Отзывы о Банке власний рахунок

GGIIKK 11 апреля 2024, 18:24
Маю віртуальну карту банку «Власний рахунок» (ПАТ «БАНК ВОСТОК»). Використовую для покупок у «Сільпо». Завжди вчасно погашав кредитну заборгованість протягом пільгового періоду, який становить у банку «до 62 днів».
На 29.02.24 виникла заборгованість у розмірі 86,64 грн., яку не встиг погасити до 31.03.24 і банк 1.04 .24 нараховує відсотки за кредитом у розмірі 26,32 грн., що становить більше 30%. Тобто банк нараховує 30% за ОДИН місяць користування кредитом.
Неоднократні зверненя на колл-цент результатів не дають. Оператори пояснити дану ситуацію неспроможні, обіцяють, що протягом двох днів буде відповідь, але її не має.
Банк просто грабує людей, нараховуючи на власний розсуд відсотки за користування кредитом і ніякої відповідальності за це не несе. Справа не в 26 грн., а принципі, що клієнт має розуміти умови обслуговування у банківській установі.
Шкодую, що багатьом людям цей «банк» рекомендував.
Жахлива фінансова установа.
максим максіменкр 6 апреля 2024, 13:00
Сделал перевод своих средств с другого банка на карту в размере 68615 грн, банк сразу заблокировал счета, запросили подтверждения средств, написал объяснительную два раза, первый раз сказали не дошла, написал второй раз — снова запросили подтверждения средств, деньги зашли со своего счета в другом банке, просто тянут время и украли мои средства на протяжении месяца, отказываются возвращать деньги
Krotik09 1 апреля 2024, 18:20
Нещодавно знімала готівку в банкоматі в Києві. З мене зняли комісію 27.95 замість 2 грн. Картка навіть в мінус зайшла Спочатку не хотіла нікуди дзвонити, бо сума не велика та й кешбеку у Сільпо отримую багато з цією карткою. Але вирішила спробувати. Після звернення в банк — різницю повернули
Звісно я задоволена
Valeria09 14 марта 2024, 16:06
Користуюсь цим банком від самого початку, задоволена
Ходжу часто в Сільпо — тому мені зручно, що навіть чек можна передивитись в додатку
Постійно якісь акції, іноді прям дуууже велика знижка, якщо розраховуватись карткою
Мала ситуацію з неспрацювання знижки у лютому. На підтримці досить швидко все вирішили та компенсували знижку бонусами
Кирило Петрін 23 января 2024, 7:47
Коло півтора року був клієнтом банку, майже не користувався картою, але в серпні-вересні проводив декілька переказів між фізичними особами на суму до 100 тис грн за 2 місяці. Потім знову пару місяців не користувався рахунком і тут в кінці листопада запит від банку підтвердити свої доходи і всі свої операції! Доходи я свої надав- довідку ОК-5 за 8 років з моїм офіційними доходом, але документів у мене немає ніяких щоб підтвердити перекази між фізичними особами, ще й через декілька місяців. Наголосив банку, що всі мої кошти офіційно і чесно зароблені, з них платяться податки, а документів в мене немає і що я не в суді чи на допиті, щоб відчитуватись за кожен крок перед якимсь приватним незрозумілим банком! Як результат- заморожені кошти вже 2 місяці, банк не хоче ні розірвать договір ні розблокувати рахунок!!! Висновок- цей банк зроблений тільки щоб в Сільпо карткою розплачуватись, всі інші функції банку виконувати не бажає, а бере на себе дуже багато, ні в якому іншому банку не заставляють надавати документи під кожен переказ, тим паче на невеликі суми ще й через кілька місяців після операцій!
Закрийте вже нарешті мені той рахунок, не банк, а приватна шахрайська конторка.
Ihor15 22 января 2024, 17:51
Банк Власний Рахунок ПАТ «БАНК ВОСТОК»
вул. Курсантська, 24, м. Дніпро, 49051
0 800 30 26 00 (безкоштовно) або 044 354 57 70
Сайт https://bvr.ua/ E.mail bank@bankvostok.com.ua
_______________________________________
25015 м. Кропивницький вул. ____________________________
ПРЕТЕНЗІЯ
повторна
ВИМОГА СПОЖИВАЧА
15.11.2023 з мого карткового рахунку вами заблоковано, не допущено до списання 4671 грн за послуги поштової служби. Загальний баланс картки залишався 6846 грн.
20.12.2023 о 15.35 год. вами без відповідного повідомлення і попередження самоуправно 6846 грн. були виведені в невідомому напрямку. А картка 5168 **** **** 8138 з рахунком _________________________________ заблокована.
20.12.2023 о 16.21год. через службу зворотного зв’язку у ВАЙБЕР я звернувся з претензією такого змісту: Закрили рахунок. Посилаучись на ст. 15 закону щодо відмивання коштів. 6846 грн зписали у невідомому напрямку. Хоча обороту понад 400 000 грн. в Місяць як то визначає ст. 15 ніколи не було. В листопаді поповнював і здійснював митний платіж на суму біля 100000 грн. Що не відповідає вказаної вами правової підставі. Поповнення здійснювалося через касу Сільпо для подальшої сплати митного платежу. А не сумнівної фіноперації. Сума поповнення не перевищувала ні 400000 ні 150 000 грн. Тем більш що проводився митний платіж на суму біля 80000 -10000грн.
Поставив конкретні питання:
1. Дайте пояснення нормативної і фактичної підстави застосування наслідків ст. 15 Закону.
2. Поверніть списані 6846грн на мій рахунок Райфайзен банку ___________________
Навіть навів свій UA7________________________9
Зав’язалася пуста і безвідповідальна переписка. З лукавим наведенням вами неможливості повернення коштів споживача на рахунок Райфайзен. Потім надав рахунок Монобанку. Але і на нього досі не повернуто кошти. Яки є предметом агресивного заволодіння, шахрайського утримання.
ВИМОГИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА ЯКИ ВАМИ ГРУБО ПОРУШЕНО
Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається (ст. 1074 ЦК)
У відповідності з ст. 1060, 1066 ЦК банк зобов’язаний виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком.
За ч.3 ст. 1075 ЦК у випадку розірвання договору банківського рахунка залишок грошових коштів на рахунку видається клієнтові або за його вказівкою чи в порядку, встановленому законом, перераховується на інший рахунок в строки і в порядку, встановлені банківськими правилами.
Не зважаючи на мою вимогу припиняння з вами будь яких відносин, як недобросовісного надавача послуг, заявлену 20.11.2023 претензію повернення на вказані мною рахунки інших банків — 6846грн досі не повернуто.
Існує факт шахрайського заволодіння коштами, злочинного збагачення, спричинення мені матеріальної і моральної шкоди.
Звертаю увагу! відшкодування моральної шкоди за порушення споживчого договору, зокрема у справі про порушення банком зобов’язання, суди мають враховувати, що моральна шкода за порушення цивільно-правового договору може бути компенсована і в тому разі, якщо це прямо не передбачено законом або тим чи іншим договором, і підлягає стягненню на підставі статей 16 та 23 ЦК України і статей 4 та 22 Закону про захист прав споживачів навіть у тих випадках, коли умовами договору право на компенсацію моральної шкоди не передбачено. Такого висновку дійшла Велика Палата Верховного Суду при розгляді справи № 216/3521/16-ц.
Статтею 625 ЦК передбачена відповідальність за порушення грошового зобов’язання.
1. Боржник не звільняється від відповідальності за неможливість виконання ним грошового зобов’язання.
2. Боржник, який прострочив виконання грошового зобов’язання, на вимогу кредитора зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Не доводячи конфлікт з навмисного порушення вами цивільного, банківського і споживчого законодавства до судового розгляду і додаткових витрат,
ПОВТОРНО ВИМАГАЮ;
1. Негайного повернення незаконно утриманих вами 6846грн на мій рахунок іншого, надійного Ощадбанку ______________________ UA______________________________________
2. Застосувати до вчинених вами порушень ст. 625 ЦК, компенсувати понесені інфляційні збитки від знецінення 6846грн та 3% річних за весь час заволодіння коштами і невиконання вимоги споживача.
3. В порядку ст. 16 та 23 ЦК України і статей 4 та 22 Закону про захист прав споживачів відшкодувати спричинену моральну шкоду, пов’язану з порушеннями звичайного способу життя психологічно — емоційного розладу особистості у розмірі 30000 грн.
4. Своєчасно повідомити про прийняте рішення для реалізації захисту прав споживача в інших інстанціях.
5. Надати відповідь у письмовому вигляді за підписом керівника фінансової установи на мою поштову адресу 25015 Кропивницький вул. ____________________________________
22/01/2024

Підпис
Александр Б. 17 января 2024, 11:32
Пользовался услугами банка совсем не долго. Заблокировали счет и попросили предоставить документы. Документы предоставил, ситуацию описал. Сказали, что я «Неприемлимо высокорисковый клиент», это при том, что я не нарушил НИ ОДНОГО закона Украины, и в отношении меня нет ни одного судебного решения или даже дела.
Здесь приложу ответ банка. Делайте свои выводы.

Банк ОДНОЗНАЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Шановний клієнте!

Вами надана інформація та документи, що фінансові операції за вашим рахунком пов’язані з розрахунками при купівлі-продажу віртуальних активів, в т. ч. криптовалюти.

На жаль, ми не можемо продовжити обслуговування рахунку. Відповідно до п. 61 Розділу 4 Постанови Правління НБУ № 65 від 19.05.2020 року, Банк установлює неприйнятно високий ризик ділових відносин стосовно клієнтів у випадках, визначених ч.6 статті 7 Закону про ПВК/ФТ, а також в інших випадках, визначених банком самостійно у внутрішніх документах банку з питань ПВК/ФТ. Згідно внутрішніх документів ПАТ «Банк Восток», фінансові операції, пов’язані з розрахунками при купівлі-продажу віртуальних активів, в т. ч. криптовалюти, через перекази з картки на картку, несуть неприйнятно високі ризики для банку. В зв«язку з цим, Банк відповідно до Правил надання банківських продуктів та послуг фізичним особам в ПАТ «БАНК ВОСТОК» (далі — Правила), які є публічною пропозицією на укладання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб та окремих Договорів, укладених за окремими послугами/продуктами Банку та у відповідності до вимог частини першої статті 15 Закону про ПВК/ФТ, з урахуванням зазначеного Правилами порядку закриття рахунку (ів) клієнта на вимогу Банку, буде вимушений розірвати відповідний Договір в односторонньому порядку. Договір буде розірваний протягом 180 календарних днів з дня прийняття Банком рішення про розірвання ділових відносин з Клієнтом. Але зазвичай, розірвання Договору проходить в значно коротші строки. Ваш рахунок буде закрито, залишок коштів можна буде отримати у будь-якому відділенні ПАТ «Банк Восток», або шляхом переказу на рахунки інших банків. Після закриття рахунку зверніться до чат боту та надайте реквізити Вашого рахунку в іншому банку для перерахування залишку.
sairos 23 декабря 2023, 11:17
Це не банк, це якась халепа! Відбулася ситуації, коли я забув пароль від застосунку, звернувшись до підтримки мені сказали, що я можу відновити пароль окрім, як за закордонним паспортом, на той час в мене на руках був паспорт України, так ця недо «підтримка» мені відмовила, та повідомила, що за незареєстрованими документами вони не будуть робити розблокування, тобто для них першечерговий документ країни це не документ!!!
0969195789 23 декабря 2023, 6:58
Заблокували рахунок через два дні після відкриття рахунку
Ukraine12233444 12 декабря 2023, 11:42
Прийшло декілька транзакцій на поповнення картки, все ок Вивела
Сьогодні прийшла сума, вивести неможна
Блок на видаткові операціі
Лише розгляд відповіді на їх лист триває 10 робочих днів (шок)
Олег Ощипок 29 ноября 2023, 22:05
Доброго вечора.
Співпрацюю з банком уже давно, та використовую його для власник потреб.
22 листопада я отримав кошти у розмірі 6269 грн. на карту БВР за продаж свого старого ноутбука HP.
Карту завжди використовував для власних цілей, та ніколи не було проблем, але в останньому платежі за продаж ноутбука, банк побачив шахрайство.
Після розмови з підтримкою, була написана спеціальна заява, в якій було вказано за що я отримав ці кошти.Банк на зворотній звʼязок не виходить, та просто заставляє чекати.
На даний момент картою користуватись неможу, а це була моя основна карта для розрахунків.
Після останніх подій маю намірення припинити обслуговування у цьому банк, та нікому не рекомендую відкривати рахунок там.
Пропоную щоб підтримка БВР якнайшвидше звʼязалася зі мною, та вирішила цю неприємну ситуацію.
Владислав Коваленко 22 ноября 2023, 18:49
Банк заблокував на проведення перевірки походження платежів. Доволі швидко прийняли всі надані документи та розблокували рахунок. Підтримка оперативна і приємна. «Ізібанк» в цей же час 30+ днів не відповідав на запити і аналогічні документи не прийняв та відмовив в обслуговуванні.

Знімаю бал тільки за те, що чув, що з даного банку взагалі не рекомендують відправляти p2p, бо банк каже, що «він створений не для цього». Але для цього у мене є інші банки. Для «Сільпо» БВР підходить ідеально
Chest26 15 ноября 2023, 9:29
Здравствуйте.Хочу посоветовать вам не открывать счета в этом банке.Так случилось что у меня был открыт счёт.У меня есть хобби «пчеловодство» и раз в год я задаю мед оптом (сумма была 67 тыс) В этом году я решил получить деньги на карту и по дурости выбрал данный банк.Предварительно набрал в поддержку и спросил могу ли принять данный платеж и объяснил за что и то что в случаи чего у меня есть подтверждающие документы, мне ответил «все хорошо, можете переводить» перевод был на расчетный счёт.По итогу банк заблокировал мне карту и разорвал сотрудничество, ссылаясь что я не могу использовать карту в таких целях …И то что я должен получать на счёт фопа.На все мои аргументы что я не веду какой то даже малый бизнес и на сумму 67 тыс в год мне нет смысла открывать ФОП и то что данный платеж можно потрогать к продаже кровати, все это было проигнорировано.Вывод какой, даже если у вас есть все документы и деньги максимально чистые, сотрудникам банка плевать.
Павло Мокрієнко 19 октября 2023, 17:39
Знімав гроші за кордоном. Начебто все гаразд.

Провели ще одне зняття коштів, коли я вже був в Україні. Зробили повернення (самі), але гроші на рахунок так і не повернули.
Звернувся в підтримку, оформили звернення. Пообіцяли протягом двох днів вирішити проблему.
На третій день знову звернувся в підтримку (бо ніхто нічого не вирішував), оформили ще одне звернення, пообіцяли наступного дня зі мною зв’язатись.
Наступного дня ввечері знову звернувся в підтримку, запропонували оформили ще одне звернення на звернення.
Виходячи з попередніх відгуків бачу, що найкраще було б оформити звернення зразу в НБУ.
Larysa928 17 октября 2023, 11:32
Ніколи не зв’язуйтеся з цим банком!!! Якщо у вас є картка, швидко знімайте кошти з неї, поки не пізно, закривайте рахунок, а карту краще викиньте!!! Бо заблокують вам рахунок без попередження і будуть вас кормити завтраками безкінечно!!! Не робіть чужих помилок, збережіть собі нерви!!!
IlliaRS 9 октября 2023, 11:51
02.10.23 — відправив платіж за IBAN. Через півгодини зателефонувала працівниця банку і повідомила — неправильно вказано ІПН, кошти повернуться на рахунок за 3 дні. 05.10.2023 — дзвоню в банк, питаю де гроші, відповідь треба чекати — не 3 дні, а 5 днів. 09.10.2023 — дзвоню у банк, де гроші, відповідь — не можу переглянути інформацію, передам фахівцям, очікуйте, а скільки очікувати — працівник підтримки не знає. БВР, де мої гроші???
rudnitskiy 8 октября 2023, 13:27
Це якийсь жах, а не банк. Заблокували карту ще у липні, повідомили, що рахунок буде закритий через 10 днів. Пройшло вже повних 3 місяці(вже 4 місяць іде) і до сих пір не можуть закрити рахунок та дати доступ до виведення коштів. На карті у мене залишилось 44 тис грн, а банку просто вигідно не закривати нічого, морозитись та користуватись коштами.
Я спілкуюсь із підтримкою, реакції на те, що пройшло вже стільки часу після моменту блокування просто ніякої, знову пишуть, що рахунок буде закрито через 10 днів, хоча 3 місяці тому писали 1 в 1 теж саме. В підтримці сидять не люди, а роботи, які просто копіюють текст і не бажають розбиратися у ситуації.
Нікому не рекомендую користуватись данним банком. Щей постійні проблеми з додатком (перекази не працюють часто, або взагалі в додаток не заходить).
ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЦЕЙ БАНК
Ігор Карабан 4 октября 2023, 17:15
Служба підтримки банку, оперативно допомогла мені вирішити проблему з моєю карткою: було блокування, потрібно було підтвердити платіж. Перевірили і розібралися. Тому продовжую обслуговуватися в банку Власний Рахунок. Попередній відгук буду видаляти.
Ігор Карабан 3 октября 2023, 10:45
Заблокували мою банківську карту 5168 1800 1970 0696, написав в службу підтримки, попросили надати підвердження операції на суму 4996 грн. Я надав підтвердження операції. Ці гроші мені відправила моя жінка (цивільна дружина). Тому сумнівів в їх надходженні взагалі немає. Але банк карту, так і не разблокував. Тому раджу вибрати інший банк для користування! Не рекомендую!
Chenurek 29 сентября 2023, 20:56
Це просто жесть. Інших слів не можу підібрати.
Банк обмежив доступ у користанні рахунком, хоть дивних операцій ніяких не було. Це добре, що я встиг майже все перевести на інших рахунок і на остатку залишив 1900…
На початку, все доволі зручно. Притензій не було.
Але коли заблокували рахунок, я подумав, ну звичайна практика, за 1 день все вирішу, Но як я помилявся)
Сьогодні 10 день, як мені ніхто не відповів, всі документи я подав і кожного дня дзвонив в кол центр, на що мені казали, протягом дня, все буде… І так останні 5 днів.
Я щоб знав, відразу б поїхав у банк і всі стосунки з ними розірвав…
Нікому не рекомендую.
Главная / Банки Украины 🏦 / Банк власний рахунок 💰 / Отзывы о Банке власний рахунок 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Банке власний рахунок, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.