Олена Проценко 16 июня 2023, 11:28
Вирішили ми купити авто з автосалону, запропонували кредит від ощад, 4 дні нам парили мозги, все їм не так було, бо ми з Донбасу ,(з не окупованої частини, і не з бойових дій) але ми всеодно по закону відносимося до ТОТ.
В нас була довідка впо з Запоріжжя, сказали переробити на Київ, переробили, сказали, що бізнес у нас на Донбасі і Харківщині, теж ТОТ.так що відмовлено. Чоловік ФОП гарно заробляє, є ще одне авто, ми хотіли взяти кредит на 2 роки з внеском 40−50%, нам ще й добавили що ми не платоспроможні, не зможемо платити по 20тис грн в місяць з доходами в майже 10 разів більше. А Що це за дискримінація людей з Донбасу і з окупованих територій і зон бойових дій ??? Хто може взяти кредит? Лише корінний киянин ??? Я в шоці, ніколи в житті не звернуся в цей банк, і всім розкажу.
Sergio1963 14 июня 2023, 20:16
Як Вимушено Переміщена Особа (читай — біженець з 2014 року), змушений на нещастя мати 2 карти Ощадбанку (для соцвиплат і пенсійну, бо в інших банках рахунки для ВПО відкрити не можливо згідно законодавчих постанов.)
14.06.2023 р. через додаток Ощад24, з карти для соцвиплат намагався оплатити комунальні послуги з власного рахунку, власними коштами в державному Ощадбанку, на рахунок ОСББ, також в державному банку АТ КБ «ПриватБанк».
Отримав повідомлення від системи що подібний переказ коштів не можливий!
Так само невдало спробував оплатити послуги в державному додатку ДІЯ з власної пенсійної карти.
На мій дзвінок в Ощадбанк, з цього питання, на номер 0 800 210 800, оператор Наталья, з перервами на внутрішні консультації, протягом 42 хвилин!!! пояснювала мені що:
1. Згідно постанови кабінету міністрів України 0637 від 05 листопада 2014 року! проплати на нібито довільні реквізити (під довільними реквізитами Ощадом малося на увазі ІВАN рахунок ОСББ UA693052… в державному ПриватБанку.) для власників карт ВПО — заборонені!!!
2. Аналіз оплати з моєї пенсійної карти Ощадбанку через додаток ДІЯ показав що оплата здійснювалася нібито на іноземний рахунок (в сумі 254грн.!) Яка теж заборонена!
Увага!!!
Мені були надані рекомендації:
а) Відкрити карткові рахунки в інших банках не як ВПО! і оплачувати послуги не як ВПО!
б) Зняти кошти з карти в банкоматі і оплатити послуги готівкою через касу банку!
НотаБе. Попросив прийняти скаргу на дії Ощадбанку і надати мені письмові пояснення в відмові платежів на електронну адресу. Чекаю…
ПиСи. З досвіду спілкування з подібними установами, всі сьогоднішні розмови з оператором Ощадбанку записані на диктофон в телефоні.
Irair 14 июня 2023, 18:40
Отделение по адресу: Киев, ул. Социалистическая, 2/4
Добрий день .10 травня у відділенні Ощадбанку по вул Соціалістична 2/4 замовляла картку киянина та на вимогу працівниці банку сплатила 70 гр у касу. Хоча я маю інвалідність 3 групи з дитинства та мала отримати її безкоштовно.Думала уїдливо гроші будуть на картці але звернувшись у банк у друге відділення мені сказали що ніяких грошей на картці нема і не було і все повинно бути безкоштовно.Хочу повернути 70 гр бо це обман співробітника банку
MariaProtska 14 июня 2023, 18:00
Он заслуженно считается худшим банком в Украине. Сегодня в очередной раз убедись в этом. Было совершенно мошенничество и единственное, что сделал менеджер, это сказал обратится в полицию. И ВСЕ!!! Никакой помощи в решении, хотя разрешить проблему было им посильно. Предложить все на клиента — вот их сервис и подход. Однозначно никогда и никому в жизни не посоветую Ощадбанк!!!
Dianka1995 13 июня 2023, 18:40
Отделение по адресу: Житомир, ул. Победы, 54
Тиждень як виконавча служба в ідправила постанову на розблокування рахунку! Ощад банк тупить не розблоковує рахунки не надає не яких даних, не можуть надати навіть даних по рахунку! Не говорять приблизно коли роз блокують! Я взагалі не розумію що це за банк! В мене соціальна карта в мене 5ро дітей і я не можу зняти кошти! З іншим банком таких проблем немає!
katerina1979 11 июня 2023, 16:44
Сьогодні у неділю я дізналася про блокування своєї пенсійної карти Ощадбанку через смс. Зателефонувавши на Г Л Ощадбанку мені повідомили оператори, що моя карта заблокована виконавчою службою! Якою саме службою і куди звертатися не уточнили, радили подивитися у реєстрі боржників. Щодо мене в будь-яких реєстрах немає жодної інформації і в єдиному реєстрі боржників також!!! Телефонувала в Державну виконавчу службу. Там також підтвердили відсутність будь-яких ВП щодо мене!!! Ощадбанк просто заблокував мою карту пенсіонера і вирішив таким чином проблеми держави залишивши мене без будь-яких засобів існування! Що коється в нашій країні, аааааа???
AndriyKu 11 июня 2023, 11:55
Нах банкомати в середині відділення, які не працюють у вихідні дні? Більшість відділень не працює в суботу і неділю, і банкомат теж не працює, це дно, суцільний треш
oks2023kherson 10 июня 2023, 20:31
Хто має нещастя обслуговуватися у цьому банку — зверніть увагу на такий підпункт у тарифах:
Якщо коротко — готівка на касі супермаркета чи аптеки видається з комісією, навіть з пенсійних карток. Я не знаю іншого такого жадібного банку. Всі інші, про яких я знаю, видають без комісії.
Докладно прямо цитую із тарифів:
Зняття грошових коштів готівкою з платіжних карток Masterсard, Visa одночасно з проведенням операції оплати через POS-термінал, що встановлений на касі торгово-сервісних підприємств:
через POS-термінал Ощадбанку, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства 2 грн.
через POS-термінал інших банків, що встановлений на касі торгово-сервісного підприємства 1,5% +5 грн.
Звернувся до касира банку з запитанням чи є послуга перевірки готівкової валюти (долар США) на справжність та відсортування зіпсованих купюр згідно чинних правил, які не приймаються в касі банку або приймаються з уцінкою.
Була дана відповідь що є така послуга і коштує вона 1грн за купюру.
Касиру була передана готівкова валюта на перевірку. В процесі касир відсортував 4 купюри, які були замінені на нові та прийняті касиром як якісні, щоб сума не змінилася. Касир пофасував купюри по 10000 і 5000 і заклеїв стрічкою, де підписався, написав дату та суму. Послуга перевірки була сплачена.
Кошти були забрані.
Після розпечатки коштів було виявлено 4 пописаних і проштампованих купюри і 6 купюр з надривами та потертостями.
Звернувся до цього ж відділення банку з запитанням чи дійсно ці купюри нормальні. Була дана відповідь що ні, такі купюри не приймаються. А щоб прийняти дані купюри з уцінкою, то вони нездатні, бо НБУ відібрав ліцензію в банку на прийом купюр. Мною було задано питання: Навіщо взяли кошти за перевірку та чому їх не перевірили? Відповідь була дана, що недогледіли мабуть і розвели руками що нічого зробити не можуть.
Зателефонував на гарячу лінію, 3 рази повторив свою проблему операторам, бо 2 давали відповідь, що вони не компетентні і що 1 оператор невірно з'єднав нас. Останній оператор сказав, що даної послуги перевірки банкнот в банку неіснує, щоб я звернувся до відділення.
Прошу надати публічну відповідь представників банку, як клієнтам чинити в даній ситуації. Чи тут банк безсилий вирішити свої внутрішні питання і потрібно викликати поліцію та зафіксувати факт розрахунку з клієнтами зіпсованими купюрами та ненадання послуги належної якості, щоб в подальшому звернутися за роз’ясненням ситуації до НБУ?
justuser314 8 июня 2023, 14:06
Ощадбанк обмежив операції по віртуальній картці та доступ до Ощад 24 через підозрілий (на їх погляд переказ). Спілкування з підтримкою нічим не допомогло. Єдиний варіант — це прийти у відділення з паспортом для відновлення доступу. Це у той час коли є Дія та електронні підписи. Наразі доступ до грошей втрачено на невизначений термін. Але я обов’язково колись відвідаю відділення ощадбанку — з єдиною метою закрити всі рахунки, та забути цей банк назавжди. Не рекомендую користуватись банком де технології та підхід до вирішення справ на рівні динозаврів.
Алена Елисеева 7 июня 2023, 22:48
Во время военного положения заблокировали социальную карту, хотя были предрупреждены, что нахожусь не в Украине и было оповещение от банка, что карты автоматически продлеваются до 31 августа! Просила решить вопрос так, чтоб был доступ к деньгам хотя бы виртуально, потому что деньги приходят от исполнительной службы на СЧЕТ, а не на определенную карту! Ответ представителя банка: попросите исполнительную присылать вам на другую карту.
Около 4 часов пыталась выяснить, что делать в этой ситуации — компетентности 0! В чат-боте отвечают, что надо звонить на горячую линию, на горячей линии отвечают «Приезжайте в Украину и получайте новую карту!»
Ощад банк, согласна приехать в Украину ради вас, дорогу-то оплатите туда и обратно???
Дно полное…
gu2008 7 июня 2023, 12:18
Хочу подякувати робітникам відділення № 10023/034 Ощадбанку у м. Черкаси, а саме керівнику відділення Васильченко Тамарі Миколаївні, а також провідному економісту відділу клєнтів роздрібного бізнесу Гасановій Катерині Максимовні за допомогу в отриманні послуг банку, професіоналізм та оперативність у вирішенні питань, які виникають у клієнтів при відвідуванні. Працювала з багатьма банківськими установами і можу сказати відверто, що окрім безперечного високого фахового рівня працівників вказаного відділення банку, їм притаманна людяність, яка, на жаль, в наш час зустрічається дуже рідко.
Olgagera27 5 июня 2023, 20:48
Поясніть на якій підставі ощадбанк затримує пенсію?
Отримую пенсію по втраті годувальника вже рік, прописано що кожного місяця 5 числа!
Все було вчасно раніше!
Але останні три місяця зарахування не раніше 6 і то в ніч на 7!
На підставі чого затримано кошти?
SHANOVNUY 4 июня 2023, 16:40
Мошенник ОЛХ берёт предоплату и пропадает. Карта 5168 7154 0017 6137 тел +380970953774
Hovanska 3 июня 2023, 12:37
Доброго дня, підкажіть чому приват отримує допомогу, а ощад банк ні? Фінансування вже було
roman731 2 июня 2023, 22:53
Полгода назад я написал отзыв о своей проблеме, и это было уже не первое ее упоминание, а многолетняя история, закончившаяся кражей банком полутысячи гривен с моего счета.

Вот ссылка, но мой предыдущий отзыв: https://minfin.com.ua/company/oschadbank/review/308777/

В установленном законодательством Украины порядке банк бал мне полгода назад формальный несодержательный ответ о том, что банку требуется «больше времени чтобы разобраться в ситуации».

Прошло полгода, никакого продолжения со стороны банка не последовало.

Это просто преступники, которые пользуются своим положением на рынке и масштабом огромной организации, которая может не оглядываться на такие мелочи как законодательство и даже просто приличия.
Зателефонували з відділення і попросили прийти отримати нову картку, яку нібито необхідно мати кожному клієнту банку. В спілкуванні співробітниця Анна повідомила, що вони отримали нові картки, які необхідно мати кожному, хто отримує заробітну плату чи пенсію в Ощадбанку. Акцент зроблено на те, що картка прийшла кожному клієнту. Також повідомлено те, що я повинна обов’язково хоч раз розрахуватися нею в магазині: витратити невелику кількість кредитних коштів і відразу погасити заборгованість. Ок. Підписала папери. Отримала картку. Вже вдома виявила, що мені просто нав’язали кредитну картку «Мій комфорт», яка навіть не іменна. Тобто співробітниця Анна мене просто обманула. В цей же день прийшло повідомлення, що на картку схвалено кредит в сумі 10000 грн (ніби я робила заявку). Наступного дня прийшло повідомлення, що мій кредит збільшено до 30000 грн. Вирішивши закрити картку, я пішла у відділення. Так як на місці була лише знову таж Анна, мені довелося знову спілкуватися з нею. Знову з її боку почалися якісь маніпуляції. На моє прохання закрити картку, вона повідомила, що вона заблокувала кредитний ліміт. Хоча я до цього сама заблокувала карту. На повторне прохання закрити картку, Анна сказала, що не може це зробити. На питання чому, відповіла, що така картка повинна бути у кожного клієнта. Вибачте, але це повна нісенітниця. При цьому співробітниця грубо та зверхньо зі мною розмовляла, підвищувала на мене голос. Звертаюся до управляючого відділенням: Дмитро Сергійович, навчіть, будь ласка, співробітницю розмовляти з клієнтами. Жінка явно невихована. Кінець кінцем співробітниця повідомила, що моя картка буде закрита лише через три місяці. Що, доречі, підтвердили на гарячій лінії Ощадбанку. Я так і не зрозуміла чому. Що цікаво, коли я знаходилася у відділення, співробітниця обнулила суму кредиту на рахунку. Але коли я вийшла з віддання і перевірила суму через додаток, то виявилося, що там чомусь знову на рахунку кредит в сумі 30000 грн. Довелося повертатися, вислухати хамське пояснення співробітниці, що я на всю користуватися додатком, і знову вимагати прибрати нав’язаний кредит з рахунку. Може це й смішно, але я тричі поверталася до відділення, поки на рахунку таки стало 0. З цією співробітницею доводилося спілкуватися і раніше. Декілька років тому вона мені «закривала» картковий рахунок. Чому в лапках, бо сказала, що закрила, а по факту рахунок був не закритий і я, як виявилося пізніше, декілька місяців сплачувала за обслуговування картки, тобто баланс став мінусовий, і щоб таки закрити рахунок, платила так званий борг. Моя порада клієнтам Ощадбанку: не ведіться на брехню співробітників. Картка «Мій комфорт» не обов’язковий додаток до основної вашої картки. Жалко, що є такі співробітники. Мабуть пора міняти банк.
barat 2 июня 2023, 12:16
Потрібно перевипустити картку, яка була видана на території Донецької області, так спеціалісти гарячої лінії направляють для її отримання у зону бойових дій, мотивуючи це тим що замовити її перевипуск неможливо і ні за телефоном гарячої лінії, як у всіх нормальних банках, а ні навіть у відділені у іншій області. Кажуть що замовити можна лише у тій області, де її видавали… Жах
Відмовили в обслуговуванні через е-паспорт в Дії. В чат-боті підтвердили інформацію, що вони чхали на постанову № 148 «Про затвердження Змін до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні». На касі відмовлено було у видачі коштів без фізичного паспорта. Спираються вони на внутрішній Договір комплексного банківського обслуговування. Написати там можна, що хочеш, але є постанова, яку ви не дотримуєтесь, хоча на сайті гарна картиночка про те шо Дію вони приймають. Постанові три роки, це перший раз за останні два роки, коли в мене відмовилися приймати е-паспорт. Живіть далі в 20ст
qawsedrftg11 1 июня 2023, 15:27
Категорически не советую пользоваться кредитной картой Ощадбанка, в частности переводы с кредитки на другие карты. Это *** , а не карта. Всё насчитывают и насчитывают какие-то проценты.
3 апреля 2023 г. имела необходимость (знала бы, не вляпывалась в это *** ) перевести на карту другого банка 22000грн. 11 мая 2023 г. полностью вернули деньги, т. е. закрыли кредит. За этот период насчитали проценты два раза, в апреле и мае. Теперь вот 1 июня опять пришло оповещение, что насчитали проценты по кредиту 198.70. За какой-то блин период…
Пользовалась и раньше кредитными картами, других банков, но такой ужасной кредитной карты как карта Ощадбанка я ещё не встречала.
Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝