alinapinchuk 3 июля 2020, 15:33
В своём кабинете приват24 я поставила лимит оплаты в интернете 0, чтобы Фейсбук не списывал с меня деньги. Деньги продолжали списываться. Консультант на горячей линии сказал, что лимит не распространяется на подписки. На просьбу предоставить мне официальную информацию о том, как работает лимит мне ответили «таковой ифнормации НЕТ», оформили заявку на возврат средств.
Прошел почти месяц и мне позвонила Ольга, которая представляет департамент по работе с обращениями, начала утверждать, что у меня лимит стоит 1000, а не 0, принесла свои извинения, а также сообщила, что ошибки банк не признает со своей стороны, с намеком на то, что я психически больная и выдумываю несуществующую информацию. Никто из сотрудников даже не удосужился просто меня выслушать.
Куда обращаться, чтобы найти управу — не знаю. На юриста, который бы помог, у меня денег нет.
Может быть, суицид привлечет внимание общественности? Если со стороны национального банка такое обращение к людям, о какой справедливости может идти речь в этой стране?
3 июля 2020, 16:13
Зазначена ситуація була ретельно розглянута банком, після чого з Вами було проведено зворотний зв'язок в телефонному режимі.
Додатково ми підготували інструкції з відключення регулярних платежів на найпопулярніших інтернет-ресурсах, а саме: PayPal, Google, iTunes, Amazon, Facebook http://bit.ly/2vGE8jo
Ewwa 3 июля 2020, 14:21
Отделение по адресу: Херсон, проспект Ушакова, 46
Вот и я столкнулась с ситуацией, что не могу получить положенные мне государством декретные выплаты, которые фонд соц.страха перечислил на соц.счет, открытый в приватбанке. Я являюсь физ.лицом предпринимателем на едином налоге 2 группа. Получила лист нетрудоспособности и оформила декретные выплаты в фонде соц.страха, поскольку исправно платила и плачу все налоги. Но приватбанк не отдает мне эти деньги, блокирует обналичку, требуя заплатить не менее 1/5 от суммы декретных налогов авансом. При этом на карантине в марте, апреле и июне фдп 2 группа ен освобождена от оплаты есв. Они «разрешили» не платить только март и апрель, а за остальное оплати, при том что июнь освобожден. Спасибо за такое отношение, мне на 9 месяце это то что мне и моей нервной системе положено, испытывать стресс, при том что это дополнительное условие возникает уже в самом конце, никто зараннее не предупреждает об этом. И на сколько это правомерно? Требовать авансом оплату налога с моих декретных? В ФСС сказали, что я имею право на обналичивание полной суммы и контролирующие органы это налоговая и они. Не пожелаю никому испытать те негативные эмоции которые я оспытывают за 5 дней до родов.
3 июля 2020, 16:01
Vladyslav Andriievskyi 3 июля 2020, 13:55
В этот раз меня просто удивили своим обслуживанием, заказал выпуск карт с курьерской доставкой, карты были доставлены 26 числа курьеру, сперва в тот же день сказали, что курьер свяжется с Вами, ждал звонка до среды, так никто и не позвонил, решил забрать карты самостоятельно с отделения, оформил заявку, которая должна была рассматриваться два дня, просто на то, чтобы перевести карты в отделение. Через два дня проверил заявку, менеджер мне сказал, что есть затруднения, после чего на следующий день приходит ответ, что мои карты утеряны. Объясните, пожалуйста, как можно можно потерять карты в банковской структуре, в моем случае целых три за раз.
3 июля 2020, 14:52
vladimirbaranov 3 июля 2020, 13:02
Пишу не в первый раз так как ничем вопрос не решился ПриватБанк просто добавил мой номер в черный список, в начале февраля банк заблокировал карту с деньгами, после мне объяснили что нужно ехать в банк и писать заявление о закрытии счета, в тот момент по состоянию здоровья не было возможности появится в банке, я проживаю в городе Донецке и после выздоровления не было возможности выехать так как блок посты закрыты, на мои обращения банк кроме как «нам жаль что вы стали заложником данных обстоятельств » ничего не смог ответить, у меня есть реквизиты в другом украинском банке предоставлял им все без толку, у меня вопрос на какой максимальный срок банк имеет право без решения суда отбирать у меня мои деньги? Год? 5 лет?
Дозвониться в банк невозможно с моего номера даже гудки не идут, не ожидал такого обращения
3 июля 2020, 14:41
Нам прикро, що Ви стали заручником даних обставин.
Банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Ваше питання було розглянуто профільними фахівцями та хочемо зазначити, що для його вирішення необхідно звернутись до відділення для ідентифікації та написання заяви.
Marina0806 3 июля 2020, 9:16
Уже месяц пытаюсь у банка забрать свои деньги со своего счета. На социальный счёт ФОПа мне начислили 3 июня выплату больничных в связи с беременностью и родами. Снять просто так я не могу, мне надо заплатить налог с этой суммы. Все бы ничего, но как раз за этот период по закону ФОПы освобождаются от уплаты ЕСВ. Предоставляю последние оплаченные квитанции, как раз перед карантином, не подходит для банка. Оператор объясняет, что закон они видели и знают, но разъяснения не имеют. То есть, в законе четко написано, что ФОП освобождены за этот период от уплаты ЕСВ, а банку лично не разъяснили? Я давно разочарована работой ПриватБанка, но это последняя капля.
3 июля 2020, 12:53
Андрей Майструк 3 июля 2020, 4:12
Вчора несподівано для себе виявив, що мій Фоп рахунок арештований. Оператор повідомила, що причина у відсутності ідентифікації і треба заповнити анкету. Ви серйозно??? У вас всі мої данні, а питання з анкети який у мене дохід чи маю не погашені кредити як впливають на мою ідентифікацію?

Виплачую в цьому місяці кредит і змінюю банк. Такого я ще не бачив, дозволяти собі арештовувати рахунок заради опитувальника — багато на себе взяли.
3 июля 2020, 10:31
У бізнесі іноді необхідно дотримуватися досить рутинних, але при цьому важливих формальностей: згідно із Законами України № 2121-IIIБ та № 361-IX, а також Постановами НБУ та № 417 усі банки повинні отримувати й підтримувати в актуальному стані відомості про своїх клієнтів. До таких відомостей належать: фінансова звітність та додаткова інформація про діяльність підприємства.
Це необхідно робити за правилами фінансового моніторингу. Не дивуйтеся, якщо раніше ви вже надавали такі документи, а зараз маєте доступ до цього запит знову, адже в кожного документа є так званий «строк давності», після закінчення якого всі банки зобов’язані запитувати в усіх клієнтів актуальні документи.
Тому для успішного продовження ділових відносин надайте, будь ласка, в банк актуальні анкетні дані.
При цьому ми прагнемо максимально економити ваш час – не потрібно йти в банк: передати всі документи можна в електронному вигляді через «Приват24 для бізнесу» в меню «Анкета». https://docs.google.com/document/d/12k1vZh_n1vt-ymQaBlxkTsPA64sb0O2bkGoAw3veNTo/edit?fbclid=IwAR10_Lf9qcos0mOijrzJlU8OIWFZ-A3VXjd3cXJkI-igEwCoCOITNncK4Xw
Законодавство України в частині фінансового моніторингу зобов’язує банки переглядати можливість обслуговування клієнтів, які не надали вчасно запитувану інформацію.
Anna Borodaeva 2 июля 2020, 23:58
При внесении выручки наличными через банкомат, потерялось 7400 грн. при инкассации ничего не выявлено и операция не зафиксирована.
3 июля 2020, 10:14
vipkherson 2 июля 2020, 18:43
Их слоган «Платежи из более чем 150 стран мира в режиме on-line». Отлично, только вот понадобилось оплатить счет выставленный в Евро моего валютного счета (который тоже в Евро). Все прошло быстро, но только в Приватбанке сняли с меня денег больше чем было по счету. В Приват24 мне 2 специалиста в течении 1,5 часа пытались что «объяснить» что эта комиссия снялась потому что это прописано у продавца и т.д. Пока переписывался с ними, а паузы у них были меджу вопросами минут по 5-15, то сам взял калькулятор и все посчитал. Все элементарно — они конвертируют мои Евро в гривну, а потом эту гривну для того чтобы переслать продавцу конвертируют в Евро. Вот на эту разницу с… ка и живут ))).
В общем не советую через liqpay делать платежи в валюте
Приватбанк и liqpay — как насчет того что вы делаете посмотреть со стороны законодательства, является ли это скрытой комиссий или нет (о которой узнаешь после транзакции)? Скоро узнаю, сделаю запрос в НБУ
2 июля 2020, 20:18
Добрий вечір!
Нам шкода, що Ви відчули незручності, та водночас не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Ми перевірили Ваш діалог з нашим оператором і хочемо повідомити, що в чаті Ви отримали коректну консультацію. Дійсно, при проведенні оплати у валюті через liqpay оплата здійснюється в гривнях, по курсу на момент оплати. Конвертація була проведена коректно. При оплаті не була списана комісія liqpay.
Yuliya14 2 июля 2020, 18:17
На жаль, це вже не вперше. Але, мабудь в останнє.
Запропонували картку Gold — особистий консультант, ніяких очікувань, одні переваги, словом. За 3 місяці жодної відповіді на мої питання, але то таке. Прийшла змінити картку, бо за що платити, преміальним обслуговуванням і не пахне. Навіть не спитали, що не сподобалося, стали перевипускати. Картка в мене вже роки 3, додатком користуюся. Дуже «розумний» менеджер протягує папірець 6см*3см з бар-кодом і каже скануйте. Потім майже сам натискає на моємо телефоні кнопку «оплатити». На моє питання навіщо, отримала відповідь «для активації, і завтра треба повторити...» Сума смішна 0,01, але не в тому питання. Прийшла додому, віришила проконсультуватися на підтримці, що воно таке. Звісно нічого сплачувати було не потрібно, а потім мене вирішили переконати, що так мене менеджер вчив користуватися додатком, виявляється, яким я вже 3 роки самостійно користуюся! Щодо повторної операції запевнили, що роботи її теж не потрібно. Але знаючи «чесність» цього Банку я наполягла на реєстрації звернення щодо ситуації, яка склалася, і поверненні мені цих коштів. А на наступний день, я отримала дзінок з вибаченнями і запевненням, що з усім цим розберуться, а рівно за 10 хвилин до мене передзонив менеджер з нагадуванням, що я не зробила сьогодні переказ коштів! Роблю висновок, що вибачення принесені мені є формальністю і ця практика є розповсюдженою. Дні через 3 мені знову зателевонували і спробували пояснити, що з ситуацією розібралися, але кошти повертати не будуть (як і з ким розібралися в делалі не вдавалися). На моє прохання надати письмову відповідь була купа тексту, прийшлось декілька раз повторити. Описані події відбувалися 19/06/2020, вбачаю у діях даного Банку зневагу до клієнтів, впевненість у їхній (клієнтів) безграмотності та зневагу до Закону України, оскільки 10 днів хоч календарних, хоч робочих з часу мого звернення минули, а письмову відповідь я так і не отримала.
2 июля 2020, 19:25
Добрий вечір!
Дане питання вже розглядають фахівці. Ми прагнемо вирішити його в найкоротші терміни. По результату Вас проінформуємо.
Егор Цахло 2 июля 2020, 17:55
Отделение по адресу: Киев, ул. Гарматная, 16/85
Никогда не хотел связываться с этой конторой. Но бухгалтерия решила, что теперь все предприятия будет получать зп на карту ПриватБанка. Так как являюсь клиентом другого банка(не буду писать, подумают реклама), нужно было оформить карту для выплат. Придя в отделения, сотрудник банка объяснил, что без карты «Универсальная» мне не выдадут карту для выплат. На мой вопрос, зачем так внятного ответа я не получил. Либо мне делают две карты, либо вообще не делают(навязывание услуг банка). Пробовал донести до сотрудника, что карта мне нужна только для получения зп, и не более. Пользоваться услугами банка я не собираюсь. Ответ один. Оформляйте универсальную, и вам выдадут для выплат.Ну, надо универсальную, так надо. Для зп все таки карта была нужна. Благо, оформили быстро. Но. Сотрудник предложил(навязал) мне страховку здоровья. Я отказаг, так как уже являюсь клиентом страховой компании… и мне не нужно ещё одна страховка. На этом вроде бы нужно было закончить. НО!!! Буквально вчера мне перевели на карту деньги. Не успел я перевести их на основную карту, как у меня сразу же списали 100. За страховку. Которую я не оформлял в привате. Оказывается, что оформлял, как пообщался а поддержкой. И что такие платежи ежемесячные. Но меня об этом не предупреждали. Естественно, я уже сам отменил эту «страховку». И естественно деньги мне возвращать не собираются. Спасибо ПриватБанк. В гробу я видал Ваш сервис. Если бы можно было обойтись, то никогда бы в жизни не обращался к вам. И другим не советую.
P.S И отдельно спасибо за ваши банкоматы. Снимать максимум 1000 грн за одну операцию это же так удобно
2 июля 2020, 19:06
Добрий вечір!
Дозвольте нам розібратися в ситуації та розглянути Ваш випадок більш детально. Для уточнення Ваших контактних даних ми звернулися до Вас в приватні повідомлення.
xanderim 2 июля 2020, 17:48
Последние 4 месяца мне названивают с ваших номеров и предлагают проинформировать меня о каких-то ненужных мне возможностях для корпоративных клиентов. При этом при обращении в поддержку приват24 мне сказали, что отключить такие звонки невозможно. Мне не нужен ваш спам!
2 июля 2020, 19:14
Ugune159 2 июля 2020, 17:31
Отделение по адресу: Киев, ул. Владимирская, 18
Доброго дня, звернувся 02.07.2020 на відділення ПриватБанку, що знаходиться за адресою м.Київ, вул. Володимирська, 18 з метою проведення ідентифікації на вимогу Банку.
Як громадянин, котрий дбає про своє здоров’я та прислуховується до вимог Міністерства охорони здоров’я, щодо обов’язкового насіння маски у громадських місцях — прийшов до відділення у захисній масці.
В процесі спілкування з менеджером — надання документів, тощо., менеджер повідомив, що зобов’язаний сфотографувати мене без маски у приміщенні Банку.
На моє зауваження -що така вимога наражає мене на небезпеку, менеджер повідомив, без фото без маски — я не зможу пройти ідентифікацію. При цьому у віділенні знаходилася значна кількість людей.
Тобто співробітники Банку спеціально наражають на небезпеку своїх клієнтів, незважаючи на рекомендації МОЗ.
А потім мі всі дивуємося в зв’язку з чим поширюється інфекція по місту Києву.
Я неприємно вражений таким відношенням до мене особисто та здоров’я всіх клієнтів Державного Банку.
2 июля 2020, 19:09
ViacheslavB 2 июля 2020, 17:22
Отделение по адресу: Киев, ул. Оноре де Бальзака, 16/36
Раптово зменшили кредитний ліміт з 50 тис до 2 тис (так звана «Голд» картка). Мотивують це якимись складними алгоритмами… У цьому банку в мене корпоративний рахунок, але цей «алгоритм» не бере це до уваги.
Хотів відкрити картку Універсальна, щоб на неї перекинути кошти і закрити картку ««Голд»», але так зробити не можна, спочатку потрібно закрити картку ««Голд»» (я її не можна закрити без того, щоб не забрати чи перевести кошти), а потім вже додати картку «Універсальна». Дичина якась…
2 июля 2020, 18:56
Добрий вечір!
Банк приймає рішення про розмір кредитного ліміту і про його надання на підставі математичної моделі, яка будується на сотнях і, навіть, тисячах показників. На нього може впливати: кредитна історія, наявність депозитів та інші фактори. Рекомендуємо відкрити зарплатну / пенсійну картку в ПриватБанку, відкрити депозит від 2000 гривень.Так як ліміти регулярно переглядаються і аналізуються, при використанні карти як особистої, Ви можете в будь-який момент отримати смс від Банку, де буде вказано, що кредитний ліміт збільшений і Ви зможете ним скористатися.
SunSun 2 июля 2020, 16:59
Обратились вчера около 14:30 в отделение ПриватБанка в г.Киев для получения консультации по вновь созданной ипотечной ставке для покупки жилья 9,99%. Менеджеры банка не владеют информацией об ипотеках, помогли лишь сделать заявку на г.Днепр и сказали ожидать 10-15 минут звонка «кредитного менеджера».

Звонка не поступило.

Около 16:00 ещё раз самостоятельно заполнили форму на сайте для связи с менеджером, нам перезвонил в течении часа оператор и сказал, что менеджер с нами свяжется, нашу заявку видят.

Сегодня около 12:00 позвонил менеджер, не рассказав подробно об ипотеке и не предложив выслать документы (в отделение вчера нам сказали, что обязательно вышлют условия на почту для детального ознакомления) или подъехать в отделение для консультации, сделал предложение на ставку в 15.5%. Мы уточнили насчет ставки в 9.99% и тут нам сказали что эта ставка не для всех клиентов и такую ставку нужно обсуждать с «региональным менеджером». Снова ждем звонка уже «Регионального менеджера».

В данной ситуации просматривается непрофессионализм и отсутствие желания банка работать со своими клиентами. Вместо того, чтобы уже обдумывать предложенный вариант по ипотеке, рассматривать варианты жилья и сотрудничать с банком, мы всё ещё ожидаем звонков и нас кормят «ЗАВТРАками». Я думаю в столице нашей страны должно быть отделение или менеджеры Приватбанка, которые бы могли консультировать клиента за день, а не растягивать данный процесс на 3 дня.
2 июля 2020, 18:41
Добрий вечір!
Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити Ваші контактні дані та розібратися в ситуації, що склалася.
Anna Тищенко 2 июля 2020, 16:27
ПРИВАТ 24 работает как хромая лошадь. СТЫДОБА ТАКОМУ «СОЛИДНОМУ БАНКУ» ИМЕТЬ такое програм. обеспеч. Кол-центр дает советы типа « поменяйте браузер. почисте кеш и в таком духе. РАНЬШЕ все было нормальн. и моих небольш. знаний компютера хватало чтобы оплатить онлайн комун. и др. платежи. А СЕЙЧАС НАДО три СИС, АДМИНА САЖАТЬ РЯДОМ ЧТОБЫ СДЕЛАТЬ ПЛАТЕЖ, ЭТО КАК ГОВОРЯТ «ВЫСОКИЙ УРОВЕНЬ ОБСЛУЖИВАНИЯ ПРИВАТБАНКА» Господи в какое БОЛОТО ОН ПРЕВРАтился. Клиенты его не интересуют т.к. относятся к нам ужасно, проблема с онлайн платежами уже с месяц но никаких мер не предпринимают. КАК БЫЛО СКАЗАНО КОЛЛ ЦЕНТРОМ » МЫ Подддерживаем только мобильн. версию" а все остальные клиенты что не нужны так это понимать
2 июля 2020, 16:59
Ми намагаємося надати максимально зручний сервіс, за допомогою якого наші Клієнти можуть відчувати себе комфортно в будь якій ситуації.
Дозвольте зауважити, що зі сторони банку немає складнощів в роботі Приват24.
Щодо рекомендацій, які вказані в відгуці можемо зазначити, що дійсно, для того, щоб Ви могли відчувати себе максимально комфортно при роботі в сервісі — ми рекомендуємо використовувати браузери останньої версії, які підтримують усі необхідні функції.
Також, час від часу, варто очищати дані в браузері, щоб операції проводились швидко і закешовані дані не впливали на роботу сервісу.
Дозвольте, будь ласка, нам перевірити консультацію, що була Вам надана нашим оператором.
Для цього ми звернулись до Вас в приватні повідомлення.
Будемо вдячні за зворотній зв'язок!
Олександр Берлов 2 июля 2020, 14:50
25.06.2020 поклав на кредитку 460 грн. після чого заборгованість склала 8400 грн. 01.07.2020 року дізнаюсь про заборгованість 9193 грн. (на рахували 319 грн. за просрочку), а де решта грошей? Дзвінок в банк нічого не дав.
2 июля 2020, 15:39
Розрахунок відсотків за карткою проводиться за кожний календарний день використання кредитних коштів за формулою:
сума заборгованості * кількість днів використання коштів * 3,6% * 12 / 365
де:
• 365 – постійна величина (кількість днів у році);
• 3,6% – постійна величина (щомісячна процентна ставка згідно з тарифами);
• 12 – постійна величина (кількість місяців у році).
Розрахунок проводиться окремо за кожною транзакцією клієнта, що призводить до змінення суми заборгованості. Списання процентів відбувається 1 числа місяця, наступного за місяцем закінчення пільгового періоду. Під час розрахунку процентів цифри, починаючи з третього знака після коми, відкидаються.
Детальний розрахунок нарахування відсотків доступний у виписці у web Приват24 https://privat24.ua. При натисканні на операцію списання % натисніть, будь ласка, Показати розрахунок >>.
У випадку, якщо у Вас є додаткові запитання стосовно розрахунку відсотків – напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти.
ElenaTim 2 июля 2020, 13:25
С украденного телефона мошейники смогли зайти в приложение даже не меняя пароль и не связываясь с банком. Деньги были сняты с пяти карт, в том числе и с кредитной. Сообщения с подтверждением о снятии средств не приходили. Все средства перечислялись на клиентов Приват банка! Открыто уголовное дело. Банк сотрудничать в полицией отказывается! Мне даже не дали кредитные каникулы. Мошейники и Приват Банк -это одна система!!!
2 июля 2020, 14:35
Минфин
Ответ администратора
2 июля 2020, 18:12
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 02.07.2020).
Пользователь предоставил доказательств по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
ustar2020 2 июля 2020, 13:02
Очень плохо работает колцентр! По 20 минут говорит автоответчик, нажатие клавиш диапазон услуги не меняет, с оператором связаться не возможно хоть 20 раз нажимай 0, а потом просто отключается.
2 июля 2020, 14:25
Нам шкода, що Ви відчули незручності. Дозвольте зазначити, що труднощів при з'єднанні з операторами телефонної лінії немає. Рекомендуємо Вам перевірити справність та налаштування Вашого девайсу при натисканні клавіш. Ми звернулися до Вас в приватні повідомлення, щоб уточнити інформацію та вирішити питання, що виникли.
Maksym Solomko 2 июля 2020, 11:14
У мене є персоніфікована платіжна картка 5167 98** **** 9598 з індивідуальним дизайном і фото (+ чіп і підтримка Mastercard Contactless), яка обслуговується в тарифі «Універсальна» й має строк дії 09/2021. Карткою дуже рідко користувався (майже постійно дома лежала в гаманці), а якщо й користувався, то майже виключно в ТСО ПриватБанку. Ось учора її не приймає ТСО (перевіряв на декількох терміналах), а також відмовляються приймати ряд банкоматів ПриватБанку (повідомивши, що карту не прочитано чи вставлено неправильно). Як виявилося, на картці вийшла з ладу магнітна смуга, чіп і безконтакт працюють коректно. Звернувся щодо цієї проблеми в чат мобільного додатку й питанням перевипуском картки за рахунок банку (о 6:56 02.07.20), профільний фахівець порекомендував звернутися до відділення банку для перевірки працездатності картки в присутності менеджера й при виявленні дефектів зробити перевипуск. Прийшов у відділення, черга… Коли дійшла моя черга, то представник на своєму планшеті не зміг відкрити сторінку підтримки чату (збої у з'єднанні, відкривається пуста сторінка). Мені порадили звернутися до контакт-центру, зателефонував у відділенні о 9:38 02.07.2020 — мені повідомили, що безкоштовний перевипуск платної картки роблять протягом місяця або в разі відсутності пл ній операцій (онлайн-операції теж ураховуються).

Ну саме цікаве те, що є більш зношена персоніфікована платіжна картка 5167 98** **** 5099 зі строком дії 09/2020. Постійно що мною — потертості на магнітній смузі не заважають працювати з нею з ТСО.

Також банк обмежує в безкоштовній заміні платіжній картці через перевищення у грудні 2019 року ліміту на перевипуск. Я що винен, що в грудні нашого місту з'явилися платіжні картки миттєвого випуску з чіпом і безконтактом? Замінив декілька своїх карток і декілька карток на довірену особу. На сайті ж написано 6 карток безкоштовно й 3 картки на довірену особу, але нігде не вказано, що ці 3 картки на довірену особу входять у ліміт 6 карток. Йще ніхто через ніяки канали зв'язку мене не попереджав про перевищення ліміту й коли він онулиться.

Висновки:
1) підтримка банку «на висоті». Чомусь у чаті мені одразу не повідомили щодо умов безкоштовної заміни картки — марно згаяв час, відсутність вирішення питання дистанційно (привіт, Covid-19);
2) якщо чіп і безконтакт справний, то картку ніяк неможна використати в ТСО, навіть при задіяні мобільного додатку Приват24 (21 століття, а в ногу з часом ідемо дуже повільно); про цифрові (digital-картки) можна взагалі не згадувати;
3) якщо банкомат не зчитав магнітну смугу, то чип він зчитувати не планує;
4) у кінці спілкування з оператором мені він повідомив про наявність акційної пропозиції інсталяції мобільного додатку «Мої вклади» при тому, що я активно користуюся додатком Приват24 (користувався, мені не зручно й баги є) — не цікаво, більше спам;
5) банк погано обслуговує своє обладнання (ТСО й банкомати), що може призвести до пошкодження платіжної картки чи її елементів;
6) у деяких ситуаціях система малопродумана.

ps Ще мені не подобається, що для платних карток при їх оформленні убрали можливість керувати опцією «Запитувати ПІН-код при оплаті в POS-терміналах» (авторизація оплати через підпис на чеку). Таку можливість залишити лише для VIP-карток (класу Platinum). У цьому випадку не бачу сенсу використовувати картки класу Gold. Марна трата грошей за участь у Gold-клубі.
2 июля 2020, 12:47
Нам шкода, що Ви відчули незручності, та водночас не бажаємо, щоб між Вами та банком були непорозуміння. Ми детально розглянули Ваш випадок і хочемо повідомити, що у разі, коли здійснюється успішна авторизація в пристроях банку – це свідчить про справність картки.
Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що, що Клієнт може оформити до своєї основної неперсоналізованої миттєвої картки:
— одну додаткову картку на 3-ю особу;
— одну додаткову картку з фото (при цьому миттєва картка буде заблокована, і розрахунки клієнт буде здійснювати по іменній картці);
— без обмежень клієнт може оформлювати на себе платні картки.
MerTNF 2 июля 2020, 9:58
Имею карту для выплат ПриватБанка.
Утром 01.07.2020 совершил 2 онлайн покупки на сумму ~8000грн, на балансе оставалось ~4700грн. Утром 2.07.2020 зайдя в приват24 на балансе карты было минус -3300грн, но в архиве транзакций никаких переводов не было. После звонка в колл-центр выяснилось что мои платежи как-то образом за двоились через какое-то время, и деньги были заблокированы с карты. Специалист сказал :« Мы оставим заявочку на возврат, после проверки деньги Вам вернуться в течении 7-11 дней». Как такое происходит? За последний год это вторая такая ситуация, прошлый раз сумма была намного больше. Еще и возврат средств до 11 дней!!! А если бы это были мои последние деньги? Как жить эти 11 дней? Плюс карту для выплат уводят в минус, что-бы теперь мне пользоваться ею нужно оплатить 3300. Деньги мои забрали, ограничили возможность пользоваться картой. ПРОСТО НАИЛУЧШИЙ СЕРВИС!!! Спасибо, после возврата средств перейду в другой банк!
2 июля 2020, 12:01

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝