шахраї та злодії укргазбанку?!

«Ви не бажаєте бути нашим клієнтом? Це ваші проблеми, ми примусимо вас стати клієнтом нашого банку!» — саме такий заголовок/вивіска має бути на сайті/вітринах відділень «Укргазбанк»
В 2019 року в м. Мукачево праціники укргазбанку незаконно без відому людей, мого відому, заволоділи копіями паспортів та іден.кодів, без моєї згоди… без укладення договору про відкриття карткового рахунку, на підставі копій паспортів, ідентифікаційних кодів відкрили карткові рахунки.

Заволоділи моїми коштами і вже більше двох років, через проведену аферу колишнім керівником відділення укргазбанку, юристом, керівником обласної філії я не можу отримати свої зароблені кошти.
ВОни примушують мене укласти договір з банком заднім числом. Крім того, за ці два роки з незаконно переведених коштів на рахунок відкритий працівниками банку, знімається комісія. Чи можна назвати Працівників Укргазбанку злодіями, які вкрали та розпоряджаються чужими коштами?! Так, саме так це виглядає!

у банка відсутні сильні сторони***
Укргазбанк
Ukrgasbank 1 сентября 2021, 16:50
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Для аналізу нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.

Olesia2019
Olesia2019
5 сентября 2021, 20:04
Укргазбанк, я вам не давала свої персональні дані і не надам, не давала дозвіл відкритивати рахунок… хочете мене ідентифікувати, зробіть запит у відділенні банку м. Мукачево або звертайтесь до Мукачівського управління поліції, де відкрита кримінальна справа!!! Чи вам про це не відомо?! і віддайте мені мої кошти, які ваші працівники незаконно утримуюють!!! Не повернете кошти, будете сплачувати моральну шкоду! Суд визнає ваші протиправні дії…

Курс валют в Укргазбанке

Курс валют в Укргазбанке