Бережи Вас Бог від того банку

Halychanka Halychanka
2 ноября 2013, 23:43
без оценки
Взяли в ельдорадо телевізор, 2500 початковий внесок, 800 в кредит (попався з 3д — тому взяли частину в кредит). Коли брали — підбігла двчина і запропонувала 2% в місяць. Повелись на нашу біду. Спробували платити швидше — ВСІ ГРОШІ ЩО ВИ ПЛАТИТЕ ПОЗА МІНІМАЛЬНИЙ ПЛАТІЖ ТІ ВИРОДКИ ПЕРЕРАХОВУЮТЬ НА ВАШ РАХУНОК, АЛЕ НЕ Н КРЕДИТНИЙ РАХУНОК, і на ту, «зайву» суму НАРАХОВУЮТЬ ВІДСОТКИ!!! Розшифрую: наприклад, у вас кредит на 1200 грн на місяць відсоток — 2% в місяць а мінімальний платіж 100 грн. Вам скажуть що ви переплачуєте всього 2%. (якщо спитаєте і порахуєте в гривнях — здивуєтесь). Уявімо ситуацію що Ви вирішили заплатити не 100 грн а 200 в місяць — щоб швидше виплатити і не платити відсотки. Розчарую вас — ваші «зайві» 100 грн цей кінчений банк забере СОБІ НА РАХУНОК, а вам відсотки нарахує так: 1200-100(друга ваша сотня у вас на іншому рахунку — Ви ж її клали не на кредит а їм на рахунок!!! — спробуйте довести що не так — віва райвідділ, віва корвалол або віва ля суд)=1100*2%.Ні Вам її зарахуть коли з Вас знімуть всі можливі і не можливі відсотки, пеню і т.д.
Не ведіться на ту кантору яка по розмаху нагадує пивний ларьок!!! Більше того, планую подвати позов, хто хоче приєднатися — електронка nsul@ukr.net — залучу як юристів так і… Всі огранізаційн витрати з мене!!! Колективний позов матиме 100% на перемогу! До речі, цей ларьок перепозичає гроші в інших банках)) Так що…

Комментарии (1)

+
0
starka
starka
3 ноября 2013, 1:55
#
2 процента в месяц это 24 процента годовых без учета страховки и кассовых сборов. Банки сначала забирают проценты а потом сам кредит, так что без разницы когда Вы заплатите, раньше или позже. Так что беспроцентная рассрочка это 30 — 50 процентов годовых.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться