Прежде чем воспользоваться Альфа банком подумайте 1000 раз, а стоит ли оно того?
Расскажу как банк ВОРУЕТ деньги с карты в ТИХУЮ!
У меня только ГРИВНЕВЫЕ карты, соответсвенно делая покупки заграницей, в магазине я оплачиваю картой, все хорошо деньги списались и сделали конвертацию — списались гривны по курсу банка, но через пару дней банк решает списать ещё денег, якобы курс поменялся и им не выгодно уже по старому курсу делать конвертацию. Я ТАКОГО ЕЩЁ НЕ ВСТРЕЧАЛА! Что спустя несколько дней банк решит ТИХО УКРАСТЬ ДЕНЬГИ и даже не будет выписки за что! я теперь переживаю, что 4 дня назад были сделаны покупки и только сейчас они списали деньги, точнее выставили минус и без ведома сделали на дебетовых картах кредитный лимит! Даже не сообщив клиенту, это 100% мошенничество со стороны банка — не иначе! Я так же являюсь клиентом и других банков и такого беспредела не встречала ни в одном банке! ВОЗМОЖНО мне хотя бы здесь ответит банк и вернёт деньги на мой счёт!
16 марта 2022, 18:04
Ми проводимо операції згідно правил платіжних систем. Коли ви проводите операцію, то банк тільки блокує суму (вона стає недоступна на балансі), далі через 2-3 дні (в середньому) продавець підтверджує успішність операції і вона остаточно проводиться (списуються кошти). Оскільки проходить декілька днів, то курс конвертації може змінитися і остаточна сума, відповідно, теж. Кредитний ліміт на дебетовій картці встановити не можна, якщо для проведення остаточного списання коштів, або, наприклад, комісії недостатньо коштів на балансі, то виникне мінус.

Ми розуміємо, що для вас це стало неприємним «сюрпризом». Для нас важливий ваш комфорт, тому напишіть, будь ласка, в особисті ваші ПІБ та номер телефону. Перевіримо всі деталі.

Цей процес також в майбутньому може змінитися. Ще потрібно врахувати той факт, що у разі зменшення курсу частина початкової суми повернеться на ваш баланс
Kolyabender 12 марта 2022, 17:05
Отделение по адресу: Киев, пр-т Голосеевский, 58-А
Нахожусь заграницей и пришлось снять евро в банкомате, у меня 3 карты альфы, на каждой лимит на снятие 20 тыс грн, увеличить нельзя, написал оператору, сказали увеличить нельзя.Хотя странно потому, что у моно 100 тыс грн в день и привата 65, ну Ладно, снял 600 евро с гривневых карт, на каждой карте, курс в приложении 32.10, сняло по 33.10 обманули, ладно.Проходит 2 дня, смотрю у меня на 3 карточках минус 250 грн на каждой, пишу оператору, они мне говорят мы пересчитали курс, поэтому сняли с вашего счета деньги, прошло. 2 дня они пересчитали, мало того что сразу обманули и ещё пересчитали.После оплаты в магазинах, они тоже снимают разницу курса через 2 дня! Конченые барыги, других эмоций не вызывает этот банк.Очень не рекомендую!!!
16 марта 2022, 17:46
Для проведення всіх операцій з карткою в іншій валюті (окрім онлайн валютообміну) використовується курс для платіжних карток, він може відрізнятися від інших наших курсів. Детальніше як проводяться операції в інших валютах розказали за посиланням: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800.

Ситуація, яку ви описали можлива в тому випадку, якщо блокування (початкова авторизація) коштів пройшла за нижчим курсом, ніж той, який діяв на момент остаточного списання, після підтвердження успішності банком, через банкомат якого ви знімали готівку.

Зараз цей процес діє за правилами МПС, але в майбутньому все може змінитися (звісно не порушуючи правила 😉). Зараз все залежить від того як зміниться курс при витратній операції: якщо зросте, то спишеться більше коштів від початкової суми, зменшиться — частина коштів повернеться на ваш баланс.
He160982sjv1 12 марта 2022, 7:14
Спасибо руководителю и колективу за то что в такое тяжолое время, каждый день работают и обеспечивают насиление деньгами.Профессионалы с большой буквы!
15 марта 2022, 16:03
Ми дуже раді, що змогли хоча б трішки вам допомогти в такий скрутний час. Завжди раді бачити вас у нашому відділенні. Обов'язково передамо ваші слова вдячності персоналу відділення. Все буде Україна 💛💙
32328089 11 марта 2022, 22:58
Рассчитался в интернете картой Хамелион (без кредитного лимита) 48000. Подтвердил платеж смс 48000 грн. Привожу текст СМС:«Kod 16359, Binance 48000.00 UAH, kartka *4760, 07.03.22 19:08″. Комиссия 4% списалась на следующий день, из других денег. Как будто я залез в кредитный лимит. Прошу вернуть ошибочно списанную с меня комиссию. Я внимательно изучил тарифы, за ссет собственных средств такого тарифа нет. Служба поддержки уже неделю не реагирует не на что. Отвечает бот: «араз місто, з якого ми відповідаємо, час від часу обстрілюють. Ми дуже стараємось, але відповідаємо лише на критичні питання з 9:00 до 17:00. Відповісти зараз на ваше питання не можемо, тому радимо написати нам після стабілізації ситуації в країні. Зібрали відповіді на поширенні запитання :https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4516477801746. Сподіваємось на ваше розуміння.Мирного нам неба! Бережіть себе та близьких 💙️». И больше ничего абсолютно
16 марта 2022, 17:27
Binance сервіс, який зареєстрований закордоном і всі платежі, відповідно, проводяться в іншій валюті. Суму в гривні продавець вказує вам за своїм орієнтовним курсом, який може відрізнятися від того, за яким цей платіж остаточно проведеться. Коли нам підтвердили успішність операції (це зазвичай відбувається через 2-3 робочі дні після проведення) ми списали кошти і відправили їх у валюті за актуальним курсом.

В даному випадку жодної комісії з вас не було списано, тільки відповідна сума по курсу.
Vitalon 9 марта 2022, 23:58
При переведені грошей з депозиту на картку, через sense, вся сума просто счезла, її тепер нема ні на депозиті ні на карті! Що це за обман і куда звернутися?
11 марта 2022, 14:23
Бачимо, що кошти вже на вашому рахунку.
Mel UA 8 марта 2022, 19:28
Я так розумію, якщо стоїть в Сенс 0 грн на зняття, то я і не можу змінити на більшу суму, коли планується відновлення ліміту.Дякую.
8 марта 2022, 21:03
По кредитним картка дійсно стоїть ліміт на зняття готівки 0. Як тільки ситуація в країні стабілізується — зробимо все для комфортної співпраці з банком.
braintest 7 марта 2022, 16:13
На власні кошти встановлені ліміти, які не можна змінити
Неможливо розрахуватися за кордоном власними коштами.
Підтримка не відповідає на протязі тижня.
8 марта 2022, 14:08
Вибачте, що доводиться чекати відповідь довго. Можемо відповідати не так швидко як нам хотілось, оскільки місто в якому працюємо знаходиться під постійними обстрілами. Також в пріоритеті допомога в чаті при виникненні критичних питаннях. Зараз по карткам встановлені такі ліміти: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360013804639
Але обмежень при оплаті за кордонном немає.
OksanaNikitina1 5 марта 2022, 18:43
Банк наживается на том, что люди не могут работать и погашать кредит, начисляя проценты!

Ещё и публикует это как великое отдолжение!

Вже з 1 березня 2022 року Альфа -Банк Україна запускає кредитні канікули за всіма кредитними картками та кредитами, а саме:
За всіма кредитними картками встановлюються, починаючи з 1 березня 2022 року, кредитні канікули на 3 місяці з наступним механізмом погашення:
— встановлений обов’язковий мінімальний платіж на рівні 0 грн,
— відсоткова ставка — без змін, але відсотки сплачуються шляхом збільшення суми загальної заборгованості.
У випадку виникнення у клієнта несанкціонованої заборгованості при погашенні відсотків, розмір кредитного ліміту відповідно збільшується на суму несанкціонованої заборгованості.
«Розстрочка на картку» обслуговується стандартно: платіж за графіком переноситься на рахунок заборгованості за кредитною карткою і далі враховується як звичайна сума боргу.
За кредитами готівкою та споживчими кредитами встановлюються, починаючи з 1 березня 2022 року, кредитні канікули на 3 місяці з наступним механізмом погашення:
— платіж за основною сумою боргу становить 0 грн 00 коп,
— чергові платежі по тілу кредиту за період канікул пропорційно розподіляються на весь термін дії кредиту,
— відсотки, нараховані за період дії кредитних канікул, пропорційно розподіляються на термін дії кредиту, сплата щомісячної комісії здійснюється в останній період дії кредиту.
Загальний термін дії кредиту для клієнтів подовжується на строк дії кредитних канікул (на 3 місяці).
Нульовий платіж буде відображатися на наступний день після формування. Наприклад, дата платежу 22 березня. В цей день він буде відображатися повною сумою, а вже на наступний день (23 березня) платіж ви побачите 0 грн.
6 марта 2022, 11:39
Альфа-Банк пропонує прозорі, зрозумілі та лояльні умови для своїх клієнтів.
Так, умови в різних банках можуть відрізнятися. Це зумовлено більше особливістю продуктів. Механіка процесу кредитних канікул в ключових банках схожа і спрямована на полегшення фінансових питань в цей складний час. Зараз робимо все можливе, щоб створити максимально комфортні умови, щоб навіть в такий період погашення кредитних продуктів не було тяжким тягарем для наших клієнтів.
avantoffer 5 марта 2022, 12:13
Альфа-банк обмежило перекази Гривні з банку (на IBAN, на картки) в інші банки лімітом 200 тис грн. на місяць!
До війни було 500 тис.
В односторонньому порядку. В чому логіка, це ж не готівка?
І для переказу понад пропонують прийти у свое зачинене відділення і сплатити 1.2% за переказ СЕП, який роками всі банки проводять майже безкоштовно
Фрідман — ворог України! Який намагається додатково заробити на бажанні матеріально підтримати
5 марта 2022, 14:21
Дійсно, ліміти на перекази в додатку на картку іншого банку стали менші.
10 000 грн — одна операція.
100 000 грн/10 операцій — день.
100 000 грн/10 операцій — місяць.
Перекази по реквізитам стали менші теж.
50 000 грн — одна операція.
150 000 грн — день.
200 000 грн  — місяць.
Банк має право самостійно змінювати умови використання картками, згідно ДКБО пунк 4.3.3. «Банк має право вносити пропозиції на зміну умов Договору, в тому числі Тарифів та/або Правил користування Карткою, в порядку, що передбачений Розділом 11 цього Договору.»
Розуміємо, такі обмеження можуть завдавати певних незручностей, тому робити все можливе, щоб стабілізувати ситуацію з лімітами.
Светлана Овчаренко 3 марта 2022, 18:10
А что это такое, все кредитные карты обнулены лимиты. Кредитная карточка на 150 тысяч грн., которой я активно пользовалась. И на сейчас весь кредитный долг был закрыт, и всегда погашала вовремя! (Так я уже не говорю о том, что зарплатная карта у меня тоже в этом банке большой корпорации.) Что значит война войной, а у банка своя « *** » ближе, чем граждан Украины. Другие банки не делают таких действий, а просто ограничивают очень большие суммы в небольшие. Подлый банк! Нет слов! При чем молча! Без уведомлений! Позор банку в такое время тяжелое для всех! Грош цена таких банков на рынке Украины. Возмущена до предела.
5 марта 2022, 12:18
Розуміємо, зараз дуже складний час і гроші треба як ніколи. Зараз робимо все можливе, щоб створити найбільш лояльні умови в такі важкі періоди.
Kristina7 1 марта 2022, 22:26
резко уменьшили лимит на карте на 5 тыс грн, в итоге на карте минус 4 тысячи 315 грн и вернуть их надо до 18 марта…(дали три недели на возврат)учитываю ситуацию в нашем городе и стране, как — то непонятно какой логикой Вы руководствуетесь, если другие банки дают каникулы…
3 марта 2022, 15:25
Розуміємо, зараз ситуація непроста. Проте Альфа-Банк пропонує прозорі, зрозумілі та лояльні умови для своїх клієнтів.
Kaspinska90 28 февраля 2022, 16:39
Пытаюсь поменять лимит на покупки, который почему-то изменили до 100 грн в день!

Апп говорит, что какая то ошибка. В чате тишина
3 марта 2022, 15:28
Вибачте, за таку пізню відповідь. Зараз лімітів на покупки по картках немає, є лише незначні ліміти по карткам для зняття готівки.
Сподіваємось, вам вже вдалося вирішити питання. Якщо ні — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення.
diwa 28 февраля 2022, 9:11
Керівництво банку Альфа-Банку, звертаюся до вас!
Скасуйте нарахування відсотків по кредитам та кредитним карткам! Підтримайте своїх клієнтів! Адже війна закінчиться і тоді люди обиратимуть тих, хто допоміг в тяжку хвилину! Беріть приклад з Приватбанку та Моно банку, який вже теж пролонгував на місяць пільговий період для своїх клієнтів!
Iryna77778 28 февраля 2022, 1:13
Почалась війна, банк з 01.03.2022 вводить кредитні канікули, але відсотки по кредитній картці не знижують і ще більше людей заганяють в боргову яму. В Приватбанку відмінили будь яку комісію, і зменшили відсотки по кредитній картці до 0.00001%. Не рекомендую даний банк людям!!!
lemki 27 февраля 2022, 9:45
Банк ограничил мой лимит на снятие наличных. Сейчас он 0грн и изменить его нельзя, у меня на счету 46000грн личных средств. По телефону сотрудник банка сказал, что таково решение банка
Перевести личные средства можно в размере до 10000грн на карты других банков, всё что выше — блокируется.
Спасибо, что оставили без денег на войне.
Vitaliy1122 26 февраля 2022, 15:47
Знімають ваші власні кошти без попередження присилають тільки повідомлення скільки залишилось на рахунку. Колись думав нормальний банк та помилився. Раджу цим банком нікому користуватись якщо хочете щоб нестягували ваші власні кошти.
shushnat 26 февраля 2022, 9:40
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
25.02.22 Я попыталась снять 1500 грн. личных средств с карты Хамелион. Безуспешно.
На Горячей линии сказали, что у меня на этой карте, Банк установил лимит на снятие Ноль!
Почему, они не знают и помочь не могут!
Номер Вашого звернення 1−40730769116.
Мало того, что по всем картам Банк поставил кредитный лимит Ноль, так и личные деньги заблокировали! Прошу срочно решить мой вопрос! Мне необходимо снять наличные.
losick16 23 февраля 2022, 10:44
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Шевченко, 15
Ни кто из специалистов не может ответить почему во время льготного периода на кркдитной карте у меня указываетсч минимальный платеж и задолжность. Начали снимать проценты и каждый раз погашая до копейки переводом через программу, на указанную сумму задолжности у меня в конец периода снимает еще проценты не указанные в задолжности. Бардак обман и смена условий договора
Odessit2018 22 февраля 2022, 23:02
Отделение по адресу: Одесса, ул. Малиновского, 71
Хочу поблагодарить сотрудников отделения Альфа-банка в г Одессе (ул Маршала Малиновского, 71) за доброжелательность и внимательное обслуживание при открытии депозита. И выражаю благодарность за техническую поддержку и помощь сотруднику отделения Годулян Никите Евгеньевичу! Надеюсь на хорошее сотрудничество (однако, прочитав отзывы о приложении Sens SupperAPP, сожалею, что нет работающего и в свое время для меня очень удобного приложения My Alfa Bank, так как программу дорабатывать, испытывая терпение клиентов, и после приносить за неудобство извинения не разумно) А сотрудикам отделения еще раз:
«Спасибо! »
22 февраля 2022, 23:53
Ми дуже раді, що вам сподобалось обслуговування у нашому відділенні. Обов'язково передамо ваші теплі слова нашим співробітникам і особливо Микиті 😉
Щодо додатку, то так, ще є над чим працювати, але все таки в ньому більше позитивних моментів, ніж негативу, про який деякі пишуть у відгуках 😅 Стосовно My Alfa Bank, то він і досі працює, і якщо вам зручніше веб-версія банкінгу, то ви без проблем можете користуватись нею.
Ще раз дякуємо за зворотній зв'язо та сподіваємось на тривалу співпрацю 😊
Наталья Давыдова 22 февраля 2022, 20:46
31.01.2022 купила билеты в Мультиплекс. Рассчиталась картой «Э-поддержка». По условиям акции должен был вернутся кэшбек в размере 20%.
До сих пор нет! (Муж в феврале получил мгновенно).
Обращалась несколько раз в поддержку. Сначала обещали начислить до 20.02.
21.02 обещали начислить в течении дня.
Сегодня попросили еще подождать…
Может не надо акции придумывать, если тяжело соблюдать условия?
22 февраля 2022, 22:29
Нам дуже прикро, що виникла така ситуація з нарахуванням бонусів Cash`U за операції на певних сервісах. Наразі ми робимо все можливе для того, щоб донарахувати бонуси якнайшвидше. Нарахування буде 100%, але на жаль із запізненням, так як спостерігалась проблема в передачі даних від партнерів, але зараз все працює в стандартному режимі і Cash`U будуть донараховані всім, хто зіткнувся с такою проблемою. Приносимо вибачення за незручності

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8