Монобанк не гарантує вам безпеку

Отделение по адресу: Киев, ул. Автозаводская, 54/19
❌ Небезпечний банк в Україні і закордоном

Вчора 7 червня з 5:06 по 6:05 ранку з моєї картки НЕЗАКОННО списали 180 ОДНАКОВИХ транзакцій на загальну суму 90 000 грн мого кредитного ліміту монобанк з 2 точок закордонних магазинів, в яких я ні разу не робила покупки та навіть не знала про їх існування

🤮При цьому Монобанк Н Е ЗУПИНИВ жодної транзакції зі 180, не вжив ніяких заходів безпеки та не захистив мене як клієнта від шахрайства.

Я не втрачала свою картку, не передавала нікому дані, не переходила за сумнівними посиланнями. Монобанк не зупинив ЖОДНУ з транзакцій, хоча за правилами мастеркард можна пропустити лише 35 транзакцій.

Зараз вони натякають мені на погашення «мого боргу» у розмірі 90 000 грн та попереджають, що з кожним днем відсотки будуть зростати!!!

За правилами мастеркард можна повернути лише 35 транзакцій ВСЬОГО і монобанк не хоче оскаржувати інші 145 транзакцій, бо це ніби не за правилами

А чи за правилами безпеки пропустити 180 ОДНАКОВИХ ТРАНЗАКЦІЙ та змусити клієнта платити за безвідповідальність банку?

Я була клієнтом моно понад 5 років і не користувалась послугами жодних інших банків. Ніколи не протерміновувала платежі та ніколи не мала заборгованостей перед ними.

Прошу вас не користуватися цим банком, бо у випадку незаконних дій вони нічого не зроблять!
monobank
10 июня 2024, 15:05
Нам дуже прикро, що сталася ця ситуація
Ми завжди працюємо над покращенням системи безпеки. Колеги детально розберуть ситуацію та вживуть заходів, щоб в майбутньому подібних ситуацій не повторювалось
Наразі уточнили інформацію стосовно оскарження платежів: будемо працювати над оскарженням всіх операцій, щоб повернути кошти, що були списані шахраями
Колеги будуть інформувати вас, щойно буде з'являтися нова інформація по оскарженню

9 июня 2024, 9:56
хоча за правилами мастеркард можна пропустити лише 35 транзакцій.

де можна почитати про ці правила і звідки звичайний клієнт моно банка знає про такі деталі?

є купа прикладів протилежного, а ви жодних деталей не навели і ваш відгук виглядає як відверта брехня

9 июня 2024, 14:02
В мене є усі скріни підтвердження
9 июня 2024, 15:51
Що з того що в тебе є якісь скрині?

Де ці правила Мастеркарда на які ти посилається? Це ж не з тобою особисто директорат Мастеркарда поділився, це публічна інформація.
10 июня 2024, 10:30
Це сам моно надсилає правила мастеркард і пише про 35 транзакцій
10 июня 2024, 10:43
В сенсі «моно надсилає? Правила Мастеркард є на сайті Мастеркард. Якщо ти посилається не на правила, а на слова Моно то так і пиши.
Strelok123
Strelok123
9 июня 2024, 15:16
«жодних деталей не навели і ваш відгук виглядає як відверта брехня», — як для мене, то головна деталь це 180 транзакцій по 500 гр. за 60 хвилин. Якщо це правда,то моно пробив дно і тут вже не важливо навіть те, що може і був десь витік даних карти, тому що в любому випадку банк не мав права не звернути уваги на таку щильність однакових переказів і повинен був заблокувати карту)))
9 июня 2024, 15:55
Якщо це все на одному чи двох сайтах то на там мав б спрацювати антифрауд захист.

Це навіть якщо дійсно:
— в Моно працюють дебіли які не відслідковують наявність такої кількості операцій в що я не вірю,
— власник карти теж дебіл що не помітив такої кількості операцій — от я не знаю що має статись щоб я не помітив що в мене буде десять операцій по карті протягом часа, а тим більш коли це відбувається декілька годин — 180 операцій навіть за 48 годин це 3,75 операцій на годину.

Виглядає як якась вигадана історія. Деталей нуль, один лише звинувачення на адресу Моно.
10 июня 2024, 10:31
Можу вам надіслати скріни. Також повна інформація є в мене в соц мережах!
10 июня 2024, 10:40
Ще раз: ти кажеш що в правилах Мастеркард записано про якісь 35 операцій які він дозволяє провести: «хоча за правилами мастеркард можна пропустити лише 35 транзакцій».

Нащо мені якісь скріни? Нащо мені твої соц.мережі якщо вся інформація має бути тут в твоєму відгуку?

Дай посилання на ці правила, вкажи номер пункту в якому записано що користувач платіжної картки може провести лише 35 оплат.
Mykhailo Stepanov
Mykhailo Stepanov
11 июня 2024, 14:41
Чому власник дебіл? Як ти помічаєш свої операції? 24/7 дивишся в застосунок? Не спиш? Не їж? До того ж отримання сповіщень не є обов’язком клієнта. Клієнт сподівається на компетентність тих кому довіряє свої грощі. Нема виправдань жахливій роботі установи в цьому випадку
aliwka3
aliwka3
9 июня 2024, 14:14
Мошенники не смогут списать средства если у них не будет данных карты, значит как-то они все же у них оказались
Thomas Shelby
Thomas Shelby
9 июня 2024, 17:22
Монобанк это шляпа, люди. Бегите. Есть множество нормальных банковских организаций в Украине, но только не монобанк. Это рекетиры и мошенники
9 июня 2024, 18:47
Черговий дроп скиглить
oleksdesigner
oleksdesigner
10 июня 2024, 11:41
Тощо манобанк заснували шахраї, які довели фіктивними кредитами приват до банкрутства, а на відмиті гроші тепер штампують купу клопобанків, тому й таке і відношення до клієнтів та своїх співробітників, як до сміття. Такого банку навіть офіційно не існує
10 июня 2024, 8:54
Нет смысла писать тут, напиши в НБУ дождись ответа, а потом подай в суд, напиши в личку дам образец пдф как заполнять позовну заяву про порушення прав споживача если деньги были украдены, так же сразу пиши в полицию они ничего не сделают, но их ответ и вытяг с их реестра нужен для суда, чтобы суд не сказал что не было выполнено все досудовые моменты…
Бабки вернут как только в суд подашь:)
10 июня 2024, 10:31
Спасибо, уже подала заяву в НБУ
10 июня 2024, 15:08
Підтверджую, моно взяли в роботу усі мої транзакції і зараз питання в роботі. Дякую!
11 июня 2024, 17:48
Это вообще ничего не значит, взяли в роботу потом пришлют отказ и всё. надеюсь что дело решится конечно же)
fotografchun
fotografchun
10 июня 2024, 16:43
То что у них банковский софт низкого качества, это можно видеть по постоянным падениям процессинга моно, из-за текучки кадров внутри куча технических проблем, одна из которых то что криво написанный софт молча пропустил 180 операций и не приостановил профиль клиента на проверку. В настоящих банках при превышении лимита операций больше не разрешают то что сам клиент не мог столько сделать вручную
Тут і зараз
Тут і зараз
13 июня 2024, 12:10
Слухай, а ти думаєш сам монобанк її дані картки злив, щоб після того розбиратись з нею? ну не може бути так, що вона нічого ніде не вказувала, а дані все одно злились. Ну просто сам подумай, тут всі дружно висирають на моно, але чи є підстави в банку діяти проти клієнта?

Клієнтка просто дуже сильно облажалась і тепер хоче, щоб їй повернули кошти найшвидше і робить скандал, щоб саме її історією зайнялись в першу чергу. При тому, що моно не встановлює правила платіжної системи, а клієнта дружно ігнорує всі адекватні відповіді на її питання

Я якби розумію, що ситуація неприємна, але винити у всьому банк це те саме, що казати те що в країні війна не через конченого сусіда, а саме через нас
13 июня 2024, 12:25
Ну вот я пока и не понимаю, почему банки не предоставляют инфу из ИТ, что клиент сам слил данные, что в его банкинг смогли зайти, что было подтверждение с помощью смс, почему к клиентам таким не применяют статью правил банков о передаче информации 3 м лицам, хотя может они просто не сталкивались с такими делами в судовом порядке, а тут писать смысла нет, только через суд можно чёто решить по выплатам…

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank

Главная / Банки Украины 🏦 / monobank 💰 / Отзывы о monobank 📝 / Монобанк не гарантує вам безпеку