Олексій Гречаний 24 ноября 2022, 15:21
Все очень удобно и интуитивно понятно. Интерфейс не засорен лишним, стильно, минималистично, понятно и удобно. Похоже я становлюсь фанатом спортбанка) Главное — не сглазить)) а то действительно нравится и удобный!
sportbank 1 декабря 2022, 23:07
Dzhagov 24 ноября 2022, 0:01
В сентябре делал покупку на сайте Master Zoo. КБ сразу не начислили, пришлось писать в поддержку, в итоге начислили спустя дней пять. Прошло 2 месяца, в воскресенье опять сделать покупку (так как на Моно уже использовал), ну думаю, за 2 месяца точно же исправили начисление — наивный, воз и ныне там. Транзакция прошла, кэш бэка нет. О такои. Сразу написал в поддержку, кеш Бэка нет до сих пор, хотя непонятно что там так долго думать. Моно такие вопросы решает в течении часа, максимум двух. И зачем мне эти танцы с бубнами? Буду ли я пользоваться в следующий раз картой Спорта, зная что кешбэк мне нужно будет выпрашивать через поддержку? Ответ добавьте сами. Классное у вас приложение, но оч плохой сервис.
sportbank 6 декабря 2022, 14:56
Вітаємо!
Нам шкода, що ви потрапили до такої ситуації. Але це був баг, який ми виправили і у майбутньому він буде нараховуватися та відображатися коректно. Ми розуміємо, що нарахований соррі-бонус не перекриє ваше враження, але все ж сподіваємося вас бачити і надалі нашим клієнтом.
leonenkosergiyy 22 ноября 2022, 17:47
спортбанк — це найкраще, що траплялося з моїми фінансами. Супер стильний, супер сучасний, супер простий, супер зручний у використанні мобільний банк. Будь-які операції робляться легше, ніж у приваті, за 1−2 кліки. І зараз ще й депозит під 17% — вирішив скористатися і відкрити, щоправда уважно дивіться, бо там чим менший термін тим менший відсоток.
sportbank 1 декабря 2022, 23:08
23 ноября 2022, 12:21
Відгук зарахований (на 23.11.2022).
dombrovsk 21 ноября 2022, 8:34
Пользуюсь «рюкзаком» с первого дня. Всегда было интересно попробовать такую фишку и вот дождался. Автопополнение — мего-удобная штука. Вообще не паришся, денежк сами капают. В общем за весь период я закрыл уже 4 цели. Ничего сверхестественного не ставил — бюджет от 500 грн до 3000 грн. Но если активно транзачишь картой, вообще налегке получается. В общем, всем советую. «Рюкзак» работает!
sportbank 1 декабря 2022, 23:08
Дмитро Стеценко 16 ноября 2022, 17:07
Все ок, приложение работает, поддержка вопросы решает. Но у меня вопрос к менеджменту — может пора кешбек как-то пересмотреть?! Респект, конечно, за акцию з Макдо, те 2% фигня, но вот 5% з каждого заказа, которые вы на ЗСУ отправляете — это прям респект. Но по другим категориям — пересмотрите %!
sportbank 1 декабря 2022, 23:10
Вітаємо!
Дякуємо за відгук. Ми розглядаємо повернення кешбеку за деякими категоріями на довоєнний рівень.
Наталія Бачинська 14 ноября 2022, 21:44
Думала, під час війни такого не буде, але мені підняли кредитний ліміт! Подала заявку чисто на «а раптом» і є. Було 3к, підняли до 10к. А все того, що я помстійно користувалася картою бьанку. В магазинах платила, в інтернеті, розстрочку оформила. Ще й кешбек почали нараховувати! Завжди є бонус, коли замовляю котику корм) Не дарма послухала пораду хлопця з колцентру. Спортбанк молодці!
sportbank 1 декабря 2022, 23:10
15 ноября 2022, 15:15
Відгук зарахований (на 15.11.2022).
Користувач надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку
Andrii336 14 ноября 2022, 15:17
Коли я прийшов знімати готівку з банкомата приват банк, то кошти в мене списались та не повернулись назад на картку. Я писав я звонив в підримку мені сказали що треба писати заяву про незгоду з транзакцією, а її розгляд буде до 120 календарних днів. Тому хто збирається знімати велику сумму з банкомата через карту спорт банк не треба, краще переведіть цю суму на приват банк.
sportbank 14 ноября 2022, 20:40
Вітаємо!
Ваша заява зафіксована і в роботі. Такий період називають, бо це згідно з регламентом. Але все буде набагато швидше і ваші кошти будуть повернуті.
dtromanov 13 ноября 2022, 23:06
Мною був відкритий депозит у серпні поточного року на місяць, він мав закінчитися у вересні. Після закінчення терміну депозиту гроші не були перераховані на рахунок. Можливо була включена автопролонгація. На депозиті була єдина кнопка «закрити депозит». Я її натиснув і мені написали що він буде закритий 26.10. Депозит перейшов у статус «очікується закриття» Я очікував даний термін. Проте депозит не закрився у визначений термін, а автоматично продовжився ще на місяць, до 27.11. На мої запитання служба підтримки пише, що вони залишили заявку до технічного відділу і щоб я очікував відповіді спеціалістів. Отже «спеціалісти «мені нічого не можуть відповісти досі. Я звернувся до них 29.10, сьогодні 13.11. Або такі спеціалісти, або банк не хоче закривати мій депозит і виплатити гроші.
sportbank 14 ноября 2022, 20:42
Вітаємо!
Надайте, будь ласка, свої особисті дані ПІБ та номер телефону на pr@sportbank.ua, а також цей скрін. Аби ми могли розібратися у вашому питанні.
sveta1shevchyk 11 ноября 2022, 15:43
В принципі, з даним додатком ще поки що розпочалось моє ознайомлення. Але вже навіть на початках можу впевнено сказати, що додаток досить жваво працює і не висне. Часто приходять оновлення, але я так розумію, що активно зараз продукти якісь запускають, то вже можна і потерпіти. Все логічно, просто, зрозуміло.
sportbank 14 ноября 2022, 20:43
Оксана Миронюк 10 ноября 2022, 15:39
Давно помітила проблему, що якщо перераховувати кошти через сторонній сервіс завжди якась лажа. Ось у айбоксі, наприклад, це якесь золоте правило. Але якщо з картки іншого банку на картку спротбанку, то без питань — все супер швидко, навіть моментально. Дивна штука звичайно, але почала користуватися тільки переказом з картки на картку.
sportbank 14 ноября 2022, 20:44
Вітаємо!
Дякуємо за ваш відгук. На жаль, так є така проблема, яка не залежить від банку. Адже збій відбувається на стороні iBox.
NadyaO 10 ноября 2022, 13:13
Прошу звернути увагу НБУ на діяльність підозрілого банку.

При сплаті в зарубіжному магазині банк показав курс долара 37.35 (в момет підтвердження 3DS), а через секунду зняв кошти по курсу 38.2.

Як таким шахраям видали ліцензію?
sportbank 14 ноября 2022, 20:50
Вітаємо!
З 1 листопада 2022 року, в рамках зміни моделі конвертації, всі операції закордоном проходять шляхом конвертації валюти операції до EUR (по курсу МПС Visa), а потім до валюти рахунку (по курсу банку).

Ваша операція була здійснена 10 листопада по курсу долара 38,26.

Як рахується цей курс:

1 United States Dollar = 1.010909 Euro (вирахувано на платформі платіжної системи Visa).
Курс EUR на 10 листопада становив 37,8521 (даний курс у додатку відображався).
Рахуємо курс долара на 10 листопада:
1,010909*37,8521=38,26.

Виталий Васильев 7 ноября 2022, 12:10
Приложение отличное, за все время работы ни разу не сталкивался с какими-то багами или ошибками. Большинство функций можно найти интуитивно, в редких случаях — с помощью проб и ошибок, но все равно получается найти и воспользоваться. Вот з поддержкой не доводилось их сталкиваться, но может и хорошо)))
sportbank 7 ноября 2022, 12:18
kupratasnizana 6 ноября 2022, 12:39
Доброго дня, випадково перерахувала кошти не не на той рахунок для клієнта sportbank. Звернулася в тех. підтримку sportbank, проте мені відповіли, що зв’язатися з клієнтом не вдалося звертайтеся до поліції, ми Вам допомогти не можемо!
sportbank 7 ноября 2022, 12:17
Вітаємо!
У команді підтримки вас правильно поінформували.
Якщо ми довго не можемо зв'язатися з клієнтом, то, на жаль, єдиний спосіб повернути кошти — це написати заяву на кіберполіцію. На ранок сьогодні ситуація не змінилася: клієнт не йди на контакт.
Надати дані клієнта (ПІБ, номер телефону тощо) — ми не маємо вам права по закону про банківську таємницю.
Мария Козак 4 ноября 2022, 12:50
Конечно, разное слыхала про этот банк, но лично мне он ок. Нравится мобильное приложение, очень удобно, чат работает быстро. Важно, конечно, в авторизированный чат стучаться к ним, поняла, что на почту они отвечают, но если она не подвязана в приложении, то ответ не получу — не имеют права. В целом, я очень довольна обслуживанием, рекомендую.
sportbank 7 ноября 2022, 12:19
7 ноября 2022, 15:44
Отзыв засчитан (на 08.11.2022).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
EvaZakharova 31 октября 2022, 16:59
Всё отлично работает. За всë время пользования не одного негативного момента. Поддержка грамотная, практически моментальная. Хотя вижу, что у многих возникают вопросы с поддержкой, но видимо у меня вопросы сильно простые или реально просто хорошо работают. Пока все хорошо в общем.
sportbank 7 ноября 2022, 12:19
2 ноября 2022, 19:53
Отзыв засчитан (на 11.11.2022).
virastarikova 31 октября 2022, 9:56
Я ФОП і в мене виникла проблема з відкриттям рахунку у спортбанку, але ми її вирішили оперативно і дякую підтримці, що оперативно спрацювали. І зазвичай коменти не пишу, але тут обіцяла поділитися досвідом. Справа у тому, що у кожного банку свої правила і тут я не знала, що до реєстрації мого рахунку у податковій всі мої вихідні операції обмежені, тобто щось оплатити чи перевести на інший рахунок не можу. Це мене обурило! Почали розбиратися з підтримкою їх і вони звісно все пояснили, але пообіцяли, що будуть давати якесь повідомлення клієнтові про обмеження рахунку на певний час. Сподіваюсь, що виконають.
sportbank 7 ноября 2022, 12:27
Вітаємо!
Дякуємо за те, що звернулися, а також за ваш відгук.
Vlad Koval 28 октября 2022, 19:25
Зробив операцію на 3300 долларів. Після цього торговець не надав послугу. Повернути кошти не міг, оскільки його заблокували на ресурсі. Подав чаржбек 23 липня. Торговець підтвердив чаржбек 29 липня. Кошти довго не повертали. 30 серпня спортбанк повідомили, що зарахували 97 506,60 UAH.
Я спитав чому так мало, коли 3300 дол, курс на повернення 36.57 вказаний у додатку та на сайті, і це 120681 грн. Півдня нічого не відповідали. В той же день на рахунку опинилося 117 820.97 грн. Недоплатили 2860.03грн. Подав претензію. Надати квитанцій не можуть. В додатку операція повернених коштів також не відображається. Квитанцій і документів надати не можуть. Мусолили з відповіддю 58 днів (подав скаргу 30 серпня). До сих пір письмової відповіді немає. Дзвонили пару разів. Намагалися розповісти, що все правильно, що конвертація через євро. Якби не:
1) повернення продавця 3300 дол і саме в дол, є скріншот -надав до банку
2) карта віза, розрахункова валюта visa — долар США
3) Є прямий курс банку емітенту карти грн — долар або долар гривня — це прописано в договорі.
4) в договорі все прописано на мою користь, але вони кажуть, що мій випадок не прописано. Порушують З У «Про захист прав споживачів»
Буду скаржитися в НБУ та подавати до суду.

Також я запропонував помножити вкрадені у мене кошти і передати їх на ЗСУ- банк відповів, що вже «надопомагався ЗСУ».

Робіть висновки — не користуйтесь послугами шахраїв.
sportbank 3 ноября 2022, 14:24
Володимире, вітаємо!
Вашу ситуацію ми зараз віришуємо. Ви про це поінформовані.
Також вважаємо, недоречним перекручувати факти, щодо нашої позиції і допомоги для ЗСУ. Якщо бути дослівними, то ми надали вам наступну відповідь:

«Наш банк особливо не афішує інформацію щодо підтримки ЗСУ, утім ми докладаємо максимум зусиль, аби наблизити нашу Перемогу. Купуємо бронежилети, купили пікап, перераховуємо кошти фондам на підтримки ЗСУ і тощо. Наразі діє акція 5% від кожного замовлення у ресторанах MCDonald`s, які перераховуються на єдиний рахунок ЗСУ, і ми її продовжимо до кінця року, а суму у кінці акції буде подвоєно. Ми також співпрацюємо зараз з фондом Front-U, аби всіляко допомагати нашим героям».

Тож, просимо не маніпулювати поняттями з цього приводу, бо вони є недоречними у такий час. А ваше питання буде вирішено найближчим часом!
Геннадий Шуфрич 28 октября 2022, 10:22
У додатку багато можливостей і щоразу з’являються нові, але я особисто використовую не всі лише найпоширеніші. Подобається те, що все просто і зручно, інтуїтивно зрозуміло і при цьому, якщо порозбиратися і позаглядати у всі розділи, можна знайти багато корисної інформації, цікаві послуги. Нещодавно зрозумів, що виявляється є мій договір у додатку, який я спочатку підписував.
sportbank 7 ноября 2022, 12:28
Nadyaovsyannik 28 октября 2022, 2:07
Здравствуйте, ещё в начале войны пыталась хоть что-то ложить на карту.потом ситуация все менялась … смена валюты, исчезла украинская связь, даже в приложение зайти возможности нет сдесь.люди отрезаны от всего, страшно представить какие проценты накидают …войдите в положение херсонцев …заморозьте это начисление процентов.
sportbank 7 ноября 2022, 12:43
Ілона Громова 27 октября 2022, 14:46
Маленький кредитний ліміт вони мені дали, але нічого. Всього 10к, але ж такі горші теж на вулиці не валяються і зараз теж дуже виручають. А ще нарешті в них з’явилася розстрочка, наче без відсотків. Причому я просто свій останній чек на кругленьку суму перевела у цю розстрочку, але переживаю. Треба все ж такі до кінця розібратися з цією розстрочкою. Можливо, хтось вже користувався нею?!
sportbank 7 ноября 2022, 12:46
Дякуємо за ваш відгук.
Щодо розстрочки, то ми пропонуємо два види розстрочки: «Проста розстрочка» (переведення у розстрочку вже купленого товару) та «Плати частинами» (купівля будь-якого товару в магазині-партнері з можливістю поступової виплати його вартості).
Як це працює, ви більш детально можете розібратися за посиланням: https://sportbank.ua/post/dvi-rozstrocki-vid-sportbank-u-comu-riznicya-ta-yaku-vibrati
Главная / Банки Украины 🏦 / sportbank 💰 / Отзывы о sportbank 📝