Starfin

Отзывы о Starfin

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 5

Віталій2024-08-12 13:02:13
Не розумію звідки такий рейтинг. Персонал абсолютно неадекватний і не може осмислити власні повідомлення. Здійснивши за їх вказівкою оплату відсотків (плюс 3000грн для швидшого закриття) з‘ясувалося що кошти не покрили відсотки повністю а частково а решта грошей пішли на закриття тіла кредиту. А відсотки повторно потрібно було сплати і на щастя були кошти для цього. Вважаю це повністю не клієнтоорієнтованою поведінко що позбавлена логіки. Відсотки по кредитах зазвичай шалені та при оплаті кредиту ще додатково оплачується комісія. Вважаю що такі організації мають позбавлятися ліцензії без права поновлювати діяльність МФО. Це шахраї і до сервісу МФО не мають жодного відношення бо сервісу нуль. Лише дзвінки, повідомлення, квести та махінації в яких клієнт намагається вижити та не вмерти з голоду.
12 августа 2024, 16:28
Відгук зарахований (на 12.08.2024).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
Дмитрий2024-08-06 09:57:09
Сьогодні десь о 9 годинни ранку почали дзвонити записаним голосом та говорити одне і теж саме, суть повідомлення якого було просто нагадування щодо сплати з приводу моєї заборгованості, після 3 такого автоматичного повідомлення подзвонив оператор та начав качати свої права, начав давати пів годинни на сплату кредиту, не хотів мене слухати, записав відмову, хоча я не відмовлявся від сплати, хотів зробити це вечером, але він все одно до 10 годинни ранку, щоб сплатив, також він погрожував дзвінками 3 особам, але я цій компанії не надав ніяки контакти, каже начебто брати контакти з УБКІ та дзвонити це законно, після чого знову пішли ці автоматичні повідомлення кожні 10 хвилин. Скарга в НБУ вже відправлена. З вами буде говорити вони тепер, а що з приводу моєї заборговоності, поговоримо вже після НБУ. Не хотіли мене слухати сьогодні та дати час до вечора? Тепер послухаєте НБУ
moytoy2024-04-18 09:48:57
Постійний спам з різних номерів, вже збився з рахунку сільки заблокував. Схожі на шахраїв.
recco2024-03-16 11:44:50
Не раджу! Мало того, що відсотки скажені, то ще і якась додаткова комісія за погашення, про яку ніхто не попереджав.
ARTEM2023-11-19 14:33:50
Взял под 0.01.комиссия за 10 дней 8 грн.но комиссия при оплаті всего кредита 80 грн.вариантов обхода комиссии нету как в других МФО.Обычные мошенники.не связывайтесь с ними
Показать другие кредиты