SpaceSa 25 января 2024, 11:25
Випадково перерахував суму два рази, що там такого складного, щоб розглядади аж 120 діб. Так ця цифра визначена регламентом, але це ж не означає що треба відкладати вирішення до останнього. Абсолютно незадоволений.
JanetteN 29 декабря 2023, 12:08
Непаганий банк, маю тут картку для заробітньої плати. Єдине, я б хотіла, щоб онлайн-банкінг був більш сучасним та швидким.
Origenes Adamantius 7 декабря 2023, 13:40
Заявлено на minfin.com.ua купівля долар 07.12.23 37.20, по факту з 8:00 у відділенні встановлений курс 37.15
Berky 21 ноября 2023, 14:53
топ-пропозицій очііквати не варто, однак і умови тут не найгірші
Светлана Цимбал 19 ноября 2023, 9:57
Відвідав відділення у м.Полтаві, обслуговування касира сподобалось. Великі черги,інша каса чомусь не працювала
LordJ1 31 октября 2023, 16:29
Тут доволі непаганий курс долара, тому періодично обмінюю гроші саме тут. Єдине, що співробітниць не можу назвати ввічливими, часто стикаюся з якимось недовольством
Riorita 12 июля 2023, 15:57
Центральна контора в Полтаві це просто цитадель мракобісся. Тріумф некомпетентності і дилетантизму. Таке враження, що начальники відділів і спеціалісти (?!) це призначені на посади вахтери і прибиральниці. Тримайтеся подалі від Полтавабанку.
ROMA KOMA 27 февраля 2023, 20:29
Відділення якби працює. Але коли звертаєшся здати невелику суму в валюті, то відповідають, що не має гривні. А що взагалі тоді робить банк? Чи банк вже всьо?
19602831 14 октября 2022, 16:36
Отделение по адресу: Киев, ул. Тарасовская, 30
Українці пам«ятають початок березня 2022, ті, хто змушений був покинути Україну в екстренному порядку…
Виявляється, начальник юрвідділу Полтавабанк м.Київ переконаний, що ті, хто не встиг через війну повернути банку ключ від порожньої (!!!) скриньки повинні заплатити за це ШТРАФНІ санкції за несвоєчасне повернення, бо договір Не передбачає наявність форс мажорних обставин! Як вам такий фахівець своєї справи? Аргумент перший — Договором не передбачено! Аргумент другий — пррограма САМА нарахувала, мусите платити.
Всі українці, хто змушений був виїхати з країни, відчули підтримку всього світу, в тому числі й фінустанов європейських країн, які надавали фінпослуги біженцям БЕЗКОШТОВНО. Український ПОЛТАВА БАНК в цей же час вирішив нажитись на клієнтах, здираючи з них ШТРАФ за несвоєчасно повернуті ключі! Ганьба!!!
MRROKY 23 июня 2022, 19:36
Онлайн банкинг не работает полный отстой. Горячаяя линия такая же.Снимают комиссию не понятно за что пускай идут дальше за русским кораблем с такой работой с клиентами.
vpodvodnik 4 января 2022, 15:51
Отделение по адресу: Херсон, ул. Воронцовская, 24
Не банк, а тихий УЖАС. У всех нормальных банков курс валют во всех отделениях и городах такой же как и в его главном центральном
банке, на то он и центральный! В Полтаве банк кто как хочет так ставит курс, да ещё говорят что у нас в разных городах курс тоже разный))).Обходите стороной этот банк, тут порядка нет и не будет! Даже если на сайте Минфина увидите хороший курс в Полтава банке знайте это ОБМАН!
4 января 2022, 16:13
Добрый день.
Примите извинения, если информация, размещенная на нашем сайте, ввела в заблуждение. На сайте «Минфин» указаны курсы и доступные валюты по банку в целом, без привязки к конкретным отделениям: https://minfin.com.ua/company/aval/currency/.
Поэтому перед посещением отделений с целью валютообмена рекомендуем перезванивать или в такое отделение, или в контакт-центр банка для уточнения наличия возможности провести интересующую вас валютообменную операцию и актуального курса в конкретном или ближайшем к вам отделении банка.
mivgolga 24 сентября 2021, 12:29
з 2011 р. є пенсіонером Полтава-банк, завжди сплачую комунальні, найнижча комісія у нас в місті, всим своїм знайомим рекомендую переходить сюди, недавно порекомендували мені встановить мобільний додаток, але в мене виникли труднощі, у відділенні мені економісти допомогли і встановить і розібраться з додатком, тепер зручно в любий момент дивлюсь і субсидію і пенсію.Якщо хочете людське відношення до себе то це тільки в Полтава-банк.
25 сентября 2021, 8:53
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 25.09.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Обслуговуюсь в Полтаві-банк не перший рік, при сплаті за комунальні послуги касир запропонував оформити страховий поліс, залишився задоволений швидкістю оформлення та ціною. В подальшому буду звертатися тільки до Вас.
9 сентября 2021, 14:24
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 09.09.2021).
Користувач надав докази за запитом адміністрації сайту, що підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
MarinaVladi05 7 сентября 2021, 11:51
Наше предприятие больше 10 лет есть клиентами «Полтава-банк» г. Кропивницкий. Персонал в отделении очень приятный и компетентный, обслуживание быстрое и точное. Интернетбанкинг работает без сбоев. Платежи проходят быстро. Консультацию по возникшим вопросам можно получить качественно.
1961Ludmila 3 сентября 2021, 15:35
Отделение по адресу: Днепр, ул. Кавалерийская, 9-А
Случайно узнала о том, что в Днепре есть отделение «Полтава-Банк» Кавалерийская, 9-а. Зашла сделать валюта — обмен, могу отметить, что курсы по Днепру очень привлекательные. Сотрудники отделения предложили открыть карту и рассказали о возможности совершать валюта — обменные операции через приложение «Полтава-банк». Мне это понравилось, карту оформила. Выражаю благодарность сотрудникам и желаю дальнейшего процветания банку!
Ttania 3 сентября 2021, 14:39
Неодноразово зверталася в банк і є його клієнтом, завжди швидке обслуговування на найвищому рівні.Робота з цим банком завжди швидка, без додаткових проблем, все чітко і професійно.Дуже чудові співробітники, які завжди допоможуть з вирішенням різних проблем. Всі співробітники банку підходять по сучасному до вирішення всих питань, інформуючи всих людей про Інтернет банкінг, в якому вони зможуть зробити платежі, не стоявши в чергах. Я завжди користуюсь Інтернет банкінгом шоб зробити комунальні платежі, за Інтернет, дитячий садочок це швидко і дуже зручно. Дуже вдячна віділенню, там ти себе відчуваєш комфортно. Велике дякую керуючому, за гарну організувану роботу віділення.
YTatiana 2 сентября 2021, 9:50
Являюсь клиентом банка больше 5 лет, оплачиваю через «Полтава-банк» комульные услуги, провожу обмен валют, пользуюсь платежной картой. Персонал в отделении очень приятный и компетентный, обслуживание быстрое и точное. Отдельное спасибо хочу сказать за мобильное онлайн приложение, через него сама провожу оплату за садик, услуги миниципальной няни, при этом экономлю и время, и деньги.
Osnegovaia 1 сентября 2021, 15:35
Отделение по адресу: Полтава, ул. П. Орлыка, 42
Настроила приложение банка онлайн. Достаточно удобное и легкое в использовании. При блокировки (несколько раз вводила неправильный пароль) обратилась в службу поддержки. Быстро и доступно помогли по телефону.
380995135742 20 августа 2021, 19:06
Давно обслуживаюсь в 25 отделении Полтава-банк.Работники вежливые, внимательные, обслуживают быстро и качественно. Всегда на позитиве, готовы оказать помощь по-любому вопросу. Очень довольна работниками этого отделения
Ltybc1991 20 августа 2021, 15:32
Отделение по адресу: Полтава, ул. Анатолия Кукобы, 33
Нещодавно оплачував комунальні платежі у касі банку. Касир привітлива все заплатила дуже швидко. Мені сподобалося. Дякую.

Курс валют в Полтава-Банке

Курс валют в Полтава-Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Полтава-Банк 💰 / Отзывы о Полтава-Банке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Полтава-Банке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.