Ілона Громова 27 октября 2022, 14:46
Маленький кредитний ліміт вони мені дали, але нічого. Всього 10к, але ж такі горші теж на вулиці не валяються і зараз теж дуже виручають. А ще нарешті в них з’явилася розстрочка, наче без відсотків. Причому я просто свій останній чек на кругленьку суму перевела у цю розстрочку, але переживаю. Треба все ж такі до кінця розібратися з цією розстрочкою. Можливо, хтось вже користувався нею?!
sportbank 7 ноября 2022, 12:46
Дякуємо за ваш відгук.
Щодо розстрочки, то ми пропонуємо два види розстрочки: «Проста розстрочка» (переведення у розстрочку вже купленого товару) та «Плати частинами» (купівля будь-якого товару в магазині-партнері з можливістю поступової виплати його вартості).
Як це працює, ви більш детально можете розібратися за посиланням: https://sportbank.ua/post/dvi-rozstrocki-vid-sportbank-u-comu-riznicya-ta-yaku-vibrati
Neverminder 25 октября 2022, 10:22
Добрый день, подал заявку на закрытие счёта и перечисление денег на мой счёт в другом банке, очень надеюсь что банк не будет тянуть и сделает всё хотя бы до конца недели, потому что деньги мне нужны уже сейчас.
Просто отзывы о закрытии счета от других пользователей настораживают.
Если представители банка хотят со мной связаться или помочь ускорить процесс, сделать это можно по электронной почте: sharisar322@gmail.com.
Надеюсь на скорое решение этой ситуации.
sportbank 7 ноября 2022, 12:47
Дякуємо за звернення.
Ваше питання вирішено.
Anastasya2110 17 октября 2022, 11:00
Доброго дня! Я вам описала свою ситуацію.Написала заяву в Таскомбанке.Вам однаково.
Тепер мені надзвонюють різні номери, представляються якимось сумнівним колекторським агенством.
Підкажіть, якому колекторському агенству ви продали мою кредитну справу?
І ще я хочу вам сказати, що я як платила частково так і буду.
sportbank 7 ноября 2022, 12:51
Вітаємо!
Ми вам неодноразово з вами зв'язувалися щодо вашого питання та давали повні відповіді. Якщо залишилися питання, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою одного з авторизованих чатів підтримки: https://sportbank.ua/kontakty
yaroslavbk 15 октября 2022, 21:06
в спортбанке держал свои деньги на «рюкзаке»
30 тысяч гривен в месяц бесплатных переводов и 10 раз по количеству.
спорт банк почему-то пополнение рюкзака в выписке отображает как перевод на чужую карту, а я просто рюкзак пополнял, а не переводил на другой банк деньги и попал на комиссию из-за того что спорт банк мои пополнения рюкзака у выписке посчитал (обманул) как перевод на другой банк и соответсвенно 11 переводов = комиссия (спорт банк я пополнял рюкзак, а не переводил деньги на чужой банк вот доказательство) ладно 20 грн я потерял, а если бы сумма была больше? верните мне деньги за комиссию которую я не должен платить так как был в рамках лимитов по переводам
Євгеній Сажин 12 октября 2022, 18:41
Нахабне відношення. Скриті комісії величезних розмірів (наприклад, за онлайн оплату товару на олх вартістю 5000 грн з Вас спишуть комісію 100 грн). Неможливість надати документи банку через дію, мотивуючи, що це не паспорт, хоча це офіційно визнаний паспорт. Та ще й шахрайскі дії у вигляді заборони закрити рахунок та відзиву згоди про обробку персональних даних. На вимогу закрити рахунок — заблокували картку та заявили про перевірку на шахрайські дії, а надати інформацію про що саме йде мова — відмовились. Всі показники шахрайського банку, нікому не рекомендую.
P. s. Єдина перевага за яку я відкрив картку цього банку — це був 10% кешбеку на спорт. Але з початком війни його не стало, тому всі переваги закінчилися, а недоліки в них просто неймовірні. Таких нахабних дій від банків я ще не бачив.
sportbank 13 октября 2022, 11:35
Вітаємо! Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом безпеки (у зв'язку зі здійсненими підозрілих операцій, які мають ознаки шахрайських), аби пришвидшити перевірку вам необхідно звернутись до іншого банку, емітентом якого є ТАСКОМБАНК (там відкрита у вас ще одна картка ). Першочергово блокування було встановлено саме за тим банком і вже потім автоматично блокування підтягнулось до нашого банку.

Оскільки ТАСКОМБАНК є емітент карток кількох банків, то коли є блокування в одному банку, воно підтягується і в інший банк, емітентом якого є також ТАСКОМБАНКОМ.

Якщо ви бажаєте закрити рахунок, то вам необхідно звернутися до авторизованого чату підтримки.

Ivan676 11 октября 2022, 9:57
Дуже зручно, що зробили розділення на білу карту і кредитну, коли можна розділити власні та кредитні кошти. Цього не вистачало раніше. Щоправда, треба постійно слідкувати, бо першою завжди стоїть кредитка у меню, і кожен раз вимушений шаритися у меню, шукати потрібну картку. У 2021 були трабли з оплатою комуналки, але налагодили — у цьому році працює стабільно, сплачувати зручно.
Щодо служби підтримки — реагують принаймні швидко. Якось довелося вирішувати проблему пізно ввечері — помилково перевів 1500 грн шахраям (думав, що то мій друг на ФБ). Одразу допомогли консультативно, написав заяву до кіберполу, щоправда, гроші так і не повернув поки, але сам винний.
Не сподобався процес реєстрації — якось повільно і сумно, смс чекав добу. Також бісять термінали поповнення Айбокс, які дуже люблять виснути у ключові моменти транзакцій, приват працює набагато стабільніше.
sportbank 11 октября 2022, 11:48
Іване, дякуємо за ваш відгук!
Будемо працювати над вдосконаленням процесів.
Andryu79 8 октября 2022, 10:56
Спробував цей банк, бо до вподоби необанки. Мені здається, вони деруть менше комісій, ніж традиційні, але це не точно. Що однозначно сподобалося? На відміну від інших (того ж моно), тут можна 5 разів на місяць зняти готівку без комісії. Крім того, смачний кешбек та кредити на спорт, що моєму випадку спонукало нарешті таки піти до залу.
Дещо розчарував повільний процес збільшення кредитного ліміту, за кілька місяців отримав аж 10 тисяч ліміту. Загалом нормально: враховуючи високу конкуренцію з тим же моно, але вважаю, що треба більше плюшок.
Минфин
Ответ администратора
11 октября 2022, 9:30
Відгук зарахований (на 13.10.2022).
Николай Берников 4 октября 2022, 17:04
За год пользования карточкой- в основном позитивные эмоции. Сейчас еще получаю и зарплату на дебет карту, снимаю наличку без комиссии.
Из важных для меня плюшек — пополнение мобильного бесплатно, мелочь, но приятно, нету приватовского жлобства.
Пополнение карты — бесплатное. Пишут, что есть проблемы с пополнением через Айбокс. У меня так было один раз, завис перевод. Служба поддержки работает со скрипом, звонил трижды, но все-таки вопрос был решен в течение нескольких часов, деньги дошли.
В общем, как по мне, по преимуществам и уровню сервиса — неплохо, но есть над чем работать. В первую очередь, служба поддержки.
sportbank 5 октября 2022, 17:10
Вітаємо!
Дякуємо за відгук! Будемо вдосконалювати свою роботу.
Сергій Руденко 2 октября 2022, 12:27
Банк заблокировал карту без явних на то причин служба поддержки 4 дня морочат голову сказать ничего немогут кроме как завтриками кормят предупреждений некаких небило.деньги зависли на карте и обратится некуда такой вот чюдо банк подозрительних операций никаких не проводил скинул деньги с монобанка на спортбанк и в итоге они заморожены на вопрос техподдержке как вернуть деньги отвечают ждите ждите
sportbank 3 октября 2022, 12:26
Сергію, вітаємо! Ми з вами зв'язалися і питання вирішено. Перепрошуємо за незручності. Бережіть себе!
Ann5551177 28 сентября 2022, 17:40
Шановні друзі, абсолютно не рекомендую sportbank! Але рекомендую триматись від даного банку подалі- мега високі відсотки, непрофесійність в обслуговуванні, в чат -підтримку краще взагалі не звертатись — відповіді можуть бути щодня різні. Якщо є можливість, ні за що не відкривайте рахунок в sportbank!
sportbank 29 сентября 2022, 14:20
Вітаємо!
Надайте, будь ласка, свої особисті дані ПІБ та номер телефону на pr@sportbank.ua, а також цей скрін. Аби ми могли розібратися у вашому питанні.
Минфин
Ответ администратора
30 сентября 2022, 10:18
Відгук не зарахований (на 30.09.2022).
0669723828 16 сентября 2022, 22:52
Не верьте этому банку не связуйтесь с ними, а вопрос задаёте ответа вообще не получите на все вопросы один ответ уточните ваш вопрос и вот например конкретно за кредит не узнаете правды никогда это самый *** банк, а главный специалист там витка это вообще далёкий человек
Sh1113 15 сентября 2022, 13:21
Снимаються непонятные сумы, сотрудники ничего не могут объяснить, просто игнорируют, звонят мошенники прям с номера этой шарашкиной конторы, выпытывают данные, даже одну звезду не хочеться ставить, и того не заслужили
skriptov 5 сентября 2022, 16:09
Гіршого банку в Україні ви не знайдете, це просто якась шарашкіна кантора по типу манівео, швидко гроші та ін…
Наталья Данильченко 2 сентября 2022, 13:12
Заблокировали карту с личными средствами
Звоню в поддержку, ожидать больше 2-х дней ответа
Письменная поддержка не отвечает ничего толком
Написали «Наталія, ми отримали інформацію про підозрілі операції за вашою карткою. На час проведення перевірки всі операції за вашою карткою припинено. Якщо шахрайські дії буде підтверджено, банк може закрити ваш рахунок.»
Непонятно только что я сделала в плане мошенничества
В общем очень огорчена данным банком
Вечно с ним какие-то проблемы
Kristina7 2 сентября 2022, 13:07
сегодня пришло оповещения от СПОРТБАНКА о том, что мое кредитное дело продали факторинговой компании с целью принудительного списания с меня долгов)
как интересно получается)
а получается, что банк не соблюдает законы Украины, а именно:
-закон 2120 который предусматривает на период военного положения, а также 30 дней после его окончания, что потребитель не несет ответственности перед кредитором за просрочку по кредиту… и т. д.
если Вы не можете предоставить мне как заемщику выгодные условия, нарушаете законы Украины и присылаете завуалированные угрозы — то Вы явно не являетесь финансовым учреждением)

Kristina7 31 августа 2022, 14:52
до введения военного положения с банком не было проблем.
Учитывая сложившеюся ситуацию в стране, банк не корректно насчитывает проценты плюс звонки неприятного характера.
я понимаю, что во всех банках разные условия по выдаче кредитов и их возвращению, но неприятен тот факт, что в банке не было не кредитных каникул, не уменьшения процентной ставки…
то есть создается ощущения что руководство и владельцы именно СПОРТБАНКА самые бедные и жадные.
А почему бы Вам не рассмотреть вариант погашения задолженности клиентами, так как делаю в других банках, при взносе 50 % целым платежом остальной долг аннулируется и банк прекращает сотрудничать с клиентом…
Это более эффективный способ уменьшить количество задолжников чем звонить с завуалированными угрозами…
Anastasiiii 30 августа 2022, 11:12
29.08 на мою картку був отриманий переказ на суму 497 грмвее О 19:20 я зробила переказ з картки, на суму 167 гривен, та залишок був 500. О 9 вечора, я намагалася зробити покупку, та була відмова по терміналу, з помилкою -, недостатньо коштів,. Я заходжу в онлайн банкінг, та бачу, що після переказу мого, через 20 хвилин був переказ на картку якогось Олександра, що є клієнтом Таскомбанк на 444 гривні, залишок по карті був 6 гривень. У цей час не надходило жодного дзвінка, що хтось намагається зайти до особистого кабінету. Карткою користуюся давно, дані не передавала нікому. У підтримці намагаються заплутати, кажуть переказ був на приват, хоча в кіитанції вказаний саме клієнт спортбанку! Дише відповіді що я сама винна у цьому переказі, надала дані, зробила його сама!!.. В мене навіть знайомих з таким банком немає!!! Це схоже на шахрайство з боку працівників банку, так як сума дуже підозріла! І відповіді вони не дають!!!
demiddubik 28 августа 2022, 0:09
Банк не выплачивает депозит, уже 28 число, дата окончания депозита, деньги отказываются выплачивать, говорят ожидайте ответ от тех.отдела.
Не советую открывать депозиты в этом банке, и вообще даже открывать карты.
0932592080 22 августа 2022, 17:00
Сотрудники этого недо БАНКА заблокировали мою карту с деньгами и нехотят возвращать мои средства мотивируя тем что подозривают в мошеннечиских действиях я попросил объяснить в каких на это они мне не чего не хотят и не могут объяснить тянут просто время и всё, а деньги 💰 свои, а не могу не перевести не снять.
Ira2022 20 августа 2022, 12:39
Мала необережність відкрити кредитну лінію в спорт банк. 1. Не коректно працює додаток, наче б то розраховуєш на одну суму сплати по кредиту, сплачуєш і слідом з’являється ще незрозуміла сума до сплати. 2. Орієнтуєшся на одну дату сплати, приходять повідомлення від банку що зараз тяжкі часи, вони все розуміють і що можемо платити пізніш, але слідом телефонують і погрожують колектором.
Висновок, відсотки нараховують «скільки забажають»;
відчуття що це не банк, а якась звичайна палатка на ринку яка всим роздає кредитки, щоб далі збити побільше грошей.
Кредитку я погасила, звичайно ж нарахували ще якісь суми, чекаю коли ж перестануть нараховувати та закрию карту. Рекомендую обов’язково взяти лист, що ви нічого не винні їм, а то ще через рік виявиться борг якийсь!
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝