Ольга Любас 19 октября 2023, 13:18
5375 4141 0875 3582
monobankua 19 октября 2023, 15:01
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Наталья Черкасова 19 октября 2023, 13:04
Здравствуйте, хочу выразить свою благодарность оператору монобанка КОБЦУ ДМИТРИЮ. Оооочень внимательно разобрался в моей проблеме, долго был на связи, разложил все по полочкам. Ответил на все вопросы, даже поднял настроение. Приношу свою благодарность этому ЧЕЛОВЕКУ с большой буквы! Больше бы таких добрых и терпеливый! Дмитрий, огромное спасибо. Вы- большой профессионал!
monobankua 19 октября 2023, 15:00
Дякуємо, такі відгуки роблять наш день :)
Минфин
Ответ администратора
20 октября 2023, 15:57
Отзыв не засчитан (на 20.10.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
allyawey 18 октября 2023, 18:41
27 липня банк повідомив, що не може продовжити нашу співпрацю у звʼязку з накопиченою інформацією, якою інформацією банк не ділиться, через політику банку. Хотів би розблокувати свій рахунок та продовжити ним користуватись. Обираючи банк для мене важлива не тільки зручність, а й надійність та впевненість, що мої рахунки не будуть безпідставно заблоковано.
monobankua 19 октября 2023, 13:56
Розуміємо, що ви мали інші очікування.
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування.
Ми не можемо повідомити які саме критерії ми аналізуємо та перевіряємо, оскільки це внутрішні процедури банку, отже є банківською таємницею.
Щодо відмови в обслуговуванні, банк залишає за собою право відмовити в обслуговуванні клієнту, у тому числі не називаючи причини прийнятого рішення.
На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank.
Якщо банк змінить рішення – ми вам обов'язково повідомимо.
dkh 18 октября 2023, 10:42
Отделение по адресу: Сумы, ул. Соборная, 1 (Vodafone)
Завжди подобався цей банк. Зручно користуватися додатком. З лютого 22го, як забрали кредитний ліміт, його досі мені не повернули при ідеальній кредитній історії та доступному кредитному ліміту в іншому банку, Монобанк повертати будь-який ліміт мені не хоче. Притому, що у непрацюючих переселенців в нашій родині кредитний ліміт повернули та періодично збільшують. Всім знайомим і рідним кредитний ліміт вже давно повернули (ще після анонсу Гороховського) і регулярно його збільшують, проте не мені.

Спочатку можна було самостійно через додаток запрашувати підвищення кредитного ліміту, але останні пів року чи рік ця опція в мене попросту неактивна й неклікабельна (сіра). Підтримка кожного разу відписується одним й тим самим:
«Проаналізували інформацію по заявці. Наразі ми не можемо запропонувати кредитний ліміт. Спробуйте подати заявку через 30 діб. Рекомендую використовувати картку для повсякденних витрат: покупки в магазинах, оплата комуналки, отримання зарплати або виплати ФОП. Отримана інформація підвищить шанси на встановлення ліміту надалі.»

Карткою користувався і продовжую системно користуватися + є картка АТБ + навіть є невеликі накопичення, але банк продовжує ігнорувати мене як потенційного користувача кредитом без об'єктивних на те причин. Розумію, що за умовами вони не мають нічого пояснювати, але ситуацію це не змінює — неприємно відчувати себе обмеженим незрозуміло з яких причин.

Можливо, такий вид звернення дозволить детальніше проаналізувати мою ситуацію та отримати більш конкретну відповідь, ніж те що пишуть у підтримці.
18 октября 2023, 13:26
Детально перевірили інформацію та встановили вам ліміт
Перегляньте, будь ласка, в застосунку
Alexander88 18 октября 2023, 2:14
За місяць до погашеня коедитки почав без попереджень забирати 💰
І казали ж усі не зв’язуватись
18 октября 2023, 9:30
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити
Минфин
Ответ администратора
20 октября 2023, 15:56
Відгук не зарахований (на 20.10.2023).
Marina Chentsova 17 октября 2023, 15:33
Мала рахунки ФОП і картки фізичної особи в Монобанк. Працювала чесно, сплачувала всі податки, якщо запитували, надавала банку всі необхідні документи для співпраці. З 2 жовтня мені заблокували доступ у додаток, Того ж дня і Обмежили доступ до моїх коштів (на рахунку було більше ніж 300 тис.грн.). Сказали, щоб повернути гроші, треба онлайн підписати появу на виведення коштів з рахунку ФОПу на картку фіз особи, яку вони самі підготували, регламент обробки 3 дні. Минуло вже 15 днів. Щодня телефоную і пишу у додаток, співробітники мають враження зовсім некомпетентних осіб, надсилають мені шаблонні відповіді, такі як «Нам дуже шкода, що ми вас розчарували на цьому етапі співпраці, чекайте і т. е.», терміни очікування не уточнюють.
Причину блокування рахунків сказати не можуть. Поводяться як шахраї. Також дзвонила на гарячу лінію і там адекватної відповіді я не почула, співробітник банку лише мені сказала, що Монобанк не є юридичним представником Універсал банку, це інший продукт)), відправляє мене в так звану «службу турботи клієнтів», де мені кожного дня надсилають одні і ті ж самі шаблонні відповіді, які я описала вище. Як зупинити це замкнуте коло? Це просто шахрайство, безпідставно утримувати мої кошти і не повертати їх, а також не виконувати свої обовʼязки! Заява була подана ще 2.10.2023 року і по сьогоднішній день не виконана!"
17 октября 2023, 16:39
Приносимо вибачення за цю ситуацію
Обов'язково проаналізуємо та проведемо роботу над помилками
На поточний момент кошти було надіслано згідно з заявою
dgrebeniuk 17 октября 2023, 12:02
добрый день, закрыли счет просто так без причин на это. Могу ли я решить этот вопрос или обжаловать решение?
17 октября 2023, 14:00
Розуміємо, що ви мали інші очікування
Банк приймає зважене рішення щодо можливості обслуговування, аналізуючи інформацію із різних перевірених джерел. На сьогодні було прийнято рішення відмовити вам у користуванні карткою monobank
Повідомити вам точну причину відмови не можемо через політику банку
Слава Україні.

У нас військова тематика-пов'язано з дронами які мочать русню.
Заблокували платіж 455 тис, уже 14 днів несуть що розбираються і розібратися неможуть.
Документи всі що потрібно було банку надали, все в чисто працюємо у нас все Ок.
Зверталися і намагалися працівникам донести що ми це все на фронт, це потребують військові і це дуже допомагає їм.УВАГА!!! звертаюсь до людей які займають керівні посади у банку — гроші дуже потрібні.
Я дико обурений що працівники не чують що ми доносим що військовим потрібні дрони, всі це знають як дрони допомагають.
Це можна вирішити за 1−3 дня, но мабуть банку вигідно такі платижі затримувати є мабуть якісь в тому інтиреси.
Прикро що з такою байдужістю відносяться.
Жалію що відкрив фоп у монобанку, НЕРЕКОМЕНДУЮ.
17 октября 2023, 13:50
Розуміємо, що ситуація неприємна
Повірте, ми самі не любимо бюрократію, при цьому на вимогу НБУ банки перевіряють всі платежі, які зараховуються на рахунки клієнтам
На поточний момент, питання знаходиться в роботі у колег
Щойно буде нова інформація для вас, колеги з вами одразу зв'яжуться
irinkarr 16 октября 2023, 17:28
Вітаю. 30.09.2023 року в 12.50 я намагалась зняти гроші в банкоматі з картки Монобанк. Банкомат знаходиться за адресою: Київська обл., Бучанський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки, 19 і належить Ощадбанку.В момент видачі коштів банкомат відключився і видав помилку. Гроші я не отримала, але з картки Монобанку вони були списані. Сума 15 000 грн. В той же момент я звернулась на гарячу лінію Ощадбанку і написала листа до контакт-центру, в якому описала ситуацію і надала скрін поломки банкомату. Через декілька днів мені прислали листа, в якому порекомендували звертатись до банку-емітенту картки. Я звернулась в Універсал Банк в той же день (всі скрини збережені) і мені повідомили, що гроші мені автоматично має повернути Ощадбанк до 11.10.2023 р. на сьогоднішній день гроші не повернулись і мені сказали чекати до 60 днів. Прогноз «Наші спеціалісти оцінюють шанси на виграш як високі» — як зрозуміти? В які ігри граєтесь?
Питання:1. Якщо банкомат Ощадбанку не видав гроші, тому що вийшов з ладу, не було підтвердження завершення операції з моєї сторони, на якій підставі відбулось списання коштів моєї картки Монобанку?
2. Чому після звернення через додаток Універсал Банк зайняв позицію мовчазного очікування до 11.10.2023 р., хоча в Ощадбанку зразу надали відповідь, що поверненням має займатись банк-емітент карти.
3. Якщо для вирішення ситуації потрібно лише запросити акт надлишку в Ощадбанку, для чого чекати спочатку 12, а потім ще до 60 днів?
4. Коли і ким будуть повернуті мені мої грошові кошти?
16 октября 2023, 18:23
Розуміємо, що ситуація неприємна
При знятті коштів в банкоматів додаткове підтвердження відсутнє, оскільки зняття проводиться при вводі ПІН-коду. Банк до нас надіслав запит на списання суми, саме через це ми її списали
Є правила платіжної системи, через які всі оскарження з ненадання послуги/товару проводиться виключно через подачу відповідного запиту до платіжної системи. По правилам платіжної системи, ми можемо подати запит лише після надходження запиту на остаточне списання коштів, який надходить протягом 11 днів, після проведення операції. Додатково, якщо запит за 11 днів не надійшов, то кошти автоматично повертаються на ваш рахунок і в цьому випадку нема потреби проводити оскарження
Кошти будуть повернуті, щойно буде завершено оскарження. Зі свого боку, ми робимо все, щоб якомога швидше цей процес було завершено
Написали вам в особистому повідомленні, для уточнення інформації
Linatata8 15 октября 2023, 16:11
Здравствуйте. Расскажу про свой не очень приятный опыт с Моно. Пользуюсь данным банком не так давно. Подавляющее большинство денежных переводов заходящих на мою карту, это финансовая помощь от отца, который проживает вне Украины. У меня за некоторое время насобиралось довольно неплохая сумма, порядка 75−80 тысяч, так как трачу деньги по минимуму. Так вышло, что моему другу понадобились деньги, крупная сумма, которую я смогла дать ему взаймы.(чуть больше 50 тысяч грн). Он периодически играет в БК фавбетUA. Вчера ему повезло и он с 2000 сделал 100 тысяч грн. Решил вернуть долг. Вывел деньги на свои карты (А-Банк и ИзиБанк) и тремя платежами перевел мне 71 тысячу грн. То что был должен и часть суммы в качестве благодарности, за то что выручила. Сегодня с утра, в кабинете Моно появилось уведомление, что все суммы по трем платежам удержаны и я должна подтвердить источник доходов. Я написала в поддержку моно, объяснила ситуацию от, А и до Я. Сначало, они у меня спрашивали договор об займе. Казалось бы, кто заключает такие договора, тем более с друзьями? Конечно у меня этого не было. Далее, я попросила друга и он скинул абсолютно все выписки по этим деньгам. Скрины момента выигрыша с 2000 грн — 100 тысяч, далее скрины с запросом на вывод в БК, скрины с поступлением денежных средств на его банковские счета в А-банке и ИзиБанк, ну и конечно же выписки по трем переводам, которые он отправил мне на сумму 71 тысячи. Им это не подошло. Далее, начался трэш. Они запросили документ, который подтверждает первичный источник происхождения средств, для первого депозита на игровой счёт фавбет на котором играет мой друг. Казалось бы, каким боком уж я тут? Ну, даже в этой ситуации, друг скинул выписку перевода, который получил от родственницы в конце прошлого месяца. На эти деньги он живёт и сделал депозит на сайте БК. Моно опять таки, не устроило и это. Они вернулись к истокам и запросили «Просимо вас надати будь-які документи, які покажуть ваш офіційний регулярний дохід і ваше фінансове становище для можливості надання позик 3-м особам.» Я им объяснила, что мне переводит деньги отец. Попросила у него выписки переводам. Он мне их отправил и я скинула суппорту. Их это снова не устроило. Они запросили документы, которые покажут источники дохода родителей и мое свидетельство о рождении. Если со свидетельством проблем нет, то с первым требованиям все плохо. Отец трудоустроен за границей на неофициальной работе и зарплату получает на руки. У меня самой опускаются руки. Не знаю, что ещё можно сделать в таком случае. Кто сталкивался с подобной ситуацией, помогите пожалуйста. Это беспредел какой то. Банку показали абсолютно все, что можно. Все переводы, выигрыш с которого мне и вернули долг. Но, все тщетно. Прошу войти в положение и помочь. Пожалуйста.
15 октября 2023, 17:16
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання.
Написали вам в особистих повідомленнях, для уточнення інформації.
Merlake 13 октября 2023, 23:29
Подсказали быстро и четко, ТП лучшее
14 октября 2023, 10:39
Вдячні за ваш відгук!
Мені заблокували особистий рахунок.
Я перевищив місячний ліміт переводу коштів.
Я торгував на біржі «HXT» USD.
Всі доказові документи доходу я надав.
Зворотнього зв’язку від банку я не бачу, одні відмовки, що йде перевірка чекайте.
Я вимушено переміщена особа, всі мої кошти знаходяться на карті, мені немає за що жити, харчуватись, сплачувати орендну житла.
12 октября 2023, 16:18
На поточний момент колеги проводять перевірку
Щойно для вас буде нова інформація, колеги одразу з вами зв'яжуться
Svon2 11 октября 2023, 11:24
17 вересня 2023р. придбав кртку АТБ Монобанку. Після сканування QR-коду, розміщеного на упаковці картки, картка не активувалася. Цього ж дня звернувся в службу підтримки. До цього часу проблема не вирішена. За ці 24 дні спілкування з співробітниками служби підтримки міяняються лише імена операторів, які пропонують вчинити одні і ті ж дії (що вже почало виводити мене з рівноваги), але вирішення проблеми відсутнє.
11 октября 2023, 15:45
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
Slagger2 11 октября 2023, 11:21
~Перед открытием карты специально приобрела отдельную симку. Номер не знал никто кроме меня. И вот сегодня на эту симку поступает звонок от непонятного, якобы коллекторского агенства и называю все мои персональные данные. Возникает закономерный вопрос — откуда информация, если этого номера не знал никто, кроме меня и соответственно сотрудников вышеупомянутого банка. А потом мы все дружно удивляемся, что пропадают деньги на карте и выслушивает дешёвые отговорку сотрудников банка, что это мы сами предоставили всю информацию мошенникам.
11 октября 2023, 14:55
Ми суворо дотримуємося принципів конфіденційності: ми не розголошуємо та не передаємо особисту інформацію клієнтів. Також ми не працюємо з колекторськими агентствами, у разі виникнення простроченої заборгованості комунікація все одно проводитиметься з нашими співробітниками.
TarasKh 10 октября 2023, 18:23
Артем (табельний номер 6208) — дуже гарно показав себе, як працівник. Він структуровано та обгрунтовано надавав відповіді на питання з (на мою думку) власнооформленим підходом. За його професіоналізм, я йому дуже вдячний. Від його консультарції отримав багато позитивних емоцій.
10 октября 2023, 19:03
Вдячні за ваш відгук!
Макс Тенюх 10 октября 2023, 13:03
04.10.2023 у 19:17 годині було здійснено 3 не типічні транзакції на скількі я зрозумів з іншого девайсу та іншої країни, кредитних коштів, якіх я не пітдверджував на загальну сумму 39 300 грн, без смс підтвердження і будь якої захисної функції банку. Після чого я відразу позвонив на горячу лінію банку і мені карту заблокували і надали 60 днів пільгового періоду для погашення цього боргу. На поставлені запитання сприводу цього оператор мені відповів «Вибачте але такє на жаль буває» і порадив звернутись до кібер-поліції. Данні своєї карти я нікому не передавав і взагалі в цей день ні яких операцій не проводив. Що це за Розвод???
10 октября 2023, 14:44
Нам щиро шкода, що сталася така ситуація
Інформація, що описана у відгуку, не повною мірою описує ситуацію
На жаль, повідомити дані можливості немає, щоб сформувати повне розуміння того, що сталося. У такій ситуації ми порушимо банківську таємницю, що є неприпустимим
Рекомендуємо в такому випадку звернутися в правоохоронні органи
Ми надіслали вам шаблон заяви, з допомогою якого ви зможете звернутися до правоохоронних органів
Andrii88888888 10 октября 2023, 12:25
Нет ни одной просрочки.каждый месяц все оплачено и проценты и тело кредитки…честно говоря мне их кредитный лимит не так важен…сегодня полностью заблокировали кредитную карту…от слова просто так…это плевок мне в лицо.был кредитный лимит 100000.забаргованность 60000.после этого я сам снизил лимит до 60000.я вам его выплачиваю.и больше иметь дело с вами не буду.вы не серьезный банк.то.что вы будете писать.что у системы свои алгоритмы.пишите дальше.факт.в том.что вы постепенно теряете клиентов.
10 октября 2023, 12:41
Нам шкода, що ви отримали негативний досвід і ми прагнемо розібратися в ситуації
Вже залишили вам особисте повідомлення, щоб уточнити деталі
Top Bak 9 октября 2023, 19:29
Сегодня утром пришло уведомление о том что Моно Банк списал 100 грн по не понятной для меня причине! Позвонил на горячую линию, оказівается это списание за услугу месячной давности :))), я офигел! Стал проверять, оказалось что при первом расчете за услугу — сначала деньги вернулись, после я оплатил второй раз и деньги списались — это видно по транзакциям и по остатку средств после каждой транзакции! Моно банк же расказывает всякую ересть которую просто на голову не натянешь да бы оправдать свои противоправные деяния! ВОРЮЖКИ ЖАЛКИЕ!!!
Уверяю всех вас, рано или поздно вы столкнетесь из подобной проблемой!
МОНО БАНК — МОШЕННИКИ И ВОРЫ! ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ!!!
9 октября 2023, 20:53
Дозвольте, будь ласка, детально все перевірити та допомогти у вирішенні питання
dismay 7 октября 2023, 4:34
Рішив пограти у казино у пятничку, якимось дивом зловив 3 бонуса підряд і підняв трохи грошиків, вивів на карту монобанку, хоча і при виплаті писали не виводити туди, я ж думаю у них наче нормальна репутація тай вивів, гроші не пришли хоча космолот і на пошту прислав підтвердження і на сайті написало що вивели, написав у підтримку моно як завжди квитанції і т.д, задача підтримки не допомогти, а загнати тебе у кут щоб ти уже сам не знав чого хочеш і забив на ці гроші. На ці гроші не надіюсь навіть, хоч би повернули те що закинув, всеодно заходив пограти аби просто час весело провести і програти. Потім почитав про ідентичні випадки наче мають прийти гроші на 4−5 день, якщо прийдуть то відпишусь і зміню, якщо це можливо, оцінку. Банк то хороший ніколи не мав проблем з ним, але за споганений настрій у пятничний вечір прикро.
monobankua 7 октября 2023, 12:27
При виведенні коштів спочатку ми бачимо сповіщення про те, що банк, який обслуговує ресурс, планує провести зарахування на картку
Коли банк проводить фактичну відправку коштів нам через Платіжну систему VISA/MasterCard, сума зараховується на картку
Як правило це займає не більше 3-4 календарних днів, в деяких випадках може бути трішки довше
dmytromovchan 6 октября 2023, 15:38
Хочу висловити подяку агенту підтримки Тетяні, яка допомагала мені нещодавно.

Не дуже розуміючи структуру кредитного ліміту, звернувся в чат за допомогою. За півгодини Тетяна не тільки відповіла на усі мої питання та пояснила всі моменти, ще й поділилася як я можу повпливати на свій ліміт.

За один чат були вирішені усі мої питання, ще й завдяки допомоги Тетяни й ліміт підвищили.

Дуже вдячний за допомогу, монобанк ніколи не засмучує своєю якість!
6 октября 2023, 16:59
Глибоко вдячні, що знайшли час і оцінили нашу роботу! Ваша підтримка дуже важлива для нас і мотивує нас працювати ще краще :)

Курс валют в monobank

Курс валют в monobank