ValentinaDv 25 апреля 2023, 12:49
Отделение по адресу: Полтава, ул. Шевченко, 52
Зняття коштів через банкомат Таскомбанку, банкомат зависав, довго щось думав і віддав картку, кошти так і не отримала. Написала заяву в своєму банку, через три місяці відповіли, що кошти отримані і надлишків не має. У відповіді були надіслані логи з банкомату, до яких виникає багато питань, по-перше, вони чомусь в текстовому редакторі, по-друге, існує шаблон при якому банкомат друкує інформацію, а там все різне, дата час картки покупюрка видачі коштів, у кожного клієнта своя? Це як. По-трете, видача с касет банкомату, тоб то покупюрка, які кошти видаються. Клієнт передо мною, покупюрка в нормі, а на моїй операції просто після першої касети, дописано 2 купюри по 500!!! По-трете, час видачі коштів, спочатку 13:58 видача, 13:59 запрос на операцію, тобто мені спочатку видали кошти, а я їх потім тільки запросила? По-четверте, я находилась біля банкомату ще хвилин 4−5 після невидачі коштів, людей не було, по логам банкомату йдуть інші клієнти, це вони були невидимі, чи як?
По суті, скільки таких ще клієнтів, і скільки співробітники цього банку вже встигли на цьому заробити? І я вимагаю розслідувати цю ситуацію, та надати мені відповідь.
4 мая 2023, 11:42
Добрий день.

Інформуємо, що заяву на оскарження транзакції приймає Банк, картою якого Ви користувались.
Після чого направляє запит до ТАСКОМБАНКу.

Якщо ви не погоджуєтеся з наданою відповіддю – рекомендуємо звернутись для повторного оскарження до Банку-емітента, з карти якого відбулось списання.
Весельчак У 24 апреля 2023, 14:43
Отделение по адресу: Днепр, ул. Европейская, 10-А
Посетил 24.04.2023 г. отделение ТАСКОМБАНКа в г. Днепр по адресу ул. Европейская, 10А с целью открыть депозит. Провёл в нём 1,5 часа, но так и не смог не только открыть депозит, но даже зарегистрироваться в приложении банка TAS2U с выданной в отделении картой. Не помогло 3 звонка на горячую линию с удалением ранее зарегистрированных в приложении банка моих данных — приложение так и не дало ввести данные моей новой банковской карты ТАСКОМБАНКа. В довершении ко всему последний оператор горячей линии сообщил, что даже, если бы мне удалось завершить регистрацию своей карты в приложении, депозит я бы всё равно не смог открыть, так как «сегодня какая-то проблема с конвертационными депозитами». И теперь у меня 2 проблемы: невозможность регистрации в приложении и невозможность открытия депозита, денежные средства для которого я уже ранее внёс в кассу ТАСКОМБАНКА. Ушёл из отделения, так как оператор ничем не смогла мне помочь. Что это???
Денег на руках нет (они до сих пор в кассе банка), депозитного договора тоже нет. Полтара часа «обслуживания» с нулевым результатом! И проблема до сих пор не решена.
24 апреля 2023, 18:55
Добрий день.

Інформуємо, що Ваше питання було вирішено.
Уточніть, будь ласка, чи залишились у Вас питання по яких необхідна консультація?
Felix Gotman 23 апреля 2023, 21:55
Отделение по адресу: Одесса, ул. Вильямса, 62/1
Странных — это чтобы не сказать грубее…
Три года не пользовался услугами банка, настроив регулярное погашение лизинговых платежей в другом банке. Однако совсем обойтись без Таскомбанка было невозможно: пришлось получать карточку в их банке (как активизировали сам счёт, и ее в отдельности — отдельная песня, из-за тупости филиала на пр-те Шевченко, пришлось лишний день провести в Харькове, делая все заново в центральном филиале, и только через месяц одесские работники филиала на Вильямса (на Шевченко больше не обращался по понятным причинам), поняли, что без минимального пополнения карты в 10грн она не активизируется, хотя пользоваться я не и не собирался — и не пользовался к слову). Лизинг погашен, срок действия карты к счастью завершился. Перевести куда угодно оставшиеся гривны на счету, которыми все эти годы никто не воспользовался- НЕВОЗМОЖНО. Нужно переться в отделение — и открывать там новую карту. Снова с приключениями, с первым платежом — и ради оставшихся копеек? Ну бред же. Не собираюсь больше иметь дела с этим банком, и друзьям не рекомендую. Абсолютно некомпетентные сотрудники. Любой вопрос сложнее шаблонной задачи — все, приплыли.
Зато как срок действия карточки закончился — спамить начали регулярно, устал блокировать, минимум 7−8 номеров и десяток почтовых адресов в черном списке оказались, пока иссяк этот поток спама.
25 апреля 2023, 9:58

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження під час обслуговування в ТАСКОМБАНКу.
Запевняємо, що команда ТАСКОМБАНКу докладає максимум зусиль для якісного обслуговування Клієнтів.

Повідомляємо, що закрити картковий рахунок можливо у відділенні Банку.
Ознайомитись з актуальним переліком працюючих відділень та графіком їх роботи можливо за посиланням https://tascombank.ua/branch

Якщо на рахунку є власні кошти, Ви можете отримати їх в касі Банку.

Додатково зазначений контактний номер телефону було передано до відповідного підрозділу Банку з метою виключення можливості направлення текстових повідомлень або здійснення дзвінків в подальшому.
Богдан Зінченко 20 апреля 2023, 21:33
Неочікувано для себе зіткнувся з проблемою в роботі застосунку банку, що створило для мене проблему.
Випустив в застосунку віртуальні картки по тарифу Платівка в доларах США та євро для зарахування на них валютних депозитів. Одразу після випуску вимкнув через застосунок послугу СМС-інформування, оскільки вона платна. Сьогодні на картку зарахувались кошти в доларах, після чого списались $0.55 з рахунку за вимкнену мною послугу. Оператор колл-центру повідомила що я нібито нічого не вимикав. При цьому перевірили статус послуги картки в євро. В застосунку нібито все вимкнене, а оператор мені розказує що я нічого не вимикав, вимкнула у себе.
Оператор відмовилася реєструвати заявку на повернення коштів, оскільки, на її думку, я нічого не вимикав. Тепер для зняття депозиту не вистачає 5 центів.
24 апреля 2023, 18:36
Добрий день.

Для того, щоб перевірити інформацію надайте, будь ласка, повністю Ваше ПІБ, ІПН та номер Вашого мобільного телефону.
Полезный комментарий
Богдан Зінченко 14 мая 2023, 21:36
Банк після детального вивчення обставин повернув комісію на рахунок. Дякую за роботу!
Alisia26 20 апреля 2023, 9:23
Здійснювала платіж на карту цього банку і не могла перевірити, хто власник і чи ця людина не шахрай, оскільки банк не показує ці дані. В результаті оплатила гроші шахраю за товар. Номер карти додаю, щоб інші не попались і прошу банк відреагувати на дану особу 5366391102348471
24 апреля 2023, 18:45
Добрий день.

Інформуємо, що вказана карта отримувача не належить ТАСКОМБАНКу.

Банк-отримувача може бути вказаний ТАСКОМБАНК у випадку, якщо карта належить банку, який працює на ліцензії ТАСКОМБАНКу.

Для уточнення інформації рекомендуємо звернутись до Izibank.

Контакти IziBank:

• 0800 605 005.
• +38 044 224 67 27 (для дзвінків з-за кордону);
• Telegram [@izibank_bot].

Рекомендуємо Вам обов’язково написати заяву до правоохоронних органів, так як розгляд питання щодо встановлення факту шахрайства знаходиться саме у компетенції даного органу.
Собрался открыть карту very. Загрузил мобильное приложение. Подписал через Дию загранпаспорт и т. д. Отправил. Ответа нет. Решил подойти в отделение. Пришел. спрашиваю — можно карту very? Начали оформлять, а потом якобы пришел отказ. Ну, думаю, наверно потому и через смартфон не получалось получить ответ.

На следующий день входящий звонок из банка и говорят, мол ждем когда вы станете клиентом банка. Я говорю — так мне же отказали в отделении, мол нельзя кредитную карту мне. Ответили — ну это же дебетно-кредитная карта, можно же как и дебетную карту выпускать. Посоветовали еще раз через приложение оформить.

В общем я ничего не понял. В принципе, все просто — я не стал, клиентом банка. Почти как в Европейском союзе Захочешь открыть счет в банке, нельзя. Почему? А вот нельзя.

И еще. Я легко получил карту izi банка и постоянно пользуюсь. И картсчет числится в ТАС. Как-то это тоже не понятно. Получается что я имею счет в банке, но клиентом банка быть не могу. Почти как парадокс брадобрея Бертрана Рассела.
28 апреля 2023, 11:22
Добрий день.

Для того, щоб перевірити дану інформацію вкажіть, будь ласка, повністю Ваше ПIБ, ІПН, номер мобільного телефону.
slex 12 апреля 2023, 12:24
Отделение по адресу: Днепр, ул. Чернышевского, 15
03.04. 2023 року було замовлено 2670 доларів собі і дружині на закінчення конвертаційного депозиту Ізібанку на відділення Таскомбанку в Дніпрі на Чернишевського 15. В зазначену дату 12.04.2023 р. разом з дружиною прийшли отримувати гроші. На всяк випадок взяли по 30 доларів кожен для решти. Проте співробітники банку категорично відмовились видавати всю суму в доларах і пропонуючи викупити 70 доларів за гривні. Ні взяти решту 30 і видати 2700, ні купити 30 у нас, а потім продати ці ж долари, щоб таки видати 2700 не погоджувались, аргументуючи це правилами банку. Пропонували видати по 2600, а решту гривнями. В підсумку знайшлося в них 50 доларів не дуже гарної якості, то ж тримали 2650 доларами і 20 гривнями по курсу. Гаряча лінія Ізібанку не допомогла і порадила почекати, поки вони знайдуть відділення Таскомбанку з дрібними купюрами. Це вже в мене не перший випадок, коли працівники відділення на Чернишевського 15 дуже упереджено ставляться до клієнтів з депозитами Ізібанку, кожного разу певні негаразди і повне небажання йти на зустріч клієнту, як це зазвичай робитиься в інших банках.
12 апреля 2023, 14:26

Інформуємо, що валюта для видачі може бути в обмеженій кількості. Відповідно спрогнозувати наявність валюти немає можливості.

Додатково звертаємо Вашу увагу, що рекомендовано здійснювати замовлення коштів за 3 робочі дні до звернення у відділення банку.
Z53z35Z 3 апреля 2023, 11:39
Оформила пару месяцев назад кредитную карту VeryCard c «приятным кэшбеком» как было заявлено в рекламе банка. Кэшбек от суммы ежедневных покупок начислялся и накапливался на бонусном т.н.счёте.

И вот сегодня обнаружила, что банк забрал этот начисленный кэшбек, просто списав его автоматически с моего бонусного счёта «в никуда».

При этом ни при оформлении карты менеджером отделения не были озвучены правила пользования кэшбеком, ни в договоре и прочих бумажках, что она выдала (15 листов), кстати, не подписанных с её стороны и без печати банка, не было ничего указано про кэшбек и его использование.
Да и в мобильном приложении в разделе «кэшбек» тоже нет никаких правил в списании кэшбека.
И на сайте банка я тоже не нашла, на каком основании у меня забрали накопленный кэшбек с карты «Very card».
12 апреля 2023, 13:30
Добрий день.

Звертаємо Вашу увагу, що о 18:00 кожного першого дня першого місяця кварталу (січень, квітень, липень, жовтень) Банк списує суму всіх Бонусів, що були Вам нараховані на Бонусний рахунок за період дії Програми, але не були виплачені через ІБ «TAS2U».
З офіційними умовами Програми «Заощаджуй на покупках з ТАСКОМБАНК» у Вас є можливість ознайомитись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/ у розділі «Тобі» — «Картки» — обираєте пакет послуг, а якому оформлена Ваша карта — «Документи» (пункт 18).
Також зауважимо, що Банк 03.04 нагадував усім Клієнтам про необхідність виплати бонусів.
chaske 30 марта 2023, 1:41
Отделение по адресу: Днепр, ул. Чернышевского, 15
​Отделение Таскомбанк по ул. Архитектора Олега Петрова, 15 (Чернышевского 15). Дата 29.03.2023, время 16:20.
При получении долларового депозита, кассир выдала половину суммы, купюрами старого образца.
Я попросил заменить купюры на новые, они были в наличии (кассир это не отрицала). Кассир отказалась, со словами: «Это ваши проблемы».
Вопрос к представителям банка, это действительно проблема, выдать новыми, если они есть в наличии?
12 апреля 2023, 12:52
Доброго дня!

Викладену Вами інформацію було направлено на підрозділ банку, який відповідає за якість обслуговування Клієнтів у відділеннях ТАСКОМБАНКу для аналізу ситуації, що виникла.
За результатами перевірених даних повідомляємо, що видача коштів в касі Банку здійснюється купюрами, які знаходяться в обігу і відповідають усім нормам.

Інформацію про наявність купюр певного номіналу або ж року введення в експлуатацію касир не має права розголошувати відповідно до вимог чинного законодавства.

Запевняємо, що команда ТАСКОМБАНКу прикладає максимум зусиль для якісного обслуговування Клієнтів.
Solidov 29 марта 2023, 15:45
Отделение по адресу: Днепр, ул. Чернышевского, 15
Другий тиждень ТасКомбанк відмовляє у видачі готівкової валюти після закінчення терміну депозиту.

При замовленні валюти повідомляють: «що валюта в банку відсутня і не надходить і не можуть допомогти».

Схоже, що у банку відбувається підготовка до виведення його з ринку.
31 марта 2023, 13:26
Добрий день.

Інформуємо, що для Вас замовлені кошти в валюті для видачі, на 10.04.2023 року.

Для отримання коштів по депозитному вкладу, Вам необхідно звернутись в Центральне Дніпровське відділення, що знаходиться за адресою вул. Чернишевського, буд. 15.

Каса працює з 9:00 до 17.30 годин.
AntonBogachov 25 марта 2023, 18:31
Отделение по адресу: Днепр, ул. Д. Яворницкого, 105
Хочу поділитись власним досвідом. Користувався валютним депозитом від тас, дуже сподобалась саме робота команди. По перша навіть не думав розміщувати тут гроші, проте поспілкувавшись із керівником відділення Денисом, змінив свою думку і розмістив. Мені надали грамотну консультацію та переконали що сумніви мої не варті)
Перед закінченням строку мені передзвонили та дуже привітно і чемно запросили га відділення. Саме відділення в Дніпрі, на пр. Ярвницького.
Супер команда та їх супер керівник. Не сумніваюсь в їх професіоналізмі, та можу рекомендувати друзям. Так тримати!
31 марта 2023, 13:10

Дякуємо Вам за позитивний відгук!
Ми цінуємо думку кожного Клієнта та будемо продовжувати робити все можливе для якісного обслуговування Клієнтів Банку.
alferova62 22 марта 2023, 8:39
Я віддалено заєреструвалася і відкрила картку мобільного банку СПОРТ БАНК з метою розмістити там депозит. Картку отримала Новою поштою. Тепер в застосунку СПОРТ БАНКУ напмсано, що я не можу використовувати опцію відкриття депозиту. Дзвоню на гарячу лінію спорту, мені повідомляють, що я не можу корисиуватися депозитною програмою тому, що реєструвалася віддалено. На питання, що робити, щоб опції відкрились, вони порадили звернутися до відділення ТАСКОМБАНКУ. Дзвоню вам на гарячу, з метою отримати підтвердження для моїх дій. На гарячої лінії ТАСКОМБАНКУ ніхто нічого конкретного і зрозумілого мені порадити не зміг. Якесь замкнуте коло. Мої дії тепер, щоб відкрити депозит BOOOster? Що робити, де пройти таку верифікацію?
25 марта 2023, 13:29
Добрий день.

Звертаємо увагу, що СпортБанк працює на ліцензії ТАСКОМБАНКу, але обслуговування в рамках проекту СпортБанк надає окрема служба підтримки – безпосередньо лінія підтримки СпортБанку.

Рекомендуємо звернутись безпосередньо до служби підтримки СпортБанку для детальної консультації.
Afera23 20 марта 2023, 13:06
Добрый день, я и моя дочь не являюсь вашим клиентом.Но, моей дочери 12 лет, у которой ещё нет даже паспорта, приходят на телефон сообщения о непогашенной кредите от вашего банка! Когда я звонила на гарячую линию, мне сказали, что мы не являемся клиентами и договора у нас нет.Но тем не менее смс приходят и пишут о том, что данные, которых мы не давали отправлены в дм Колекшен и написан номер договора (509/9157260-CCN)которого нет Номер по которому нужно звонить 0443932590 адрес http://bit.ly/tas_collection Прошу, пожалуйста, разобраться срочно!
25 марта 2023, 13:25
Добрий день.

Вкажіть, будь ласка, номер телефону на який отримуєте смс-повідомлення та дзвінки, в особисті повідомлення.
zig4free 16 марта 2023, 19:17
Банк рассматривает сбой в начислении кешбека программы лояльности в индивидуальном порядке.

Было бы не плохо, чтобы банк решил проблему системно, а не рассматривал каждый запрос индивидуально.
19 марта 2023, 18:59
Добрий день.

Дійсно, тимчасово спостерігається некоректне нарахування бонусів за здійснені операції картою.

Спеціалісти Банку займаються вирішенням питання — найближчим часом воно буде врегульовано.
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Данное учреждение работает в Одессе с которым я столкнулся для размещения гривневого депо по рекламе с последующим размещении на валютном депо по курсу НБУ…условие размещение которые действуют в банке уже писали пользователи, но об них ты узнаешь уже при оформлении валютного депо хотя все эти моменты я узнавал заранее через горячую линию банка и в самом отделении. По этому заблаговременно заводил гривну на гривневые депо. Обман первый…валютный не купил перенаправил в др.банки остатки остались в банке до окончание срока. Последние депо которые заканчивались пришел в банк забрать была в наличии пластиковая карта, а здесь оказуется кассиров нет…они есть кочуют по др. отделениямвообщем мне не повезло его застать мне подсказали где сегодня есть касир. С пластиковой карты снять 10 тыс. гривень в сутки. Говорить о коммуникации с работниками отделения банка не приходиться убогие люди. В целом всем советую не тратить свое время и силы на это учреждение. Яркий кандидат на вывод с рынка фин.услуг.
19 марта 2023, 18:57
Добрий день.

Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження щодо обслуговування в Банку.
Запевняємо, що працівники Банку дотримуються найвищих стандартів якості обслуговування Клієнтів, відповідно до внутрішніх документів Банку та загальноприйнятих стандартів етики та поведінки.

Приносимо вибачення за завдані незручності.
Будемо докладати максимум зусиль для покращення роботи вказаного відділення та Банку в цілому.
Irkor 12 марта 2023, 13:31
Доброго дня! Попередньо замовивши в колцентрі IZI банка долари по конвертаційному депозиту на 78 відділення ТАСКОМБАНКУ (м.Одеса, вул Пушкінська, 54), я, через 5−6 хвилин, отримала валюту в касі банка. Без проблем були і дрібні купюри… Дякую співробітникам банку за швидкість, якість і доброзичливість. Тим паче, що це вже вдруге… Отже це вже система.
12 марта 2023, 14:53

Дякуємо Вам за позитивний відгук!
Ілля Царик 7 марта 2023, 20:10
Здравствуйте
Ещё в субботу увидел объявление о том, что банк раздаёт приз за начало пользования их картой. В тот же день установил TAS2U и подал заявку на карту, ждал аж до понедельника пока одобрят. Уже вечер вторника, а обещанных 100 грн я так и не получил. Мелочь, но пользоваться банком после такого как-то не оч хочется
9 марта 2023, 20:54
Добрий день.

Інформуємо, що бонус буде зарахований на Ваш бонусний рахунок в термін до 30 календарних днів, за умови, що були дотримані всі умови Акції «Приведи Друга».

Банк може здійснювати виплату винагороди в термін до 30 днів, умови акції за посиланням — https://tascombank.ua/files/Ofitsiini_Umovy_provedennia_Aktsi_Pryvedy_Druga_2022.pdf
Пункт 5.3. – виплата винагороди Учасникам Акції здійснюється протягом 30 календарних днів з моменту оформлення другом пакету послуг (карти).
Борис Сват 3 марта 2023, 10:09
Отделение по адресу: Днепр, ул. Баррикадная, 7
Був 7% став 4% гарно стали жити. У ПУМБ 6%, тож сюди прийшов…Не змінити, то напішу в НацБанк, хай вас перевірять, як ви працюєте. Срок березень. Ще приїдемо у гості. ЗСУ.
3 марта 2023, 15:03
Добрий день.

Зі сторони ТАСКОМБАНКу не передбачена відправка смс-повідомлення про зміну відсоткової ставки по депозитному вкаладу.

Відповідно до типової форми Заяви-договору про приєднання до Публічної пропозиції АТ «ТАСКОМБАНК» на укладання Договору про комплексне банківське обслуговування фізичних осіб: Клієнт забов’язується самостійно відслідковувати та знайомитись зі змінами та доповненнями до умов Договору, оприлюднених Банком на сайті Банку за наступним посиланням https://tascombank.ua та на інформаційних стендах у приміщеннях відділень регіональної мережі Банку.
Nik1Nik2 28 февраля 2023, 6:28
Спробував купити валюту через програму TAS2U.
Ну, дуже хотів дізнатися, як це працює.
Дізнався — ніяк.
При спробі просто купити євро довго вовтузився з підготовкою даних. У результаті отримав повідомлення — Операцію заборонено. А що влом показати це повідомлення на початку операції?
Спробував купити євро на депозит. Тут теж незрозуміло. Підготовка за часом навіть більша, ніж у першому випадку. Але результат такий самий. СМС із кодом підтвердження не надходить. Чи може збій у мобільного провайдера? Ну так раніше код йшов через спеціальну програму. А зараз не приходить.
Питання 1 до Таскомбанку. А що у вас із продажем валюти? Може кнопку Обміняти валюту просто прибрати із програми?
Питання 2 до Таскомбанку. А що у вас із техпідтримкою клієнтів через месенджер, ватсап, вайбер, через ваш рідний додаток? Не вважаєте доцільною?

Відгук відноситься до керівництва банку, і жодного відношення до відділення не має.
Пропозиція до адміністрації сайту Мінфін. Може дати можливість не оцінювати слабкі та сильні сторони в таких випадках?..
І виправте нарешті помилку у «троьх сторін». Чомусь сильно дратує (((
3 марта 2023, 14:48
Добрий день.

При здійсненні продажу безготівкової валюти із подальшим розміщенням на депозит зі сторони Банку відправляється код-підтвердження — ОТП-пароль відправляється виключно в вигляді смс-повідомлення на фінансовий номер телефону.
Звертаємо увагу, що дистанційно можливо оформити депозит «Стабільний», самостійно через інтернет-банкінг TAS2U в розділі «Депозити» — відкрити депозит – «Максимальний дохід».
Інформуємо, що при оформленні депозиту «Стабільний» через інтернет-банкінг TAS2U відправляється смс-повідомлення з кодом підтвердження операції.
Якщо у Вас немає доступу до українського мобільного зв’язку — в ТАСКОМБАНКу реалізована можливість відправки коду-підтвердження 3DS в повідомленні у Viber.
Очікувати viber-повідомлення необхідно близько 60 секунд, оскільки спочатку йде спроба відправити код в sms-повідомлення.
Додатково інформуємо, що Ви може відкрити «Ощадний рахунок» або здійснити поповнення діючого «Ощадного рахунку», під 4% річних в гривні з вільним доступом до заощаджень.

Дійсно, консультація в месенджерах не надається.

Якщо у Вас немає можливості здійснити дзвінок до Контакт-центру Банку – для консультації можливо звернутись в банківський чат або на info@tascombank.com.ua
Surmirs 25 февраля 2023, 10:54
Побачив на купленому у супермаркеті шоколаді рекламу «Акція від ТАСКОМБАНКУ та Millenium: 25 грн повертаємо на картку і ще 25 направляємо на благодійність» і вирішив погратись. Прийшов додому, виконав всі інструкції з відкриття «Very Card» (це були танці із бубном протягом години) і нарешті картка з’явилась у додатку онлайн-банкінга Банку.
Але ніякого обіцяного повернення грошей не відбулося. Тоді я уважно перечитав умови акції і знайшов напис дрібними літерами (як це зазвичай роблять), що кошти буде зараховано протягом 7 днів. Я почекав ці дня. Нічого не відбулося.
Тоді я вирішив закрити рахунок, щоб раптово, через деякий час, не виявилось, що я наприклад винен банку за його обслуговування, але зась! Ні у мобільному додатку, ні на вебпорталі Банку немає такої можливості, опції.
Коротше начебто і нічого страшного банк не зробив, але стійке відчуття, що тебе надурили і тепер ти просто так від їхніх послуг не відмовишся.
Ось посилання на їхню «чудову акцію» https://tascombank.ua/news/63e3cc68fa10850012848f44
27 февраля 2023, 16:03

Ваше звернення прийнято до роботи відповідним підрозділом Банку. Коли Ваше питання буде вирішено — Вас додатково проінформуємо.

Курс валют в Таскомбанке

Курс валют в Таскомбанке