32328089 23 марта 2022, 10:15
У меня возник положительный остаток по карте **6468 RED CASH около 180 тыс. грн. Согласно тарифам:
28.1 Переказ коштів на рахунок, що відкритий у АТ «Альфа-Банк» для погашення кредитної заборгованості по картці — Не тарифікується. Однако при попытке перечислить деньги на закрытия задолженности по другой карте, у меня высвечивается комиссия за использование собственных средств 4%. Как мне за счет этого остатка погасить задолженность без комиссии согласно Вашим тарифам? Подержка вообще не отвечает не по одному из каналов связи
25 марта 2022, 12:25
У вашому випадку кошти надійшли на картку і погасили заборгованість, після чого ви переказали кредитні кошти до іншого банку без комісії.

Судячи з цього сподіваємося, що ситуація вже вирішена 🙏
Alfabankdeposit 22 марта 2022, 19:42
21.03 истёк срок депозита. Не первый депозит в этом банке. До этого, по завершению, сумма всех депозитов с процентами начислялась на карту рано утром в день завершения. В этот раз 18.03 депозит пропал из приложения, 21.03 деньги на карту не поступили. Депозит оформлен на 3 месяца без права расторжения и частичного снятия. На звонки в колл-центр 21.03 меня заверили, что депозит поступит на карту до 11−00 22.03. Деньги не поступили. При обращении в отделение 22.03 причину, почему я не могу воспользоваться деньгами и когда они поступят на счёт, мне не озвучили, хотя сообщили, что депозит они видят.
23 марта 2022, 10:07
Сьогодні вночі кошти вже зарахувалися, пробачте, будь ласка, за затримку 🙁
Полезный комментарий
Alfabankdeposit 23 марта 2022, 10:57
Добрый день! Спасибо, сегодня 23.03 деньги в полном объёме зашли на карту.
Платил через приложение СЕНС картами Альфа банка за счет собственных средств более 100 тыс., разными суммами, в итоге по прошествии 3х дней, задним числом дополнительно списали более 15000 грн. Моему удивлению не было предела, я был ошарашен. В то время, как большинство банков убирают комиссию, эти сняли 5,5% комиссии при оплате собственными (не кредитными средствами). В приложении в тарифах этого нет. Подтверждение платежа я давал на ровные суммы, квитанции имеются, в них приведены первоначальные суммы (например 10000грн) а рядом в скобках 10560грн и эти 560грн добавились уже через 3 дня после платежа. В службе поддержки сказали, что это квази-наличные, отказались предоставить разъяснение из законодательства, что же это такое — квази-наличные. Я обслуживаюсь еще в 3х банках и во всех трех платил на этом сайте, никаких комиссий не было. Если не хотите попасть неожиданно на деньги, не связывайтесь с этим банком!!!
23 марта 2022, 13:40
Взяли ваше питання в роботу. Написали вам в приватні повідомлення.
Aduh 22 марта 2022, 15:55
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 109-А
Альфа Банк запретил покупку валюты по своей инициативе, я не могу пополнить свою долларовую карту.
Никаких ограничений НБУ не вводило.
Служба поддержки ответила:
-что из-за нестабильной ситуации покупка валюты в Sens в Днепропетровской области не работает.
В отделение банка пополнить тоже нельзя.

Это так вы относитесь к своим клиентам во время войны?
Я считаю что это ограничение моих прав, и это наказуемо.
Или это потому что банк с русскими инвестициями?

Буду жаловаться на правительственные линии
22 марта 2022, 18:20
З постанови НБУ:
12. Уповноваженим установам забороняється здійснювати торгівлю валютними цінностями (уключаючи операції за дорученням клієнтів), крім випадків:”;

пункт після підпункту 1 доповнити новим підпунктом 1-1 такого змісту:

«1-1) купівлі клієнтами іноземної валюти в готівковій формі, банківських металів з фізичною поставкою у філіях, відділеннях банків, які розташовані на територіях, що перебувають під загрозою окупації державою-агресором/державою-окупантом (за наявності готівкових коштів в іноземній валюті/банківських металів у касі філії/відділення банку). Рішення про здійснення таких операцій приймається керівником банку та може делегуватися керівникові філії/відділення банку;»;

Ми виконуємо постанови регулятора і намагаємося зараз максимально забезпечити клієнтів необхідними послугами, на скільки це можливо
Владимир Лисовенко 21 марта 2022, 23:35
відповідно до постанови та листа Національного банку України
від 3 березня № 57−0010/19091
Банки мають автоматично зняти арешти з рахунків які не перевищують 100.000 грн, але Альфа-банк не просто відмовляється виконувати цю постанову, він ще заблокував картку на яку я отримав допомогу від держави Е-підтримка, на мої чисельні звернення банк не реагує
23 марта 2022, 9:27
Так, згідно з постановою банк має зняти арешти по рахункам, але це не відбувається автоматично. Вибачте за те, що в чаті вам не змогли допомогти. Це пов'язано з тим, що чат розміщений в місті, котре перебуває під постійними обстрілами і бомбардуваннями. Зробили все можливе і вже зараз зняли арешт з рахунків. Бережіть себе, все буде Україна!
MashaDolia22 21 марта 2022, 18:28
С 1 марта Альфабанк обьявили «каникулы» и типо % начисляется не будет, но сего я обнаружила, что мне начисли % и повысили лимит по карте Хамелеон. ЭТО ВООБЩЕ КАК ПОНИМАТЬ? Только этот банк так себя повёл! Наживаются на людях во время войны! На мое обращение, сказали, что я когда-то сделала несколько пересолов с этой карты и теперь чтобы мне не начислялись %, то нужно оплатить весь долг! Я же при переводе оплатила комиссию, что это ещё за %. Я бы и рада оплатить, так нечем. Просто …, правда, нет слов, одни слёзы.
22 марта 2022, 10:23
Суть канікул в тому, що на період війни в Україні ви можете не сплачувати платежі, якщо такої можливості немає. Про скасування відсотків не казали :(
Ми продовжуємо працювати для своїх клієнтів і виконувати операції, проводити перекази, надавати готівку, обслуговувати картки, скасували комісії на важливі операції. Але ми, на жаль, не можемо скасувати нарахування відсотків. Подібна ситуація зараз у більшості українських банків. Комісія може бути за проведену операцію, наприклад переказ за кредитні кошти. Відсотки нараховуються на заборгованість, якщо вона у вас є.

Головне зараз: бережіть себе, все інше вже після перемоги. Бережіть себе і своїх близьких.
Полезный комментарий
Jokets 22 марта 2022, 16:43
Начисляют % все банки. Один кто и только на март месяц это ПБ убрал % всем, так что не нужно врать
astr456 20 марта 2022, 23:32
Отделение по адресу: Черновцы, ул. Мицкевича, 2
Недавно читав найкращий відгук місяця за версією Мінфіну про те, як за переказ 900 грн. кредитних коштів у Альфа банку заплатити 2900 грн. комісії і думав, що зі мною такого ніколи не трапиться. Проте не так сталося як гадалося. Одразу після початку війни Альфа банк занулив практично всім клієнтам кредитні ліміти на кредитних картках. Проте, на моїй картці Хамелеон залишився кредитний ліміт величезного розміру — аж цілих 62 копійки, оскільки у мене була заборгованість по нарахованих % саме на цю суму. Заборгованість мною було погашено і ще зараховано близько 15000 грн. власних коштів. Проте згодом я допустився необережності — зробив переказ власних коштів на всю суму і мав необережність в переказ включити ці вищевказані 62 копійки кредитного ліміту. І от результат — за переказ 0,62 грн. кредитних коштів банк списав комісію 595,38 грн. Вдумайтесь тільки — розмір комісії більш ніж у 960 разів перевищує суму використаних кредитних коштів. Я звернувся до банку — там мені пояснили, що є тариф по картці Хамелеон отам під зірочкою-зносочкою написано, що якщо береш копійку кредитних, то на всю суму переказу тариф становить 4%. Так, тариф є, але, вважаю, що я стикнувся з своєрідним тарифним шарлатанством зі сторони банку — вроді все чесно, але… Пишу це для того щоби шановні клієнти зробили висновки і ніколи на таке не попадалися. Читав, чим закінчилася минула ситуація — шановній ketrin96 повернули списані кошти. Невже банк зовсім не зважає на свою репутацію і далі так підло наживатиметься на своїх клієнтах? Та ще й у такій ситуації — під час війни…
21 марта 2022, 13:28
Суму списаної комісії ми вам повернемо, як виключення. В майбутньому важливо проводити перекази виключно за власні кошти, щоб не сплачувати комісію. Оскільки при використанні будь-якої суми кредитних коштів при переказі комісія за нього буде нарахована на всю суму операції.

Якщо вам потрібно, наприклад, переказати 10 000грн (9 000грн власні і 1 000грн кредитних), то рекомендуємо провести 2 окремі операції, таким чином комісія 4% буде тільки за переказ 1000грн.
Ylia7222 20 марта 2022, 21:57
Отделение по адресу: Винница, ул.Пирогова, 2
17.03 обратилась в отделение Альфа банка, которое находится в г. Винница по улице Пирогова, закрывала кредит, и общеталась на две тысячи, когда я об этом сказала кассиру, она меня отправила к директору отделения, он вопервых мне нагрубил когда я попросила показать мне записи с камер наблюдения касира, и места возле кассы, но он пошол в кабинет выставил меня за дверь, седел минут десять, а может и более, тогда позвал меня в кабинет, обозвал лгуней, и так и не придоставил мне записи, сказал что у них не идёт запись на кассе, хотя это есть в каждом банке, а только грубо нахомил. Я думаю такому персоналу не место возле людей, или этот банк через таких вот потеряют клеентов, отзывы буду писать всюду, что они обворовывают, и хомлят людям и так в нелёгкое военное сейчас время. Пожалуйста обратите на это внимание, и примите меры…
26 марта 2022, 11:15
На жаль, не отримали від вас уточнень з приводу ситуації, яка сталася :(

Будемо чекати на деталі і обов'язково допоможемо та вживемо заходів, щоб такого більше ніколи не було. Пробачте, будь ласка, за незручності
Glniooo7777 18 марта 2022, 22:04
Снимает каждый день по более 100 грн с кредитной карты, сами поднимают лимит, пишет только что есть общая задолженность (никаких уведомлений минимальных платежей что бы не снимались деньги и так далее нет, поддержки никакой нет, ни на один вопрос я не получила ответ) что мне делать, война на улице, а вы последние деньги отбираете и загоняете в долги, что же вы за люди такие, как так можно? Я надеюсь наши органы правосудия привлекут вас к ответсвенности за то что вы в такое тяжелое время обворовываете Украинский народ!!!
19 марта 2022, 19:53
Зараз діє програма кредитних канікул, коли мінімальний платіж не формується, що дає змогу пропустити платежі тим клієнтам, які не мають фізичної, або фінансової змоги зараз погасити картку, або кредит, оскільки ваша безпека важливіша.

Ми скасували багато комісій на найважливіші операції, але не можемо прибрати все. Якщо у вас на кредитці недостатньо коштів для списання відсотків/комісії, то ми збільшуємо ліміт, щоб по картці не виникав мінус, а борг ви погасили, коли буде така можливість.

З приводу нарахування стандартних відсотків працює все так, як і раніше. Напишіть в особисті ваші ПІБ та номер телефону, ми перевіримо і розкажемо детальніше саме про вашу картку
pksvova 18 марта 2022, 14:40
Всі українські банки, як банки. Створили людські умови «кредитних канікул», а ця бидлота тільки наживається на українцях. Що це за умова «кредитних канікул»?? Ваш мінімальний платіж 0 грн, але відсотки які вони повині на вас заробити, вони включать в загальну заборгованість, чим збільшать суму боргу ще більше. Тобто, маючі борг в 10 тис, після війни може бути й 100 тис чи ще більше??? Особливу увагу викликає те, що це РОСІЙСЬКИЙ БАНК!!! Це зараз спроба профінансувати російську агресія, війну за рахунок українців??? ЧОМУ ЦЕЙ БАНК, ДО СИХ ПІР НЕ НАЦІОНАЛІЗОВАНИЙ, НЕ ЗАБЛОКОВАНИЙ!!! УВЕСЬ СВІТ ЗАКРИВАЄ ТА АРЕШТОВУЄ УСІ АКТИВИ РОСІЙСЬКОГО АГРЕСОРА, ЩО З ЦИМИ МАРОДЕРАМИ???
19 марта 2022, 18:23
Ми український банк, працюємо в Україні для українців. Підтримуємо ініціативи українського уряду, також визнані НБУ одним з системно-важливих банків. Ми незалежні від російського Альфа-банку, оскільки ми окремі юридичні особи.

Зараз дуже непростий час для України вцілому і для кожного українця. Скасували багато комісій на операції, які зараз дуже потрібні українцям, оскільки розуміємо якою важливою може бути кожна гривня. Але ми не можемо скасувати всі плати, оскільки також продовжуємо працювати: забезпечуємо готівкою (на скільки це можливо), допомагаємо з проблемами онлайн, проводимо платежі і перекази. Багато рішень можуть бути неприємними, але дуже необхідними. Важливо розуміти, що ми зараз чекаємо на платежі тільки від тих клієнтів, які мають змогу це зробити.

Бережіть себе і своїх близьких, це найважливіше, все інше — потім.
Все буде Україна!
05487881 18 марта 2022, 11:59
10.03.22 была проблема с п2п, отправить можно было только по 10000 грн, с 11.03.22 отправка п2п перестала работать, пришлось отправлять на свою карту другого банка по iban… К сожалению, никакой информации по этому поводу нету и служба поддержки не отвечает, просьба ответить работает ли сейчас п2п и какие лимиты? Хочу, получить получить деньги, но замораживать на счету не хочу, потому что лимит в 10000 узнал, от знакомых, думал вообще деньги встали, просто ошибка была отправить невозможно.
19 марта 2022, 14:20
Перекази між картками працюють як і раніше, але в поточній ситуації на час військового положення було вставновлено ліміти на p2p операції: 10 000 грн за одну операцію, 100 000 грн в день, 100 000 грн на місяць. Це вимушена міра, і як тільк ситуація в країні стабілізується, ліміти повернуться до звичайних значень.
Що стосується відповідей підтримки, то у зв'язку з періодичними обстрілами міста та проблемами з електроенергією, відповідь може надаватись не так швидко як хотілось би. Дякуємо за розуміння.
Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна 💛💙
С неделю назад, а то и больше, оформлен перевод на мой счёт из-за границы. Всегда зачислялось в течение пары дней, сейчас нет ничего, при этом отправителю средства не вернулись. В чате как всегда отвечает бот. Где деньги, уважаемые???
25 марта 2022, 12:17
Тут не отримали ваші дані, тому не знаємо точно про яку ситуацію йде мова.

Загалом така проблема можлива у разі невідповідності валюти переказу і рахунку отримувача, або помилка у реквізитах (кошти надходять до Альфа-Банку, але зарахувати їх на конкретний рахунок ми не можемо без додаткового звернення).

Дуже шкода, якщо при вашому зверненні до підтримки одразу не зреагували і не допомогли. Пробачте, будь ласка, за цю ситуацію ☹
dario 17 марта 2022, 22:32
На перший погляд — системний, технологічний та клієнтоорієнтований банк. А якщо придивитись, то лояльністю та прозорістю тут і не пахне!
Мав необережність при купівлі побутової техніки скористатись легкою розстрочкою від Альфи. Оформили в магазині покупку, отримав від банку код в смс, у відповідь надіслав зворотнє смс, підтвердили покупку та легку розстрочку під 0,01%, магазин відповідно видав товар. Протягом першого місяця здійснив перший платіж. Все ніби в порядку, однак… через місяць з карткового рахунку списали «% за покупку», сума абсолютно не відповідала 0,01%.
Дзвоню в КЦ банку щоб отримати пояснення що це за списання, а у відповідь — розстрочка не оформлена і діють умови звичайної кредитної картки за відповідним тарифом!!! Ніби то банк надіслав смс про необхідність здійснення якихось додаткових дій через смс для зміни умов розстрочки, однак ніяких смс подібного змісту не надходило (банк такі не надсилав, збій на стороні моб.оператора тощо, важко сказати), повідомити та попередити в інший спосіб або іншим каналом зв’язку фактично про відмову надати послугу банк не спромігся (звісно, краще нараховувати %).
25 марта 2022, 11:50
На жаль не отримали ваші дані, тому не зможемо перевірити деталі за ситуацією і вирішити цю проблему.

Все ще чекаємо на вас в особистих повідомленнях для того щоб деталізувати ситуацію і допомогти вам покращити враження про наші продукти 🙂
Роман Роман 17 марта 2022, 14:09
російський Альфа-Банк продовжує нараховувати відсотки по кредитних картах, а українці в важкий час платять відсотки російському бізнесу
19 марта 2022, 14:06
Ми дуже хотіли б зробити безкоштовним все. Ми вже скасували багато комісій, так як розуміємо важливість кожної гривні для вас. Ви можете пропустити та не сплачувати мінімальний платіж, якщо у вас немає такої фінансової чи фізичної можливості. Ми всі розуміємо і намагаємося підтримати вас, ЗСУ, Україну і робитимемо це далі в межах наших можливостей. Також продовжуємо виконувати наші зобов'язання перед вкладниками.

Зараз на оплати чекаємо тільки від тих, хто може це зробити.

Ми український банк, працюємо в Україні. З російським Альфа-банком ми окремі юридичні особи, які між собою незалежні.
vityalinas 17 марта 2022, 13:52
Я клиент с длительной положительной кредитной историей. В альфабанке открыта кредитная карта с лимитом. До 4 марта у мена был льготный период по кредиту, но изза начала войны 24 февраля у меня не было возможности погасить кредит до 4 марта и банк поднял лимит по карте и на эту сумму списал проценты. Считаю это недопустимым действием и мародерством. Ведь я не выполнил обязательства по кредиту по понятным причинам. Жулики и аферисты!!!
19 марта 2022, 18:02
У багатьох українців зараз дуже важкі обставини, через які кредити далеко не на першому місці і це абсолютно правильно. Ми запровадили кредитні канікули, детальніше: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/4478116141074, завдяки цьому ви можете не погашати кредити і кредитні картки без додаткових підвищених відсотків і інших штрафних санкцій. Бережіть себе, кредити повернете, коли буде така фізична і фінансова можливість.

Зараз банк продовжує працювати: допомагати тим, кому це зараз потрібно, забезпечувати готівкою, проводити платежі. Ми скасували комісії по багатьом найпотрібнішим зараз операціям, але не можемо зробити все «безкоштовним», як би ми цього не хотіли :(

Сподіваємося на швидку нормалізацію ситуації в Україні. Піклуйтеся про себе і близьких, про інше вже після війни.
Инна Валериевна Толмачева Толмачева 16 марта 2022, 21:36
Родичи с Канади перерахували 14 марта на мою валютну картку гроши, в канадському банку їх списали, а на моєму рахунку вони так и не зьявились.
Де мої гроши?
Сергей Самсоненко 15 марта 2022, 7:31
Отделение по адресу: Николаев, ул. Шевченко, 59-А
Был долго клиентом банка. Но хорошее не вечно. В сентябре 2021 я погасил все долги в альфабанке по соглашению сторон. Но 12марта 2022 с дебетовой карты происходят списание крупной суммы в счет погашения давно погашеного долга
А ведь я в отделении получал справки о закрытии! И теперь банк списал последние деньги, незаконно. Поддержка утверждает, что долг не закрыт и что я должник, должен еще 5900 грн! Отправляю скан справки о закрытии. Обещают разобраться. Что наврядли произойдёт. Я вынужден отключить альфабанк от зарплаты и уйти в другой банк. Я не верю, что альфабанк вернет мне деньги. Кстати, этот долг висит в приложении и растет. Долг, который закрыт осенью 2021, по которому банк выдал справку о закрытии. Цирк!!!
21 марта 2022, 13:59
На даний момент борг ще є, але скоро буде оброблено заявку на прощення частини боргу. Трішки пізніше буде прощення. Доходом вважається сума прощеного боргу, це згідно податкового кодексу. В звязку з тим що платили невчасно, то оплачені суми гасили відсотки, комісії та пені, тому погашення самого тіла фактично не відбувалося.

Списану суму з іншого вашого рахунку вже повернули.
Igorenya 14 марта 2022, 10:57
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Победы, 62
Такое впечатление, что банк эвакуировался и его нет в Украине. Совершенно невозможно получить консультацию!
17 марта 2022, 13:33
Банк та служба підтримки клієнтів продовжують працювати. Ви можете звертатись для вирішення ваших питань в чат із додатку банку Sense SuperApp, і як тільки з'явиться вільний агент, то ви отримаєте відповідь. Також, питання можна вирішити в телефонному режимі через нашу гарячу лінію за номером 3344 (безкоштовно).
В поточній ситуації швидкість відповіді бажає кращого, але ми робимо все можливе для того, щоб бути на зв'язку з нашими клієнтами, навіть під обстрілами.
Бережіть себе та своїх близьких. Все буде Україна 💛💙
Zechazecha75 13 марта 2022, 10:21
Не виконують постанову КМУ від 02.03.2022р.про зняття арешту з рахунків борг яких не перевищує 100 т.гр.У мене борг не перевищує й 10 т.гр.Ігнорують відмовками то нічого не знають, то якусь несенітницю несуть.Нагадаю представників, що єдина система автоматичного арешту не працює в зв’язку з війною в Україні.Й арешт наклали на цільовий рахунок.
16 марта 2022, 18:57
У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, ДП «НАІС» тимчасово призупинив роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України.
Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога.

На сьогодні зняття арешту можливе лише у відділеннях банку (з паспортом) і лише якщо арештована сума менше 100 000 грн. Якщо біля вас немає працюючого відділення, зверніться до підтримки і ми допоможемо
2521712843FL 12 марта 2022, 18:33
Заблокировали карту. Решить на гор линии в течение 3 часов не дало результата. Перебрасывают от специалиста к специалисту- а это по полчаса на каждого ожидания…
16 марта 2022, 18:22
Нам дуже шкода, що вам доводиться чекати так довго. Багато з наших колег зараз працюють в регіонах, де ведуться активні бойові дії, тому працювати не завжди є можливість. Але ми докладаємо багато зусиль, щоб ви отримали допомогу якомога швидше.

Якщо ви не блокували картку, але обмеження все ж встановлене, то причиною може бути підозріла операція, важливо в такий момент уточнити чи саме ви її проводите і чи це саме та операція, яку ви хочете провести. Ми розуміємо, що це може вас дратувати і завдавати незручностей, але такі блокування допомагають захистити ваші кошти.

Вам потрібно зателефонувати з вказаного в банку основного номеру, або написати в чат з мобільного додатку, після кількох уточнень картку розблокують

Курс валют в Сенс Банке

EUR 45 45.8