Индустриалбанк

Депозиты Индустриалбанка

Ставки по депозитам в Индустриалбанке, условия и депозитный калькулятор Индустриалбанка

Предложения всех банков
Срок

Горячие предложения

По данным параметрам ничего не найдено

К сожалению, по вашим параметрам ничего не найдено, попробуйте изменить сумму или срок депозита, или сбросить все фильтры

Отзывы о банке

Подяка
notarVasiltsova, 2020-06-26 10:33:58

Шановні працівники АКБ «ІНДУСТРІАЛБАНК»!
Щиро вітаю колектив банку з Днем Конституції України.
Я дуже пишаюся тим, що кілька років тому мною було обрано саме цей банк. Спостерігаючи за працею ваших працівників, наголошую, що їх професійні навички та можливості позитивно впливають на плідність нашої роботи. Ваші обов\'язки вимагають сильних особистісних якостей і величезної ..

 
Закриття відділення в м.Пологи
Valentyna22, 2020-06-06 10:17:09

1). Говорять, що закривають лише відділення, але віриться не дуже, оскільки пенсію теж сказали переводити до іншого банку або на пошту, хоча картка для виплати пенсії в Індустріалі дійсна ще півроку, а банкомат в Пологах є. (Або був? Я вже ні в чому не впевнена).
2). Не віддають кошти по Строковим вкладам прикриваючись строком договору. Є величезне побоювання, що до 10-го місяця, коли закінч..

 
В шоке
Zapreader, 2019-04-09 22:20:24

Вынуждена уйти из вашего банка, в который я ходила не чаще, чем 1 раз в год в течение 5 лет. Сотрудники у вас сейчас, как на подбор, один глупее другого. Конкурс, что ли на на непрофессионализм при приеме? Стандартные банковские процедуры растягиваются на часы. Горячая то ли линия, то ли галина ничего не знает, кроме фразы — у нас эта информация не отображается. Отобразите, пжлста галине информаци..