Svtl 2 мая 2019, 17:32
Отделение по адресу: Киев, ул. Симиренко, 17-А
Добрый день, были ошибочно перечислены деньги АТ «Ощадбанком» ТВБВ № 10026/0141 по адресу г. Киев, улица Симиренко 17А на общую сумму 1434,91 грн. на личный счет другого плательщика за централизованное отопление 1373,05 грн., и за централизованную подачу горячей воды 61,86 грн., 21 апреля 2018 года, потому что произошли технические неполадки терминала так объяснил представитель АТ «Ощадбанка», было написано заявление на розыск денег 26 мая 2018 года и заявление поставщику услуг 19 июня 2018 года, но так деньги банк и не перечислил по сегодняшний день, согласно законодательству Украины банк несет ответственность за правильность формирования электронных реестров при принятии платежей.
3 мая 2019, 9:17
Деньги могут уйти другому получателю, в случаи указания не корректных реквизитов.
Воизбежание возникновения подобных ситуаций, рекомендуем быть внимательными.
Укажите в личные сообщения ваше ФИО и финансовый номер телефона, для анализа ситуации.
denis351145 2 мая 2019, 12:56
До сих пор полностью не восстановили свой собственный сайт. Мне надо было распечатать тарифы на обслуживание текущих счетов, а на сайте банка на странице Поточні рахуки файл с тарифами недоступен, с февраля месяца. В официальном сообществе банка в Facebook, что «большая часть информации, которая может заинтересовать клиентов, уже доступна» и звонить мне нужно в поддержку, но при разговоре с оператором мне сказали, что выслать мне файл с тарифами на обслуживание текущих счетов, хоть в формате pdf, хоть Excel, не могут.
Очень плохо, что банк не интересует ни свой собственный сайт, ни вопросы клиентов.
3 мая 2019, 12:52
Добрый день. Данная информация представлена на официальном сайте в разделе «Договір, тарифи, інше», открыть ее можно в формате Excel: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe
Ekaterina Provenko 2 мая 2019, 12:35
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Добровольского, 125
Добрый День.Случилась не приятная ситуация .27 апреля я хотел положить на карточку деньги, но когда терминал забрал последнюю купюру, появился голубой экран и ошибка Виндовс(имеется фото терминала ). Звонил на горячую линию, мне объяснили, что проблему решить можно 2го мая. Дождавшись даты, я обратился в филиал (адрес: Добровольского 125), чтобы написать заявление о просьбе вернуть карту и деньги.Мне помогли составить заявление, но копию и т.п не дали.Предложили сделать карту за 120 гр, сразу не сообразил потребовать свою — рабочую. Срок рассмотрения заявления дали 40 дней.Почему так долго? При новом обращении к оператору, мне обьяснили.что при инкассации мне должны вернуть.Не карты, не денег, что мне делать дальше? Ведь не моя вина, что терминал перестал работать и еще сумма не маленькая.Пожалуйста помогите разобраться.
3 мая 2019, 12:28
Приносим извинения за неудобства.
Рассмотрение заявления занимает определенное время, согласно регламента, который учитывает каждый процесс.
Укажите в личные сообщения ваше ФИО, финансовый номер телефона. Также дату и сумму проведения операции.
Romario2 1 мая 2019, 4:59
Отделение по адресу: Херсон, ул. Лавренева, 11
Понимаю, что в разных отделениях по разному и поэтому хочется поблагодарить сотрудников банка отделения в г. Херсон, по ул. Лавренева, 11.
Хожу платить коммуналку в это отделение (очень удобно, очередей почти никогда нет, 1-2 человека не в счет), решил зайти в отдел работы с клиентами, уточнить вопрос по карте для получения субсидии (у меня уже была одна карточка).
Так как в помещении никого из клиентов не было (что на мой взгляд может являться показателем быстрого обслуживания), то и записываться не пришлось — тут же оперативно оформили карточку для субсидии.
В тот же день карта появилась в личном кабинете в интернет-банкинге, и уже через пару дней на нее пришла субсидия.
Все быстро, отлажено, спокойно.
Вообще в том отделении везде сотрудники хорошие: и на терминалах с готовностью подсказывают(их даже звать не нужно — сами следят когда пожилой человек замешкается у терминала и начинает растерянно головой вертеть), и в отделе работы с клиентами, и в окошках на кассах — везде хорошая атмосфера. Жаль что отметить птичками разрешается только «3 сильных стороны» — их гораздо больше.
2 мая 2019, 16:32
Благодарим за ваш положительный отзыв.
И дальше будем развиваться и работать для наших клиентов.
В моєму житті самий хутший банк, дуже багато мінусів, як нас перевели отримувати зарплату, в мене там одні проблеми, то не такий підпис, то черги субсидіантів. Загубив карту, жди
2 місяці, забув пін код жди, поки не перевипустять.Для мене головне зняти всі кошти,і віднести в Приват.Додаток тоже не доколиханий, пересилаєш кошти на іншу карту то невідомо
кому іде, бо не видно хто отримувач.Так само із комунальними, довільні реквізити не правильно цифру поставив, доказуй шо ти не осел, щоб повернути кошти бо не видно кому ти посилаєш.Ми всі на роботі не задоволені.Може в країні влада зміниться, і ми повернемся в Приват, Ощад фу-фу-фу.
2 мая 2019, 16:28
Доброго дня!
Дякуємо за вашу суб'єктивну думку.
Термін дії виготовлення картки від 3 до 10 робочих днів.
При переказі коштів на карту Ощадбанку, отримувач коштів вказаний, рекомендуємо звертати увагу.
В разі сплати послуг, проведенні операції, рекомендуємо бути уважним, та грамотно писати)
エリザベス アルトマン 30 апреля 2019, 15:24
г.Глухов, к клиентам этого банка обращение отвратительное, а банкаматы ОЩАДБАНКА по всему городу самые плохие и неисправные, по сравнению с другими банками. Одно время даже деньги не выдает, а с карты списывает!!! И так было пару раз и на это реакция банка может длится пару месяцев и возвращают все неохотно. Попытался снять в банкомате ОЩАДБАНКА с карты другого банка и деньги не выдали при этом списав с карты. В итоге единственное что мне сказали в службе поддержки это — ничем не можем помочь. Да вашу ж, банкомат то ваш и он не исправный, в чем проблема? Плюс ко всему хотелось сказать о онлайн приложении на телефон — не отслеживает все транзакции, не показывает корректно сумму на счету и вход в приложении, по сравнение с другими банками, на уровне любительского программирования (не удобное и в наше время устарело.) Пока это худший банк в Украине для личного и удобного пользования.
2 мая 2019, 14:24
Добрый день. Жаль, что у вас сформировалось такое мнение о работе банка.
Будем благодарны, если вы укажете предметно где именно вы сталкивались с некорректной работой банкоматов? Поскольку соответствующими службами регулярно проводится осмотр техники, а если имеются точечные проблемы, то они в краткие сроки должны быть исправлены.
При этом, если описанные ситуации имеют место быть и банкомат по техническим причинам сумму списал, а банкноты не выдал, то есть два варианта:
1) сумма могла вернуться обратно на счет в следствие незавершенной процедуры в течении суток;
2) после написания клиентом заявления в обслуживающем отделении банка, произведена сверка остатков по банкоматы, и средства возвращены на счет.
Для входа в Ощад 24/7 можно применить сокращенный пароль, FaceID или TouchID, что очень быстро, удобно и современно. Сделать это можно в настройках личного кабинета Ощад 24/7.
Natalia2828 30 апреля 2019, 14:43
В г.Черноморск в выходные дни невозможно пополнить счёт на карточке.
Единственный терминал в Черноморске с населением более 70'000 человек не работает.
На выходные (Пасха) он выдавал ошибку: по техническим причинам операция не может быть произведена. Как мне объяснили в банке, терминал был переполнен за выходные, а инкасации на выходные не было. Но это неправда! В субботу был рабочий день до 16:00. Я пришла в банк примерно 17:00 (доступ к терминалу есть), но он уже не принимал наличные.
С конца марта в течение месяца терминал также выдавал ошибку, пополнить карточку было невозможно. И висело объявление о том, что по техническим причинам терминал не работает.
Как это так, что главный банк Украины не имеет рабочего терминала на весь город для своих клиентов?? Где же забота о репутации и о своих клиентах? Где клиентоориентированность???
Ведь это неуважение к людям, которые приносят доход вашему банку? И, кстати, банк из-за отсутствия транзакций теряет доход.
Позор!
Чем больше я узнаю Ощадбанк, тем тем меньше он мне нравится!
2 мая 2019, 16:38
Добрый день. Приносим извинения за возможные неудобства. Работа информационно-платежных терминалов всегда своевременного регулируется ответственным подразделением банка. Разгрузка ИПТ происходит по факту, т.е. когда терминал будет полностью загружен, тогда в минимальные сроки производится инкассация и работа ИПТ восстанавливается. По сведениям, которые вы предоставили в заявке, проведем предметный анализ описанного и для того, чтобы подобного не происходило. Спасибо за ваш отзыв!
Izum FV 29 апреля 2019, 22:04
Отделение по адресу: Николаев, пр-т Центральный, 191/3
Відправив 29.04.2019 поштою рекомендованого листа:

Керівнику ПАТ «Державний ощадний банк України»
м. Київ-01001, вул. Госпітальна, 12-г

ЗАЯВА

З метою отримання соціальної допомоги в сумі 2000 (дві тисячі) гривень від Управління соціальних виплат та компенсацій Центрального району м. Миколаєва вул. Декабристів 25 мною було відкрито рахунок №26250510734354 Ощадбанку в Миколаївському ТВБВ №10014/0221 17 жовтня 2017 року.
17 жовтня 2017 року між мною та банком укладено договір №592155 (заява про приєднання), що є правочином, вчиненим у письмовій формі та зобов’язанням сторін.

Відповідно до статті 526 Цивільного кодексу України зобов’язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та законодавства.
Відповідно до статті 203 ЦК України зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також інтересам держави і суспільства, його моральним засадам. Волевиявлення учасника правочину має бути вільним і відповідати його внутрішній волі. Правочин має бути спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним.
Відповідно до статті 215 ЦК України підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вищеописаних вимог статті 203 цього Кодексу.
Відповідно до статті 626 ЦК України Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. Договір є двостороннім, якщо правами та обов'язками наділені обидві сторони договору.
Статтею 627 ЦК України визначено, що відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості. У договорах за участю фізичної особи — споживача враховуються вимоги законодавства про захист прав споживачів.
Статтею 628 ЦК України визначено, що зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Положеннями 638 ЦК України визначено, що Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Істотними умовами договору є умови про предмет договору, умови, що визначені законом як істотні або є необхідними для договорів даного виду, а також усі ті умови, щодо яких за заявою хоча б однієї із сторін має бути досягнуто згоди.
17.10.2017 о 15:50 в приміщенні відділення Ощадбанку №10014/0221 м. Миколаєва в момент підписання заяви про приєднання №592155 від 17.10.2017 мною написано власноруч заяву, яку в мене прийняла керуюча ТВБВ №10014/0221 пані Жуковська та долучила її до заяви про приєднання №592155. Даною заявою я в повному обсязі заперечив проти пункту 5.2 щодо надання Банку добровільної безвідкличної безумовної згоди (дозволу) розкривати (передавати) інформацію в тому числі конфіденційну, що складає банківську таємницю, тощо, мотивуючи і обґрунтовуючи свої заперечення відповідно до законодавства України, оскільки я керувався положеннями статтей 627, 628 та 638 Цивільного кодексу України щодо вільності в укладенні договору, погодження змісту договору обома сторонами, визначеними на їх розсуд та погодження істотних умов договору. А працівники банку не могли внести зміни в типовий договір, розроблений юристами банку для клієнтів, тобто порушувалась добровільність волевиявлення мене, як клієнта, зобов’язанням підписувати невигідний для мене текст договору, складеного банком, і неможливість внести будь-які корективи в цей текст договору, зокрема змінити або приблати пункт 5.2.
Заявою №2 від 20.10.2017 Ф-230, поданою в канцелярію Філії Миколаївського обласного управління АТ «Ощадбанк» мною повторно заявлено і заперечено в повному обсязі проти п. 5.2 заяви про приєднання до договору №592155, мною надано копію листа від Уповноваженого ВР з прав людини за №2/9-Ф299208.17/14-7 від 27.09.2017 із роз’ясненням щодо обробки персональних даних банками та добровільності надання згоди або відкликання згоди… Мною також відкликано свою згоду/дозвіл на обробку персональних даних у порядку ст. 8 Закону «Про захист персональних даних» з моменту укладання договору. Просив надати письмову відповідь.
Будь-якої відповіді я не отримав, що є порушенням чинного законодавства, зокрема Закону «Про звернення громадян».
21.12.2017 на картковий рахунок №26250510734354 Управлінням соціальних виплат та компенсацій Центрального району м. Миколаєва мені було нараховано соціальну допомогу в розмірі 2000 (дві тисячі) гривень, яку я одразу зняв в сумі 2000 (дві тисячі) гривень через банкомат Ощадбанку в повному обсязі в м. Києві.
(Довідково: являючись кадровим військовослужбовцем, на момент відкриття рахунку я проходив військову службу у м. Миколаєві у військовій частині А___, а на момент зарахування грошових коштів на картку та зняття їх у м. Києві, я був переведений до військової частини А___ м. Києва та проходив військову службу в м. Києві)
24.02.2018 на мій мобільний номер телефону 0__-_______ надійшло смс-повідомлення від oschadbank о 17:52, що картка заблокована. Я звернувся в центральне відділення Ощадбанку в м. Києві за роз’ясненням, проте мені повідомлено, що мою картку система не бачить і мені потрібно звертатися в те відділення, в якому я її відкривав. (довідково: смс мною збережено).
27.02.2018 я прибув поїздом у м. Миколаїв (довідково: білети Укрзалізниці в обидві сторони я зберіг. У випадку послідуючого судового позову, вимагатиму моральної компенсації від банку, в тому числі компенсації проїзду). У відділенні ТВБВ №10014/0221 мені було роз’яснено працівником банку пані Бабій, що за карткою №26250510734354 я маю борг 6 (шість) гривень, які мені необхідно сплатити банку за якесь інформування.
Того ж дня 27 лютого 2018 року я написав заяву та подав її у відділенні ТВБВ №10014/0221, в якій я повідомив, що під час укладання договору, відкриття рахунку, в заяві і в договорі не було жодних платних послуг, я не замовляв будь-яких інформувань. В момент підписання договору і відкриття рахунку в присутності свідка Прізвище Імья По-батькові, яка не є працівником банку, та не є моїм родичем або зацікавленою особою, я задавав прямі запитання щодо обслуговування картки, щомісячних комісій, щорічної плати за користування карткою, незнижувального залишку, овердрафту, інших будь-яких платних послуг, тощо. Мене було запевнено в присутності свідка, та зафіксовано на камери банку, що також відображено і в самому договорі (заяві про приєднання), що картка соціальна, її відкриття та утримання безкоштовні, ніяких платних послуг немає. В самій заяві про приєднання в пункті 3.3.2 відсутня галочка у квадратику щодо послуги смс-інформування.
Отже Банком незаконно і протиправно нараховано мені борг, заблоковано картку, порушено в односторонньому порядку істотні умови договору. Банк в порушення законодавства та правил ділового обороту не повідомив мене завчасно та утаїв від мене наперед свої наміри щодо здійснення платних смс-інформувань, що може бути кваліфіковано за статтею 190 Кримінального Кодексу України «шахрайство» шляхом обману мене і зловживання моєю довірою. Крім того, внаслідок неправомірних дій банку, я поніс додаткові незаплановані витрати на проїзд до м. Миколаєва і назад до Києва, змушений був змінювати свій установлений ритм життя, оскільки вирішити питання в м. Києві було неможливо, а необхідно було їхати до відділення, в якому відкривався картковий рахунок.
Своєю заявою від 27 лютого 2018 року я вимагав: закрити мій картковий рахунок, списати незаконний борг у 6 (шість) гривень, розірвати договір, знищити мої персональні дані в системі банку та на паперових носіях, про що мене повідомити письмово на адресу: м. Київ-індекс, вулиця, будинок, квартира.
Філією Миколаївського обласного управління м. Миколаїв, вул. Херсонське шоссе, 50 листом №112.14-15/164 від 15.03.2018 мені надано відповідь, що для закриття рахунку мені необхідно звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку та написати заяву встановленого зразку та повернути картку, написавши розписку про її повернення.
Пунктом 5.4 заяви про приєднання №592155 визначено, що рахунки клієнта, відкриті на підставі договору, закриваються банком на підставі заяви клієнта про розірвання договору, яка є також заявою про закриття рахунків клієнта.
В договорі не передбачено заяви встановленого зразка. Крім того законодавством встановлюється довільність форми заяви, в якій є обов’язковими лише реквізити від кого, кому, підпис, дата, зміст самої заяви.
Мною повідомлено банк про втрату картки, проте банк вимагає з мене її повернення і написання розписки. Крім того я неодноразово звертався в різні відділення Ощадбанку в м. Києві, де мені повідомлялось, що для закриття картки потрібно сплатити борг та звернутись до відділення ТВБВ №10014/0221 в м. Миколаєві.
Станом на 29.04.2019 року мій картковий рахунок №26250510734354 не закритий банком, хоча мною письмово вимагалось закриття рахунку ще 27.02.2018, коли банк вимагав із мене борг 6 (шість) гривень, заблокувавши картку. Станом на 29.04.2019 незаконно нарахований банком борг складає 14 гривень 42 копійки
За своєю юридичною природою договір є добровільним волевиявленням сторін з метою досягнення результату, задля якого його було укладено. Між мною і банком укладено добровільно договір у письмовій формі з метою отримання мною соціальної допомоги в сумі 2000 (дві тисячі) гривень від Управління соціальних виплат та компенсацій Центрального району м. Миколаєва. Гроші в сумі 2000 (дві тисячі) гривень управлінням були перераховані на мій картковий рахунок №26250510734354 в Ощадбанку, ці кошти в сумі 2000 (дві тисячі) гривень мною були зняті через банкомат. На рахунку залишилось 00 гривень 00 копійок. Я не використовував жодних платних послуг банку, я не отримував кредиту від банку. Мені до цього часу незрозуміло, звідки з’явився в мене борг спочатку 6 (шість) гривень а станом на 29.04.2019 – 14 (чотирнадцять) гривень 42 (сорок дві) копійки.

На підставі вищевикладеного вимагаю:
1. Надати мені обґрунтовану мотивовану інформацію, яким чином, на підставі якого пункту договору, підписаного мною і представником банку, щодо якого сторони дійшли згоди, або чим керувався банк, нараховуючи мені суми бору.
2. Списати незаконний борг, також списати незаконно нараховані суми пені і штрафних санкцій, якщо вони були застосовані, які нараховувались безпідставно і незаконно банком в порушення п. 15 статті 14 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців і членів їх сімей» щодо ненарахування процентів за користування кредитом, штрафних санкцій, пені за невиконання зобов’язання військовослужбовцям, резервістам та військовозобов’язаним в особливий період. (Довідково: особливий період діє до цього часу, розьяснення Генерального Штабу ЗСУ №321/5093 від 20.08.18).
3. Закрити мій картковий рахунок №26250510734354.
4. Сплатити добровільно суму моральної компенсації в розмірі 500 гривень.
5. Повідомити мене про прийняте Вами рішення у визначений законодавством термін на адресу: м. Київ-індекс, вулиця, будинок, квартира

У випадку подальшого ігнорування Вами моїх звернень, порушення моїх прав, порушення укладеного договору в односторонньому порядку з Вашої сторони, незаконного безпідставного нарахування сум неіснуючого боргу, я змушений буду звертатися із заявою до правоохоронних органів, зі скаргами до Нацкомфінпослуг, до Національного Банку України на дії Ощадбанку, та позиватимусь до суду проти Ощадбанку, вимагатиму списання боргу і закриття рахунку через суд, а також компенсації матеріальної і моральної шкоди (довідково: я являюсь учасником бойових дій, а тому в порядку п. 8, п.13 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» я звільнений від сплати судового збору. І варіант, що краще сплатити незаконний борг – це дешевше, аніж сплатити судовий збір, не спрацює), висвітлюватиму незаконні протиправні дії Ощадбанку щодо свого клієнта Прізвище імья по-батькові в засобах масової інформації та соціальних мережах, зокрема й на декількох відеоканалах YouTube у відеоблогах з аудиторією понад декілька мільйонів підписників.

Дадатки в кількості 14 документів в копіях + 1 документ в оригіналі.

29.04.2019 Підпис клієнта Ощадбанку
2 мая 2019, 16:48
Добрий день. Згідно поданого вами письмового звернення, банк здійснить аналіз ситуації предметно. На підставі чого вам буде надано офіційну відповідь на вашу поштову адресу.
kivi1957 28 апреля 2019, 20:48
09,04.19г привезла маму 83 года и мужа 75лет(после контузии и 2 инсультов) пройти идентификацию и снять пенсию 6700гр.Мне ответили, выдадут только 3000гр, а если всю сумму-оформить страховку на 150гр.Я пригласила заведующую, которая вела себя не корректно, отказывалась назвать номер отделения, требовала, чтобы я звонила на горячую линию в ее присутствии.Утверждала, что ее действие правомерно и она имеет право оформить страховку, чтобы выдать мне всю сумму, страховка является продуктом банка и она имеет право ее продавать.У мужа приключился приступ, он потерял сознание на территории банка, была вызвана реанимационная бригада.Заведующая банком, которая довела его до такого состояния, стала комментировать все мои действия, по реанимации мужа врачу скорой помощи.Я попросила ее пойти на свое рабочее место, она стала выражаться в мою сторону оскорбительными словами.Вот мне теперь интересно имеет ли право человек занимать руководящую должность, вести себя.И еще мне интересно-а почему при опросе о слабых сторонах, можно указывать только 3пункта, а вот о хороших -не ограничено.Ни в одном банке у меня не требовали Идентификационный код, а в этом, когда я стала неудобным клиентом, с меня потребовали.
2 мая 2019, 14:03
Добрый день. Позвольте принести извинения вам и вашей семье за подобный инцидент.
Снятие средств не несет под собой обязательных услуг, как, в данном случае, приобретение страхового полиса. Такие услуги могут быть сопутствующими и предложены клиенту как дополнительный продукт. При желании клиент может его приобрести, при нежелании — отказаться.
На основании предоставленных вами сведений рассмотрим ваше обращение детальнее, чтобы в дальнейшем избежать подобных ситуаций по отношению к клиентам.
Ощадбанк вроде и государственный банк, распиаренный ещё при Яценюке, так и остался распиаренным. А технологии как были деревянными, так и остались. Чтобы зайти в ощад24 приходит пять-шесть смс, что я зашёл в личный кабинет, но это по беды. При уплате коммунальных услуг, вечно что-то не работает. Вопрос к банку: 1.Как можно платить коммунальные услуги онлайн, а чтобы снять наличные надо ехать в город или в михайловку. А в михайловку как ехать, то день пропал. 2.Когда начнут соблюдать у нас Конституцию и законы? На каком основании открыт мне счёт в Ощадбанке, моего заявления нет. До каких пор будет решать банк с работодателем в каком банке мне получать зарплату — это нарушение Конституционных прав и статьи 24 закона о заработной плате. 3.Интересно как мне теперь платить коммунальные услуги, если отделение работает у нас один день в неделю, и сколько мне нужно время на всю эту процедуру?
2 мая 2019, 12:04
Добрый день. Сожалеем, что у вас возникли подобные впечатления при работе с банком.
Оплатить коммунальные онлайн можно через Ощад 24/7, это очень легко и комфортно. Если же у вас возникают точечные вопросы с СМС или по вашему личному кабинету, обратитесь, пожалуйста, в контакт-центр по номеру 0 800 210 800, сотрудники которого смогут подсказать по вашему счету предметную информацию.
А без предоставления нужного пакета документов в отделение банка открыть счет физически невозможно, поскольку даже регистрация клиента без сведений не может быть допущена программой.
Валерій Влас 27 апреля 2019, 1:28
Отделение по адресу: Киев, ул. Героев Днепра, 53-А
Оформлював Картку киянина в цьому відд.-19 лютого цього року. Попередив працівницю Яну аби не підключали нічого платного, тільки оформити саму голу соціальну картку. Гаразд? Гаразд! А вже 21 лютого 2019 отримую смс про підключення смс-банкінг, який є платною послугою, і від якої я вже відмовився 19 лютого. А 26 лютого 2019 я знов-таки особисто прибув в це відділ. вже з претензією про таке самовправство і з вимогою відключити платну послугу смс-банкінг яку не замовляв. Тут-таки в банку отримав смс про те що, за моїм зверненням, ця послуга відкючена. А сьогодні, 26 квітня 2019, отримую смс від ощад, що картку киянина мені заблоковано і розбокують тільки коли я сплачу БОРГ за послугу смс-банкінг. Що за маячня? Знов їду в відд. ощад. на Героїв Дніпра 53. Людей тьма, пенсіонери. Питання у всіх одне — заблокована Картка киянина. І ось така собі працівник банку гр.Похвальна в наказному порядку примушує всіх сплачувати платну послугу смс-банкінг. Особисто показую їй повідомлення від ощад.на моєму тел. про відключення цієї платної послуги за моєю заявою. Та для неї, гр.Похвальної, то не є аргумент. Користуєся, не користуєся все одно плати. Керівництво Ощадбанку, ви тут, присутні? Це що рекет з 90-х повернувся? Офіційно заявляю, що не потребую ніяких додаткових платних послуг від Ощад, окрім соціальної Картки киянина що видається і оформлюється безкоштовно згідно з положенням про Картку киянина. Наведіть нарешті лад, вгамуйте апетит занадто рєтівих ваших працівниць, і, я банку нічого не винен, розблокуйте мою Картку киянина.
2 мая 2019, 11:47
Добрий день, пане Валерію. Приносимо вибачення за можливі незручності та завдану ситуацію. Оскільки працівники банку мають надавати коректну інформацію та грунтовні відповіді на звернення клієнтів. Тож розглянемо цю ситуацію предметно, згідно з наведеними у заявці даними, для унеможливлення такого в подальшому.
Згідно з тарифами банку, які є публічно доступними на офіційному сайті банку (https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe), послуга СМС-інформування обов'язково підключається до муніципальних карток, до якої належить Картка Киянина. При цьому максимальна вартість такої послуги складає 7 грн./міс, не залежачи від кількості повідомлень. Також ця послуга надає інформацію щодо руху коштів по вашому рахунку та надає доступ до користування Ощад 24/7, за допомогою якого можливо здійснити процедури не звертаючись до відділення банку.
Після сплати боргу картку буде розблоковано і ви зможете продовжити користування нею.
Владимир Данилюк 26 апреля 2019, 16:35
Отделение по адресу: Одесса, ул. Колонтаивская, 8
Сегодня прождав в очереди за монетами 1.5 часа я узнал, что для получения данных монет копии паспорта, предоставленные мной оператору не подходят. При этом я предоставляю еще и паспорт. Оператор посмотрев только предоставленные мною номера заказов монет сразу сообщила, что тех или иных монет уже по заказу нет, но« ООоооо Чудо!!! «они есть в свободной продаже. У меня вопрос — как такое может быть ??? Как узнавать, что монеты поступили в этот » банк»??? Зачем ксероксы паспорта??? Получение монет в НБУ занимало максимум 20-30 минут МАКСИМУМ. Здесь же просто издевательство. Может быть кто-то подскажет почему передали выдачу монет этому монстру???
2 мая 2019, 9:49
Добрый день. Согласно нормативным документам, для продажи монет необходимо прописать паспортные сведения, которые возможно указать только с оригинала документа, а не с его копий.
Процесс для клиента занимает минимальное количество времени. Поэтому проследим обстоятельства произошедшей ситуации и согласно приведенных вами сведений урегулируем вопрос.
александр дряпак 26 апреля 2019, 15:57
Після введення державою монетизації субсидії, настав той момент коли дружині прийшлось оформити карту в Ощадбанку (а так не хотілось, відділення під підїздом і кожного ранку черга з пенсіонерів). Візит до відділення розпочався о 13-00. Вистоявши в черзі дві години «квест тільки розпочався» Для початку у оператора перестала працювати баз, потім почалися перебої з інтернетом. Після роздрукування кучі паперів для ознайомлення та підпису почалось найцікавіше. Справа в тому що сума субсидії склала 400грн, за випуск карти потрібно було заплатити певну суму (скільки не памятаю). І тут «бінго» без оформлення страховки субсидію не оформлять. На рівному місці примусово заставляють, відповіді на кшталт не хочу, не потрібно, не буду і у мене вже є стаховий поліс нікого не цікавить, достань і заплати ще ніби 50грн (точну суму не памятаю). В результаті дружина була вдома о 17-00 зіпсовані нерви витрачені кошти ще й поліс з такими умовами цікавими. Є карта Приват банку так ні нашій державі ще й Ощад потрібно піднімати. Супер.
26 апреля 2019, 16:17
Доброго дня!
Приносимо вибачення за створені незручності.
Картка, для отримання субсидії оформлюється без комісії.
Додаткові продукти оформлюються за бажанням клієнта.
Просимо вказати в особисті повідомлення ПІБ вашої дружини та її фінансовий номер телефону.
Перевіримо інформацію, надамо зворотній зв'язок.
Alena Alena 26 апреля 2019, 15:17
Просила девушку на 1 кассе два раза чтоб она выдала мне перевод вестер, но она говорила нет связи.Я говорю.попробуйте пожайлуста она говорит уже пробывала.Если у вас поломки, почему вы их не устраните?
26 апреля 2019, 15:53
Приносим извинения за предоставленные неудобства.
Мы интенсивно работаем над устранением проблемы. В скором времени все будет работать в стандартном режиме.
Здравствуйте! Пишу отзыв не для того, чтобы получить ответ от представителя банка, а для того, чтобы другие люди знали.
История следующая: получаю три года в Ощадбанке пенсию по инвалидности, в 2016-м был в том же Ощадбанке депозит, под который открывали карту и текущий счет (карта давно закрыта, депозит давно снят, текущий счет как выяснилось остался незакрытым). Кроме того, в апреле 2019 года открыл карту в долларах для сохранения сбережений (саму карту открыли бесплатно, но навязали страхование на месяц от страховой компании Метлайф).

Ни с того ни с сего 23.04.2019 приходит смс, что с моей пенсионной карты автоматически снято 10 грн по какому-то мифическому долгу по другой карте (вероятно той, которая закрыта в 2016 году, но счет как говорят остался).

Пошел в выяснять ситуацию в отделение ТВБВ № 10003/0577 ОПЧ г. Каменское Днепропетровской обл., пр. Свободы 72/59.
Вместо того, чтобы закрыть мой старый текущий счет 2016 г., с которого вероятно списывался мифический долг, оператор Кухтенко Яна Юрьевна якобы ошибочно заблокировала мою совершенно другую вновь открытую карту в долларах, затем самовольно без моего разрешения заказала от моего имени другую именную карту в долларах (которая стоит 100 грн и на которую уже подключили услугу смс-информирования).

25.04. 2019 года я еще раз пришел в то же отделение Ощадбанка к оператору Кухтенко Яне Юрьевне, которая мне сообщила, что от уже заказанной именной долларовой карты можно отказаться и предложила оформить уже третью карту в долларах бесплатно. В итоге мне оформили эту третью карту в долларах, к которой сразу же естественно подключили смс-информирование. Старый текущий счет 2016 года, по словам оператора, закрыли.

Итог всей эпопеи: сначала мне незаконно навязали страховую услугу, потом списали мифический долг по давно закртытой карте 2016 года, а затем вынудили открывать и закрывать три другие карты. Как это можно назвать? Мошенничество? Навязывание платных услуг?

Берегитесь люди, скоро вам от вашего имени будут в банках сами открывать карты с платными услугами (смс-информ и др.),
а потом будут тихо списывать деньги с ваших счетов. А еще проблема в том, что все персональные данные клиентов находятся в свободном доступе операторов, которые могут использовать их в своих нечистоплотных целях.
26 апреля 2019, 15:13
Добрый день. Позвольте принести извинения от имени банка в связи с произошедшими неудобствами.
Услуга страхования является добровольной и может быть предложена клиенту в качестве дополнительного продукта. Клиент вправе от такой услуги отказаться.
От услуги СМС-информирования можно отказаться, обратившись в контакт-центр по номеру 0 800 210 800. Так же в КЦ могут предоставлять интересующую информацию по вашим счетам.
Действия указанного сотрудника по возникшей ситуации проанализируем, поскольку это точечная ситуация и она требует дополнительного предметного анализа.
Благодарим, что вы 3 года являетесь клиентом банка, доверяя свои сбережения. Надеемся, что в дальнейшем у вас будут возникать только положительные впечатления от работы банка.
Anikina2009 25 апреля 2019, 22:31
Очень долго обслуживаются клиенты, три человека по по 30 минут, и вообще в этом банке самый низкий уровень обслуживания!!! Управляющая хамка!!! Даже слушать ничего не стала, персонал в грязной одежде!!! Одна касса, ужас!!! Люди в обмороки падают, ругаются и никто ничего не предпринимает!!!
26 апреля 2019, 11:00
Добрый день. Приносим извинения за возможные неудобства.
Проверим информацию, которые вы описали в данном отзыве, и при подтверждении примем меры. Поскольку как внешний вид сотрудников, так и предоставление им услуг, должны соответствовать высоким стандартам качества. Спасибо за сигнал!
natashaGra 25 апреля 2019, 20:53
Уже неделю с 19.04 не работает терминал в Харькове по адресу ул. Нетеченская 25 магазин «Сокол». Рядом работающий банкомат. Т.е. работники банка пополняют банкомат, но терминалом е интересуются. Терминал единственный в районе- до других далеко идти. На горячую линию сообщала о поломке. Реакции 0.Отремонтируйте пожалуйста.
26 апреля 2019, 9:49
Спасибо за сигнал, разбираемся с проблемой.
Dima Paliy 25 апреля 2019, 17:17
Отримав Карту Киянина.
Спробував додати її до електронної черги в садочки (osvita.kyivcity.gov.ua).
Отримав помилку: Є відмінності в імені або даті народження. Інформація не підтверджена.

По перше, ім'я на картці не вірне (не вистачало літери). Пішли в банк, менеджер змінила імя в базі.
На другий-третій день, бачимо що імя підтягнулось. Пробуємо знову додати карту і знову отримуємо ту ж помилку.

Я не розумію, що не так. Майже три тижні із цію карткою носимось, чи такі працівники в банку (які доречі по при некомпетентність, завжди грублять) чи то банк такий!
26 апреля 2019, 10:16
Доброго дня!
Рекомендуємо звернутись до відділення банку, перевірити інформацію, яка вказана в системі.
Ольга Павленко 24 апреля 2019, 22:10
Так, 19.04.19 року з моєї картки шахраї двома платежами через Portmone та якийсь t-payquts перевели кошти в сумі 8565,14 грн. Хочу наголосити, що телефон та картка були при мені та дані нікому не передавались. При чому SMS чи повідомляннь на Viber про зняття від Ощадбанку не було. З’ясувалось це тільки на наступний день – 20.04.19 р., коли я розраховувалась в аптеці та прийшло таки повідомлення з Ощаду з залишком на рахунку. І ще був шок.
Картку зразу я заблокувала та повідомила Ощад. Потім була заява в поліцію та похід в Ощад.
В Ощаді я написала заяву про шахрайство, зареєстровану за № SC-2868786 від 22.04.19 р. Дуже обурює відношення співробітників Ощадбанку до даної проблеми. Так, адміністратор відділення зразу повідомила про те, що ми можемо забути про списану суму і Ощад нам її не поверне. Служба безпеки банку також з 19.04.19 р. мовчить.
Також при спробі зайти в свій кабінет в Ощад 24/7 пише, що пароль не дійсний. Пробувала відновити пароль та пише, що Вам надіслане повідомлення для відновлення доступу на якийсь інший телефон. У мене оператор lifecell, а пише, що повідомлення відсилається на Kyivstar. Уточнила у консультанта Ощаду, чи мій номер (lifecell) за моєю карткою закріплений як фінансовий, на що мені відповіли «Так!». На питання звідки взявся Kyivstar відповіді мені ніхто не дав.
Враховуючи всі фактори, в мене є підозра, що шахраями є саме недобросовісні співробітники банку.
Повторно хочу наголосити, що дані картки нікому не передавались.
Ощад, прошу розберіться в ситуації та поверніть мої гроші!!!
25 апреля 2019, 11:41
Доброго дня!
Шкода, що з вами сталася подібна ситуація.
Ви вчинили вірно, що написали заяву-претензію до правоохоронних органів та у відділенні банку.
Впевнені, співробітники банку не причетні до створення проблеми.
Радимо дочекатися результату слідства.
Oleg07 24 апреля 2019, 16:57
Отделение по адресу: Львов, пр-т Свободы, 24
Доброго дня. Згідно нового закону про монетизацію змушений був звернутись у ваш банк, для отримання субсидії. Як виявилось, приємного у візиті мало. Подавав документи на субсидію з паспортом взірця 94 року, а отримувати до вас звернувся уже з ID картою. У видачі відмовли, так, як дані паспорту не співпадають(номер та серія паспорту). Аргументували тим, що субсидія може бути на мого однофамільця. Сказали звертатись знову туди, де подавав документи на отримання субсидії. Що в державних структурах, що в державному банку, одна некомпетентність. Яке відношення серія та номер паспорта має до субсидії? Невже не достатньо паспорту який є дійсний на момент отримання коштів для ідентифікації.
До слова, мені б цікаво було подивитись на мого однафамільця, який має такий же ІПН, як у мене. Поясніть будь ласка вашим співробітникам що таке ідентифікаційний номер платника податків.
Аж цікаво стало, що роблять власники рахунку у вас, у випадку заміни паспорту, і в які органи потрібно звертатись.
25 апреля 2019, 9:50
Дброго дня!
Згідно законодавства, документом, який засвідчує особу є паспорт.
Процедура виплати монетизації: управління соц захисту надає в банк реєстр, де вказано серію та номер паспорті. Згідно цих даних відбувається виплата.
Не актуальна інформація в УПСЗН не є проблемою банку. Рекомендуємо актуалізувати ваші дані в установах, які приймають участь у виплаті субсидії.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝