SvobodaU 4 августа 2014, 11:52
Мій відгук щодо роботи Укрсоцбанку розміщений 15.07.14 о 12:38. Я не отримав жодної відповіді Укрсоцбанку на мій відгук. Мій повторний відгук, підкріплений аналітикою, був розміщений 01.07.14 в колонці відгуків, але з невідомих причин був видалений з цього поважного сайту, певно, за вказівкою невідомої особи. Також зникають деякі активні станом на 01.07.14 адреси сайтів з інформацією про Укрсоцбанк. Проте вище написане дублюється на інших джерелах, якщо в рядках пошукових сайтів набрати словосполучення щодо діяльності Укрсоцбанку. Вимушений писати повторно. Мені хочеться вірити, що підприємливі, але доброзичливі італійці потужної групи UniCredit не обізнані з негативною інформацією про придбаний ними банк Укрсоцбанк, який під поважною маркою не змінив методів своєї роботи щодо порушення прав своїх позичальників та вкладників. Особисто я не звик збирати інформацію таємним чином, фіксуючи розмови з персоналом Укрсоцбанку на технічні пристрої, але цей банк цинічно та демонстративно порушує права особи, змушуючи боротися за свій добробут і гідність. Укрсоцбанк практикує неналежне повернення депозитів, перенавантаження клієнтів різними зборами та комісіями, визначення курсу валют на одному з найвищих рівнів, одностороннє підвищення процентів за кредитами, сумнівне привласнення заставного майна, нав’язування послуг пов’язаних з Укрсоцбанком фізичних та юридичних осіб. Все це нібито відбувається за добровільної згоди клієнтів Укрсоцбанку, але це тільки на папері. Часто, підписуючи папери, клієнти Укрсоцбанку не розуміють не тільки змісту таких паперів, але й мови, на якій папери складені. Клієнти Укрсоцбанку подавлені заявами співробітників Укрсоцбанку про могутність цього банку, про безцільність оскарження його дій та відвертим хизуванням персональними зв’язками. І дійсно, багато скривджених Укрсоцбанком людей не змогли отримати належний захист в державних органах, хоча закон, моральні норми, громадська думка були на їх боці. Такі люди у відчаї, вони замовчують правду, а Укрсоцбанк все більше нахабніє.
Починаєш вірити у всемогутність Укрсоцбанку, таку собі державу в державі, і з огляду на наступне:
1. Публікація в Діловій столиці з красномовною назвою (зміст можна переглянути на сайті www.dsnews.ua/economics/italyantsy-prosyat-yatsenyuka-spasti-ih-bank-i-investitsii-17072014162000)
«Італійська група UniCredit, під брендом якої в Україні працює Укрсоцбанк, активно використовує представників дипломатичної місії Італії для тиску на прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка».

2. Публікація на поважному порталі «Liga» news.liga.net/news/politics/1982331-mvd_obyavilo_v_rozysk_zamglavy_nabsoveta_vetek_timonkina.htm про оголошення у розшук колишнього голови правління ПАТ «Укрсоцбанк» Тимонькіна Б.В., який також займав посаду заступника голови наглядової ради компанії С.Курченко «Східно-європейська паливно-енергетична компанія». При цьому, Тимонькін Б.В. заявляє, що лікується в одній з європейських країн та готовий дистанційно (!?) співпрацювати зі слідством (http://news.liga.net/news/politics/1982365-timonkin_gotov_udalenno_sotrudnichat_so_sledstviem.htm).

3. Одіозна поведінка Тимонькіна Б.В. на посаді голови правління ПАТ «Укрсоцбанк» (інтерв’ю журнал Експерт №8-9(338) від 12 березня 2012 року, доступне на сайті: www.expert.ua/print/83/58/9951/:
«Банкира Бориса Тимонькина в финансовых кругах все знают как человека, открыто выражающего свои мысли и не стесняющегося в крепких выражениях. При этом он чаще других попадает на прием к председателю Национального банка Сергею Арбузову, а недавно возглавил Независимую ассоциацию банков — альтернативу инертной Ассоциации украинских банков (АУБ).
— Дают ли банки взятки судьям, чтобы выиграть дело?
— Они просто нанимают сильных и знающих свое дело адвокатов.
— Иными словами, нанятые банком адвокаты иногда подкупают судей?
(В ответ наш собеседник многозначительно улыбнулся.)» Співрозмовник – Б.Тимонькін.

4. Нав’язування в договорах Укрсоцбанку так званої договірної підсудності спорів Укрсоцбанку з клієнтами з віднесенням таких спорів до підсудності третейського суду при асоціації українських банків у визначеному складі суду або до підсудності Голосіївського районного суду м. Києва (частково це питання втратило актуальність завдяки позиції Верховного суду України та змінам до законодавства, але на цій підставі Укрсоцбанк психологічно тисне на клієнтів).

5. Відсутність в Єдиному державному реєстрі (http://reyestr.court.gov.ua/) багатьох судових рішень у спорах Укрсоцбанку з клієнтами, їх раптова недоступність для публічного перегляду в реєстрі. Неймовірно високий відсоток розгляду спорів Укрсоцбанку з клієнтами окремими суддями з майже однаковим результатом вирішенням спору не на користь клієнта. Ця інформація відома мені та набула розголосу – публікація izvestia.kiev.ua/article/14621): «По словам журналистов, все суды Укрсоцбанка проходили по следующей схеме. «Кредитор нанимает юридическую компанию «Боярчуков Алексеев и партнеры», те подают иск в Хозяйственный суд Киева по взысканию имущества в пользу банка. За рассмотрение дел всегда берется только одна судья — Марина Дидиченко, которая по странному стечению является двоюродной сестрой юриста Сергея Боярчукова. Суд принимает решение всего за одно заседание и передает все имущество клиента банка. Как показывает опыт, по такой схеме банк может получить права собственности на все что угодно», — рассказала программа.»

6. Надання переваг при прийомі на роботу до Укрсоцбанку колишнім працівникам суддівського апарату, державної виконавчої служби. Так, юристи Укрсоцбанку раніше займали посади помічника голови суду, головного виконавця. Така інформація доступна при ознайомлені з резюме юристів Укрсоцбанку в мережі Інтернет. Наприклад: www.work.ua/ua/resumes/1885419/.

7. Поширення колишніми співробітниками Укрсоцбанку інформації про отримання ними неприродно низької заробітної платні (станом на 18 вересня 2013 року – заробітна плата 1900 гривень), що виглядає дивно з огляду на їх освіту та кваліфікацію. Джерело інформації: www.otzyvua.net/ukrsotsbank.html. І це тоді, коли громадяни України будуть платити з зарплат гроші на армію.

8. Привласнення Укрсоцбанком або особами за його дорученням окремих функцій правоохоронних органів в питаннях стягнення боргів та майна клієнтів (так званого колекшену), коли клієнти банку відслідковуються, переслідуються та допитуються в жорсткий спосіб.

9. Привласнення Укрсоцбанком заставної нерухомості у непрозорий спосіб.
Зокрема, закритість інформації банку про пропонування заставної нерухомості для продажу:
www.prostobank.ua/zalogi/stati/zalogovoe_imuschestvo_na_saytah_bankov_gde_iskat_i_chto_my_tam_uvidim
Заниження вартості нерухомості: www.kasyanenko.com.ua/index.php/about/publications/398-v-ukrsotsbanke-obysk
Підозри щодо тиску банку на державних реєстраторів прав на нерухоме майно: comments.ua/money/426430-ukrsotsbank-zapodozrili-popitkah-skrit.html

Інші публікації стосовно теми:
censor.net.ua/news/240348/jurnalisty_razoblachili_shemu_po_kotoroyi_lyudi_izza_bankov_teryayut_nedvijimost
ord-02.com/item/13547-Pochemu_glava_Ukrsotsbanka_Boris_Timonkin_poshel_protiv_IAnukovicha
comments.ua/money/400459-zhurnalisti-razoblachili-shemu.html www.stroimdom.com.ua/forum/archive/index.php/t-12033.html
antiraid.com.ua/news/17950-ukrsocbank-prodolzhaet-otbirat-biznes-u-ukraincev-izza-dyrjavogo-zakonodatelstva.html
politica-ua.com/ukrsocbank-poslednee-preduprezhdenie-bankovskim-rejderam/

10. Не зацікавленість Укрсоцбанку в достроковому погашені клієнтом кредитних зобов’язань. Переважна більшість кредитних договорів на придбання нерухомості були укладені в 2006-2008 роках з умовою оплати комісії в розмірі 1% за дострокове погашення кредиту, тобто напередодні кризи Укрсоцбанк створив всі умови для втягування клієнтів в борги. Ця інформація відома мені та набула розголосу. Публікація: http://news.finance.ua/ru/~/2/0/all/2006/05/12/75608
Укрсоцбанк, з порушенням принципів добросовісності, розумності і справедливості та за підтримки лояльних йому суддів навмисно збільшує заборгованість своїх клієнтів за кредитами, прагнучи заволодіти їх майном. Є інформація, що рішення суду за позовом Укрсоцбанк увійшло в п’ятірку найбільш злих, якщо не сказати безглуздих: «Суд вынес решение удовлетворить требования истца в полном объеме. То есть, заемщик, который уже успел раньше выплатить банку около 5 тыс. долл. по телу кредиту плюс проценты, остается должен на 6 тыс. долл. больше, чем он получил у кредиторов.» credits.zp.ua/2012/09/samye-zlye-resheniya-protiv-bankovskix-zaemshhikov-top-5-ukrainy/

В мене є набагато більше інформації, але я звик надавати її з посиланням на джерела. Добувати її складно, бо навіть мережа Інтернет переповнена лозунгами про велич Укрсоцбанку. Ці лозунги часто ховають дійсне за бажаним. В мережі Інтернет дивним чином зникають цікаві новини щодо Укрсоцбанку, можливо, як результат певних домовленостей.
А може Укрсоцбанк вже завтра стане іншим і зміниться глобально? В мене є сумніви, що так станеться, з огляду на відсутність відповідей Укрсоцбанку на найбільш гострі запитання клієнтів. Мене в менший спосіб цікавить хто зі співробітників банку розкладає пасьянс у робочий час або як надіслати до Укрсоцбанку платіж. Віддати Укрсоцбанку належне – він згоден чекати на платежі, адже ці платежі настільки перенавантажені, що Укрсоцбанк завжди отримає своє та ще зверху. Мене, як і багатьох інших, цікавить глобальне: «Чи віддадуть мені гроші з депозиту і чи надасть мені банк змогу розрахуватися за кредитом?»
4 августа 2014, 12:10
Доброго дня!

Переконливо просимо ретельно перевіряти джерела інформації та не піддаватися на провокації. Офіційна позиція банку розміщена на сайті за посиланням: www.unicredit.ua/news/
RestR 29 июля 2014, 14:42
Адресую юристам Укрсоцбанку.

Шановні і по своєму дорогі для мене правники, виявляйте повагу до клієнтів, які судяться з Укрсоцбанк. Вони обмануті та принижені і судяться з жадібним Укрсоцбанком, коли загнані у глухий кут.
Не заходьте при них на приватне спілкування до суддів третейського суду і до суддів судів загальної юрисдикції.
Не красить Вас і демонстративне привітання суддів чоловічої статі з потисканням рук, навіть якщо Ви працювали помічником цього судді і дуже скучили. Немає чого Вам робити і в кабінеті голів суддів в робочі часи суду. В третейському суді при асоціації українських банків достатньо Твердохліба Олега. Цілу колегію з юристів Укрсоцбанку утворювати в цьому третейському суді не обов’язково.
Не слід хизуватися своїми зв’язками в судах, Вищій раді юстиції, Національному банку України, Кабінеті Міністрів України і своїми можливостями вирішувати питання. По-перше це не Ваші можливості, а по-друге такі можливості можуть бути перебільшені. Заступник голови апеляційного суду м. Києва Крижанівська Ганна, інші судді, член Вищої ради юстиції Резніков О.В., як і інші члени ради, можуть мати свої симпатії, але і вони намагаються уникати дурнів.
Не грайтесь з автоматизованою системою розподілу справ, створюючи умови для повернення Ваших позовів з метою їх повторного подання до судді, який Вам подобається. Наприклад суддя Голосіївського районного суду м. Києва Калініченко Лариса Степанівна не схвалить такі Ваші дії, як і поважні судді інших судів.
Намагайтесь налагоджувати вирішення складних і нібито дуже конфіденційних питань через одну поважну юридичну компанію, в іншому разі такі питання перестають бути конфіденційними. «Лаврінович і партнери», «Алексєєв, Боярчуков і партнери». Можу назвати ще з десяток. Будьте уважні. Символи «m» і «rn», інші символи в електронних адресах нібито однакові, але зовсім різні. Обов’язково перевірте чи не направляли Ви щось комусь на помилкові адреси. Якщо так, то обов’язково повідомте керівництву. Перевірте чи не встановив Ваш бувший колега в поштовій програмі автоматичну розсилку вхідної пошти на інші адреси. Не мені Вас повчати…а вимушений.
Не з’ясовуйте стосунки між собою особливо на вулиці та в соціальних мережах. Втрачаючи контроль, Ви можете говорити, а інколи і писати багато зайвого.
Надаючи суду копії документів, завжди пам’ятайте, що можуть бути перевірені оригінали документів. Особа, яка засвідчила неналежну копію може виглядати непривабливо.
Якщо Ви раптом знайшли щасливого покупця з м’ясом стягнутої з когось нерухомості, перевірте чи не є або чи не був такий покупець працівником Укрсоцбанку або родичем такого працівника. Якщо покупцем, що найбільш вірогідно, виявиться юридична особа, знов таки перевірте теж саме серед засновників такої юридичної особи. Не бажано, щоб номер мобільного телефону таких осіб був одним з корпоративних номерів Укрсоцбанку. Такі особи повинні мати загальне враження про нерухомість, яку купляють…
Не беріться за роботу на стороні, допомагаючи заможнім клієнтам інших банків не віддавати борги. Їх співробітники не завжди зберігають конфіденційність. Ви можете помилятися щодо своєї обізнаності та в Вас і своїх проблем вистачає.
Користуйтесь і надалі послугами виконавчої служби, бувших працівників якої Ви завжди раді бачити в своєму штаті з відомих причин. Не відбирайте в людей нерухомість під маскою камуфляжу, який останнім часом став модним трендом.

Поважайте тих, хто втратив владу, але допомагав Вам. Це правило виконували навіть варвари.

Ще раз перечитайте все з самого початку.
Loginless 28 июля 2014, 14:17
Уважаемые специалисты банка «Укрсоцбанк»,
Два месяца назад открыл у Вас в банке текущий счет на физическое-лицо предпринимателя. После подписания необходимых документов и активации счета, я успешно проводил операции по переводу средств на карточный счет при помощи интернет-клиета. Три недели назад (07.07.2014) мой текущий счет оказался заблокированным. После моего обращения к менеджеру, был получен устный ответ, что на моем заявление об активации интернет-клиента и регистрации электронных ключей к нему отсутствовала подпись и мне необходимо передподписать бланк заявления. На следующий день заявление было подписано еще раз и менеджер пообещал, что счет разблокируют в течении нескольких дней.
На сегодняшний день (28.07.2014) текущий счет до сих пор не был разблокирован, я не могу пользоваться своими средствами, находящимися на нем. Соответственно, моя деятельность, как предпринимателя полностью парализована. Я не имею возможности получать оплату за выполненые заказы либо оплатить квартальные налоги. На мои жалобы и вопросы ни менеджер и начальница отделения не могут дать ответ, когда счет будет разблокирован. При том, что оплата за облуживание счета банком взымается.
Электронное письмо на адрес, указанные в контактах на сайте Unicredit bank, с описанием ситуации и просьбой посодействовать в ее решении осталось без ответа. При обращении к менеджерам в центральном и других отделениях я получаю ответ, что они не могут решить мою проблему и нужно обращаться в отделение, в котором был открыт счет.
В данный момент, я не понимаю, почему банк заблокировал мои средства и не предоставляет никакой помощи в решении проблемы, принимая во внимания, что ошибка была явно допущена сотрудником отделения.
Каким образом можно решить какие-либо вопросы в Укрсоц банке, если сотрудники отделения не идут на встречу? К кому можно обратиться с данной проблемой?
Спасибо!

После сотрудничества с Укрсоцбанком в качестве лица предпринимателя я остался ужасно недоволен качеством обслуживания — если в других банках открытие, активация текущего счета с различными сервисами, как СМС-банкинг, занимает день-два, то в Укрсоцбанке мне пришлось потратить на это около двух недель. Открытие счета заняло около недели из-за проблем с программным обеспечением, для активации менеджер отделения отправлял меня в налоговую для получения справки о доходах (спасибо колл-центру за прием заявки на активацию в обход нерадивому менеджеру), СМС-банкинг так и не начал функционировать, хотя менеджер уверяет, что все должно работать.
28 июля 2014, 15:18

Уточните, пожалуйста, название организации, отделение, где открывался счет и Ваш номер мобильного телефона.
Спасибо
REQUEST 23 июля 2014, 17:16
Уважаемые друзья! Уважаемый (ая) сотрудник (ца) банка, реагирующая на отзывы (хочется верить, что общение идет не с роботом)!

По Укрсоцбанку достаточно негативной информации, в т.ч. и в сети. Бывший Глава правления Тимонькин колоритная личность. Демонстративная жестокость к утратившим платежеспособность жертвам кредитов сочеталась в нем с редкой беспомощностью в деле взыскания долгов крупного бизнеса. Получив известие о том, что выбивание малого долга довело женщину до онкологии, данный субъект мог отдыхать на яхте. Главное кто пришел ему на смену. Оптимизма нет. Субъектов подобных Тимонькину в банке предостаточно. Методам их работы ужаснулись бы соотечественники итальянских инвесторов банка. Итальянский труженик ужаснулся бы выплачивать кредит в нашем положении в долларах с нарастающим долгом под 14-17 процентов годовых. Мои европейские друзья удивлены как мы при таких условиях еще живы. Но мы живы. Смешно, но это выгодно и нам и банку. Сейчас идет активная борьба за компенсаторов огромных потерь Укрсоцбанка. Как всегда бремя долгов распределяют между беззащитными людьми. Звучат циничные заявления одного ныне влиятельного украинского сотрудника Укрсоцбанка о том, что народ наш терпеливый, недавно вышедший из крепостных отношений, а потому хитрый и всегда при деньгах. Дана команда отдельным сотрудникам банка на форумах и на более серьезных площадка для диспутов писать бредовые комментарии. Людей разных национальностей с кредитной либо депозитной проблемой стравливают. Такие комменты от банка легко узнаваемы (если знать источник). Часто они сопряжены с нецензурщиной, наглым отклонением от темы в скандальные политические заявления. Цель понятна — выставить клиентов банка перед гос.структурами эдакими маргиналами, в отношении которых любые методы хороши. Маленький фасад проблемы можете посмотреть в новостях (статья Итальянцы поддерживают Россию и врут Яценюку есть в сети). Пользуясь случаем, хочу попросить blagin и других моих друзей по болоту-Укрсоцбанк не размещать объемные новости, давайте ссылку чтобы не сбивать и не понижать актуальность комментариев других людей из разряда: «Впереди ужас и мрак — я несу деньги в Укрсоцбанк».
GRTY 18 июля 2014, 16:53
Кто оплачивает невозвращенные UnicreditBank долги?

Интересно было почитать два последних отзыва. Один клиент банка утратил веру, но сохранил здоровье, другой клиент Укрсоцбанк утратил здоровье, но сохранил веру. Сердцем на стороне женщины с верой, но умом на стороне SvobodaU. Вряд ли работники банка философы. Конечно банку выгоднее и легше драть деньги с физиков заложников дикого кредитного бума.
Согласен с давеча звучащей мыслью про списание долгов фирмам, которые вдруг из цветущего бизнеса превратились в банкротов. Например с фирмой банкротом «КОНСТАНТА» банк подписал мировое соглашение по долгу в десятки миллионов гривен. Платит фирма или нет спросите у банка. Может SvobodaU заплатил за нее.
SvobodaU 15 июля 2014, 12:38
Спочатку окреслю досвід спілкування з Укрсоцбанком.
У кризовий рік мав в Укрсоцбанку доларовий кредит на квартиру і депозит.
Наївно розраховував, що все дуже просто – депозит можна, якщо не отримати на руки, то перерахувати на оплату кредиту. Звернувся до Укрсоцбанку. Виявилося, що все не просто. Писав заяву за заявою, ходив і спілкувався зі співробітниками Укрсоцбанку, але грошей не отримував і в оплату кредиту їх зарахувати не міг. Пропонували з’явитися іншим разом до іншої особи, але справа не рухалася. На очах розігрувалися цілі драми, коли клієнти Укрсоцбанку не мали змогу забрати свої гроші на конче необхідні цілі і майже втрачали свідомість. Після того, як людина на емоціях покидали відділення Укрсоцбанку, чув байдужі коментарі менеджерів банку з приводу людини та успішного її відфутболення. Було цікаво дізнатися, що власники свіжопобудованої нерухомості не отримують на руки документи на квартиру до укладення іпотечного договору з Укрсоцбанком, для чого їм нав’язують оформити довіреність на представника Укрсоцбанк.
Фортуна звела з досвідченими юристами. Під їх натиском добився зарахування суми депозиту в рахунок оплати кредиту. Необхідні для цього папери підписували з юристами Укрсоцбанку довго, бо активно нав’язувалися нові хитрі умови виплати кредиту – добровільна згода на розгляд претензій до банку в третейському суді у потрібному складі суддів, а також підвищення проценту за кредитом.
Часто Укрсоцбанк обґрунтовує жорсткі умови до своїх боржників саме турботою про вкладників. От Вам досвід перевірки такої турботи.
Далі прийнявся активно сплачувати кредит. Вдалося відстояти у Укрсоцбанку пільгові умови і переважно оплачувати суму кредиту, а не відсотки. Пощастило, бо дізнався, що багато людей навіть в суді не змогли оскаржити підвищення Укрсоцбанком проценту за кредитом. Дуже помилилися ті люди, які звернулися до Голосіївського районного суду м.Києва за місцем реєстрації Укрсоцбанк. З рішень цього суду люди дізналися, що виявляється вони погодилися на підвищення процентів вже самим фактом оплати кредиту з новим процентом проти їх волі та без підпису документів. Бачив два таких рішення Голосіївського районного суду м. Києва – суддів Плахотнюка К.Г. та Шевченко Т.М. Рішення є в Інтернеті в державному реєстрі.
Навіть в пільгових умовах зрозумів, що не зможу виплатити кредит. Гарно запам’ятав початок кризи 2008 року, коли саме перед її початком:
— був знижений курс американського долару до гривні,
— мовби між іншим в новинах пройшла інформація про кризу в Америці без повідомлення про її наслідки для України за принципом – це десь там в них,
— десь за півроку до кризи банки ускладнили процедуру видачі кредитів,
— дві відомі політичні особи продали свої відомі банки,
— тодішній голова НБУ почав активно рекламувати гривню, повідомляючи про її стабільність, хоча таке питання тривалий час не виникало.
Деякі важливі тенденції погіршення ситуації в Україні і підвищення курсу долару помітив у 2012. Менеджери Укрсоцбанк тоді активно займалися ЄВРО-2012 і нічого грамотного мені порадити не могли. Як альтернативу продажу квартири лише запропонували перевести доларовий кредит у гривню під понад 25 відсотків річних. Курс долару в Укрсоцбанк був одним з самих найвищих, інформація на стенді з курсами валют вчасно не змінювалася. Прийняв рішення – ДОСИТЬ. Треба або десь зайняти і повернути кредит, або продати квартиру. Без відсотків позичали тільки у доларах, а отже продав, на щастя, не єдину свою квартиру. Укрсоцбанк продажу не сприяв. Багато втратив на продажу, але виплатив кредит. При виплаті кредиту Укрсоцбанк захотів зайвих грошей. Цей спір владнав за допомогою юристів та з умовою збереження таємниці. Зберігати в таємниці все інше написане тут не обіцяв. Від досвідчених ріелторів дізнався, що їм та банкам вигідно штучно тримати високі ціни на квартири у гривнях для спонукання боржників банків триматися за квартири і платити кредит, поширювати інформацію про їх майбутнє зростання у невідомому році. Напевно такого псевдо-підвищення вартості квартир дочекалися мешканці Луганську та Донецьку.
Радий, що вчасно виплутався з кредитного кріпатства і зберіг здоров’я. Втратив дуже багато, підскочив тиск, але випробовувати себе далі не маю наміру. Соціально розвиватися з Укрсоцбанком ТМ UNICREDITBANK бажання ніколи не виникне.
Можу порадити боржникам Укрсоцбанк не бути слабкими і мати свою позицію. Зрозумійте – Укрсоцбанк не зацікавлений у Вашому звільнені з кредитного кріпатства. Не розраховуйте на допомогу Укрсоцбанку. Це один з найбільш непоступливих банків України. Така допомога Укрсоцбанку може призвести до того, що Ви втратите всі заощадження на виплату кредиту, бізнес і помешкання, здоров’я і перспективи. Проти Вас працює система байдужа до Ваших страждань. Всі урядові проекти щодо полегшення долі боржників банку ніколи не будуть запроваджені на практиці, бо розробниками і виконавцями таких проектів є сам банк. Рідко кому щастить, щоб його спір з банком розглядав дійсно народний суддя, який не має контактів з штатними та позаштатними працівниками банку.
Укрсоцбанк активно рекламує себе, як рятівника країн, гаранта її стабільності і єднання, благодійника. Можливо це так, бо боржники Укрсоцбанк різних національностей об’єднанні єдиним горем, про яке писали ще класики російської літератури (див. Ф.Достоєвський «Злочин та покарання»), європейські автори (див. О.Бальзак «Гобсек») і українські автори (див. І.Франко «Сам собі винен»). Останній твір раджу прочитати уважно.
На жаль, не можу нічого порадити боржникам, для яких квартира є єдиним помешканням. Вам щиро співчуваю.
HELPREPAY 11 июля 2014, 11:55
Уважаемые специалисты банка «Укрсоцбанк» (вывеска во всех отделениях с началом кризиса сменилась на Юникредитбанк (UniCredit Bank),

Вам пишет Ваш добросовестная должница, которая имела неосторожность до 2008 года взять в Укрсоцбанке кредит на покупку жилья в долларах USD. Я рассчитывала свои силы, не была нерадивой либо не предусмотрительной заемщицей, но я не могла предположить насколько изменится объем моих обязательств, когда я не смогу элементарно купить необходимые лекарства и продукты, отдавая все имеющиеся средства банку.
С 2008 года выплата кредита в Укрсоцбанке превратилась в кабалу. Укрсоцбанк в лице своих менеджеров «убалтывал» меня платить фактически удвоенный размер моего кредита, предлагая жаловаться в Национальный банк и иные государственные органы, не вникая в мои финансовые возможности. В ответ на жалобы я получала отписки. Укрсоцбанк повысил процентную ставку (до 14% годовых !!!) без моего согласия, предупредив, что, если я обращусь в суд банк займет по отношению ко мне жесткую, бескомпромиссную позицию, а в обратном случае всегда проявит лояльность… К тому же, в кассе Укрсоцбанка, платежные документы на оплату кредита выдавались с учетом повышенной ставки и моего мнения никто не спрашивал.
При этом, до меня доходила точная информация, что большинство банков идет на уступки заемщикам, в результате чего заемщики оказались в неравных условиях — удачливые и несчастные. Можно сказать, что мне не повезло с Укрсоцбанком. Шоком для меня была информация, что Укрсоцбанк охотнее идет на уступки VIP-заемщикам со значительными размерами кредита. Многие заемщики через суд добились значительных льгот по оплате кредита. Мало того, многим заемщикам Укрсоцбанк списал миллионные долги (прошу не судить меня строго за термин «списал», механизм может быть разный, но стало известно, что многие VIP-заемщики уже сегодня могут не возвращать банку в полной сумме то, что заняли).
Начиная с весны 2013 года ситуация в стране клонилась к грядущей катастрофе для страны и для меня лично. Уже звучали заявления оппозиции (нынешней власти) о грядущем росте курса доллара и о грабеже страны, значительно вырос отток капитала, что сказалось на сокращении рабочих мест и значительном обнищании населения. С указанного времени я уже просто не могла платить кредит. За это время стрессов и депрессии ухудшилось мое здоровье. Я сомневаюсь, что долго проживу в фактически дважды оплаченной мною квартире.
На данный момент катастрофа наступила. Текущий курс доллара не реален для оплаты кредита. Я обнищала. Я просто с мольбой о помощи обратилась в Укрсоцбанк и в ответ услышала предложение продать квартиру, рассчитаться с банком и идти на улицу. Я испытала очередной стресс и еле пережила тот день и ночь. В таком стрессе я провела долгое время до того момента, когда Верховная Рада наконец занялась рассмотрением общей, как выяснилось, для миллионов людей проблемы. В это же время и Укрсоцбанк предложил перевести долларовый кредит в гривну по курсу 11 гривень за 1 доллар USD с незначительным снижением процентной ставки и с переоформлением за мой счет. За все раннее переплаченное мною по кредиту меня поблагодарили. Иное предложение – продать квартиру и присоединиться к беженцам из нестабильных регионов Украины. Такое предложение Укрсоцбанка рассматривается мною, как очередная попытка затянуть мои муки по оплате кредита, ведь если выплаты по кредиту составляют 500 долларов USD, то следует найти работу на зарплату минимум 7000 гривен (нужно не умереть от голода), что маловероятно в текущей ситуации, когда даже участники боевых действий получают меньше. При этом, будут гаситься только проценты, а не сам кредит.
На фоне вышеописанного иронично звучат заявления Укрсоцбанка о лояльности к заемщикам и готовности всегда договориться. Также иронично звучат и заявления банка о том, что нужно было раньше читать кредитный договор на фоне того, что звучат заявления правительства о не легитимности и даже преступности подписанных «старой властью» соглашений и прочих документов, если они не справедливы. Мудро звучат только слова Библии: «Каждый седьмой год совершайте прощение долгов» (Второзаконие 15:1-11).
Цель моего настоящего обращения — просьба к специалистам Укрсоцбанка помочь своим заемщикам, которые взяли кредит на покупку своего единственного жилья минимальной площади и которые, к сожалению, не являются VIP-заемщиками. В основном такие заемщики не судилось с банком по правовым либо относительно правовым основаниям, а добросовестно платили. Очень прошу специалистов Укрсоцбанка помогать таким заемщикам именно гасить сам кредит, а не разорять повышенными процентами и баснословными затратами на оплату курсовой разницы.
Думаю, что настоящее обращение не требует подписи. Мое обращение с указанием моего ФИО находится в Укрсоцбанке в ряде с иными подобными. Дайте надежду!
11 июля 2014, 15:02

Укажите Ваши данные (ФИО, контактный телефон, номер письма).
lesyar 11 июля 2014, 10:58
05.07.2014 г. при попытке пополнить карточный счёт банкомат взял 16 000 грн. не предоставив чека, после чего появилась надпись «ваши деньги изъяты». Инцидент был по адресу г. Киев ул.Бориспольская 2-а. 07.07.2014 я обратилась с письменным заявлением в это отделение банка о возврате денежных средств на карту, точно знаю, что при инкассации денежных средств из данного банкомата, моя сумма была излишком. Надеюсь на более оперативное решение проблемы зачисления денежных средств не в течении 30 дней, а быстрее.
Denya85 10 июля 2014, 14:05
Ответьте и мне, уважаемый представитель.
Где на вашем замечательном сайте вашего банка я могу найти тарифы на смс-банкинг?
Мне не столько жалко ту 1 гривну в день, которая снимается, как я понимаю, за услугу, смс- банкинга- сколько неприятно, что меня об этом не предупредили при открытии карты.
Уж на что Приват «жучный» банк- и то информирует при снятии средств за обслуживание в смс. Ваш банк это делает по тихому, «без шума и пыли»?))))
И если ответ таки будет, напишите пожалуйста, возможно ли он-лайн отключить смс-банкинг?
Спасибо заранее.
10 июля 2014, 15:39

Стоимость услуги СМС-банкинг зависит от тарифного пакета, по котрому Вы обслуживаетесь, и прописана в Тарифах. Списание комиссии осуществляется 1 раз в конце месяца, не зависимо от полученных Вами СМС-уведомлений. С тарифами Вы можете ознакомиться на сайте Банка: www.unicredit.ua/download_center/. Отключить услугу возможно по обращению в Контакт-центр, данная операция осуществляется в телефонном режиме, там же Вы сможете проконсультироваться более детально и по тарифам Банка.
Алексей Краюшкин 10 июля 2014, 7:56
Уважаемый господин Председатель! Я житель Крыма…
Направленные мной на Ваше имя заказные письма (от28.02.14г и 08.04.14г), а также неоднократные обращения через электронную почту (info@ukrsotsbank.com) к большому сожалению остаются без ответа.Видимо должностные лица правления банка чрезмерно загружены работой и не имеют возможности для предоставления клиенту подведомственного Вам финансового учреждения информации по существу интересующего его вопроса:-вариантов погашения кредитных договоров.
Интересно узнать, какие все-таки предложения у банка в нынешних реалиях?
Константин Дворниченко 7 июля 2014, 12:58
Сегодня при попытке пополнить карточный счёт банкомат взял 1 000 грн не предоставив чека, после чего появилась надпись «ваши деньги изъяты». Инцидент был по адресу Харьков площадь Конституции 14. Надеюсь на оперативное решение проблемы зачисления денежных средств.
Yulia28 3 июля 2014, 13:02
Сегодня пришла снять проценты по депозиту и «приятно» удивилась, когда увидела, что отделение закрылось в месте с банкоматом. На двери висит объявление с адресами, куда можно обратиться. Замечательно, тратить 20 минут, чтоб добраться к ближайшему отделению. Ну деньги нужны — поехала. И к моему удивлению, это «ближайшее» к моему месту жительству отделение — тоже ЗАКРЫТО!!! Вкладчиков никто не предупреждал. Деньги я так и не сняла!!! Поеду через пол города и сниму досрочно депозит!!! Не собираюсь тратить драгоценное время на поиск почему закрываются отделения???????????
3 июля 2014, 14:31

На сегодняшний день ПАО «Укрсоцбанк» вынужден принять меры по оптимизации сети своих отделений, которая направлена ​​на построение более эффективной работы учреждений банка в регионе.
ПАО «Укрсоцбанк» приносит Вам извинения за временные неудобства, связанные с переводом на обслуживание в другое отделение.
ПАО «Укрсоцбанк», который является представителем ведущей европейской банковской группы UniCredit, по-прежнему будет предоставлять клиентам банка услуги европейского уровня и пытаться удовлетворить их требования.
Просим Вас обратиться в поддержку Банка по номеру 0800500020, где Вам смогут подсказать расположение ближайших отделений и банкоматов ПАО «Укрсоцбанк».
Татьяна Кучина 1 июля 2014, 22:41
На каком основании без моего ведома мне в Черниговком отделении Укрсоцбанка повесили кредитный лимит в сумме 2200грн под 30 годовых. В отделении банка мне объяснили, что этим основанием является SMS сообщение на мой мобильный телефон, которое я не видела. SMS сообщение на мобильный телефон- это какая то новая форма договора, которую ваш банк принимает в одностороннем порядке без ведома клиента?,
Я спокойно пользуюсь зарплатной карточкой наивно полагая, что на зарплатной карточке находится моя ЗАРАБОТНАЯ ПЛАТА, а оказыватся, что я пагрязла в возврате кредита и выплате процентов на сумму 2200грн. под 30% годовых.
Объясните, пожалуйста, как все это называется с юридической точки зрения и как мне выдти из этой замечательной ситуации.
2 июля 2014, 10:04
Добрый день,

Уточните, пожалуйста, Ваши ФИО, а также контактный телефон. Операторы Контакт — Центра свяжутся с Вами в ближайшее время.
genattel 1 июля 2014, 12:32
Несколько месяцев назад снимала перевод на валютный счет. Мне отдали все, что было на счету, и на мой вопрос: «Это все?» кассир не очень вежливо ответил: «А что еще вам надо?». Я тогда пожала плечами и ушла. Пару недель назад звонит телефон. Я беру трубку и выслушиваю поток брани о том, что у меня задолженность, когда я ее оплачу и почему я не заплатила еще. Я спросила, в чем дело, какой это банк и откуда у меня задолженность, я же не заказывала никаких услуг. Последовал ответ: «Ну откуда я возьму эти данные, вот придите в банк и поговорите с менеджером ». Я никак не прореагировала. На следующий день мне перезвонили и уже более любезно сообщили, что моя задолженность составляет 58 грн, и ее надо срочно оплатить именно в этом отделении. Я стала догадываться, что это комиссия за снятую валюту. Сегодня я заплатила, конечно, но меня волнует вопрос, какого черта мне о комиссии не сообщили, когда я снимала деньги и почему из-за ошибки банка я должна тратить свое время, отпрашиваться с работы, выслушивать озвученные приступы плохого настроения сотрудников банка? Предлагаю в следующий раз штрафовать кассиров за подобные пакости.
1 июля 2014, 15:22

Приносим Вам извинения за причиненные неудобства. Также просим указать Ваши данные (ФИО, ИНН, отделение Банка) для того, чтобы детальней разобраться в ситуации и предотвратить возникновение подобных случаев в будущем.
oleynik84 1 июля 2014, 11:06
Являюсь клиентом банка Юникредит уже 6 лет(кредитная карточка). Был прекрасный банк, до того момента, пока не стал Укрсоцбанком. Сегодня утром проснулся от звонка с Укрсоцбанка, запись на диктофоне попросила оплатить просроченный платеж в 200 гривен, это было в 7-15 утра. Позвонил на горячую линию Укрсоцбанка, оператор Алина после проверки моих данных сказала, что задолженности нет. А на мой вопрос почему мне звонили, ответила что это звонила какая то коллекторская фирма и что у нее никакие исходящие ко мне звонки не отображаются.А после моего вопроса, на каком основании ко мне звонят коллекторы- ТУПО кинула трубку!!! Так вот, уважаемый банк, я не злостный неплательщик! Да, задолженность была, я ее погасил. Но в этой задержке виноваты и вы тоже! У вас постоянно какие то проблемы с банкоматами, они никогда не работают на пополнение! А в кассах очереди! Да и если на то пошло- на каком основании вы сливаете мои данные каким то мутным коллекторским фирмам? разве это законно? да и вообще- за каждый день просрочки я плачу штраф, так на каком основании мне еще коллекторы наяривают? Вообщем хочу предупредить людей, Не связывайтесь с Укрсоцбанком, это уже, к сожалению, не Юникредит!
1 июля 2014, 14:18
Благодарим Вас за предоставленную информацию. Уверяем Вас, мы учтем все Ваши замечания.
Также обращаем Ваше внимание, что Банк действует исключительно в рамках законодательства, а также в соответствии с п. 3.4.9. “Правил осуществления операций по банковским текущим (карточным) и депозитным счетам, открытым физическими лицами в ПАО «Укрсоцбанк»” банк имеет право сообщать третьим лицам сведения о Клиенте, которые стали известны банку в процессе банковского обслуживания и взаимоотношений, с целью взыскания просроченной задолженности по банковским операциям, которые осуществляются в соответствии с настоящими Правилами и / или возникших на основании договоров, заключенных между Банком и Клиентом.
Также просим Вас указать Ваши данные (ФИО, ИНН и телефон, с которого был осуществлен звонок в Контакт-Центр) для того, чтобы разобраться с фактом неприемлемого поведения оператора.
Alexeu 27 июня 2014, 20:55
у меня такая проблема, при регистрации указал не рабочий почтовый ящик, и теперь не могу посмотре временый код для входа в систему! подскажите как исправить?
1 июля 2014, 14:19

Для смены электронного адреса и генерации нового временного пароля просим Вас обратиться в Контакт-Центр по телефону 0-800-5000-20.
kdragan 25 июня 2014, 11:59
Ответ банка 25 июня 2014, 11:07.Добрый день!

Укажите, пожалуйста, Ваши данные (ФИО, ИНН) для того, чтобы детальней разобраться в ситуации…
Каким образом и где указать свои персональные данные?
25 июня 2014, 12:04
Ваши персональные данные можете указать любым удобным для Вас способом: в ответе на данный отзыв, или в личном сообщении.
kdragan 25 июня 2014, 10:15
Я являюсь поручителем по договору кредита Укрсоцбанка от 2006 года у своего родного брата. В конце 2013 год он попал в тяжелую аварию, и весь 2014 год он остается не трудоспособным. В январе 2014 г. я в телефоном режиме начала обращаться в отделение банка, в котором оформлен кредит с просьбой о реструктуризации кредита, при этом продолжая исправно платить. Мне предложили подъехать написать заявление, заявление написанное моим братом, я отвезла, к сожалению его не зарегистрировала, но суть не в этом… позже, я уже от своего имени ( поручителя) написала еще одно заявление… Более месяца ждали ответ, но его не было… 2 июня заемщик отправляет письмо на адрес г.Киев, я точно такое же письмо отношу в отделение г.Одессы с просьбой рассмотреть возможности реструктуризации и предложить выход из сложившийся ситуации. Мой брат как заемщик, и я со своей стороны, как поручитель открыты к диалогу и принятию решений, которые удовлетворили бы обе стороны К сожалению с мая 2014 г. образовалась задолженность по % кредита, по телу была переплата до июля 2014 г. Письмо зарегистрировано начальником отделения г.Одессы. Спасибо сотрудникам отделения Черемущки г.Одессы, в частности Лернер Т.Н. за то что она пытается помочь, подсказывает какие документы нужно собрать и идет на диалог. Проблема в том, что главный офис в Киеве на мое письмо ответа так и не прислал, но приходят письма с требования погасить долг, так же указывают, что банку неизвестны причины образовавшейся задолженности. Поступают звонки от сотрудников отдела по борьбе с просроченной задолженностью, звонящие толерантностью и корректностью не отличаются. Так вот, Уважаемый Банк, просьба рассматривать и изучать входящую корреспонденцию, и на основании полученных писем отвечать вашим клиентам, а не присылать письма по стандартному шаблону.С деньгами у людей стало плохо, пора договариваться с теми кто платил, кто может платить, нужно решать что-то с условиями выплат, к примеру конвертировать кредиты в гривну по курсу на момент заключения договора, или по курсу «8», предлагать, как это делают другие банки, льготный курс доллара на погашение валютного кредита. Но от вас же не поступает ни одного предложения!!! Может пора менять вашу позицию?
25 июня 2014, 11:07

Укажите, пожалуйста, Ваши данные (ФИО, ИНН) для того, чтобы детальней разобраться в ситуации.
Kengy 25 июня 2014, 8:41
Меня вчера обокрал банк Юникредит, да и ещё в центральном отделении в Киеве на Колпака, 29. При этом сожрал 9200 грн., которые мне нужны были для погашения ипотеки за квартиру!!! При этом ни чека, ничего!!! Оставила претензию, поют про 30 дней рассмотрения. Но я этого так просто не оставлю. сегодня пишу жалобу в прокуратуру, нбу, и буду обращаться в суд. пусть компенсирую мне все мои моральные/материальные издержки!!! И это «международный банк»!!! Позор!!!
25 июня 2014, 10:38

ПАО «Укрсоцбанк» приносит извинения за ситуацию, которая имела место при пользовании банкоматом нашего Банка. Отношения между Банком и клиентом регулируются Договором, Правилами, Условиями и Тарифами. Согласно Правилам проведения операций по платежным картам максимальный срок рассмотрения претензий по банкоматам ПАО «Укрсоцбанк» не превышает 30 дней. Сотрудники ПАО «Укрсоцбанк» приложат максимум усилий для рассмотрения вашей претензии за более короткий срок. Надеемся на ваше понимание.
Наталия К. 24 июня 2014, 21:09
Было 2 депозита в этом банке.

Один получила с проблемами. Депозит был в долларах. Когда пришёл срок выдачи — обещали подготовить сумму. Суммы не оказалось. Договорились на другой день. Пришла, подписала все бумаги. Начали выдавать и оказалось, что долларов у них недостаточно. Выдали часть гривнами. Хамски отвечали на мои возражения.

Второй депозит перешел мне по наследству. Не могу получить уже 4-й год. Банк официально отказывается отвечать. Вечно перенаправляют то в главное отделение в городе, то в главное в Киеве, то опять в то, где был оформлен депозит.

Не советую связываться с данным банком!
25 июня 2014, 9:13

Для того, чтобы разобраться в ситуации, укажите, пожалуйста, Ваши данные (ФИО, ИНН, отделение, на котором Вы обслуживаетесь).
Главная / Банки Украины 🏦 / Укрсоцбанк 💰 / Отзывы о Укрсоцбанке 📝