Nairen 15 ноября 2021, 1:27
Хотела выразить огромную благодарность Татьяне Ландар, онлайн чат, которая во всех подробностях объяснила условия получения карты и как мне лучше и быстрее все оформить за очень короткое время. Она одна из всех нормально рассказала что, куда и как надо сделать. И очень быстро на все отвечала.
Спасибо Татьяна.
15 ноября 2021, 8:17
Дуже вдячні за ваш відгук 😊 Раді, що вам сподобалось у нас в чаті і ваше питання було вирішене. Обов'язково передамо вашу подяку Тетяні.
Rooman111 15 ноября 2021, 0:10
Здравствуйте! Описую ситуацию, я хотел перевести средства своему знакомому на карту другого банка, у меня постоянно выдавало ошибки, после мне позвонил сотрудник банка, как я понял из службы безопасности, мы начали вести диалог, но у меня оборвалась связь, после этого мне ограничили учетную запись в онлайн банке.
Я после этого звонил на горячую линию, мне сказали что для разблокировки обращаться в отделения банка, я объясняю сотрудникам что я нахожусь за 1000 километров от ближайшего отделения и явиться при всем желании не могу, помочь мне всячески отказываются, на встречу никак не идут.
У меня на карте остались деньги, в которых я нуждаюсь, но никак не могу получить к ним доступ. Пытался удаленно закрыть счет чтобы хоть как-то получить свои деньги, этого сделать также не получилось дистанционно.
Что теперь делать я не знаю… Будьте осторожны, не храните в этом банке свои средства, также можете словить блокировку на ровном месте без объяснения причин.
15 ноября 2021, 18:08
Доброго вечора! Ваше питання вже вирішили. Безпека коштів для банку понад усе, тому процес розблокування іноді проходить лише через відділення банку. Приносимо вибачення за цю ситуацію :(
katrychjane 14 ноября 2021, 21:15
Писала на Альфа-Банк не один отзыв, результата никакого не получаю… уже не знаю куда обращаться.
В начале октября мне позвонили из коллекторской службы, с которой сотрудничает данный банк и предложили закрыть кредит с частичным списанием при оплате до конца текущего месяца. О всех нюансах проведения этой оплаты я уже писала 30.10. Оплатила «акционную» сумму 29.10. Мне пообещали закрыть за 5−10 дней.
Сегодня 14.11 — прошло 17 дней, а мне до сих пор звонят коллекторы, приходят сообщения и висит остаток на счете.
Коллектор, с которым я общалась, утверждает, что передал информацию о внесении полной акционной стоимости банку, дальше списанием остатка и закрытием счета занимается банк.
Прошло 17 дней!!!
КОГДА ВЫ СПИШЕТЕ ОСТАТОК И ЗАКРОЕТЕ ЭТОТ ЧЕРТОВ КРЕДИТ? Почему никто из ваших сотрудников не может дать вразумительный ответ на этот вопрос? Или вы нанимаете сотрудников только для того, чтобы на сайте Минфина занимались написанием хороших отзывов Альфа-банку?
alenkaerm1224 14 ноября 2021, 17:28
Оператор Дарина Худяк, дуже ввічлива, відразу все пояснила і допомогла, краща в своїй справі!
14 ноября 2021, 18:57
Дякуємо за ваш відгук! Дуже приємно, що у вас залишились гарні враження після звернення в підтримку :)
Smirnovlb 14 ноября 2021, 17:17
Я много вопросов задавал и не ожидал такого профиционализма и вежливости, Нікіта Нехай ви молодец
14 ноября 2021, 17:29
Дякуємо за відгук! Обов`язково передамо Микиті вашу подяку :)
Bogdan555 14 ноября 2021, 13:00
Записав додаток від Альфа-Банку — «Sens», вирішив здійснити транзакцію та оформити картку, консультант Наталія, через інтернет-чат дуже мені допомогла: швидко відповідала на кожне питання, роз’яснила тарифи та допомогла оформити розстрочку. Приємно мати справу з такими компетентними співробітниками.
14 ноября 2021, 14:27
Дякуємо за ваш відгук 😊 Раді, що ваше питання в нашому чаті було швидко вирішене. Обов'язково передамо вашу подяку Наталії.
AndreyTro 14 ноября 2021, 11:41
Банк с адекватными продуктами! Специалисты очень отзывчивы и квалифицированы!!! В частности, недавнийдиалог с Андреем Карапудом- помог решить все вопросы, заодно и появившиеся попутно, в течении 5 -7 мин переписки.
14 ноября 2021, 11:58
Дуже вдячні за ваш відгук 😊 Раді, що вам сподобалось спілкування з Андрієм в нашому чаті. Обов'язково передамо вашу подяку йому.
15 ноября 2021, 8:56
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 15.11.2021).
serhiis13 13 ноября 2021, 22:07
Получил недавно карту, и не один раз обращался в техподдержку. На вопросы всегда отвечали очень вежливо и помогали, последний раз обращался в поддержку и сотрудник Ирина Пухова, очень помогла в смене смс уведомлений на Push. В целом от банка только хорошее впечатление на данный момент, надеюсь, так и дальше будет. Альфабанк, вы крутые)
13 ноября 2021, 23:01
Дякуємо за ваш відгук, приємно, що ви такої гарної думки про нас) Ірині передамо вашу подяку 😊
Zapoti4na1983 13 ноября 2021, 21:33
Хочу подякувати Роману Чумаку, співробітнику Альфа банку за оперативну допомогу у вирішенні питання.
13 ноября 2021, 21:47
Передамо вашу подяку Роману та його керівнику 😊 Будемо раді знову бачити вас в чаті)
Tetyana1506 13 ноября 2021, 19:53
Выражаю благодарность Роману Неделько, который быстро и качественно разобрался со сложным вопросом. Отмечу, что до этого я трижды в течение двух месяцев обращалась с этим же вопросом в службу поддержки — не получила ни одного вразумительного ответа.
13 ноября 2021, 20:20
Раді, що питання все ж вирішили) Передамо вашу подяку Роману та його керівнику
Santce 13 ноября 2021, 19:30
Спілкувався з оператором банку, Пуховою Іриною, дуже задоволений. Все пояснила дохідливо, чемно, ввічливо, оперативно. Вирішив усі свої питання. Сподіваюся, що у вас всі такі співробітники.
13 ноября 2021, 19:41
Звісно всі такі працівники) Дякуємо за ваш відгук, передамо подяку Ірині 😊
Evocatorem 13 ноября 2021, 17:30
Щиро вдячний оператору Нікіті Нехай за швидке та якісне вирішення питань.
13 ноября 2021, 17:46
Дякуємо за відгук!
Раді, що сподобалась консультація :)
16 ноября 2021, 14:40
xmary2001 13 ноября 2021, 17:24
Отделение по адресу: Киев, ул. Щербаковского, 42
Большое спасибо оператору Сергею Крылову за хорошую консультацию и пояснение всех моих вопросов
13 ноября 2021, 17:53
Сергій у нас молодець!
Дякуємо за відгук :)
16 ноября 2021, 14:39
Dm12345 13 ноября 2021, 16:07
Дякую за чітко надані відповіді на мої питання в чаті підтримки, Ірині Пуховій. Максимально швидко та зрозуміло)
13 ноября 2021, 16:25
Дякуємо за відгук :)
16 ноября 2021, 14:39
nitsikus 13 ноября 2021, 15:41
10 ноября на счет ФОПа отправили свифт платеж. Вчера (12 ноября) в приложении app super sense при открытии ярлыка с этим бизнес счетом показывался свифт платеж с суммой и была надпись, что он в обработке. Сегодня уже ничего не показывает, пусто. По поводу этого платежа со мной обещали связаться в течение 24 часов в техподдержке. Однако прошли уже сутки, но со мной никто не связался. Личный менеджер мне не назначен, хотя обещали тоже в течение суток. Написал по этому поводу в чат — уже несколько часов тишина…
И кстати, говорили, что если платеж приходит до 16:00 (а надпись, что платеж обрабатывается, появилась до 16:00), то платеж должен быть зачислен в этот же день. Однако этого не произошло.
13 ноября 2021, 17:29
Якщо була помилка в реквізитах, то платіж може не потрапити і потрібно його шукати. Для пошуку платежу чат з вами перевели на внутрішній підрозділ. Але через велику кількість звернень на другий лінії, співробітники не встигають відповідати протягом 24 годин. Приносимо вибачення за тривале очікування. Посприяли у вирішенні ситуації і чат з вами вже під контролем у співробітника.
kingcity 13 ноября 2021, 15:10
Шановні працівники маркетингової, рекламноЇ і т. д служб Альфа-банку!

На протязі тривалого часу у гілці відгуків банку постійно з`являються хвалебні відгуки на адресу служби підтримки чи окремих працівників банку, які крім дифірамбів практично не містять жодної конкретики. Ці відгуки є однотипними по стилю написання та змісту, пишуться людьми, які зареєстровані на сайті здебільшого безпосередньо перед написанням відгуку, або подекуди за декілька днів до написання відгуку і які так само щезають з форуму, написавши один, зрідка — два позитивних відгуки на адресу Альфа-банку. Не потрібно володіти видатними аналітичними здібностями, щоб здогадатись, що ці відгуки написані працівниками банку, або наближеними до банку людьми з метою підняти рейтинг банку. Але «набиті» таким чином зірки не сприяють позитивному іміджу банку і підняттю його РЕАЛЬНОГО рейтингу. Навпаки — це скоріш відверне частину діючих та потенційних клієнтів від банку. Гілка відгуків Альфи все більше стає нечитабельною — знайти корисну інформацію за купою такого інформаційного сміття стає все важче.
Я, як клієнт банку, зацікавлений у конструктивному обговоренні його діяльності, висвітленні здобутків і проблем банку. Як читач і дописувач Мінфіну — у отриманні об`єктивної і повної інформації і обміні думками з іншими учасниками форуму. Тому переконливо прошу банк припинити публікацію таких «опусів» і не засмічувати форум різним «інфосміттям». Я далекий від ілюзії, що банк визнає свою причетність до цих відгуків, зрештою це і не важливо. Але сподіваюсь, що подібного «трешу» віднині у гілці банку більше не з`явиться.
Про всяк випадок продублюю цей відгук у своєму блозі.
13 ноября 2021, 15:56
Добрий день.
Погоджуюсь з вами, зі сторони це може виглядати так, що ми буцімто самі пишемо ці відгуки.
Розказуємо як все відбувається. Якщо клієнту дуже сподобалась консультація в чаті і клієнт питає, де можна віддячити за допомогу оператора, співробітник може запропонувати написати відгук на Мінфін. Майже 100% цих клієнтів раніше ніколи не були зареєстровані і тому проходять реєстрацію одразу після чату. Звідти і недавня реєстрація.
Але, на жаль, не всі клієнти потім повертаються на Мінфін і підтверджують, що вони клієнти.
Ми не замовляємо відгуки і не пишемо їх. Ваша справа вважати як хочете, але наше сумління чисте.
luchiksveta 13 ноября 2021, 11:37
Консультант помог решить проблему в пользовании картой, быстро и оперативно. Все понравилось.
13 ноября 2021, 11:41
Дуже дякуємо за зворотній зв`язок!
Aprogus 13 ноября 2021, 9:17
Звонит робот предлагает услуги банка, шлют смс, звонил разговаривал с оператором просил меня не беспокоить, но звонки продолжаются. Там работают непрофессионалы и низкие отзывы тому подтверждение.
13 ноября 2021, 9:29
Напишіть в особисті повідомлення, будь ласка, коли був останній дзвінок (дата та час) з якого номеру і на який

Хочемо вам допомогти, щоб вас більше не турбували
Valeriia21 12 ноября 2021, 23:07
Отделение по адресу: Киев, ул. Кирилловская,127
Добрий день, хочу написати велику подяку менеджерові Оксані Самойленко, в той час як перебуваючи у відділенні за адресою Кирилівська 127, допомогла мені у вирішенні питання онлайн у чаті (застосунок Sense Super App). У свою чергу, хочу висловити велике незадоволення якістю роботи співробітників банку за адресою Кирилівська 127. Очікуючи у черзі з номером 231, я була вимушена очікувати 21 хвилин, з урахуванням того, що попереду мене було всього 3 особи. Менеджер Мирослава, з якою я спілкувалась, зовсім не дотримувалася елементарної ділової субординації, відповідала та розмовляла зі мною як з подружкою (такою не є),. Хочу особу увагу приділити безпеці: оформлюючи мій запит на видачу кошт, менеджер мені вже виписала квитанцію на отримання коштів у касі, та якщо би я не запропонувала подивитися мій паспорт, з номером карти будь хто міг зняти мої кошти. Також, спілкуючись із менеджером Мирославою українською, відповідала мені виключно російською
SidorenkoTania 12 ноября 2021, 21:10
Дякую Роману Неделько з Чернігова за якісну і корисну інформацію, яку він дуже швидко надав по вирішенню мого питання про кредит.
12 ноября 2021, 21:38
Дякуємо за ваш відгук, приємно з вами співпрацювати.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке