Lina1992 24 апреля 2020, 13:56
Два дня назад 21.04.2020 я заказала товар, перечислила деньги, а в ответ тишина… Перезвонила на горячую линию Приватбанка, сказали что нереально вернуть деньги! Когда передали заявочку на главный офис Приватбанк, мне перезвонил Роман Олегович табельный номер 55286, и обрадовал, что деньги вернутся и мошенник разоблачён. Хочу поблагодарить за профессионализм, причём Высокий профессионализм, порядочность и знания своего дела!!! Благодарю Приватбанк, за такого работника, и рекомендую в последующих вопросах обращаться к ними ))))Спасибо Вам Роман, человеческое СПАСИБО ))))
24 апреля 2020, 14:58
Для нас дуже важливий зворотній зв'язок. Завдяки йому ми розуміємо, що рухаємось в правильному напрямку.
alenarybalka 24 апреля 2020, 13:24
Очень благодарна техподдержке приватбанка, (со мной работала Валентина Бережная), вернули деньги, которые по ошибке были отправлены мной на чужую карту, неожиданно оперативно сработали, огромное спасибо!!!
24 апреля 2020, 14:57
Дякуємо Вам за відгук! Раді, що Ваше питання було успішно вирішено. Задоволений Клієнт — це показник нашої роботи, і ми раді бачити, що докладені нами зусилля дають свої плоди.
L K 24 апреля 2020, 10:32
Самый ужасный банк
Поступают деньги на карту, банк списывает всьо под нуль
Когда уже наведут порядок с этим «банком»
Одни негативные отзывы
24 апреля 2020, 11:24
Ми запросили в особистих повідомленнях Ваші контактні дані, щоб перевірити інформацію та розібратися в питанні детальніше.
pasha312 23 апреля 2020, 22:46
23.04.2020 о 20:16 поповнював карту через термінал після внесення коштів система автоматично викинула мене на головну без чека без підтвердження кошти не зайшли на карту
24 апреля 2020, 10:05
Перепрошуємо за завдані незручності.
У випадку, якщо операція була неуспішна, перш за все ми намагаємося допровести операцію на ту карту, яку Ви спочатку хотіли поповнити. На жаль, з технічних причин, це виходить не завжди. Якщо Ви не є нашим клієнтом, авторизувалися за допомогою номера телефону і сума платежу до 100 грн, можемо повернути на телефон. Якщо сума платежу до 500 грн — на припейд карту, з якої Ви можете зробити платіж і не оформляти реальну карту. Ви можете перерахувати кошти з PREPAID-картки в Приват24 https://next.privat24.ua/
Вадим Назаренко 23 апреля 2020, 21:37
15.04.2020 в 14:00 мне от «приват24» пришло уведомление о списании денег.
Сначала списали 100 грн на «розваги zMoney_GP, KYIV»
Потом списали 500 грн на «розваги zMoney_GP, KYIV»
Потом 1000 грн на «розваги zMoney_GP, KYIV»
Потом 500 грн на «розваги zMoney_GP, KYIV»
Пытались снять еще 1500, 500, 200 грн но денег уже не было.Списали 2100 грн в общей сумме. Прошу заметить, что про «zMoney_GP, KYIV» слышу впервые и на непонятных сайтах не оплачиваю ничего. Сняли деньги просто так, без какого либо запроса.Этого сайта даже нету в интернете, его никто не знает и найти не может. Лимиты не помогают потому что этот «Сайт» о котором даже приватбанк не знает, находиться у них в доверенных сайтах. За 2 минуты почистили карту и пропали. В поддержке банка сказали что сами оставили данные но создали заявки на возврат, думаю что ничего не вернут потому что это никого не интересует. Я не единичный случай! Таких людей много и никто не может помочь. В полиции приняли заявление и тишина. В киберполиции так же. Помогите вернуть мои деньги!
24 апреля 2020, 10:04
Необхідно розуміти, що залишаючи дані картки на сторонніх сайтах та підтвердивши авторизацію картки, Ви даєте згоду на подальші списання з картки без додаткового підтвердження. В подібній ситуації, відв'язати картку можна в особистому кабінеті даного сайту або сервісу. За Вашим зверненням в підтримку, Банк, діючи в рамках правил міжнародної платіжної системи сформував запити на повернення коштів. Ми завжди робимо все можливе, щоб запит було розглянуто на користь клієнта. За результатом розгляду заявок Ви будете повідомлені.
Ми склали декілька простих правил, що допоможуть Вам безпечно проводити оплати в інтернеті — https://privatbank.ua/udobno-bezopasno-pokupki-internet
Pashka83 23 апреля 2020, 19:25
Дякую Приватбаку за встановлення кредитного ліміту на рівні 0 грн. з 30 тис. грн.
Більш як 10 років співпраці з банком, депозити, страховки і все таке. Жодної прострочки, жодних штрафів. На момент закриття ліміту карта акурат була закрита з суми -1000 грн. в ноль в рамках пільгового періоду (власне у 99% використання ліміту він і закривався у пільгові 55 дні).

Дякую ПриватБанк за лояльність та клієнтоорієнтованість!
Ти справжній надійний фінансовий партнер, але точно вже не для мене.
Також, напевно треба розпочинати пошуки іншого банку і для організацїї, де я працюю. Благо декілька сот працівників, що мають з/п карти, будуть раді зміні банку.
23 апреля 2020, 20:08
Доброго вечора!
Ми розуміємо, що зміна кредитного ліміту на картці без Вашої ініціативи неприємна. І разом з тим, давайте подивимося на це з іншого боку, рішення ще може бути змінено в майбутньому.
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

Виконання цих простих рекомендацій, значно збільшує шанси на отримання потрібного Вам ліміту. Ми обов´язково відправимо Вам повідомлення про зміну ліміту.
Иван Медведев 23 апреля 2020, 18:38
Отделение по адресу: Одесса, ул. Черняховского, 5
Добрый день, сегодня пришёл в отделение 56, Одесса, Черняховского 5, в кассу за получением денежного перевода, в процессе обслуживания( ввела код и нашла перевод) оператор резко прервала передачу, сказав что у нее обед и хлопнула перед носом ролетом! то есть ис за одной минуты мне пришлось переносить операцию на другой день, тк отделения работают до 15.00 и я уже не успевал. Прошу немного приземлить сотрудников, тк это бьет по репутации обслуживания банка, спасибо
23 апреля 2020, 20:04
Alexsemas 23 апреля 2020, 17:44
Я позвонил в банк сообщить что есть проблемы с переводом денег на карту монобанка, мою проблему так и не решили. Когда я сказал что такая проблема не только у меня а и у многих и попросил передать в технический отдел информацию, мне сказали что ничего не передают. На почту писал, послали на автоответчик. То есть банку *** на своих клиентов, *** на проблемы с банком, и они не то что не хотят исправлять а в лицо посылают. Вот их уровень показался реальный
23 апреля 2020, 19:52
Доброго вечора!
Просимо вибачення за незручності, пов'язані з технічним збоєм, що спричиняє тимчасові перешкоди в роботі частини операцій у мобільному Приват24. Рекомендуємо скористатись повною веб версією Приват24 для проведення необхідних операцій, в тому числі з мобільного.
Наші фахівці докладають всі можливі зусилля для максимально швидкого відновлення роботи всіх версій сервісу
ViviKonst 23 апреля 2020, 17:16
Отделение по адресу: Одесса, ул. Балковская, 30
Добрый день, жительница города Одесса, обладаю картой Приватбанка Универсальная.
Есть там кредитная линия- кредитный лимит (500 грн)
Были сняты деньги, но колапс в том, что при снятии денег были сняты деньги и из кредитного лимита, без уведомлений, без запросов. «Мол у вас недостаточно денег для снятия, не хотите ли бы вы воспользоваться кредитными деньгами?.»
Почему на такой случай нет уведомлений или запросов??, и ты узнаешь спустя месяц что у тебя кредит!!!

И я не первый человек с такой проблемой.
23 апреля 2020, 19:48
Доброго вечора!
В мобільному додатку та веб версії Приват24 по картці відображається інформація про доступний баланс, а також встановлений кредитний ліміт та використану суму ліміту. Ви самостійно можете бачити інформацію про рух коштів у виписці по картці та, орієнтуючись на баланс картки розуміти, які кошти є особистими.
Александра Дзыгал 23 апреля 2020, 16:58
Ну що за дурня? Банк дуже вчасно вирішив провести актуалізацію данних користуваців. Ще й лякають тим, що закриють рахунки. Приємно чути, коли проводиш багато грошей через банк. Зараз же біжи скануй та підписуй, коли все зачинено і можливості такої немає.
Слухавки не беруть, операторів немає. Такоє.
23 апреля 2020, 19:38
Доброго вечора!
Дозвольте пояснити, що це вимога законодавства України — банки не можуть обслуговувати клієнтів, якщо в базі заповнені не всі їх дані.Згідно з постановою НБУ №417 від 26.06.2015 про затвердження Положення Про здійснення банками фінансового моніторингу банк зобов´язаний привести у відповідність до вимог законодавства України ідентифікацію наявних клієнтів або їх представників.
Aleks87 23 апреля 2020, 16:44
Отделение по адресу: Харьков, бул. Грицевца, 3-А
Я Лабуть Александр Сергеевич проживаю в г.Харькове, в настоящее время потерял работу из-за карантина, обратился в приватбанк для оформления обычной карточки для выплат пособия с центра занятости по безработице, приватбанк мне отказал мотивируя это тем что у меня плохая кредитная история, но мне не нужен кредит, мне нужна обычная карточка для выплат и что мне делать? Как мне получать деньги? Возможность исправить свою кредитную историю приватбанк не дает.Помогите пожалуйста решить этот вопрос
23 апреля 2020, 19:06
Alex Rudyk 23 апреля 2020, 16:35
Во время карантина — все ОК. Никаких проблем. Респект.
23 апреля 2020, 18:54
Зигмунд Фрейд 23 апреля 2020, 14:26
Так случилось, что забыл карту в банкомате. Приходу в отделение. Мне говорят, что нужен паспорт и ИНН. Говорю, что номер утерян и получить его не могу, т.к.налоговая закрыта на каронтин. В ответ звучит, что система не пропустит.Ок… Даю скрин ИНН с приват24 и расчетный листок с начисление з/п за март 2020г, где указан ИНН. Оператор ввела мой номер мобильного и входит в систему на своём планшета и я вижу натпись:«Вы согласны с данными?»… Абзац у меня. Я считал, что огрызок листика бумаги с инн налоговой сканировать будут…
Приват, как мне получить свою зарплату теперь??!!!
23 апреля 2020, 17:00
Дозвольте пояснити, що це вимога законодавства України — банки не можуть обслуговувати клієнтів, якщо в базі заповнені не всі їх дані. Згідно з постановою НБУ №417 від 26.06.2015 про затвердження Положення Про здійснення банками фінансового моніторингу банк зобов´язаний привести у відповідність до вимог законодавства України ідентифікацію наявних клієнтів або їх представників.
Також, хочемо зазначити, що Ви можете переказувати кошти за допомогою Приват24 між своїми рахунками для їх використання.
Alina23 23 апреля 2020, 13:45
Все супер. Обслуговування добре.
23 апреля 2020, 16:36
Минфин
Ответ администратора
27 апреля 2020, 9:39
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 27.04.2020).
Максим Опря 23 апреля 2020, 13:03
Отделение по адресу: Винница, пр-т Юности, 43-А
Три года не могу добиться адекватного ответа: заблокировали счёт, указав причиной то, что на карту якобы поступали деньги из мошеннических операций. При том, что на то время на карте была (уже долго) смешная сумма. В дальнейшем при каждом обращении эти *** советуют мне… Внимание… ПРИНЕСТИ ИМ В ГЛАВНЫЙ ОФИС БУМАГУ ИЗ СУДА! При этом не предоставив ни контактов человека, который якобы пожаловался на меня, ни тем более не сказали его ФИО. Как я должен вопрос решить с ним? Приват, ваша Служба безопасности должна лечить свой ЧСВ где то в дурке, а не обслуживать клиентов!

В общем, человеки, если вы дочитали до этого момента — никогда, никогда не связывайте себя с этими шарлатанами. Я не удивлюсь если через некоторое время мне позвонят и скажут что я должен ещё например за обслуживание карты за эти три года.

Приват конкретно скатился в моих глазах. Настолько злой, что готов плюнуть в лицо тому, кто так предвзято мне отвечал, и говорил «ну кроме суда я ничего не могу сделать»
Почему же *** не можешь? Позвони тому кто жаловался, сделай конференцию, и дай нам 5 минут Чтоб решить вопрос. После этого он забирает жалобу и все довольны

Или может никакой жалобы и не было?
23 апреля 2020, 16:22
Дозвольте зауважити, що при розгляді питання з Вами зв'язувався співробітник банку та пропонував варіант вирішення питання.
У разі, якщо Ви згодні на запропонований варіант вирішення питання, повідомте, будь ласка, нас про це приватним повідомленням.
Андрій Гуд 23 апреля 2020, 12:37
Люди обходьте стороною приватбанк.Гроші крадуть, а повертати не хочуть. 27 грудня 2019 року знялися грошв без мого відома з кредитної карти трьома сумами доки дозволив ліміт. відразу позвонив у приват де і сказав оператору і приняли заявку та карту заблокував. були ще три спроби списання з карти до самого ранку але карта заблокована.подав заяву в поліцію.в приваті змінив карту. сьогодні позвонив в банк та поцікавився що з моєю заявкою на повернення коштів. оператор відповів, що не можливо повернути кошти бо торгова точка відмовилась повернути ці кошти в супереч коментарю до заявки. я даже не знаю що це за торгова точка.шукав в інеті по назві і не нашло цієї точки. після крадіжки грошей мені два рази підняли кредитний ліміт до 19 000 щоб могли вкрасти ще більше коштів з карти. безпека в банкові повний нуль. Вибачте за мої помилки
23 апреля 2020, 16:33
Дозвольте зауважити, що банком немає можливості оскаржити проведення оплати через те, що при її здійсненні було використано Ваше підтвердження.
Ви можете отримати повний пакет документів, а також відповідь, яку ми отримали від сторони, що приймає платіж. Для цього надішліть запит на пошту chargeback@privatbank.ua, в темі вкажіть, будь ласка, номер заявки.
Anna1570r 23 апреля 2020, 10:43
Так как в стране карантин Приватбанк ввёл кредитные каникулы с 1 марта. У меня долг на карте 3000 грн, который я ежемесячно выплачивала, в марте вышла на просрочку. С конца марта мне начали звонить операторы и говорить, что нужно внести ежемесячный платёж, я объяснила ситуацию, что в стране карантин, работы нет, зарплату мне никто не Платит, они мне дали неделю, но я не смогла оплатить. Прошёл месяц и сейчас мне звонят с требованием оплатить всю суму в течении двух дней, так как по моему месту регистрации уже запланирован выезд инспектора. Я опять пыталась объяснить ситуацию, что временно без работы, что оплачу всю суму после карантина, но в ответ слышу « ну вы же едите что-то, значит деньги есть» это так Приватбанк оказывает помощь во время карантина?
23 апреля 2020, 12:02
З 01.03.2020 по 30.04.2020 Банк відміняє нарахування штрафів/пені та відповідальності згідно з ст. 625 ЦКУ, а також до 31.05.2020 нараховує відсотки тільки за базовою процентною ставкою для клієнтів з простроченням зобов´язань по договору за користування кредитом.
Введення карантину, а також інших заходів щодо боротьби із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території України, не звільняє клієнта від обов´язків щодо обслуговування кредиту згідно з умовами договору.

Якщо клієнт не вносить обов´язковий платіж, це вважається порушенням зобов´язань по договору.

Кредит буде вважатися простроченим. Але банк не буде здійснювати додаткових нарахувань за прострочення до 31.05.2020.
Минфин
Ответ администратора
24 апреля 2020, 16:11
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 24.04.2020).
Іра Лісовець 23 апреля 2020, 9:48
Дякую п Кристині що допомогла вирішити швитко моє питання з каткою.Гарний банк
23 апреля 2020, 10:46
Sanu4 22 апреля 2020, 22:10
Кредитный лимит был 5000 грн., недавно приходит смс что он уменьшен и составляет 0 грн. Проблема в том что картой пользуюсь 8 лет и за все время ни одного дня просрочки, как может быть так на ровном месте убрать лимит?
23 апреля 2020, 9:59
Для цього:
— можете надати документи, що підтверджують доходи.

LexusOK 22 апреля 2020, 21:26
!!! данная ситуация относится к карте универсальная и льготному периоду по ней!!!
Если у вас есть кредитная задолженность платите в срок!!!
после 30 минут общения с представителем банка выяснилось, что отмена пени и штрафов и т.п. не влияет на оплату процентов… гочударство в очередной раз держит нас за овец.
Таким образом платить все-равно будете… будьте осторожны!
23 апреля 2020, 9:54
Доброго ранку!
Дозвольте пояснити, що ПриватБанк, розуміючи складну ситуацію, що виникла внаслідок пандемії та введених додаткових мір для запобігання поширенню вірусу прийняв наступне рішення.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝