Yrii78 28 июня 2023, 7:28
Одні з найкращих пропозицій по депозитам в Юнексі! Крім того у них чудове обслуговування та ввічливі співробітники, що не часто зустрічається в банківських установах)
Unex Bank 28 марта 2024, 13:26
Дякуємо за високу оцінку! Ми дуже стараємося!
Mykola1111 2 июня 2023, 22:56
Відкрив карту для своїх потреб, немав на ній багато коштів.Потім підключив інтернет послугу і за того що на рахунку було недостатньо коштів, зайшов у несанкціонований овердрафт! Хоча ніякого кредитного ліміту невідкривав, до цього користувався картами і других банків то такого немає! Карти закрив чекаю на закриття рахунків! Кредитами некористуюсь, а в цьому тим паче думаю мав би з ним проблеми!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:27
nic 10 мая 2023, 23:40
Хочете відкрити депозит в банку і отримати несанкціонований овердрафт, кредитну заборгованість, дзвінки від бота, некомпетентність кол-центру? Тоді вам сюди! Ласкаво просимо: Юнекс Банк! Не хочете — обминайте це недорозуміння десятою дорогою! З будь-яких питань.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:28
Дякуємо за відгук! Ми постійно працюємо над нашими процесами, намагаючись зробити їх зручнішими та кращими. Докладемо всіх зусиль, щоб змінити вашу думку!
Минфин
Ответ администратора
11 мая 2023, 12:01
Відгук зарахований (на 11.05.2023).
jenis 6 мая 2023, 8:16
Чому я не можу зайті в інтернет-банкінг? В моб.додаток зайшла, а на компьютері не можу! Постійне виникає помилка, що сервіс не працює. І так вже 3-й день. А служба підтримки каже, що це у мене проблеми з браузером. Але у чоловіка все працює!!!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:29
Дякуємо за зворотній зв'язок! Нам дуже шкода, що залишилися негативні враження від роботи з банком. Ми обов'язково врахуємо цей відгук, щоб не допускати такого надалі.
kol4yk 21 апреля 2023, 10:46
Отделение по адресу: Киев, ул. Жилянская, 75
Простояв у черзі в Юнекс Банку 40 хвилин!!! але коли я, нарешті, потрапив до співробітника банку, я був приємно здивований, що співробітник банку швидко і грамотно вирішив мою проблему, незважаючи на те, що в черзі було багато людей.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:30
Дякуємо за теплі слова! Ми приділяємо велику увагу турботі про клієнтів і щасливі, що ви це відзначили :) У Unex Bank завжди вам раді!
abee 7 марта 2023, 11:32
Спілкувалася зі службою підтримки. Жахливо! Не встигла я прочитати відповідь, як мені написали, Дякую за звернення. До побачення!!! Тепер точно не хочу бути їхнім клієнтом!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:30
Дякуємо за зворотній зв'язок! Обов'язково передамо його відповідальним співробітникам. Будемо раді бачити вас знову!
wena91 27 февраля 2023, 7:37
Я з цим банком вже 2 роки. Маю картку UnexSmart. На залишок нараховують 10%. Є деякі моменти з обслуговуванням, нещодавно не могла увійти у свій онлайн банк. Вирішували це питання 2 дня. Зараз усе працює як треба.
Unex Bank 28 марта 2024, 13:31
Дякуємо за теплі слова! Завжди раді допомогти!
Boh Dan 27 января 2023, 13:56
Зацікавила дебетова картка UnexSmart, оформлення картки онлайн — через Дію, дуже зручно. Швидка обробка данних. Отримав результат «Ти можеш спробувати подати заявку ще раз за 30 днів. Технічний прогес буває зависає. Звернувся в підтримку банку через телеграм, відповіли, і теж швидко «Вам відмовлено» без зайвих слів. Ось такий початок с кінецем співпраці. Дякую).
Unex Bank 28 марта 2024, 13:32
Дякуємо, що повідомили про це! Зворотній зв'язок допомагає нам ставати краще. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася, щоб не допускати подібних надалі. Завжди вам раді!
dayar32 24 января 2023, 13:20
У меня закончился срок действия депозита. Хотела снять. Я отстояла длинную очередь и мне сказали, что наличные надо заказывать в банке. Записали меня аж на 20.12. 2022. Я пришла в банк, отстояла очередь и тут выключили свет. Я ждала до конца рабочего дня. Это просто издевательство над клиентом!
Unex Bank 28 марта 2024, 13:33
Дякуємо за відгук! Нам шкода, що враження про взаємодію з нами було зіпсоване. Ми обов'язково розберемо ситуацію, що склалася, щоб не допускати подібних надалі. Щирий зворотний зв'язок допомагає нам ставати краще!
Serpion 10 января 2023, 12:08
Только что звонили из банка (+380487409065) «порекомендовать их банк» на мой личный номер телефона, назвали мою Фамилию Имя Отчество. При этом разрешения на хранение личных данных я не давал этому банку. Из чего можно сделать вывод что банк НЕЗАКОННО хранит личные данные и использует их в своих холодных звонках
Unex Bank 28 марта 2024, 13:34
merabix8 27 декабря 2022, 10:07
Всім привіт. Моя історія с банком Юнекс! Мені потрібно було оплатити через інтернет-банкінг з картки чоловіка. Уже 3-й день не можу зайти, бо тривають технічні роботи, до речі, не вперше таке. Якщо мені потрібно терміново перевести або оплатити, значить мені потрібно чекати пару днів. Постійно затримки з переказами, розрахуватися не можу їй за кордоном, бо через раз спрацьовує.
ferarri49 25 ноября 2022, 9:59
Взяв кредит на 2 роки. Справно платив щомісяця ту суму, яку банк вказував у смс. через 8 місяців надійшло повідомлення про заборгованість. Оператор повідомив, що банк в односторонньому порядку ввів плату за смс 10 грн на місяць. І тепер цю суму потрібно додавати до основного боргу при оплаті. Я приходив в банк, на Паньківську, 19. Мені сказали, що кредит погашений і договір закритий. Але потім виявляється, що мені подзвонили і сказали, щоу мене заборгованість. Оператор сказав, що це оплата за картку, яку я мав заблокувати після виплати кредиту. Більше ніколи не зв’яжуся з цим банком!
Светлана Гуляк 21 ноября 2022, 20:01
Отделение по адресу: Киев, ул. Харковское шоссе, 2-А
Хочу висловити подяку керівнику та працівникам Київського відділення № 2 «Юнекс Банку» від членів нашої сім'ї, які є клієнтами банку, за високий рівень професіоналізму, чуйність, доброзичливість і здатність швидко і якісно вирішувати усі нагальні питання, що виникають.
Минфин
Ответ администратора
22 ноября 2022, 15:11
Відгук зарахований (на 22.11.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку/ даної компанії.
DashaK 2 ноября 2022, 10:08
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Неодноразово зверталася в банк за різними питаннями-все було вирішено максимально швидко.Гарне обслуговування, приємний персонал.З будь яким питанням допоможуть, підскажуть.Непогані умови кредитування. Рекомендую.
1981Dimanzed 2 ноября 2022, 9:35
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Гарний банк. Неодноразово користувався послугами цієї фінустанови. Завджи швидке вирішення будь-яких питань. Рекомендую.
krosviT24 18 октября 2022, 11:15
Сайт банку містить сторінки з помилкою 404. Колись зберіг собі про мобільний додаток: https://unexbank.ua/privatnim-osobam/poleznoe/mobilnij-dodatok-unexbank-online, а тепер там немає інформації. Ви б хоч редірект налаштовували, щоб не втрачати потенційних клієнтів.
chalyalena 23 сентября 2022, 10:19
Никому не советую связываться с этим банком-мошенником. В результате якобы проведенной реструктуризации кредита, банк украл порядка 16 тыс. грн., засчитав в сумму кредита насчитанные проценты.
Проценты давно выплачены и можно было бы приступать к погашению основной суммы кредита, но она увеличена на сумму 15 тыс. грн.
Очень очень жалею, что согласилась на реструктуризацию, сплошной обман.
И это во время войны…
Мошенники!
С Договором реструктуризации никто не дал предварительно ознакомиться, требовали ввести какой то код, а потом подсовывали хрен знает какой Договор, мотивируя тем, что якобы он уже подписан этим кодом.
Мародеры на государственном уровне.
Буду писать в НБУ, пусть проверят этот якобы «государственный банк».
KalinichenkoP 14 сентября 2022, 10:29
Я взял кредит на 12 месяцев и без проблем все выплачиваю. Мне дали лист с расчетом минимальных ежемесячных выплат и объяснили, чтобы не начисляли штрафы, нужно деньги вносить минимум за 2−3 дня, тогда и проблем не будет. Мне это очень понравилось, видна забота о клиенте, а не что банк просто хочет получить больше денег с заемщика. Проблем с внесением денег на счет нет, отделения работают, но было удобнее через приложение. А оно последнюю неделю перестало работать. Пока не понял, в чем причина. Может попробую переустановить. В целом, банк классный.
Olegovna97 12 сентября 2022, 16:17
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 14
Являюсь клієнтом банку близько року, знайомий порекомендував скористатись послугами. Відкрила картку для власних потреб, приємно здивував відсоток на залишок в розмірі 6%, плюс ще відкрила валютну карту (один з небагатьох банків в якому відсутня комісія за зняття валюти з рахунку).
Персонал доволі компетентний, дівчата на відділенні відразу запропонували відповідні умови, що мене влаштували (відразу було видно клієнтоорієнтованість співробітників).
Доречі на відділенні теж можна оформити і страховку (авто чи життя), що значно дешевше ніж в страховій, що теж здивувало.
Загалом обслуговуванням на відділенні задоволена. Буду звертатись і надалі.
ukrainlove 14 августа 2022, 11:44
Випустила собі кредитну картку Unex Card, дали ліміт до 25 000. Дуже зручна опція, коли не вистачае до заробітньої плати.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке