Денис Журавель 7 декабря 2021, 16:36
Взял карту супер сенс, кредит лимит 2 тыс, получилось что потерял работу, связался с банком сказали, что им не важно плати, я говорю нечем им не важно, ну ладно это мои проблемы, они начали звонить на бывшую работу, бывшим коллегам и людям мало знакомым с моего города, рассказывая что я должник и что бы они помогли мне оплатить, вам не стыдно, есть проблемы ко мне со мной решайте и тд, в суд идите если не можете решить, зачем звонить куда попало
Один из номеров который задолбали прошу сюда не звонить +380991938724
7 декабря 2021, 17:02
Доброго вечора! Ситуація дійсно неприємна і нам потрібно в ній розібратися. Додатково написали вам у приватні повідомлення. Приносимо вибачення за завдані незручності :(
borisanovasv 7 декабря 2021, 14:03
Отделение по адресу: Харьков, пр-т Науки, 12
Прекрасное и быстрое обслуживание, вежливое отношение к клиенту, общалась с двумя девочками- из отделения банка в г. Харькове и в чате, очень хорошее впечатление, сотрудники- грамотные специалисты
7 декабря 2021, 14:17
Завжди приємно коли клієнт залишається задоволений роботою наших працівників 😍 Будемо раді знову бачити вас 😊
Ssrush12 7 декабря 2021, 11:42
Хочу подякувати оператору Наталі Бичок за оперативне і швидке вирішення моєї проблеми з карткою. По-більше би таких професіоналів
7 декабря 2021, 12:37
Дуже приємно отримувати такі приємні відгуки про роботу наших працівників 😍 Дякуємо
8 декабря 2021, 19:33
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 08.12.2021).
Читал отзывы и абсолютно согласен со всеми отрицательными отзывами. У меня история следующая: открыл я в банке карту и заплатил 2000 за ее обслуживание за год на перед, это такое условие банка. Спустя полгода мне уже насчитали пеню, вдумайтесь (За не использование данной карты). Хорошо, я и с этим соглашаюсь, оплачиваю данную пеню и объясняю что эти полгода находился на работе в море и использовать карту возможности просто не было. И по этой же причине прошу закрыть карту и счёт. Ответ был такой: мы сможем закрыть все не раньше чем через два месяца. И это ещё не все. Спустя два года я узнаю что у меня образовался опять долг -а обслуживания якобы этого счета. И, что самое интересное что я это узнаю уже От коллекторной компании, видимо сам банк не нашёл время связаться со мной на прямую. Да у вас все очень печально. Самое главное в любом банке это клиенты. Но очевидно ваш банк о этом к моему большому сожалению ни чего не знает. У меня просто нет слов. Очень хочу предупредить и уберечь людей от морального и финансово ущерба, который вы не переменно получите если свяжитесь с этим банком
7 декабря 2021, 9:37
Дуже зацікавив момент з закриттям рахунку, оскільки закриття доступне при відсутності блокованих операцій по картці і заборгованості.

Судячи з описаної вами ситуації, ви оформили картку Platinum Black Plus, тільки плата за обслуговування річне 1200грн + 250грн щомісяця (при виконанні однієї з умов, по кількості, сумі покупок, залишку власних коштів, плата за обслуговування не знімається). Враховуючи останній пункт, картка вигідна коли ви нею активно користуєтесь, так можна і відсотки на залишок отримати, бонуси за покупки заробити, користуватися преміальними сервісами від МПС.

Якшо картка вам на даний момент не потрібна, користуватися не будете, то, дійсно, краще її закрити і відкрити, коли така потреба з'явиться, щоб не платити за щомісячне і річне обслуговування. Але замість вас цього зробити не можемо :(
Тому напишіть, будь ласка, коли і куди ви зверталися для закриття рахунку? Дуже хочемо дізнатися деталі і допомогти.
DobryDen 6 декабря 2021, 21:17
Дівчинка Карина з чату закрила болючу рану і дуже швидко і якісно виконала свою роботу!
За що їй дуже вдячна!!!
6 декабря 2021, 21:39
Дуже вдячні вам за теплі слова :)
10 декабря 2021, 9:18
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 09.12.2021).
Користувач не надав докази на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Leonzx 6 декабря 2021, 18:33
26.11.2012 р. я, ПЕРЕБУВАЮЧИ В СЕБЕ ВДОМА (що важливо для розуміння ситуації) за домомогою мобільного телефону через мобільний додаток Sence провів БЕЗГОТІВКОВУ оплату в сумі 15500 грн. за придбаний мною товар. При цьому з рахунку додатково була знята комісія в сумі 160 грн.
В подальшому, з невідомих мені причин, додатково з цього ж рахунку було знято ще одну комісію в сумі 626.40 грн.
Мною було встановлено, що вищевказана сума була стягнута з рахунку як комісія 4% за зняття ГОТІВКИ з кредитної ПК (що не відповідає дійсності).
При ознайомленні в мобільному додатку Sens з тарифами на обслуговування моєї кредитної ПК ні про які додаткові комісії при безготівкових операціях використання кредитного ліміту інформації нема.
Крім того, вказана сума була обчислена із загальної суми (15500 грн. -оплата + 160 гр. комісії), що вже само по собі є абсурдом (комісія з комісії). Ще й при погашенні кредиту здеруть купу комісій!
ВИСНОВОК: НІКОЛИ НЕ МАЙТЕ СПРАВИ З ЦИМ БАНКОМ! РОЗВЕДУТЬ ЯК СЛІПИХ КОТЯТ!
6 декабря 2021, 19:54
Якщо по кредитній картці є комісія за зняття готівки, то така ж комісія буде і за перекази коштів (виключення це використання власних коштів по картці хамелеон).

Якщо це переказ за номером картки, то в додатку одразу попереджуємо про можливу додаткову комісію, окрім комісії сервісу за кредитною карткою. Якщо переказ за реквізитами/між своїми рахунками (де присутня тільки комісія сервісу), то одразу всю суму вказуємо.

Вся ця інформація є в тарифах картки і в самому додатку :(

Комісія при погашенні з картки може бути залежно від її тарифу, якщо, наприклад, це наша дебетова/зарплатна картка, то комісії не буде.
dmytrocx75 6 декабря 2021, 16:28
Некомпетентність і невихованість (06.12.2021):
У відповідь на «Добрий день, замовляв.» касир відповідає «-ШО?»
Повторюю «Добрий день! Замовляв…» Касир робить круглі очі і відправляє до менеджера. (Вітання у відповідь не прозвучало.)
За час поки стояв у менеджера, пропустив 4 чоловіки до каси, при тому, що уже посидів в черзі.
Далі кажуть, «Вибачте, валюта яку ви замовляли уже пішла на продаж, бо ви не підійшли до 12год».
Провів на відділенні 15−20 хв, валюту не зняв, зіпсував настрій.
Власне, це не вперший раз в Альфа банку, при спробі зняти валюту, чи отримати SWIFT
6 декабря 2021, 16:48
Вибачте, будь ласка, за цю ситуацію. Такого бути не повинно (і поведінки співробітника і ситуації з бронюванням коштів).

Додатково напишемо вам в особисті повідомлення для уточнення деталей для врегулювання ситуації
kapchi 6 декабря 2021, 11:35
Відкрив картку і отримав 5000 грн кредитний ліміт.
Поповнив карту та використовував своі грощі (перекази, покупки).
Потім ознайомився з правилами кредитного ліміту вирішив використати можливість та зробити покупку на 10000 грн (~5500 грн власного рахунку та ~4500 грн за рахунок кредитних). Все пройшло успішно, наступного дня використав ще ~200 грн на покупку онлайн.
Через день бачу стан рахунку -6120 грн (хоча кредитний ліміт лише 5000 грн, який навіть не був вичерпаний). В історіі витрат додалась ще одна позиція — коміссія 1129 грн (22,6% від кредитного ліміту за день); причому коміссія з’явилась ще перед витратами за кредитний ліміт 😲.
Відкрив я карту лише тиждень тому, тож просрочки ніякої бути не може. На природу цієі коміссіі підтримка відповіді не дала.
7 декабря 2021, 12:51
Питання було вирішено. Так як на момент проведення операції були використані власні кошти, то комісії за такий переказ не передбачено. Помилково списану комісію повернули на рахунок
andriiresident 4 декабря 2021, 19:10
Було надзвичайно приємно спілкуватися з Анастасією Белорус, що швидко і якісно надала потрібну актуальну інформативну підтримку і допомогла вирішити питання, продемонструвавши ввічливість, вихованість, і просто людське відношення. Дякую Альфа-банку за професіний персонал.
4 декабря 2021, 19:26
Дякуємо, що поділились вашими враженнями від нашого чату. Анастасії передамо вашу подяку неодмінно 😊
7 декабря 2021, 9:58
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 07.12.2021).
Bolodumurivna 4 декабря 2021, 18:59
В мене був депозит в Альфа банку. По закінченні терміну дії гроші були переведені на картку. Я, перебуваючи на пенсії, була впевнена що маю н/з і що мої гроші в надійних руках. Коли мені знадобилися мої гроші, я побачила, що банк кожного місяця знімав 50 грн протягом двох років. Я віддала гроші на зберігання, банк ними користувався, я карткою не користувалась. Банк зідрав з мене біля 1000 грн запросто так. Тікайте з цього банку, залишитесь в боргах.
yanon2 4 декабря 2021, 14:43
В травні 2021 я подала до АТ «АЛЬФА-БАНК» заяву на опротестування транзакцій, які були зроблені у 2020 році, з використанням платіжних карт Альфа Банка у сумі 1597 USD. У моїй претензії на повернення коштів — факт оплати та отримання послуг з боку мерчанта не заперечується. Також, мій спір не стосується виграшу або програшу. Моя претензія до мерчанту стосується виключно неякісної послуги (дефектності його послуги). Однак банк мені довгий час не відповідав, і після безліч звернень до чату банка мені нарешті повідомили, що банком-еквайром відмовлено у відшкодуванні коштів. Потім я довгий час вимагала підтверджуючи документи, на підставі яких мені відмовили у повернені коштів. У своїй заяві, серед підстав опротестування транзакцій, я вказувала, що діяльність продавця на території України незаконна, про що я надавала підтверджуючу документацію. Тому у заяві я вказала наступні підстави для повернення грошових коштів: *MASTERCARD Reason Code 4853 /The services were not as described/ Послуги не відповідають опису. правила MASTERCARD забороняють Мерчантам вводити незаконні операції в платіжну систему MASTERCARD. Також на підставі стор 57−60 Mastercard Chargeback Guide * 24 September 2020. Time Frame. 57−60 Руководство по возвратным платежам Mastercard * 24 сентября 2020 г. є часові рамки для повернення платежів 120 днів з того часу, коли послуги припинилися -максимум 540 календарних днів з дати здійснення транзакції. Моя заявка була подана раніше, і вкладалась в ці часові рамки. Банк-эмитент (у даному випадку це Альфа Банк), як учасник платіжної системи MASTERCARD, зобов’язаний дотримуватися всіх її діючих правил та надавати власнику банківської картки усі сервіси та послуги цієї міжнародної системи в повному обсязі, у тому числі і послугу зворотного платежу chargeback (чарджбек), включаючи усі цикли розгляду. Альфа Банк повинен був передати до МПС MASTERCARD мою заяву про врегулювання спору за допомогою арбітражу по моїм транзакціях з використанням платіжної картки Альфа Банка, але так і не виконав цих умов, і кошти мені ніхто так і не повернув. І у відповідь (через пів року) мені надіслали листа, що немає підстав для подальшого оскарження операцій, та навіть не відправляли мої документи до платіжної системи MASTERCARD. Хоча в інших банках таких проблем не має. Усі інші банки беруть такі заяви в роботу і грощі повертають клієнтам. Також всі підтверждуючи документи маю.
10 декабря 2021, 13:52
Запит щодо оскаження операцій в рамках МПС був відпрацьований банком згідно процесу. Оскарження відправлені з кодом Reason Code 4853/ The services were not as described, як зазначено у зверненні клієнта. Всі документи, подані клієнтом у зверненні, були направлені у повному обсязі як супровідна документація. Отримана відмова у відшодуванні. Деталі розписали в приватних повідомленнях
Андрей Маскаев 3 декабря 2021, 21:37
Мне заблокировали счет и все карты включая кредитную. Денег там не было, но на кредитке висел долг. В поддержке сказали, что кредит гасить по номеру расчетного счета, по которому я тоже не могу ни чего погасить т.к. он тоже заблокирован, и главное я не знаю что и когда гасить т.к. у меня в кабинетах ни чего не отображается. В отделении альфа банка, сказали приходить каждый месяц и подавать заявку на разблокировку карты на несколько минут, что б внести платеж. Но я работаю за границей и естественно не могу приезжать каждый месяц. В итоге, мутно все до жути!
Есть два объяснения этому —
1. Они сделали так, что б я не мог гасить кредит вовремя, что б потом поиметь не хилую пеню!
2. Мне вообще не гасить долг, ведь они полностью закрыли мои карты и счет в целом! Что подтверждает моя официальная кредитная история. Альфа банк вообще ни где там не фигурирует (хотя там отображается вообще вся история по займам, даже самая мелкая). Я так понял со мной расторгли договор и платить мне уже и не надо.
Я в замешательстве, что у них на уме… Самый не адекватный и мутный банк из всех моих банков (а их у меня 6)
5053384 3 декабря 2021, 13:08
Занимаются спам обзвонами и навязывают свои услуги.
alfadok2 3 декабря 2021, 12:24
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 141
БАНК ДНО! Чтобы получить выписку по эквайрингу для ТОВ нужно: 1. Сделать запрос ЭЛЕКТРОННЫМ ПИСЬМОМ! 2. ждать 2−3 дня. 3 Получить ответ на резонный вопрос службе поддержки (МЫ НЕ ПОЛУЧАЛИ ПИСЬМО)! БОЖЕ 2021 год на дворе! а всё потому-то у них разные службы! С****!!! И вы из своего банк клиента выписку по эквайрингу по определенным требованиям (квартал-месяц) можете получить только через танцы с бубном!
3 декабря 2021, 13:22
Дякуємо за зворотній зв'язок та приносимо вибачення за незручності. Процес отримання даної виписки залежить від клієнт-банку в якому ви працюєте. Ми розуміємо, що отримання виписки має бути значно простішим, але поки що процедура її замовлення така.
katenok91 3 декабря 2021, 10:10
Большое спасибо агенту Андрей Карапуд за помощь в получении ответов на интересующие меня вопросы, очень быстро, чётко, и доступно. Очень довольна работой этого агента. Всего наилучшего в работе.
3 декабря 2021, 10:47
Дякуємо за ваш відгук! Завжди раді вам допомогти і дуже приємно отримувати такий зворотній зв'язок :)
5 декабря 2021, 10:33
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 05.12.2021).
Marina1908 2 декабря 2021, 16:28
Дуже дякую операторам Наталії Гавриленко та Тетяні Олексієнко за допомогу! Дівчата дуже привітні, компетентні. Надали всю детальну інформацію, що мене цікавила. Все зрозуміло. Ще раз дякую! :)
2 декабря 2021, 17:12
Дівчатам та їхньому керівнику передамо вашу подяку обов'язково. Дуже приємно отримувати такі відгуки 😊 Будемо раді знову бачити вас в чаті)
ArtVi 1 декабря 2021, 20:28
Благодарю оператора Катерину Лещенко за быстрый отклик и детальное разъяснение правил и условий операций в мобильном банке.
Спасибо большое!
1 декабря 2021, 21:03
Катерина молодець!
Раді, що сподобалась консультація :)
Nerotree 1 декабря 2021, 19:01
В данном банке открыта кредитная карта, деньгами с которой пользовался и ежемесячно, согласно смс-информированию банка, оплачиваю обязательный платёж, деньги с карты не снимаю. Какого же было моё удивление когда внеся ежемесячную обязательную оплату в ноябре этого года, мне начали звонить из банка и говорить что по ежемесячной оплате я ещё столько же должен. Недоумевая, пришлось звонить на горячую линию, по которой мне сообщили что такой долг возник в связи с арестом счёта исполнительной службой. На вопрос: как такое может быть, чем обосновано, вразумительного ответа дать не смогли, кроме как: потому что счёт арестован. Знаю что никаких платёжных поручений о взыскании денег с кредитного счёта быть не может (там нет моих собственных денег). На каком основании банк самовольно увеличивает (почти в два раза!) сумму ежемесячного обязательного платежа по кредитной карте? Банку что договор «не писан»? Знаю что никаким законом ни другим нормативным актом не предусмотрено такое право банка принуждать клиента к быстрейшему погашению кредита, только лишь на том основании что есть арест исполнительной службы. Просрочек и задолженности по ежемесячной оплате не было!!! Дайте обоснованный ответ и прекратите самоуправство!!! Личные данные предоставлю, если нужно.
1 декабря 2021, 19:39
В ситуації якщо арешт дійсно накладений.
Арешт рахунків виконується відповідно до Постанови НБУ №22 від 21.01.2004р.
Арешт накладається на будь-який з типів рахунків (картковий, депозитний, поточний, кредитний). Для зняття арешту потрібно звернутися до ВДВС
Під час арешту рахунків мінімальний платіж залишається 5% від суми боргу, він не подвоюється. До того ж немає вимоги якнайскоріше погашати заборгованість. Погашення відбувається стандартно. Скоріше за все ваше поповнення ще не встигло зарахуватись на рахунок і погасити мінімальний платіж. Або ви прострочили платіж і сформувався вже новий. В такому випадку мінімальний платіж дорівнює сумі простроченого платежу за минулий місяць плюс сума поточного платежу. Щоб не гадати на словах, чекаємо на ваші дані в приватних повідомленнях там уже перевіримо все детально і дамо точну відповідь.
Volodymyr681 1 декабря 2021, 15:10
Отделение по адресу: Киев, пр-т Воздухофлотский, 36
Ніколи не писав відгуки, але не в цьому випадку!!!
Плюс: замовив кредит готівкою і сплачую відповідно до графіку платежів
Далі мінуси:
Видали карту на яку нарахували кошти готівкою
Після обнулення коштів на карті без моєї згоди, змінили ліміт карти та її призначення.
Почались незрозумілі нарахування боргу, хоча нічого не знімав, не купував
Ось тобі відсотки, ось тобі страховка — ПЛАТИ.
Після погашення «заборгованості» заблокував карту, де у роз’ясненнях написано, що дії із картою неможливі після блокування
Але це не завадило, знову підняти мені ліміт і нарахувати БОРГ
Під час з’ясування причини вище зазначених дій, пояснили просто я не закрив карту. Хоча я писав вище будь якіх дій із картою вважав неможливими оскільки вона заблокована.
Під час закривання карти, переступив поріг банківського відділення із «Боргом» 15,56 грн., Потім ще 10 грн. При поповненні на 26 грн. з’ясувалось що не вистачає 0,03 грн. (Карл 3 коп!!!) тобто при наявності 0,44 грн. власних коштів, я ще раз поповнив на 1 грн., Бо 3 коп. Я не можу перерахувати.
Закривав карту дистанційно сидячи на стільці у відділені банку за допомогою програми Сенса.
Власні кошти мені було запропоновано відправити на доброчинність, але за таких умов зажадав перевести на телефон, знову купа умов і відмова, отримати на руки, тільки через 20 днів протягом 10 днів. Це все було насправді!? Але якимось дивом видали в той же день і без комісії користування послугою каси, але через менеджера і ТД.
Витрачено купу часу, отримав негативні емоції.
Нерадив би користуватися послугами банку, менеджери багато чого не договорюють під час замовлення тих чи інших послуг, обслуговування.
Для прикладу пересмикують тотожні поняття такі, як закрив, заблокував і ТД.
Жоден із менеджерів не скаже що при спробі поповнити карту чи покласти кошти на кредитний рахунок через термінал буде коштувати вам 15 грн. (Якщо звичайно не принесли більше ніж 10 тис.грн.), а через касу 50 грн.
Хоча окремі працівники намагаються бути ввічливими і намагаються допомогти, але із-за політики поводження із клієнтами банку не можуть нічого змінити.
ZubiZub 1 декабря 2021, 11:25
Служба безпеки банку вирішила самовільно заблокувати картку, не попередивши про свої дії. Причиною стали «незвичні операції», які успішно проводились протягом останніх 5 місяців і саме на 6-й чомусь перейшли до статусу «незвичних».

Зателефонувавши в банк, оператор намагалась допомоти, проте я не зміг згадати юридичну назву компанії, яка видавала картку (а чи багато хто з нас знає саме юридичну назву?) протягом 1 хвилини. 1 хвилини, Карл! Як результат, наступна спроба можлива виключно через 12 годин, тобто, наступного дня.

Таким чином, внаслідок дій служби безпеки банку, я буду змушений сплатити fee за невчасну оплату послуг.

На дворі майже 2022 р. Альфа-банк вирішив змінити додаток та сайт замість того, щоб оновити свої процеси.

Курс валют в Сенс Банке

Курс валют в Сенс Банке