Отзывы о компании — 60

annasamojkina2024-05-08 06:06:17
Минут за 5-10 одобрили мне займ. Спасибо большое. Мнение положительное осталось. Реально лучшие в своем деле и условия простые, проверили данные через селфи режим, а после зачислили деньги на карту.
Yana552024-04-24 21:15:30
Після просрочки телефонують третім особам дані, яких я не надавала, які про мій кредит не знають.Це незаконно.
6 мая 2024, 19:47
Доброго дня, Yana55! На жаль, з Вашого коментаря не зовсім зрозуміло про яку компанію йде мова, може сталася помилка або ви стали жертвою третіх осіб, які при спілкуванні з Вами згадували назву нашої компанії Selfie Credit. Хочемо зазначити, що компанія Selfie Credit працює згідно законодавства України. Співробітникики нашої компанії спілкуються та діють виключно в рамках закону. Будемо дуже вдячні, якщо Ви зв'яжитеся з нами по email: info@selfiecredit.com.ua та повідомите подробиці інциденту (контакти тих, з ким Ви спілкувалися) для того, щоб ми з'ясували всі деталі та вжили відповідних заходів. Дякуємо, що повідомили про даний факт. З повагою, команда Selfie Credit.
AllaSk2024-04-18 21:55:45
Очень удобный и шустрый онлайн сервис. Выручили, когда мне срочно понадобилась сумма денег, которой я в моменте не располагала ни на карте, ни наличными. Все в онлайн. Кроме того, можно даже практически ничего не заполнять, а загрузить селфи — я и не знала, что так тоже возможно. Кредит на приемлемых условиях. Смогла погасить даже раньше собственных ожиданий.
6 мая 2024, 19:49
Доброго дня, AllaSk! Дякуємо за відгук і за те, що звернулися саме в нашу компанію.
Evgenniya42024-04-04 20:10:54
Это просто революция! Больше не нужно тратить время на заполнение анкет и сбор документов. Все делается онлайн за считанные минуты. Не нужно никуда ехать, все операции можно провести дома. Моя заявка была рассмотрена в течение 10 минут.
17 апреля 2024, 20:11
Доброго дня, Evgenniya4! Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого сервісу.
Dobunda2024-04-03 18:59:09
Так склалась ситуація що в жовтні 2023 року я взяла позику і дотягнула її до лютого 2024 весь час сплачуючи відсотки сума була десь 22000, брала я 6000, коли змоги платити вже не стало я звернулась до юриста!!!
Ми надали всі документи дуже довго мене водили за ніс!!!
Та надали змогу сплатити одним платежем тіло кредиту, я сплатила 3500 і залишилось 1700!!!
Я написала що наступного дня внесу нащо мені відмовили!!!
І нарахували 11000 (це повністю тіло і відсотки за ввесь період користування )
Це дуже важко морально!!!
Я сама виховую дитину!
І дуже лояльно ставилась до них!!!
На сьогоднішній день вони ігнорують повністю та не йдуть на компроміс!
Ми будемо діяти згідно закону, звичайно що є всі оплати, та записи розмови! Все є!!!
Я хочу щоб кожен хто приймав рішення про те, щоб нарахувати мені знову відсотки відповіли за це!!!
Не звертайтесь до них ні в якому разі тому, що з ними на край не вийдеш!!!
Я хочу вірити що це одинокий випадок таких українців!!!
Але обмежуйте себе такими людьми!!!
4 апреля 2024, 10:28
Доброго дня, Dobunda! Дякуємо за коментар. Для того, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно знати умови договору. Будемо дуже вдячні, якщо Ви зв'яжитеся з нами по email: info@selfiecredit.com.ua та повідомите подробиці ситуації, що склалася, для того, щоб ми з'ясували всі деталі. З повагою, команда Selfie Credit.
Tetiana19972024-03-14 18:36:46
Після закриття кредиту 27.07.23, через вісім місяців вони перепродають закритий (навіть в УБКІ закритий) кредит колекторській компанії, що обіцяє внести оновлені дані в УБКІ, що кредит активний і прострочений. Тепер ТОВ«ФК»ЄАПБ» (якій перепродали) вимагає погашення.
Згайшла в архіві докази погашення. Звертатимусь до НБУ та до суду.
14 марта 2024, 19:29
Відгук зарахований (на 14.03.2024).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даної компанії.
4 апреля 2024, 10:42
Доброго дня, Tetiana1997! На жаль, з Вашого коментаря не зовсім зрозуміло про яку компанію йде мова, може сталася помилка або ви стали жертвою третіх осіб, які при спілкуванні з Вами згадували назву нашої компанії Selfie Credit. Хочемо зазначити, що компанія Selfie Credit працює згідно законодавства України. Співробітники нашої компанії спілкуються та діють виключно в рамках закону. Будемо дуже вдячні, якщо Ви зв'яжитеся з нами по email: info@selfiecredit.com.ua та повідомите подробиці інциденту (контакти тих, з ким Ви спілкувалися) для того, щоб ми з'ясували всі деталі та вжили відповідних заходів. Дякуємо, що повідомили про даний факт. З повагою, команда Selfie Credit.
farencialen2024-03-09 08:06:15
В очередной раз обратился в данную микрофинансовую организацию и в очередной раз не пожалел. Очень нуждался в деньгах для лечения сестры и не мог обратиться ни к кому другому. Благодарю за помощь. Всегда возвращаю раньше срока, проблем не возникало. Рекомендую, особенно в критических ситуациях.
4 апреля 2024, 10:22
Доброго дня, farencialen! Дякуємо за відгук і рекомендації. Сподіваємося на подальшу співпрацю. З повагою, команда Selfie Credit.
Oleg3892024-02-25 19:23:57
БЛАГОДАРЮ!!! Отличная финансовая компания!!! Всегда выручают, все понятно!!! БЛАГОДАРЮ ЗА ОТЛИЧНУЮ РАБОТУ!!!
3 марта 2024, 18:19
Доброго дня, Oleg389! Дякуємо за відгук і за те, що звернулися саме в нашу компанію.
dpatakov572024-02-01 07:03:08
Круто, что получилось оформить займ не выходя из дома. Это вот реально уровень. Чем и располагают к себе. Попробовал и не пожалел, деньги поступили на счет быстро.
11 февраля 2024, 19:20
Доброго дня, dpatakov57!
Дякуємо за позитивний відгук про роботу нашого сервісу.
Mila20102024-01-28 10:59:02
Немає більше таких обманщиків як ця кантора.Намахують на чому можна, частково закриєш перерахують кошти.Закрити в особистому кабінеті потрібно заплатити 2% комісії, але миттєво прийде, запитую де вказано в договорі про ця %, кажуть що є підпункт умови як можна закрити в особистому кабінеті, а там пише просто як можна закрити, про % не пише, закрила через приват, у них протягом 2-х операційних днів іде, і це не система, казок не потрібно, я закриваю не тільки ваш кредит так,ічи субота чи неділя, все миттєво проходить, ви тіл у б нажертись, хоч на 200-300 грн з людини, скоти ви ,і вам ці кошти повернуться в іншу сторону… Вже як не важко, але ви людей обманюєте так, що це жах… Ще вам не довго залишилось… Такі брехливі кантори довго не тримаються
30 января 2024, 15:10
Доброго дня, Mila2010! Дякуємо за коментар. Для того, щоб відповісти на Ваше питання, необхідно знати умови договору. Будь ласка, зв'яжіться з нами за: info@selfiecredit.com.ua ми всі перевіримо та обов'язково з'ясуємо, у чому річ. З повагою, команда Selfie Credit.
Получить кредит