Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Вернуться на сайт

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Вернуться на сайт
Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
xell 23 июля 2021, 16:01
На сайт Минфина банк предоставляет курс только центрального отделения, но не регионов, даже на поддержке не знают курс в Кропивницком сказали что для этого надо приехать на отделение))). На момент обращения курс usd на сайте 27.12/27.20 в Кропивницком 27.00/27.15. также на поддержке сказали что каждое отделение устанавливает свой курс и это абсолютно законно.
26 июля 2021, 11:46
Дякуємо за звернення!

Повідомляємо, що згідно діючого законодавства, Акціонерний Банк «Південний», як фінансова установа має право змінювати значення курсу купівлі та продажу валют протягом робочого дня відповідним наказом, в якому вказується час зміни курсів.
Відділення Банку у м. Кропивницький не встановлює курси валютообмінних операцій самостійно. У всіх відділеннях Банку встановлюються однакові курси купівлі та продажу валют. Описана Вами ситуація можлива у випадку звернення до відділення в момент заміни курсів.
Приносимо вибачення за незручності.
Ulia1978 29 июня 2021, 11:56
Снимала деньги на операцию ни денег ни карточки, а со счёта сняли теперь нужно ждать 60дней это нормально на весь город 3 банкомата. Операция по-вашему мнению может подождать.
29 июня 2021, 14:56
Доброго дня! Дякуємо за звернення. Будемо вдячні, якщо Ви залишите більш детальну інформацію або Ваш контактний номер телефону на idea@pivdenny.ua та наші фахівці зателефонують Вам для уточнення деталей
Mvd 28 июня 2021, 19:01
Компания отправляет всем одинаково зарплату все кто не является клиентом банка Пивденный получают на 5 дней раньше зарплату чем мы клиенты банка. Отвратительный банк будем менять
2 июля 2021, 10:14
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Повідомляємо, що зарахування коштів Банком здійснюється своєчасно у разі вірно вказаних реквізитів рахунків.

Для індивідуального розгліду Вашого питання будемо вдячні, якщо Ви залишите більш детальну інформацію або Ваш контактний номер телефону на idea@pivdenny.ua та наші фахівці зателефонують Вам для уточнення деталей
Mihail Ivanaev 17 июня 2021, 13:41
для моей больной пенсионерки матери поездка к дочери на 2 мес в Испанию из-за ковид растянулась на более чем год. Просто опасно для жизни возвращаться. Пенсионной карточкой от пивденного она не пользовалась, т.к. жила у дочери. Сейчас понадобились средства на возвращение, лекарства, но карточку банк заблокировал изза неиспользования. На вопрос на какие средства теперь вернуться в Украину банк «логично» отвечает — прийдите в любое отделение и оформите новую карточку. И пофиг им на обстоятельства. Зачем блокировать карточку и ставить жизнь клиента в опасность? Почему раз уж так подло поступили не преложить удаленного решения, разрешенного вот уже скоро 2 года как законодательством? Нет, не слышали.
17 июня 2021, 17:40
Дякуємо за звернення!
Для врегулювання питання та отримання консультації щодо ситувції рекомендуємо безпосередньо клієнтові Банку звернутися до Центру клієнтської підтримки за номером телефону 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні) або надіслати електронний лист на пошту 307030@pivdenny.ua.
Nikolenko1975 2 июня 2021, 11:53
В августе 2020 на предприятии где я работал навязали зарплатную карту банка Пивденный. Когда я попросил ознакомить с условиями их представитель сказал, что это обычная зарплатная карта на которую я буду получать зарплату. Теперь когда я расчитался с предприятия банк Пивденный оказывается теперь будет насчитывать 25 грн. Звонил на горячую линию банка Пивденый там сказали, что я должен приехать в Днепр и закрыть счёт, хотя я живу в другом городе где нет отделений этого банка. Либо сказали надо создавать на их сайте личный кабинет и там закрывать счёт. На моё предложение закрыть счёт в приложении банка Пивденный ответили, что это не возможно и деньги будут начисляться в минус даже если я заблокирую карту. Приложение банка Пивденный, также работает не корректно. В настройках выставил push-уведомления которые не приходят всё надо делать вручную. Отсюда выводы, что банк намеренно скрывает, то что каждый месяц они снимают комиссию за пользование зарплатой картой, либо меняют условия договора в одностороннем порядке, что по сути является мошенничеством, также нарушаются мои права как потребителя, так как я не обязан регистрировать личный кабинет или ехать в другой город чтобы закрыть счёт. Изначально банк со мной об этом не обговаривал. Карта банка 5353 0500 2308 1745. Также я оставлял обращение на горячую линию банка о мошенничестве вх. 1346680523. Не советую банк Пивденный!
3 июня 2021, 12:55
Доброго дня!

Введення нових тарифів відбувалось в рамках умов Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, а саме, відповідно до п. 8.1, зміни до Договору комплексного банківського обслуговування вносяться Банком шляхом розміщення відповідної інформації на сайті Банку (www.bank.com.ua) та/або на інформаційних стендах в Банку із зазначенням дати набрання чинності такими змінами, при цьому Клієнт надає повну та безумовну згоду на таку форму внесення змін до Договору. Розміщення інформації про зміни до Договору на сайті Банку (www.bank.com.ua) та/або на інформаційних стендах в Банку, а також інформування Клієнтів шляхом здійснення відповідної розсилки через Систему «ПІВДЕННИЙ MYBANK», відправлення SMS-повідомлень, повідомлень електронною поштою та/або в інший спосіб, на вибір Банку, у відповідності до умов Договору комплексного банківського обслуговування, здійснюється Банком, за винятком випадків зміни розміру наданого кредиту (кредитного ліміту), не менше ніж за 30 (тридцять) календарних днів до запровадження в дію таких змін. У разі незгоди зі змінами до ДКБОФО в тому числі з Тарифами Банку, Клієнт має право до дати набрання чинності такими змінами звернутися до Банку для розірвання ДКБОФО, попередньо погасивши всю заборгованість за Договором, що виникла перед Банком, у тому числі й заборгованість, що виникла протягом 30 днів з моменту повернення ПК, виданих Клієнту і його довіреним особам. При укладенні ДКБОФО Клієнт розуміє і погоджується, що якщо до дати набрання чинності змінами до Договору Банк не одержав звернення від Клієнта про розірвання ДКБОФО, то вважається, що Клієнт приймає нові умови Договору та зобов’язується їх дотримуватися з дати набрання чинності відповідними змінами до Договору.
Зазначимо, що на виконання вищезазначеної норми ДКБОФО, Банком було здійснено інформування Клієнтів про зміни у тарифах через офіційний сайт Банку, відділення та систему дистанційного обслуговування «Південний MyBank» за 30 днів до введення в дію нових тарифів Банку.
Також зазначимо, що відповідно до п. 3.1.2. Договору комплексного банківського обслуговування фізичних осіб, Клієнт зобов’язаний самостійно відслідковувати та знайомитись зі змінами до ДКБОФО комплексного банківського обслуговування, в тому числі до Тарифів. Для чого, Клієнт приймає на себе зобов’язання не рідше одного разу на місяць відвідувати офіційний сайт Банку, перевіряти поштову та/або електронну кореспонденцію, переглядати інформацію, отриману в SMS-повідомленні та в системі «ПІВДЕННИЙ MYBANK». У випадку недотримання Клієнтом цього обов’язку, Клієнт не може посилатися на свою необізнаність із змінами до ДКБОФО, в тому числі до Тарифів, оприлюднених Банком, як підставу для звільнення від грошових та не грошових зобов’язань перед Банком.
У разі відсутності необхідності користуватись карткою або рахунком, пропонуємо оформити дистанційну заявку в інтернет-банкінгу «Південний MyBank» або звернутись у відділення Банку для закриття рахунку або анулювання картки.
Минфин
Ответ администратора
3 июня 2021, 10:28
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 03.06.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Hnatuv 18 мая 2021, 19:39
Отделение по адресу: Львов, ул. Городоцкая, 8
Без попередження нараховували по 25 грн щомісяця, карточкою не користувалася, побачила коли вже прийшло на вайбер повідомлення що заборгованість, іду завтра робити скандал!!!
19 мая 2021, 8:43
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Інформування клієнтів стосовно змін Тарифів Банку здійснюється згідно Договору комплексного банківського обслуговування за допомогою розміщення інформації на офіційному сайті Банку, що було зроблено 01.12.2020 року та 31.12.2020 року. Для збільшення загального рівня інформованості клієнтів новина про зміни в Тарифах додатково публікується в інтернет-банкінгу «Південний MYBANK» до моменту вступу Тарифів в силу.
Додатково зазначимо, що комісія не нараховується (не списується), якщо в минулому місяці Ви здійснили покупки в торгівельно-сервісній мережі та мережі інтернет зі сплатою карткою на суму від 1500 грн
Для отримання детальної інформації стосовно нарахувань комісій та подальших дій з рахунком рекомендуємо звернутися до Центру клієнтської підтримки за номером телефону 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні) або надіслати електронний лист на пошту 307030@pivdenny.ua.
romchikmusik 17 мая 2021, 22:27
Почему у меня на зарплатой карте появился минусовой счёт?! Почему я должен платить за некомпетентность сотрудников, которые неудосужились сообщить о взимании платы? Картой не пользуюсь с 17го года!!! Заведение перешло в другой банк! Это что, за вымогательства? Когда-то был хороший банк теперь д***мо!
18 мая 2021, 8:49
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Для отримання детальної інформації стосовно нарахувань комісій та подальших дій з рахунком рекомендуємо звернутися до Центру клієнтської підтримки за номером телефону 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні) абонадіслати електронний лист на пошту 307030@pivdenny.ua.
Rapfen 15 мая 2021, 12:54
Получил на телефон сообщение о долге за обслуживание карты 74. 04 грн. через час подошел в отделение банка, а долг уже составлял 99. 10 грн. Это первое. И второе. Почему у вас введен тариф за обслуживание карты в январе месяце, а узнаю я об этом только в мае. Значит сообщить о долге у вас нашлись деньги и время, а сообщить по смс информацию об изменении тарифов у вас желания не оказалось. При таком отношении к клиенту, мною было принято решение о закрытии банковского счета, так как считаю действия вашего банка мошенническими и постараюсь в будущем обходить ваш банк Пивденный, десятой дорогой.
17 мая 2021, 10:33
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Нажаль, смс-інформування, як канал комунікації, не є достатньо надійним для інформування Клієнтів через можливі проблеми у зв'язку, недоставлення повідомлень, відключення номеру, тощо. Інформація щодо змін в Тарифах, публікується не тільки у розділі тарифів https://bank.com.ua/tarifi та новин https://bank.com.ua/news/ на сайті Банку, але й для збільшення загального рівня інформованості клієнтів додатково публікується в інтернет-банкінгу «Південний MYBANK» до моменту вступу Тарифів в силу. Повідомлення щодо зміни Тарифів також надсилається у пуш-повідомленні (при наявності відповідної підписки), а також на електронну адресу, зазначену в інтернет-банкінгу Клієнта «Південний MYBANK».
alimenty 8 мая 2021, 16:17
Пришлось оформить карту для получения алиментов, так как ввели постанову, что на почте получать низзя! Черт меня дернул обратиться в Пивденный. Вначале сказали активировать 2 раза !, чтобы посмотреть на свой баланс 0,00 грв. Посмотрела и получила минус три гривны. Ладно, думаю деньги небольшие, пусть банк богатеет, но не тут то было, 7 мая 2021 получила долгожданные алименты двумя платежами за апрель и за май в общей сумме 3309 грв, но радость была недолгой. Уже 8 мая на моем социальном счете было уже 3276 грв!!! Позвонила на горячую линию и узнала, что банк снял себе вознаграждение за стороннее пополнение. Но позвольте, во-первых это алименты на социальную карту, во- вторых комиссию за стороннее пополнение платит пополняющий, а не получающий, повторюсь- это социальная карта и ее пополнила исполнительная служба, согласно исполнительному листу и на каком основании этот банк Пивденный имеет право списывать деньги с социальной карты клиента, в общем такое себе удовольствие, минус 36 гривен, не советую.
17 мая 2021, 10:31
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Інформація щодо тарифів, за якими здійснюється обслуговування Вашого рахунку у Банку надається у відділенні в день відкриття рахунку.
Додатково з тарифами Банку Ви маєте можливість ознайомитись на сайті Банку Банку (www.bank.com.ua) та на інформаційних стендах в Банку.
vlademon 1 мая 2021, 15:37
Карта 4029 6100 3922 0947
Представляются как Лузіна Алла Степанівна.
Номер телефона +380679073508
Суть — кидалово с арендой квартиры на OLX
Отправили залог, позже просили еще скинуть денег.
Хоть квартира была за нами, человек с радостью просил предоплату с других.
5 мая 2021, 11:32
Доброго дня, дякуємо за звернення!

У разі підозри щодо шахрайських дій, вчинених з використанням карток Банку, Вам необхідно звернутися із заявою про вчинений злочин до правоохоронних органів.
Звертаємо Вашу увагу на те, що кримінальне провадження, відкрите за Вашою заявою, — це єдиний передбачений чинним законодавством механізм можливого повернення грошових коштів, які були викрадені з Вашого рахунку, або отримані третіми особами шахрайським, або іншим злочинним шляхом
nata197702 29 апреля 2021, 11:02
Добрый день, хочу сообщить Вам о Вашем клиенте Белов Андрей карта № 402961******0322 мошенник, получил деньги по переводу и заблокировал и сайт и телефон. Прошу Вас посодействовать в данной проблеме
29 апреля 2021, 11:22

Сергей Хоружий 13 апреля 2021, 20:04
На данный момент это пока самый лучший банк что у меня был, как для моряка. Нравилось все, но к сожалению поменял компанию и с ней и банк.
Clever5 13 апреля 2021, 12:57
Отделение по адресу: Одесса, ул. Екатерининская, 17
Не квалифицированный персонал. Отношение к клиенту похабное. Тех поддержка вообще не понимает что от нее хотят. Банкоматы глючат. Желаю им скорейшего закрытия.
14 апреля 2021, 8:41
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок. Ваша думка дуже важлива для нас.
Будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите більш детальну інформацію стосовно ситуації або Ваші контакті дані на idea@pivdenny.ua і наш фахівець обов'язково зв'яжеться з Вами
V Shanteil Shanteil 3 апреля 2021, 14:43
Сотрудники банка ответили 75ти летней женщине в локдаун, что она сама должна идти в отделение банка и помогать по телефону отказались. Этот цирк уже не первый раз. Я уже везла свою мать в отделение банка, она уже теряла там сознание с поломанной рукой, только потому, что сотрудники банка отказались поставить Печать на лист с её счетом. Вы там вообще адекватные? Пусть старик сдохнет, но вы хотите, чтобы он сам полз к вам в банк? Ваше приложение- хуже некуда. Как вы хотите, чтобы старики там что-то разобрали? Или вы списали их со счетов?!
7 апреля 2021, 9:58
Доброго дня, дякуємо за звернення!
Приносимо вибачення за будь-які незручності обслуговування в Банку.
Втім, деякі банківські операції, згідно діючого законодавства, здійснюються виключно у відділеннях Банку за особистої присутності клієнта.
Для отримання разгоруної консультації стосовно обслуговування у відділенні просимо направити інформацію на адресу idea@pivdenny.ua
Bulahovskij724 25 марта 2021, 16:27
Всегда во время выплаченная зарплата, возможность мед страховки, организация поездок от банка, карьерный рост. Выходные в государственные праздники, премии (но ждать их приходится долго, и какой размер никто не знает). Хороший коллектив. В целом сам банк хорошо относится у сотрудникам.
Vvz2019 11 марта 2021, 11:40
Банк Пивденый — банкрот?!
Платёжная карта банка Пивденого была навязана мне по месту прежней работы в результате зарплатного проекта предприятия и данного банка. Указанная карта ничем не интересна для меня, кроме как получить зарплату и снять её в банкомате. Сначала, этот банк, лишал возможности своих клиентов снимать заработанные деньги тем, что тарифами установил ограничение до 5 бесплатных снятий через банкомат. Теперь, с 01.01.21, данный, не очень умный банк, установил новые поборы с клиентов, которые по принуждение получили их карту: 25 грн ежемесячного штрафа за то, что клиент не смог рассчитаться картой на сумму 2000 грн. Я уже не работаю 3 месяца на предприятии и банковскую карту закрыть не могу так как в нашем городе нет отделения Пивденого банка, а дистанционно данный банк карты не закрывает и предлагает мне ехать, чтобы закрыть карту, за сотни километров. Уже третий месяц банк загоняет меня, пенсионера, и таких как я, в минуса, создавая искусственно долг по карточному счету. Многие люди, которые работают на предприятии, не имеют возможность тратить по 2000 грн с карты злополучного банка Пивденого, так как живут в селе, где в магазине нет банковского терминала. Некоторые из работников работают на четверть ставки и получают по 1500 грн. Откуда у них будет возможность тратить указанную в тарифах данного банка сумму, чтобы не «влетать «на ежемесячный штраф? Исходя из вышеизложенного информации, с учётом того, что банк ввёл такие драконовские тарифы со штрафами для своих клиентов, которые вынужденно привязаны к зарплатному проекту, напрашивается вывод: банк ПИВДЕНЫЙ НАХОДИТСЯ НА ГРАНИ БАНКРОТСТВА и решил поправить свое финансовое положение за счёт нас, простых работяг.
банк "Пивденный" 12 марта 2021, 13:13
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Для вирішення питань, у разі відсутності можливості завітати у відділення, пропонуємо використовувати дистанційні канали Банку:
— листування в інтернет-банкінгу «Південний MyBank»,
— на офіційному сайті Банку https://bank.com.ua/,
— спілкування в чат-боті у каналах Viber, Telegram, Messenger Facebook, на Сайті Банку
— звертатись до Центру клієнтської підтримки за номером телефону 0 800 30 70 30 (безкоштовно по Україні),
— надіслати електронний лист на пошту 307030@pivdenny.ua.
Для вирішення питань Клієнтів щодо дистанційного закриття рахунків в інтернет-банкінгу Банком ведуться відповідні технологічні роботи, що потребує певного часу для реалізації.
До введення доробки в дію пропонуємо Вам звернутись до організації-роботодавця, якою в рамках Договору про обслуговування зарплатного проекту було ініційовано надання зарплатної картки, для подальшого ініціювання нею листа щодо зміни Вам Тарифу «Для отримання доходів» з «Зарплатної картки» на «Картку для виплат» – ТП Стартовий, оскільки Ви вже не отримуєте заробітну платню на означену карту.
Минфин
Ответ администратора
12 марта 2021, 9:40
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 12.03.2021).
Пользователь предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка.
Tedwin2006 11 марта 2021, 11:31
Добрый день!
Мои родители решили взять машину, не хватало некоторой суммы, решили взять потребительский кредит. Выбирали хороший тариф, нашли привлекательный с низкой ставкой в этом банке. Подали заявку, одобрили, подписали договор. Обслуживание в отделении понравилось, персонал вежливый, консультант рассказал условия в подробностях, не оставил вопросов без ответов. В целом только положительные впечатления от обращения в этот банк.
seryoga 6 марта 2021, 12:03
При оплате были не правильно введены реквизиты. Деньги не вернули и даже толком не подсказали как вернуть обвинив меня что я подписал квитанцию.
Реквизиты были даны правильно, но квитанция заполнена не полностью.
банк "Пивденный" 12 марта 2021, 13:52
Доброго дня! Дякуємо за звернення!
Нагадуємо, що при здійсненні оплати за реквізитами в касах банків, клієнти підписанням касового документа підтверджують правильність реквізитів.
Для вирішення питання стосовно платежа рекомендуємо написати заяву на повернення грошових коштів отримувачу на транзитний рахунок банку з подальшою можливістю або забрати кошти, або оформити новий платіж
maks8788 22 февраля 2021, 19:28
Получал я зарплату в банке пивденном, потом нас перевели на ОТП банк. Пришел я сдать карты и закрыть счета в пивденном банке, чтоб не наростали долги за обслуживания счетов. Мне там сказали не каких долгов и платы за обслуживание счетов не будет. Закончится срок карточки, выбрасите ее и все. Прошел год и у меня -50 грн за месяц за обслуживание счетов.
26 февраля 2021, 13:37
Доброго дня! Дякуємо за звернення!

Для вирішення Вашого питання просимо уточнити в особисті повідомлення Ваші ПІБ та ІПН або звернутися до Центру Клієнтської підтримки Банку Південний
Добрий день. На Укртатнафта, де я працюю, кілька разів змінювався банк для отримання заробітної плати. До квітня 2020 року у нас був банк Південний. Потім нас перевили на інший банк. В багатьох, в тому числі й у мене залишилися зарплатні карти банку Південний. Коли ми намагалися їх здати в відділення банку, яке розташоване на теритирії підприємства, нам сказали, що здавати непотрібно, що можуть знову повернути виплату заробітної плати на цей банк і що не буде ніяких прихованих комісій за обслуговування карток. До цього місяця ніяких комісій дійсно не було. А в цьому місяці, лютий 2021року, без будь яких попереджень з карток зняли по 25 грн. за обслуговування карток. Так як у всіх на картах грошей не було, то загнали в мінуса. При цьому ніхто нас ні про що не інформував. Ні по телефону ні по почті. Хоча мені на почту регулярно надходить реклама з цього банку то про страховку, то про депозити, то про кредити. Про зняття коштів не прийшло і смс повідомлення. Дізнався випадково від колег. А якби не дізнався, то заганяли б в мінуса доки б накопичилася досить пристойна сума і подали б на мене до суду чи нацькували б колекторів??? Крім того є люди, які вже давно звільнилися з Укртатнафти і у них можуть бути активні картки, і вони навіть не підозрюють, що з них знімають кошти??? На гарячій лінії посилаються на те, що на сайті інформація про зміну тарифів за обслуговування карток розміщена, але ми майже рік не користувалися послугами цього банку, то чому б ми заходили на їх сайт…
26 февраля 2021, 13:35

EUR 31.780 32.180
RUB 0.3500 0.3900
Все курсы банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Пивденный 💰 / Отзывы о Банке Пивденный 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Банке Пивденный, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.