Roman123432 8 января 2023, 19:38
Зайшов в заборгованість по кредитному ліміту та розсрочкам обмежили рахунок зв’язався з службою підтримки сказали оплатити місячний платіж обмеження знімуть потім виявилося що потрібно оплатити 882 грн оплатив невідомо куди списалося 402 грн борг не зменшився тех підтримка відповіді дати не може
sportbank 9 января 2023, 10:19
Вітаємо!

При наявності простроченої заборгованості рахунок блокується на розхідні операції. Після погашення прострочення обмеження автоматично знімається.

Будь ласка, уточніть ваш фінансовий номер телефону та ПІП на нашу пошту pr@sportbank.ua
Ми перевіримо інформацію та зв'яжемось з вами.

Завчасно дякуємо!
malinovsk 3 января 2023, 16:57
На днях закрыл свой Рюкзак, так как в ожидании валютных депозитов. Очень надеюсь, что очень скоро реализуете этот функционал. Кстати, Рюкзак закрыл быстро и просто, деньги уже на карте.
sportbank 3 января 2023, 17:11
Вітаємо!

Наша команда працює над реалізацією валютного депозиту. Очікуйте новини від нас у мобільному застосунку та на сайті банку.

YHlushko 3 января 2023, 1:01
01.01.23 приходит оповещение о списании. Сразу блокнул карту и начал искать подписку (ну, а за что ещё списываются средства, когда карта/телефон рядом)
Выяснилось, что сервис вижу впервые, операция на сервисе прошла так же впервые.
Банк не может сказать когда карта туда была привязана (ясно, что не скажут кому слили данные), так ещё для оспаривания операции предлагают распечатать бумаги, чтобы заполнить их и отправит это им (на улице 21 век, если что)

Вообщем оказалось дно, а не банк. Ранее не было с ними сложности, радовался за их рост. Сейчас сам переписываюсь с сервисом, куда деньги ушли и после заявление в киберполицию + НБУ.
sportbank 3 января 2023, 10:47
Вітаємо!

Банк не має можливості керувати вашими підписками, прив'язувати чи навпаки, відв'язувати вашу картку від того чи іншого сервісу.

Якщо ви прив'язали картку на певному ресурсі, то його назву ви можете подивитися в історії покупок.
Якщо ж ви хочете відмовитись від підписки та подальших списань на даному ресурсі, вам необхідно звернутись до сервісу з проханням відв'язати вашу картку.

Якщо ви не можете самостійно відв'язати картку або зв'язатись із сервісом, радимо вам заблокувати картку в мобільному додатку, щоб уникнути подальших списань, та перевипустити її.
Отримати картку можна на Новій пошті. Зверніть увагу: перший перевипуск віртуальної картки на пластикову в Україні — безкоштовно (тариф діє для картки sport), оплачуєте лише доставлення. Перевипуск пластика по Україні — згідно тарифів.

jamwhite52690 2 января 2023, 19:19
Заблокировали гуманитарную помощь на ребенка инвалида ссылаясь на подозрительные операции. Выманили на неизыестный счет 6000 гривен и проблему не решили. Деньги так и не вернули. По закону целевые выплаты не имеют права блокировать. Дети инвалиды в новый год без подарков. Не связуйтесь с мошенниками. Ничего святого у них. Мать одиночку в долги загнали на кануне праздника. Отобрали пособие и гум помошь и выманили на неизвестные карты 6000. Теперь юристы занимаются этой шарашкой. Все кто может выкладуйте во все каналы и паблики за этих мошенников. Такия учереждения губят нашу страну и людей
sportbank 3 января 2023, 10:35
Вітаємо!

На підставі отриманої інформації від постраждалого щодо неналежного платежу в розмірі 6000 грн, ваш рахунок було обмежено у використанні згідно з пунктом договору 7.3.14.
Далі ми надали вам реквізити для повернення незаконно отриманих коштів постраждалому.

Потім ми отримали інформацію про ще дві підозрілі операції за вашим рахунком, що мають ознаки шахрайських.
Наш банк активно бореться з шахрайством, а даний метод боротьби дозволяє врятувати гроші тих,  хто став жертвою махінацій.

Більш детально можемо надати вам інформацію в чаті підтримки або, напишіть на нашу пошту pr@sportbank.ua

Юрій Пономаренко 2 января 2023, 15:05
Практически каждый месяц проблемы с кешбеками. За то в приложении сыплются новогодние снежинки)
sportbank 2 января 2023, 15:41
Вітаємо!

Будь ласка, уточніть ваші контактні дані, ми перевіримо інформацію.

Також, якщо вам автоматично не був нарахований кешбек, будь ласка, надайте до нашого чату підтримки інформацію про дану транзакцію.
Ми розглянемо запит, і за результатами зможемо нарахувати кешбек в ручному режимі.

Завчасно дякуємо!
Александра Кушнир 30 декабря 2022, 11:35
Быстро сегодня решили мой вопрос об ошибочном переводе. Прям пятерка службе поддержки — неожидала такого быстрого ответа. Спасибо!
sportbank 30 декабря 2022, 14:23
Віра Семененко 29 декабря 2022, 10:07
Було питання щодо одного переказу, довгенько давали мені відповідь пішло чотири дні на це. Хоча у тому ж моно це займає максимум 3 години. Як мені пояснили деякі запити направляють на їх банка партнера ТАС, але це все одно не ок. Що це за відношення тоді у ТАС — міняйте банк-партнер, адже додаток дуже хороший і питань в цілому до роботи немає.
sportbank 29 декабря 2022, 11:28
Вітаємо!

Ми працюємо та видаємо картки на базі ліцензії АТ «ТАСКОМБАНК» No 84. Даний банк є нашим партнером, а отже, операційні процеси є взаємозалежними.

В 90% випадків служба підтримки може в мить розібратись та допомогти вирішити питання в рамках команди sportbank. Утім, деякі питання іноді потребують залучення нашого банка емітента.

Скоріш за все, ваша ситуація була дещо не стандартною, і тому, аби надати вам повну розгорнуту відповідь, ми звернулись за деякими уточненнями до нашого банка емітента.

Дякуємо за відгук!
MarkovMaksim 27 декабря 2022, 20:54
Завис платеж на платежной системе, так как сайт международный как я понял. Но служба поддержки спорта быстро это решила для меня. Думал будут пару дней тянуть резину, но нет — на удивление быстро закрыли вопрос.
sportbank 28 декабря 2022, 10:07
Минфин
Ответ администратора
28 декабря 2022, 13:07
Відгук зарахований (на 28.12.2022).
novakovskiyser 23 декабря 2022, 9:21
Нарешті отримав розстрочку на абонемент спорт лайф. Дуже довго чекав цієї можливості. І що можу знову повернутися до тренувань і що знову це доступно у спорті. Але коли ж повернете кешбек 10% — це була ваша краща фішка.
sportbank 23 декабря 2022, 10:52
Вітаємо!

Зараз головний наш пріоритет – робота платіжної інфраструктури та продуктів банку, які б наблизили нас до перемоги (спільний збір тощо), продукти, які б стали в пригоді клієнту в цей непростий для країни час. Утім, з початку війни ми поступово відновлюємо наші програми лояльності.
Ми приймемо до уваги ваше побажання.

Дякуємо за ваш відгук!
Таня Гріщук 21 декабря 2022, 10:10
Нарешті з’явилися валютні картки і отримувати свіфт перекази стало простіше, принаймні відправляти мені їх закордону відправнику простіше. Чекаю вже і на валютний депозит. Щодо користування кредиткою, то жодних питань. Просто перед цим варто прочитати договір і слідувати йому — то все буде ок.
sportbank 21 декабря 2022, 10:25
temasipko 20 декабря 2022, 2:50
И начал росказывать что я занимаюсь мошеничисвом и без пояснени без объяснений мне блокируют щет я звоню на горячую линию мне одно и тоже повторяют как тупой бот что я соглашался и подписывал непонятно что я возмущен и ще и експерты месяц пересматривают мой щет мне кто надоело, а деньги так и весят что кто за банк такой
sportbank 20 декабря 2022, 11:01
Вітаємо!

Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом безпеки (у зв'язку зі здійсненими підозрілих операцій, які мають ознаки шахрайських — а саме, скарга від постраждалого про злом сторінки в соц. мережі).

Більш детальні пояснення ви можете отримати звернувшись до нашого чату підтримки.

Юля Полищук 19 декабря 2022, 18:34
Странные у вас комиссии за снятие хочу сказать и начисление процентов. Я в прошлом месяце пользовалась только картой в супермаркетах и расплатилась на новой почте, а и еще один перевод на карту другого банка…а проценты откуда-то начали капать.
sportbank 20 декабря 2022, 11:50
Вітаємо!

До пільгових операцій входять тільки покупки.
Перекази та видача готівки не є пільговими операціями, тому за них нараховуються відсотки.

Також хочемо зауважити, що розраховуючись карткою при отриманні товарів «Нова пошта» може утримуватись комісія, оскільки сервіс через який відбувається сплата за товар не є торговою точкою, тому операція проходить як переказ.
Про це ми зазначили у додатку в розділі «Тарифи» — «Картка sport» — «Оплата Карткою».

karasstepa 19 декабря 2022, 11:05
Жодних питань до кредитки під час війни, все працювало як і працює. Але все ж є одне але, чому досі переказ з картки на картку іншого банку вважається не пільговою операцією. Це ж якась дивна штука, впевнений, що не один клієнт вже на це попався. Зробіть, щось з цим у майбутньому.
sportbank 20 декабря 2022, 11:23
Вітаємо!

Дійсно, перекази та видача готівки не є пільговими операціями.

Утім, ви можете відкрити дебетову картку «sport біла» та використовувати її для переказів.

Також хочемо зауважити, що плата процентів є одним з ключових факторів, що впливає на стабільність банківської системи. А це по суті працездатність банку: можливість користуватися усіма банківськими послугами та продуктами sportbank (розраховуватися карткою у магазинах, знімати готівку, переказувати кошти та отримувати перекази з-за кордону).

volkovevgen723 15 декабря 2022, 10:53
Це взагалі як? Переказав кошти на картку іншого банку, але то моя картка і гроші побачив лише через три дні. Чого так довго? Дякую, що гроші прийшли, але я бачу, що не один такий… А що робити, коли у людини це реально останні гроші і більше нема нічого…
sportbank 15 декабря 2022, 11:14
Вітаємо!

Зазвичай кошти дійсно зараховуються миттєво і скоріш за все у вас не часто, або вперше кошти прийшли на 3-й день. Іноді через затримки на етапі обробки платіжною системою, кошти доходять до етапу розрахунку до 3-х банківських днів.

Цей процес регулюється регламентом, який встановлено вимогами НБУ, а саме Статтею 8.4 Закону України «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні»: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2346-14#Text
Він говорить про те, що міжбанківський переказ виконується в строк до трьох операційних днів.

Дякуємо за ваш відгук!
Валентина Чорна 13 декабря 2022, 15:33
Необхідно було перевипустити картку і відправити її мені за кордон. Дуже здивували, що є послуги відправки за кордон, от прям дуже. Так, коштує 200 грн. Але це краще, а ніж взагалі без картки, коли неочікувано накрився телефон.
sportbank 13 декабря 2022, 15:45
Kt835 10 декабря 2022, 8:12
Деньги со счета списали операции не успешны говорят жди 3 дня деньги может прийдут
sportbank 12 декабря 2022, 17:00
Вітаємо!
Операція переказу зі сторони нашого банку успішна.

Інформую вас, що транзакція проходить у три етапи, а саме авторизація, обробка платіжною системою та розрахунок.
Інколи через затримки на етапі обробки, кошти доходять до етапу розрахунку до 3 банківських днів.

У вашому додатку також відображається рух коштів за даною операцією. Цей етап називається авторизацією.
На сам рахунок кошти надійдуть, коли пройде останній етап.

Інна Ковальчук 8 декабря 2022, 18:12
Очень удобное, понятное и функциональное приложение у спортбанка, и по операциям, и по оплате онлайн картой. Хотя сначала были проблемки на зарубежном сайте оплата не проходила… Но мне наверное повезло и техподдержка в чате быстро ответила на все интересующие вопросы и решила все.
sportbank 12 декабря 2022, 15:18
edikkrop 5 декабря 2022, 17:04
Прежде чем открыть кредитку спортбанк, я внимательно ознакомился с условиями и тарифами. Все просто и максимально подробно расписано. Да, если снимать кредитные деньги в банкомате, будет комисия. И в льготный период не попадает. Но все расписано, кто захочет прочитает, и поймет, выгодно ему или нет. Проценты мне также насчитывают четко. Плачю все вовремя и пользуюсь с удовольствием!
sportbank 6 декабря 2022, 14:09
Сергей Саенко 4 декабря 2022, 14:19
Недавно зареєструвався в спорт банк.
Проведено було кілька транзакцій на невеликі суми, все було нормально.
Потім одним днем перерахував двома платежами близько 13000₴ на рахунок спорт банку, після чого банк приблокував рахунок, типу йде перевірка на шахрайські дії, вже 4 день питання не вирішується.
Техпідтримка нічого конкретного не відповідає, просить чекати результати.
Чому ніколи раніше з різними банками не було проблем, а у випадку зі спорт банком з самого початку не складається?
sportbank 6 декабря 2022, 15:01
Вітаємо!
Наразі ваша картка обмежена у використанні через перевірку вашого рахунку відділом безпеки (у зв'язку зі здійсненими підозрілих операцій), аби пришвидшити перевірку вам необхідно звернутись до іншого банку, емітентом якого є ТАСКОМБАНК (там відкрита у вас ще одна картка ). Першочергово блокування було встановлено саме за тим банком і вже потім автоматично блокування підтягнулось до нашого банку.

Оскільки ТАСКОМБАНК є емітент карток кількох банків, то коли є блокування в одному банку, воно підтягується і в інший банк, емітентом якого є також ТАСКОМБАНКОМ.

Володимир Коропченко 29 ноября 2022, 19:05
Недавно хотів перевести дочці гривні на карту закордон, нічого не виходило. Написав колцентру, а вони мені все подробно пояснили — чого не можна і що робити. Валютнохї карти в них поки жалко немає, але кажуть, скоро буде. Того поки 4. Але молоді, стараються
sportbank 1 декабря 2022, 23:06
Дякуємо за відгук.