разом з Вами розібратись у ситуації. Просимо надати нам відповідь в особистому повідомленні.
ImA 30 марта 2023, 21:52
Это ужасно. Уже, наверное, неделю или больше мобильное приложение А-Банка не отображает выписку операций по карте. Когда же программисты банка смогут исправить программу?
Підтримка Абанку 31 марта 2023, 9:24
Доброго дня! Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ситуація в Банку відома. Виписки будуть оновлені, всі операції будуть відображені.
Наші Спеціалісти працюють над виправленням. Коректний баланс відображається на зображенні картки в застосунку АБанк24. Взяли Ваше питання на контроль, особисто повідомимо за результатом вирішення.
Полезный комментарий
ImA 4 апреля 2023, 12:01
Сегодня проверил выписку банка. Все данные как будто бы восстановлены. Поздравляю банкиров А-банка с решением проблемы. Всем здоровья, мира и благополучия. Всего хорошего.
Djin1988 30 марта 2023, 19:00
Обратился в онлайн поддержку через бот в телеграме, в связи с тем что из-за некорректных данных не мог получить перевод вестерн юнион. Мне ответил консультант Егор. Спасибо ему за оперативность, вежливость и учтивость в решении моего вопроса. Дай Бог ему здоровья. Оценка 10 из 10. Слава Украине!
Підтримка Абанку 30 марта 2023, 19:32
Доброго дня!
Дякуємо за відгук та високу оцінку, нам дуже приємно!💚
Ssayder71 30 марта 2023, 17:52
Отделение по адресу: Ужгород, ул. Швабская, 64
Супер відділення
Гарне ставлення до клієнтів банку
Завжди привітний колектив
Менеджер Габрикевич Марьяна самий кращий працівник