dextract 10 февраля 2023, 19:15
Сегодня при оплате гугл пеем получил отказ. При обращение в поддержку получил информацию, что мой счёт заблокирован и причина блокировки у них не отображается, для уточнения информации попросили обратиться в отделение, где открывалась карта. Никакого пуша в приложении про то, что карта заблокирована не приходила (крайняя оплата была два дня назад и прошла успешно). Рекомендую банку уведомлять своих клиентов про блокировку и причину блокировки путем уведомления пуша/смс/звонка или хотя бы письма на электронную почту, дабы не гадать каждый раз при оплате, заблокирована ли карта. Также прошу уточнить, почему мне нужно обращаться именно в отделение, в котором я открывал карту?
DinkaXXX 9 февраля 2023, 12:30
Захотілося меня відкрити депозит саме в укргаз банку, але я в таких питаннях повний 0, на привелике щастя мені попався дуже щирий та розумний оператор Олена на Проспекті Гагаріна 6. Вона так докладно мені все пояснила, що в мене і питань не виникло більше, навіть запропонувала більшу процентну ставку по депозиту, хоча я навіть не знала що така існує. Я була дуже задоволена візитом. Швидко, доступно, на зрозумілі для мене мові.
9 февраля 2023, 12:41
Доброго дня! Щиро дякуємо за позитивний відгук та раді продовжувати з Вами подальшу співпрацю.
Dikoy 8 февраля 2023, 14:27
Отделение по адресу: Харьков, ул. Космическая, 20
В кол-центре банка сообщили шесть телефонных номеров данного отделения (основного по г. Харьков). По всем номерам включена условная переадресация вызова с последующим завершением звонка. Зачем К Ц сообщает эти номера?
8 февраля 2023, 14:46
Доброго дня! Нам шкода, що у Вас залишилися негативні враження. Дане питання потребує ідентифікації та додаткового аналізу. Будь ласка, напишіть Ваше ПІБ та контактний номер телефону нам в приватні повідомлення.
Л О 7 февраля 2023, 15:10
Отделение по адресу: Харьков, пл. Свободы, 5
Не открывайте тут валютный депозит — вам валюту никто не выдаст!
Клиенты тут раздражают сотрудников, отрывая от более важных дел.
7 февраля 2023, 15:30
Минфин
Ответ администратора
9 февраля 2023, 10:24
Отзыв не засчитан (на 09.02.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Рома Нестеров 2 февраля 2023, 20:15
Есть кредит по карте, хотел воспользоваться законным правом по программе кредитных каникул по мобилизации, сказали отослать им документы и процент не будут начислять. Я это сделал, но тут оказалось, что бы воспользоваться этой опцией, Укргазбанк решил, что я должен быть именно на Донбассе. Так шо, если ты обороняешь их же банк на запорожском (к примеру фронте) этого не достаточно.
Жулики ещё те)))
10 февраля 2023, 17:16
Добрий день, Романе! Ваше питання врегульовано — після отримання від Вас повного пакету документів Банком здійснено реструктуризацію кредиту за програмою «Патріот», яка передбачає застосування пільги, передбаченої Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» від 20.12.1991 № 2011-ХІІ.
Palamarchuk 31 января 2023, 13:36
Отделение по адресу: Львов, ул. Стороженка, 12
Отримувала на відділенні м.Львів, вул. Стороженка 12 — фізичну картку, консультант видав картку без паролю, коли карта була заблокована — розблокувати не зміг і більше того з заблокованою картою відправив на касу, щоб поповнити, хоча прекрасно знав, що вона заблокована і це зробити буде неможливо. Коли звернулась до нього ще раз, відправив всі питання вирішувати на гарячій лінії. Коли зателефонувала на відділення, щоб поговорити з керівником, цей самий консультант представився керівником, хоча я одразу впізнала голос цього самого консультанта. Для чого тримати таких працівників на відділенні не розумію. Як керівник реагує, що консультант представляється ним — незнаю. Але це жах, це обличчя вашого відділення. Після такого взагалі не хочу мати справу з цим банком.
1 февраля 2023, 14:12
Добрий день! Ірино, Банком проаналізовано та враховано надану Вами інформацію щодо якості роботи нашого Банку.
Ваше питання вирішено по-суті — картку розблоковано.
oleggonch 25 января 2023, 21:37
Звернулася за отриманням валютного депозиту 23.01.2023.
На третій день 25.01.2023 депозит видали частково (близько 40%) і сказали, що залишок депозиту видадуть лише при наявності валюти в касі, а її практично ніколи немає, так як клієнти не здають валюту в банк.
Після цього заявили, що валюта завозиться до відділення один раз на місяць і лише під замовлення для тих клієнтів, які відкрили депозит у їх відділенні.
Враховуючи те, що я відкрила депозит в іншому відділенні, я можу чекати повернення депозиту в валюті необмежений період часу.
Це повне порушення моїх прав клієнта банку.
Прошу відреагувати представників банку та терміново видати мені залишок валютного депозиту.
1 февраля 2023, 12:29
Добрий день, Світлано. Банком проаналізовано та прийнято до уваги викладену Вами проблематику. Банком здійснюється видача готівкових коштів у межах встановлених законодавством лімітів та наявного залишку готівкових коштів у касі відділення банку. Станом на поточний момент Ваше питання вирішено по-суті — Вами отримано кошти з Вашого рахунку.
Benladen1970 25 января 2023, 18:20
Депозит закінчився 3.01. 23. Не віддають…
26 января 2023, 13:55
Добрий день! Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення) — ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей.
0954231445a 25 января 2023, 12:26
Доброго дня! Користуюсь зарплатною і кредитною картою вже давно. Виникла проблема, що не можу скористатись кредитними коштами. Відповіді онлайн і по телефону не можуть надати, треба звертатись у відділення! На даний час такої змоги не маю! (Прострочок по кредиту не має, завжди плачу вчасно!)
26 января 2023, 13:53
Добрий день! Банк готовий проаналізувати проблему, з якою Ви зіткнулися, та надати розгорнуту відповідь.
Просимо Вас зареєструвати звернення, зазначивши Ваші ідентифікаційні дані, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.
chc788 24 января 2023, 16:03
20.01.23 через Монобанк заказал выдачу валюты через Укргазбанк г. Кременчуг по улице Халаменюка 5. Был немного удивлён, что через этот банк. Но на удивление, я был впечатлён быстрой и организованной работой менеджера, которая мне всё сделала для получения валюты, а так же организацией между двумя банками в содействии выплаты валютного депозита. Благодарю!
26 января 2023, 13:51
Добрий день! Щиро вдячні Вам за позитивний відгук!
Поклав кошти на валютний депозит, депозит закінчився майже місяць тому назад. Відразу по закінченню замовив отримання депозиту у відділенні м. Шостка. Вже декілька разів дзвоню їм на відділення і постійно обіцяють передзвонити. Що це за сервіс? Що за місяць жодного разу не було інкасації в банк? Скільки можна чекати? У відділенні сидять собі і коли їм захочеться, тоді й подають заявку? Чому у вас неможливо замовити валюту через застосунок або кол центр?
26 января 2023, 9:16
Добрий день! В Банку не передбачено замовлення валюти через застосунок/контакт-центр. Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення) — ми зв'яжемося з Вами для врегулювання питання по-суті.
Salesman 24 января 2023, 15:02
Харьков отделение на Гагарина полнейший отстой не банк, а шараш контора. Подумайте прежде чем обращаться. Свои обязательства не исполняют. Лучше с умным потерять, чем с дураком нажить.
26 января 2023, 9:13
Добрий день! Банк готовий проаналізувати проблему, з якою Ви зіткнулися при зверненні до нашого відділення.
Просимо Вас зареєструвати звернення, зазначивши Ваші ідентифікаційні дані та деталі проблеми, з якою зіткнулися, одним з наданих способів:
svsvsvsv 23 января 2023, 13:42
Шапито продолжается, ответ банка-«Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».

Очень интересно покажите мне и другим людям где в этом словосочетании «Отримувач
Банк одержувача
JOINT STOCK BANK UKRGASBANK
Код банку КРЕДИТ pax. № 5354
есть -«Укрсиббанк» ???
26 января 2023, 15:30
Добрий день! Миколо, ми вдячні Вам за надану копію квитанції — ми прийняли її до уваги. Для врегулювання Вашого питання по-суті рекомендуємо звернутися до банку-отримувача коштів — АТ «Укрсиббанк».
LTaras 23 января 2023, 9:44
22.12.2022 АБ «УКРГАЗБАНК» провів блокування депозитного рахунку відкритого ще у 2020 році.
На моє звернення у підтримку про причину блокування я отримав наступну відповідь:

АБ «УКРГАЗБАНК» (далі — Банк) з повагою та розумінням ставиться до кожного
клієнта, чітко дотримується вимог чинного законодавства України, нормативно-правових
актів Національного банку України та умов укладених з клієнтами договорів.
У відповідь на Ваше звернення від 10.01.2023, зареєстроване Банком за вх. №Л-65,
повідомляємо наступне.
У відповідності до пункту 15 постанови Правління Національного банку України від
24.02.2022 № 18 (зі змінами) (далі, також Постанова НБУ № 18) банки мають зупинити
здійснення обслуговуючими банками видаткових операцій за рахунками резидентів
Російської Федерації/Республіки Білорусь, за рахунками юридичних осіб (крім банків),
Білорусь, за винятком здійснення на території України, зокрема, видаткових операцій з таких рахунків фізичних осіб — резидентів Російської Федерації та Республіки Білорусь, що
містяться в переліках Служби безпеки України та/або державних органів України,
попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо можливості здійснення банками
таких операцій.
За наявною у Банку інформацією, Ви маєте паспорт громадянина Російської
Федерації та посвідку на постійне проживання в Україні.
Застосовуючи ризик-орієнтовний підхід, що використовує Банк при оцінці
діяльності своїх клієнтів у відповідності з вимогами Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню
№ 361-ІХ та Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого
постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65, за результатами
проведеного Банком аналізу, з метою недопущення проведення видаткових операцій, які
підпадають під ознаки, визначені п. 15 Постанови НБУ № 18, та враховуючи відсутність
22.12.2022 Банком було прийнято рішення про блокування рахунку, відкритого на Ваше
ім'я з метою недопущення проведення видаткових операцій за ним.
Слід зазначити, що Банком затверджені підходи, відповідно до яких Банк може
відновити можливість здійснення видаткових операцій за рахунками клієнта у разі
державних органів України, попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо
можливості здійснення Банком видаткових операцій з рахунків клієнта.
У зв’язку з цим рекомендуємо Вам звернутися до Служби безпеки України із
запитом щодо погодження можливості здійснення видаткових операцій по рахунку,
відкритого в Банку на Ваше ім'я.
—
Отже, з наведених вище тез випливає те, що Банк сам собі перечить кажучи, що він чітко дотримується вимог законодавства, але при цьому блокує рахунки без інформації, яка б могла обґрунтувати це блокування, цитую:
«та враховуючи відсутність інформації/документів, що можуть спростувати або підтвердити належність зазначеного клієнта до фізичних осіб, які є резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь, 22.12.2022 Банком було прийнято рішення про блокування рахунку»
Також мені не зрозуміло як дві наступні фрази можуть співіснувати в одному контексті:
— «За наявною у Банку інформацією, Ви маєте паспорт громадянина Російської Федерації та посвідку на постійне проживання в Україні.»
— «відсутність інформації/документів, що можуть спростувати або підтвердити належність зазначеного клієнта до фізичних осіб, які є резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь»

Проміжний підсумок: Банк, чомусь (!), не має інформації про належність мене, як клієнта Банка, до резидентів Російської Федерації/Республіки Білорусь, але посилаючись на Постанову НБУ № 18 блокує рахунки та вимагає пройти процедуру перевірки через СБУ для їх розблокування.

У мене виникають додаткові питання, які я адресую Банкові:
1) Якими нормативно-правовими актами Національного банку України та нормами законодавства України УКРГАЗБАНК керувався проводячи свій аналіз?
2) Керуючись якими положеннями законодавства України Банк провів ідентифікацію мене як клієнта і визначив належність мене до фізичних осіб резидентів/нерезидентів для виконання вимог пункту 15 Постанови № 18?
3) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають спростувати мій статус фізичної особи як резидента Російської Федерації/Республіки Білорусь?
4) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають підтвердити мій статус фізичної особи як нерезидента Російської Федерації/Республіки Білорусь?
5) Яка (і) інформація/документи, на думку Банка, мають підтвердити мій статус фізичної особи як резидента України?

P. S. Банк займається не законним блокуванням коштів та робить це, судячи з відгуків на цьому сайті, охоплюючи велику кількість клієнтів (ага, «з повагою та розумінням до кожного клієнта»).
Маю надію, що вивчаючи відповіді на наведенні вище питання працівники Банку зможуть підвищити свою кваліфікацію і як наслідок переглянути своє рішення що до блокування.
24 февраля 2023, 12:59
Добрий день, Тарасе!
Щодо питання №1. При аналізі ситуації Банк керувався наступними законодавчими актами — Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-ІХ; Положення про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 № 65; Постанова Правління Національного банку України від 24.02.2022 № 18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану».
Щодо питань №№2-5. Законодавством України не визначено критерії віднесення фізичних осіб до резидентів або нерезидентів Російської Федерації або Республіки Білорусь. У відповідності до повноважень, передбачених статтею 39 Закону України «Про банки і банківську діяльність», Банком затверджені підходи, що застосовуються в частині обмеження співпраці з клієнтами — резидентами Російської Федерації/Республіки Білорусь, з юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками яких є резиденти Російської Федерації/Республіки Білорусь. Відповідно до зазначених підходів, Банком встановлюються обмеження в частині обслуговування рахунків клієнтів фізичних осіб, які є громадянами Російської Федерації/Республіки Білорусь (мають паспорти Російської Федерації/Республіки Білорусь, або інші документи, що підтверджують резидентність Російської Федерації/Республіки Білорусь незалежно від наявності будь-яких документів, що дають право на перебування (постійне або тимчасове) їх на території України). Відповідно до затверджених підходів Банк може відновити можливість здійснення видаткових операцій за рахунками клієнта у разі отримання від Національного банку України Переліку від Служби безпеки України та/або державних органів України, попередньо погоджених Службою безпеки України, щодо можливості здійснення Банком видаткових операцій з рахунків клієнта.
svsvsvsv 19 января 2023, 11:13
Ошибочно был сделан перевод личных средств 15 01 2023 г. из Приват банка на карту клиента Укргазбанка, деньги предназначались ребенку который находится в другой стране и заболел.Все попытки вернуть средства разбиваются то ли об некомпетентных людей которые работают на горячей линии то ли от наплевательского отношения к людям, которые пиняют на приват, а приват говорит «мы деньги уже перевели и не имеем доступа для дальнейшего возврата», на что работник Укргазбанка как биоробот повторяет обратится в приват …
20 января 2023, 10:29
Добрий день! Миколо, зазначена Вами у заявці картка отримувача (бін карти 535432) не належить АБ «УКРГАЗБАНК», платіжна картка емітована АТ «Укрсиббанк».
Irinairina001 17 января 2023, 10:49
Висловлюю слова вдячності робітникам Укргазбанку за адресою Старонаводницька, 19 за швидке та якісне обслуговування і вирішення мого питання. Зі мною спілкувалися компетентні та вічливі співробітники і керівник відділення, який контролює кожного клієнта. Було дуже приємно!
18 января 2023, 11:02
Ми вдячні Вам за позитивний відгук та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
KotletaDollarov 13 января 2023, 19:14
Отделение по адресу: Киев, ул. Б. Хмельницкого, 16-22
1. На горячей линии отказываются принимать заявку для резерва валюты в отделении для выдачи депозита, посылают звонить в отделение. Через чат в приложении точно также невозможно заказать у оператора. Например в райфаззене, кредо, а-банке валютая спокойно заказывается через чат-бота или на горячей линии.
2. В этом отделении надо позвонить раз 10−20 за день, чтоб взяли телефон, после того как берут трубку, «перенаправляют звонок в кассу» и тут же звонок сразу обрывается. Звонил в рабочее время до 16ч, после 16−00 уже ни в одном отделении не берут телефон, видимо в пятницу уже сотрудники собираются домой и не считают нужным отвечать по телефону, т.к. рабочее время до 16−45
17 января 2023, 12:19
Добрий день! В Банку не передбачено замовлення валюти через чат-бот/контакт-центр. Повідомте нам Ваш номер телефону (можна в особисті повідомлення) — ми зв'яжемося з Вами для врегулювання питання по-суті.
Антон Бец 13 января 2023, 13:11
Приємний досвід взаємодії з менеджерами даного відділення, завжди заздалегідь попередять про необхідність зняття прологнації та замовлення коштів, про відключення світла та час коли краще підійти.
17 января 2023, 12:18
Щиро вдячні за позитивний відгук!
Маряна Мельник 11 января 2023, 15:47
Отделение по адресу: Львов, ул. Стрыйская, 98
Добрий день. 11.10.22 (15:56) я поповняла свій картковий рахунок через банкомат у відділенні Укргазбанку м. Львова по вул. Стрийській 98. Номер банкомата: АТМ 00614. Дуже важко було здійснити поповнення, бо банкомат сильно підвисав, брав і повертав кошти назад. Спробувала кілька раз окремими куп`юрами і в результаті із загальної суми банкомат зарахував тільки 1 купюру номіналом 500грн, інші ж купюри взяв та не зарахував — просто оновилась інформація на дисплеї — появилась стартова сторінка, якби й нічого не було і більше ніякої інформації не відобразилось, куди потрапили мої кошти, ні в мобільному додатку, ні чеку я не отримала тим більше.
Тоді я звернулась до спеціалістів відділення, розповіла, що кошти не зарахувались спочатку одній спеціалістці (пані Іванні, якщо не помиляюсь), вона мене направила до пані Марії, яка допомогла написати заяву на повернення коштів і сказала невдовзі очікувати дзвінка.
Іще перед тим, як скористатись банкоматом для поповнення, спочатку я хотіла здійснити цю операцію в касі (бо раніше ця функція ще не була доступною у бакоматі). Але через те, що забула свій пін-код, отримала тільки чек (час 15:33) про відхилення операції на дану суму. Та щоб не затримувати чергу пішла до банкомата.
Також мобільний додаток Еко-банк не завжди коректно відображає операції наприклад по зарахуванню, добре, що хоч можна завантажити виписку, де чіткіше.
Через 3 тижні зв’язавшись з пані Марією, вона повідомила, що коштів у банкоматному залишку не було виявлено і я маю право на написання повторної заяви.
18.11.22 я повторно другий раз написала заяву у п. Марії, яка порадила вказати меншу пошукову суму, що можливо більша ймовірність її знайти, оскільки я не можу дати гарантію, які точно купюри в мене взяв банкомат і не зарахував. Але факт, що банкомат погано працював — взяв кошти, не повернув і не зарахував!
У понеділок 21.11 (17:38) у мене був пропущений дзвінок від банку. Я зателефонувала наступного дня і співробітниця повідомила мені, що Марію відправили у відпустку на 10днів (хоча це не так важливо)і далі вирішенням моєї справи займатиметься вона.
25.11.22 я прийшла до відділення і Наталія Зварич показала на моніторі висновок із Києва по роботі бакомату, де був список проведених транзакцій. Але це було зашифрованим і не зрозумілим як для мене, так і для неї. Просто запевнила мене, що банкомат працював без збоїв, а якщо б таке було, то кошти б відразу знайшлися. На камерах відеофіксації, сказала погано видно… Питання: «Для чого такі камери?» І це у відділенні банку. Не кажучи вже про несправний банкомат, який пізніше виявилось, що часто ламається. Ніякого висновку того дня я не змогла отримати — сказали очікувати по ел. пошті біля 45 днів, або можливо й швидше, можливо довше. На гарячій лінії Укргазбанку теж вказали, що це залежить від технічного забезпечення. В НБУ також сказали чекати висновку.
Отож чекала. Телефонувала пані Наталії Зварич поцікавитись за процес. Вона сказала, що будуть проводитись ще глибші перевірки банкомата, бо після мого випадку також звертались люди на великі суми, писали заяви, але їх гроші знайшли і повернули на рахунки. Сказала, що у віторок (22.12.22) має бути майстер по банкомату. Зачекала очікувати ще перевірки. Десь 25 числа я зв’язалась, то п. Наталія сказала, що накладка з майстром, що вже після нового року буде. А 03.01.23 вона зателефонувала мені, повідомити, що до обіду був майстер, перевіряв банкомат, але нічого не виявив. Бо якщо б кошти були б, то у спеціальному відділенні -«тракті?» … Але висновок ніякий я не можу отримати. Щоб отримати, маю написати самостійне електронне звернення в Київ (ось це). Хоча згідно її слів, то відділення вже направляло мої заяви на розгляд у Київ і депертамент розглядав.
Не розумію чому все так заплутано і ускладнено. Йдеться про просту операцію. А таке враження, що клієнт сам має йти з власною відеофіксацією, бо як доказати, що банкомат поганий? І це не моя помилка. Звичайно, на майбутнє потрібно для страхівки все зафіксовувати самостійно, але в мене вже під певним сумнівом продовжувати бути клієнтом Укргазбанку.
Напередодні 10.10.22 у Львові та області були масові обстріли та вибухи, що позначилось по електроенергії і зв’язку — їх відсутності. 11.10.22 також половину дня були перебої. Але пані Наталія зазначила, що їх відділення на генераторі. Що збої в банкоматі неможливі і така моя ситуація вперше. Порівнювала мене з зовсім неадекватними клієнтами, або якимись марнотратами. Що в даному випадку зовсім не доречно, бо я йшла до банкомату (чи каси) з конкретною метою — поповнити свій рахунок, щоб скинути кошти за оренду квартири. А вже в останніх розмовах п.Наталія говорила, що від збоїв в банкоматі постраждали і інші користувачі, що він і раніше часто ламався, що банкомат є досить чутливим. За весь цей період — таке враження, що просто затягування часу, я не почула від спеціалістів конструктивної відповіді, то мене пані Наталія запевняла, що збої в банкоматі неможливі і співчувала (хоч співчуття зараз є кому виражати — постраждалим від війни наприклад, в першу чергу). То що збої все ж таки були і майстер можливо кошти знайде. Або віджартовувалась, що хіба, якщо отримають премію, п.Наталія або заступник, до якого я теж телефонувала, так би мовити виділять мені зі своєї заслуженої премії (вводячи мене у незручне становище, оскільки я не вимагаю грошей, а прошу коректно розібратись, вирішити та закрити дане питання. Можу собі уявити, якби на моєму місці був пенсіонер, або людина з обмеженими можливостями, чи наприклад взагалі не кожен може виділити час на таке тривале з’ясування. На Вашій гарячій лінії також говорили очікувати, що є випадки, коли кошти часто знаходяться.
Знаю, що у Приватбанку, Кредобанку такі питання вирішуються на протязі 2 діб. І як уже мені повідомили, що у Вас це залежить від тех.забезпечення.
Тому, звертаюсь до Вас, якщо Ви так впевнені в роботі банкомату, а за втрату своїх грошей несу відповідальність тільки я, бо слова працівника-завідувача відділення Наталії Зварич: «я не знаю, як ви ті гроші тикали-микали у банкоматі», прошу вислати мені висновок на мою електронну пошту. А щоб не ставити під загрозу свої кошти, для власної безпеки, роблю висновок, краще перейду на користування карткою іншого, більш надійного і впевненого банку. Адже з відгуків, я дізналась, що мій випадок не поодинокий, хоч дана ситуація в мене склалась вперше. І очевидним буде вибрати інший банк для користування. Розумію, що я не VIP-клієнт, та це розслідування (внутрішнє) триває рівно 3 місяці і ніякого толку. Сума для когось може й не велика, але ситуація дуже підозріло-дивна, навіть абсурдною мені здається.
Чекаю від Вас висновку, оскільки розгляд вже відбувався.
Ще з лютого 2022 року також стикалась з труднощами по комунальних платежах, де відбулись збої між ком. установою, банком і посередником, якого була помилка, як пояснили мені в банку. Кошти по оплаті послуг перенапрявлялись на інші рахунки (відбулась якась мішанина) і це тривало кілька місяців. Кошти хоч не пропали, але потрібно було ходити в жеки, теплоенерго і всі інші ком. установи писати самостійно заяви на перезарахування коштів з неактуальних чи недійсних на актуальні рахунки. Після цього я думала, що більше проблем з Укгазбанком у мене не виникне.
13 января 2023, 17:03
Добрий день! Мар'яно, з порушеного питання в Банку зареєстровано від Вас звернення за вх. №М-83. Наразі викладена Вами інформація аналізується. За результатами опрацювання Ви будете проінформовані на Вашу електронну адресу.
Оформлял депозит в отделении № 389 (Киевская обл., Вишнёвое, ул. Европейская, 49).
Хотелось бы отметить высокий уровень сервиса и ориентированности на Клиента сотрудников отделения, в частности — главного экономиста Овчаренко Александры, которая детально проконсультировала, оперативно подготовила и оформила документы, карту, помогла решить проблему с доступом в приложение.
Благодарен за профессионализм. По продуктам Банка тоже всё ОК — быстро, качественно, без лишних затрат и бюрократии.
11 января 2023, 16:31
Денисе, ми вдячні Вам за позитивний відгук та за обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня