DimaK1982 1 декабря 2021, 17:50
Отделение по адресу: Киев, ул. Саксаганського, 82
Трохи реклами еко Укргазбанк!
Супер еко та на 94,94% державний, тобто контрольний пакет акцій в якому належить державі Україна і який своїми діями сам змушує порушувати мене закони для реалізації прав моєї дитини на житло.
Так ось, у мене іпотечний кредит в Укргазбанк, отриманий ще у 2013 році за державною програмою Молодіжне житло, зменшення вартості іпотечного кредитування.
За 8 років жодного простроченого платежу!
Моїй дитині виповнилося два і постало питання необхідності реєстрації її в квартирі. Для цього реєстратори вимагають дозвіл від іпотекодержателя на реєстрацю, що в моєму випадку не досить законно, оскільки в договорі відсутня ця вимогаб, а кредит брався ще до цих нововведень.
Ну, думаю, не буду ломати систему, піду шляхом «як усі».
Звернувся до відділення Укргазбанку… Так кажуть, можемо надати такий дозвіл, але він коштує 250 гривень.
Здивовано подивився, кажу які 250 гривень, це що банківська послуга? При тому що реєстрація дитини за місцем проживааняя коштує гривень 40, не більше.
Ну ну, в нас такі правила.
Які правила, щоб зареєстровати свою дитину і ви написали якийсь папірець ви з менете берете кошти, що в принципіти, не маєте право робити. Добре, давате заплачу.
Ні, заплатити не можна! Ви повинні відкрити рахунок, покласти на нього 250 гривень, а потім ми з цього рахунку їх спишемо.
Видихаю, кажу гаразд, відкривайте.
Поклав кошти, поїхав додому.
Дзінок з Укргазбанк через два дні, вам потрібно укласти нові договори страхування іпотеки та життя. Незрозумів кажу, ви ж казали що вони ще діють. Ну ось, ось, сказали що дадуть дозвіл, коли укласте нові. Добре, приїхав уклав нові, заплатив ще.
Чекаю, бачу з картки списали 250 гривень в пятницю, о думаю добре, тепер точно дадуть дозвіл.
Дзвінок сьогодні з @УкргазбанкуУкргазбанк. Дмитро Володимировичу все готово, але вам ще потрубно принести нотаріально засвідчений дозвіл що в разі зверненн стягнення на предмет іпотки банком, це не порушуватиме права моєї дитини.
Для тих, хто не розуміє що ця прутня означає, пояснюю, в разі якщо банк вирішить відібрати в мене квартиру та продати її, вони зможуть зробити це без дозволу органу опіки і піклування, і права моєї дитини проживати у ції квартирі їм не заважатимуть.
Кажу добре, з якого дива я повинен це писати? Ну ну в нас такі правила,.
Кажу які правила, змушувати порушувати законні права своїх дітей?
Добре що я не маю прострочки, вчасно сплатив договри страхування та взагалі планую погасити достроково закрити цей кредит.
Але це не суть! Суть в тому що мене як батька обурює те, чим займається державний Укргазбанк.
Стягнувши з мене 250 гривень, за те, що в принципі повинно просто видаватись без будь-яких коштів в залежності від того чи добросовісно виконуєш свої зобовязання, з мене ше й вимагають порушити права своєї дитини в порушення в порушення вимог Закону.
ч. 3 ст. 17 Закону від 26 квітня 2001 року № 2402-III «Про охорону дитинства» — батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування, наданого відповідно до закону, укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати поділ, обмін, відчуження житла, зобов’язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов’язання.
Я звичайно знайду шлях зареєструвати дитину, але висвітлити діяльність еко Укргазбанк буде не зайвим, можливо хтось подумає декілька разів, перед тим я мати з нимим справу
2 декабря 2021, 18:53
В першу чергу дякуємо за вибір АБ «УКРГАЗБАНК» як Вашого фінансового партнера. Банком проаналізовано описану Вами ситуацію. Встановлено, що 29.11.2021 дозвіл підготовлено Банком, за підготовку дозволу банком утримано 250 грн. (згідно тарифів за посиланням https://www.ukrgasbank.com/upload/file/tko_(1).pdf). Дозвіл Ви можете отримати у відділенні №34 (м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 82), при собі необхідно мати нотаріально засвідчену заяву про те, що реєстрація дітей не порушує інтереси малолітніх/неповнолітніх дітей (форму заяви можна отримати у будь-якому відділенні банку).
Tanya3006 1 декабря 2021, 11:47
Я, ФОП — Жарова Раїса Андріївна, працюю з Оболнським відділенням № 52 АБ «Укргазбанк» більше 15 років. Дуже вдячна працівникам за оперативну інформацію, своєчасну допомогу та консультації, за уважне обслуговування і як підприємця, і як фізичної особи. Я завжди почуваю себе впевнено, довіряю їх порадам. Особлива подяка співробітникам відділу рознічного бізнесу — Городечній Євгенії та відділу обслуговування юридичних осіб — Гулько Олені та Бруй Ганні.
1 декабря 2021, 18:18
Добрий день! Висловлюємо Вам подяку за позитивний відгук та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.
Valeri1088 30 ноября 2021, 14:53
Есть решение суда в мою пользу, но не хотят разблокировать счёта, удерживают личные средства. А за вас страдают люди. Потому что деньги нужны срочно на личение, а не можем снять из-за вас
1 декабря 2021, 18:24
Добрий день. В першу чергу дякуємо за вибір АБ «УКРГАЗБАНК» як Вашого фінансового партнера. Запевняємо, що Банк у своїй діяльності з повагою та розумінням ставиться до кожного клієнта, чітко дотримується вимог чинного законодавства України та нормативно-правових актів Національного банку України.
За результатами аналізу Вашого звернення встановлено, що неможливість зняти арешт з Вашого рахунку пов'язана з ненадходженням до банку відповідних документів від приватного виконавця, яким ініційовано арешт коштів. Для пришвидшення надання документів до банку приватним виконавцем, рекомендуємо Вам звернутися до приватного виконавця.
yarik49 27 ноября 2021, 8:37
З еко кредитки зняв 1000 грн. процент за зняття кредитних коштів 2.9%, зняло 60грн. Питання, які 2.9%? Якщо ви приховуєте інформацію для своїх клієнтів то ви банк шахрай
29 ноября 2021, 13:02

Відповідно до тарифів, видача з Еко-кредитки готівки за рахунок кредитних коштів (з використанням картки) становить:

0,01-100,00 грн. – 6,00 грн.
100,01-500,00 грн. – 35,00 грн.
500,01-1000 грн. – 60,00 грн.
>1000,00 грн. – 2,99%

Більш детельно з діючими тарифами по обслуговуванню платіжних карток можна ознайомитись за посиланням https://www.ukrgasbank.com/private/card_and_current_accounts/cards/tariffs/.

PORTUA 24 ноября 2021, 20:27
Почти год как являюсь клиентом Укргазбанка. Не скажу, что активный пользователь продуктов банка, но периодически приходится пользоваться его услугами. И до последнего времени не было вопросов и нареканий. Все было хорошо.

Но вот уже почти три недели не могу получить денежные средства с валютной карты. Обращаюсь в два отделения (пр.Московский и пр. Александровский), которые территориально более удобны для меня. Кассиры не в курсе, будут ли поступления валюты. Начальник одного из отделений говорит, что обращайтесь на Центральное отделение на Космическую, 20, возможно там будет валюта.
И это в городе миллионнике! И в одном из крупнейших банков Украины, который к тому же имеет отношение к государству!
Прошу помощи у представителя банка на данном ресурсе.
25 ноября 2021, 12:12
Добрий день. В першу чергу дозвольте висловити Вам подяку за звернення та обрання саме АБ «УКРГАЗБАНК» в якості фінансового партнера.

Наразі у Вас запланована зустріч у відділені банку для вирішення Вашого питання. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
beniabenin 21 ноября 2021, 9:52
Отделение по адресу: Киев, бул. Гавела Вацлава, 16
намагався зняти кошти з зарплатної карти
банкомат за адресою м. Київ, вул. Кирилівська 103-«банкомат не може видати готівку»
банкомат за адресою м. Київ, вул.В.Гавела 16б.-
«банкомат не може видати готівку»
що це за зрада??(((
23 ноября 2021, 18:18
Добрий день! В першу чергу дозвольте висловити Вам подяку за звернення. За результатами проведеного аналізу встановлено, що причиною невидачі коштів була відсутність у зазначених Вами банкоматах готівкових коштів. На поточний момент готівкові кошти наявні в обох банкоматах, банкомати функціонують в штатному режимі. Банком будуть вжиті заходи для уникнення подібних ситуацій у майбутньому.
lenasann 16 ноября 2021, 20:49
Отделение по адресу: Винница, ул. Р. Скалецкого, 4
Винница, только одно отделение открывает счета и выдает карты. Рабочий день такой же, как и в других организациях с 9 до 18, пятница короткий день. Открывала зарплатный счёт, в отделении очереди, не оказалось в наличии моментальной карты. Заказали именную, сказали ждать смс. Смс пришло, прошла за картой, очередь, не хватило обеденного перерыва, ушла. Пришла на следующий день, оказалось, что пришла не зарплатная карта, а кредитная, которую я не заказывала и которая мне нужна. В смс никакой информации что это не та карта не было. Зачем нужен такой банк, если клиенту нужно отпрашиваться с работы, что раз ходить, а толку нет? Почему только одно отделение выдает карты? Почему стоит очередь, а половину рабочих мест пусто, не принимают клиентов. Почему не объясняют, что вместе с зарплатной всунули ещё и кредитку, и они приходят в разное время без указания какая карта? Не умеете работать, закрывайтесь. Прошу Минфин помочь этому недобанку либо закрыться, либо наладить работу для клиентов
17 ноября 2021, 11:46
Приносимо вибачення за те, що після звернення до відділення у Вас залишився негативний осад. Ми обов'язково проведемо перевірку стосовно даної ситуації та сповістимо Вас про результат. Для цього ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити Ваші контакти.
hodovitska3007 10 ноября 2021, 15:40
Дуже не задоволена… Зняло з кредитної карти 2.500 тисячі взагалі з іншої країни іменно з Женшеню. я розумію там з виплатної карти бо я користувалась і в Інтернет магазинах, но не з кредитної. До працівників банку не маю претензій вони виясняти пробували дізнатись що сталось і чому так, подали заявку і мені мали би то повернути ці кошти, но, но пройшло пів року нічого не змінилось, а тільки капала комісія… Чесно вже з нервів просто закрила це і позаблоковувала всі картки і видалила додаток. Ні з одним іншим банком таких казусів не було… не рекомендую!!! Тільки дурна трата нервів і взагалі для чого такий банк який не вирішує проблем… Ще раз НЕ РЕКОМЕНДУЮ
11 ноября 2021, 16:00
Добрий день! В першу чергу дозвольте висловити Вам подяку за звернення.
Банк готовий проаналізувати описану Вами ситуацію. Для аналізу нам потрібно Вас ідентифікувати. Просимо Вас зареєструвати звернення, одним з наданих способів:
— на офіційному сайті банку через форму зворотного зв'язку за посиланням https://www.ukrgasbank.com/contacts/complaints_and_offers/.
— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, (044) 494-46-50, (044) 590-49-99.
— відправивши електронного листа на адресу contactcentre@ukrgasbank.com.

Diana11 9 ноября 2021, 21:15
Отделение по адресу: Киев, бул. Гавела Вацлава, 16
Вже неодноразово блокуються кошти банком!!! На що я чую відповідь, що я повинна звертатись у банк, з заявлю!!! Мені що крім того щоб вам заяви писати більше робити немає чого ??? Я чекаю відповідь чому 09.11.2021 о 18:20 годині!!! Було заблоковано кошти (у сумі 172,42)
11 ноября 2021, 17:28
Добрий день.
Відповідь на Ваше звернення направлено в особисті повідомлення.
Дякуємо за звернення.
Value 8 ноября 2021, 15:26
Ошибочно перевела с карты деньги на чужую карту, соответственно контактов у меня получателя нет, платеж не аннулировали и деньги не вернули.5354 6550 2012 5797
9 ноября 2021, 11:18

Банком прийнято до відома надану Вами інформацію. На поточний момент у Банку відсутні підстави для повернення коштів. Зазначаємо, що, у разі необхідності Ви можете звернутися до профільного підрозділу правоохоронних органів, а саме до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні та для зручності для Вас, Ви можете оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.

Happyui 5 ноября 2021, 23:07
Ошибочно были переведены деньги на карту вашего недоБанка!!! Не одним человеком! Есть все скрины и доказательства мошенничества! Понятно, что в нашей стране вернуть деньги невозможно, но извините меня, почему в век современных технологий вы не можете принять обращение и заблокировать карту (до выяснения обстоятельств), чтобы другие люди не пострадали???
9 ноября 2021, 11:12
Просимо надати відомі Вам дані отримувача коштів (номер карти, ПІБ отримувача тощо).
Додатково, враховуючи текст Вашого звернення, рекомендуємо Вам звернутися до профільного підрозділу правоохоронних органів, а саме до Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Зважаючи на режим надзвичайної ситуації в країні та для зручності для Вас, Ви можете оформити звернення стосовно даного питання в електронному вигляді на сайті підрозділу за посиланням https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.

05071997 4 ноября 2021, 12:59
Отделение по адресу: Львов, ул. Стороженка, 12
Прихожу вже втретє щоб забрати картку, перший раз казали чекати смс, другий картки немає, втретє сиділа чекала біля 30 хвилин доки з попереднім клієнтом розберуться… Незадоволена тим що працює тільки одне відділення! Неможна картку забрати в іншому відділенні!!!
Andreykaaa 4 ноября 2021, 12:07
Отделение по адресу: Николаев, ул. Декабристов, 1/1
Люди не компетентны в своей работе, особенно не хватает некоторым вежливости, 3 раза ездил что б карту получить
4 ноября 2021, 18:53

— зателефонувавши до цілодобової клієнтської підтримки АБ «УКРГАЗБАНК» за телефонами 0 800 309 000 (безкоштовно), 358 — короткий номер з мобільного телефону, 044 — 494 — 46 — 50, 044 — 590 — 49 – 99.
— відправивши електронного листа на адресу contactcentre@ukrgasbank.com.

7 ноября 2021, 10:53
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 07.11.2021).
leonid21 31 октября 2021, 20:09
Служба фінансового моніторингу банку заблокувала мою картку без пояснення причин після спроби поповнення мобільного рахунку. Просто нахабні злодії в законі! Беззаперечно! Від ваших банківських послуг я відмовляюся, а привласнені кошти нехай застрягнуть у вас поперек горла!
3 ноября 2021, 13:05

Для розблокування Вашої картки та внесення кодового слова-паролю, Вам необхідно звернутись до найближчого відділення банку (https://www.ukrgasbank.com/contacts/offices/). Просимо Вас з розумінням поставитися до заходів, які вживає Банк в цілях безпеки для збереження клієнтських коштів.

NelyaF 25 октября 2021, 9:08
Решила взять кредит для покупки франшизы по Государственной программе 5−7−9. Все банки отказали мне как стартапу, а представители Укргазбанка без проблем согласились. И началось… Зарегистрируйте ФОП (и сразу пошли налоги), откройте счёт в банке (корпоративный счёт платный — всего 1320 грн на момент 2021 г.), сделайте оценку дома у аккредитованного банком оценщика — 5000 грн. Напишите бизнес-план, финансовый план, заключите договор с компанией о покупке франшизы, сделайте видеопрезентацию и много-много документов ещё… Три месяца я звонила и спрашивала, ну что там с кредитом? В итоге заплатила 4000 налогов. И ещё было много проблем с оценщиком. Прождала три месяца, в итоге в кредите отказали — выдвинули очередные требования, далекие от стартапа, один из которых — наличие договоров с клиентами, которых естественно без покупки франшизы быть не могло, и они это прекрасно знали сразу. Я потеряла больше 11000 грн и время. Другие банки хотя бы честно сразу отказывали, а этот специально обнадежил — по моему мнению, чтобы счёт дорогущий у них открыли. Кстати, закрытие счета платное!!! Дальше не знаю, сколько ещё проблем с ними будет. Нужно беречь свои нервы, деньги и не попадаться больше на удочку этому банку. Не говорят обо всех подводных камнях сразу. Узнавала все поэтапно уже после того, как нельзя было отступать назад. Хочу забыть о них, как о страшном сне
Ukrgasbank 26 октября 2021, 10:34

25 октября 2021, 9:51
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 25.10.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Vik8 21 октября 2021, 16:25
Для закрытия счёта «домовичок» заставили ждать пока мне начислят % из-за того что якобы на счёте осталось целых 4 гривны!!!
И они должны мне выплатить %, аж целых 0.02 копейки, которые начисляют через Киев где в очереди вся Украина!!! Нужно ждать в очереди в отделении банка часами и это в карантин!!! Ну как вам люди, всё ещё хочется стать клиентом Укргазбанк?:)
3 ноября 2021, 15:49
Добрий день.

Банком проаналізовано Ваш візит у відділення – порушень зі сторони працівників, які здійснювали Ваше обслуговування не встановлено. Сподіваємося, що незручності, які виникли під час Вашого візиту у відділення, не вплинуть на Ваше ставлення до Банку.

anna2911 19 октября 2021, 11:11
Ситуация следующая, обратились в отделение для открытия зп карты, сразу отказались от кредитной карты. Без проблем получили зп карту и со спокойной душой ушли, зная что никаких доп продуктов не будет. И какое удивление, что находясь совсем в другом городе, даже не в отделении банка, приходит смс что на ваше имя открыта кред карта, причем на след день после открытия зп карты. Обратившись в отделение для выяснения ситуации, нам сказали что это доп карта и она выдается в пакете с зп картой, хотя нигде такого не написано. Я все понимаю, нужно делать планы, но так же нужно учитывать кому можно это впарить, а кому нет. Если клиент сразу отказался от этой услуги, зачем ее выдавать. Допустим это доп карта, в отделении спросили у сотрудника, в заявлении (которое никто не давал при открытии счета) на открытие зп карты, прописаны где-то условия об открытии доп карты, нам сказали да. Выпросив все-таки это заявление, более подробно ознакомились с условиями и оказались правы, нигде не прописано в заявлении, что к зп карте идет кредитка. Написано, что заказ на один продукт — это зарплатная карта, номер счета так же указан для зп и все, никаких доп условий. Очень жаль что приходится сотрудничать именно с этим банком.
Ukrgasbank 19 октября 2021, 12:24

R2509 18 октября 2021, 13:32
Выплатили кредит по авто без единой просрочки по платежам. Сумма кредита была 107 000 так как первый взнос был существенным по авто. Страховку Каско платили все года. После погашения кредита нсчитали штраф на 44 000грн, за то что между пролонгацыей договора страхования были разрывы то 3 до 7 дней. Предоставили от страховой компании документ, что за все года не было разрыва договора страхования, что до 14 дней страховая допускает промежуток между договорами и ни считает договор разторгнутым если его пролонгтровали. Больше никогда не обраттмся в этот банк и никому не посоветуем. Решения принимаются месяц и более. Начальники отделения ничего не решают.
Ukrgasbank 2 ноября 2021, 18:45
Добрий день.

У відповідь на Ваше звернення банком надіслано офіційну відповідь на Вашу електронну адресу.

seredinaleta 12 октября 2021, 18:09
Я маю в Укргазбанку іпотечний кредит. За умовами договору я маю страхувати іпотеку. І на цьому будується «схема». Банк, поперше, дозволяє собі без моєї участі і погодження, переоцінювати вартість заставного майна в середині, чи, навіть, наприкінці кредиту. А потім примушує сплачувати страховку з нової, ринкової вартості, а не погодженої з Вами в договорі. Мені так переоцінили її вдвічі вище. І страховий платіж, ніби за чарівною паличкою — вдвічі виріс. Мотивація — постанова НБУ 351, де НБУ вимагає переоцінки активів банків. Але з договору не витікає, що я повинна страхувати ринкову вартість, а не заставну по договору. А мене змушують оплачувати цей бенкет. Залишок кредиту 40тис, а заставу я повинна тепер страхувати на 900. Але це лише перший множник в рівнянні, що формує страхові витрати.

Бо банк вимагає страхувати майно в «акредитованих страхових компаніях». А це не акредитація, а фінансова змова. Бо Укргазбанк диктує їм умови — і суми заставної вартості вже перерахованої чарівно, і, що просто чудово — тариф на страхування. Кожна така страхова запитує в якому банку іпотека. Обов’язково. І лише тоді виставляє погоджений з банком тариф. Не конкурентний тариф, а погоджений з банком. А я це сплачую. І вибору в мене немає. Бо частина платежу страхової премії йде в банк. Страховий платіж= тарифx заставна вартість майна. Обидва множника диктує банк. І вони навіть не приховують це. Це зветься програмою з банком. А ми, як підножний корм, кормимо ці «програми», які є фін.схемами незаконного збагачення Укргазбанку у змові із страховими «акредитованими компаніями», серед яких Універсальна, ТАС, Альфа, Вусо, Україньска пожежно- страхова і ще з півтора десятки, що вивішені на сайті банку.
9 ноября 2021, 10:56
Добрий день.

У відповідь на Ваше звернення банком надіслано офіційну відповідь від 08.11.2021 за вих. №124/44944/2021 на Вашу електронну адресу.
byumkip 5 октября 2021, 14:51
Знайомство з Укргазбанком почалося під час отримання картки для нарахування заробітної плати на на Оболонському відділені № 52.
Потім, в іпотеку, придбав довгоочікуване житло.
Мені вражаюче сподобалось відношення працівників цього відділення до мене до моїх потреб…
На цьому відділенні працюють ввічливі і компетентні працівники!
Щиро дякую Їм!!!

Вражаюче
6 октября 2021, 16:18
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 06.10.2021).

Курс валют в Укргазбанке на сегодня

Курс валют в Укргазбанке на сегодня