nikolaevegor 26 октября 2021, 14:55
Мне срочно нужно было оформить кредитную карту, в отделении банка очередь была небольшая, поэтому оформил Правильную карту всего за полчаса. Карту активировал и можно было ней пользоваться сразу же. Менеджер мне объяснил как пользоваться онлайн приложением. Карта мне нравится, внешний вид необычный, да и проценты здесь не снимаются за переводы.
28 октября 2021, 19:41
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 28.10.2021).
dmitriyvoronin 25 октября 2021, 10:07
Отделение по адресу: Винница, ул. Пирогова, 78-А
Оформил месяц назад правильную карту и пока доволен. Бесплатное обслуживание карты, плюс за пополнение и перевод проценты не снимаются, это круто. Онлайн приложение удобное, я сразу разобрался, что и куда нажимать. Снимать деньги можно в любом банкомате без комиссии, что тоже круто.
27 октября 2021, 18:24
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 27.10.2021).
380985282918 24 октября 2021, 15:37
Отделение по адресу: Винница, пр-т Коцюбинского, 58
Я постійно працюю ззакордоном, щоб переказувати кошти вирішила відкрити валютний рахунок в Кредо банку.
11 вересня моя агенція переказала мою заробітну плату і до сьогодні мої рідні не можуть зняти кошти.
Я писала, дзвонила на гарячу лінію (тільки впусту викинула кошти на роумінг, оператор по пару хвилин, щось виясняла, а потім не могла дати чіткої відповіді)також замовляла відеодзвінок, і нічого.
А також про хамське відношення до моїх дітей, коли ті зверталися з запитаннями в відділенні.(стояли і плакали, просили щоб хтось пояснив, чому пише що кошти є, а банкомат кредо банку не видає кошти)
Тому, одразу коли приїду закрию рахунок.
Kredobank 26 октября 2021, 12:34
Написали Вам у приватні повідомлення
Majezty 23 октября 2021, 22:54
Багато років є клієнтом даної фінансової установи, не так давно (десь рік тому) відкрили нове відділення, яке є поруч. Радує, що все акуратно, організовано. Не потрібно замовляти наперед валюту, сума до 3000 зранку є в касі. Дівчата ввічливі, приємні і коректні.
Kredobank 26 октября 2021, 12:02
Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми і надалі ставатимемо кращими для вас!
Stefanija 23 октября 2021, 8:08
Отделение по адресу: Львов, ул. Зеленая, 17
Брала кредитку на 45 698 грн під тридцять річних… Вношу що місяця певну суму і знімають по 1100 грн… В тепер чомусь сума кредитки збільшилась з 45 698 грн на 46 819 грн. І на гарячі лінії сказали що сума буде рости щомісяця і проценти будуть ці знімати… Проценти річні знімають і ще сума росте … Такого в інших банках не має, як в Кредобанку…
Kredobank 23 октября 2021, 16:18
Добрий день! Ми проаналізуємо ситуацію та надамо Вам відповідь у приватні повідомлення.
Artem555 22 октября 2021, 14:49
Я работаю в Польше сейчас 2 месяца через 2, использовать Правильную карту практично и удобно. Помимо того, что я могу конвертировать гривну в злотый по наиболее выгодному курсу, тут также можно использовать доллар и евро. Комиссий по карте нет никаких, поэтому я правильно сделал, что заказал такую карту в Кредобанк.
24 октября 2021, 10:20
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 24.10.2021).
iboom 21 октября 2021, 10:44
13.10.2021 Банкомат Кредобанку у м. Харків (відділеня по вул. Чернишевькій 1) не видав гроші у сумі 5000 грн. Після звернення на гарячу лінію, створили претензійну заявку і сказали чекати до пів року (180 днів). Станом на 21.10.2021 заяву ще не розглядали. Виникає питання, чому банк так довго не виправляє свої трабли із банкоматами? Інкасацію ж у Кредобанку не раз на пів року роблять, треба лише перерахувати гроші у банкоматі і ви знайдете ці зайві 5000 грн. В чому проблема?
Доречі у самому відділенні знали про негаразди з банкоматом, але не попередили клієнтів якимось написом, і банкомат продовжував «працювати».
Kredobank 23 октября 2021, 16:21
Добрий день! Для того щоб ми могли проаналізувати ситуацію та посприяти у вирішенні питання, просимо надати нам у приватні повідомлення Ваші ПІБ та номер телефону, з якого звертались до банку.
MikhailSosnov 20 октября 2021, 14:17
Перед тем, как брать кредит, рассмотрел несколько банков, по итогу только в 2 подал заявки. Кредобанк одобрили через пару часов нужную сумму, по процентам потом разговаривали и я согласился. Неплохие условия довольно получились, карту сделали в тот же день, единственное, что в банке долго просидел, так как очередь была. Но сейчас это проблем всех банков, так что конкретно к Кредобанку претензий нет.
22 октября 2021, 20:03
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 22.10.2021).
svitallana 8 октября 2021, 10:31
Отделение по адресу: Киев, пр-т Степана Бандеры, 21
Уже как месяц, подала через интернет заявку на Вип карту, карту выдали через дней 6, но при этом договор со мной не заключили. Когда в приложении я не смогла увидеть счёт, после 10 звонков в банк, мне сказали приезжайте подпишем договор. Но этим всё не закончилось уже месяц банк не может дать ответ почему мой счёт просто зарезервированный, а не активный. Я уже оформила в другом банке карту ВИП и в течении 5 дней всё работает.
Вот и отношение кредобанка к клиенту, интересно сколько пройдет месяцев пока они активируют мою карту!
Kredobank 8 октября 2021, 11:05
Добрий день! Дякуємо, що звернули нашу увагу на цю ситуацію. Ми обов'язково проаналізуємо її та проінформуємо Вас про результати розгляду.
madCust0mer 6 октября 2021, 11:49
Отделение по адресу: Львов, ул. Сахарова, 78
Предварительно подав заяву на оформление нового продукта «Правильная карта» на сайте бенка, я получил звонок от представителя банка, в ходе которого уточнил все детали, условия и была назначена встреча в отделении для оформления 28.09.2021. Представитель банка заверил что оформление продукта займет не более 20−30 минут.
Подьехав в назначенный день в отделение, был очень разочарован тем, что оформление заняло 2 часа вместо обещаных 30 минут. И это еще в отделении не было очереди.

Соответствующая жалоба составлена в то же день:
Номер 1295 от 28.09.2021
Требования:
— извинениее от представителя банка за доставленные неудобства;
— наладить процесс, чтобы избежать повторения кейса в будущем;
— компенсация за доставленные неудобства (обман банком клиента);

Регламент — 30 дней (Обычно современные банки обрабатывают такие жалобы за 1−3 дня. Этот, похлже, будет тянуть до последнего…)
Kredobank 8 октября 2021, 10:59
Добрий день! Нам прикро, що у Вас погіршилась думка про банк та перепрошуємо за спричинені незручності. Ми проаналізували ситуацію, яка трапилась та працюємо над тим, щоб подбіне не повторювалось у майбутньому. Дякуємо за зворотний зв'язок.
Vujq12 21 сентября 2021, 11:27
Кредобанк кам’янка бузька, працівник Ірина, знає мою маму, і коли моя мама питає скільки прийшло грошей, скільки грошей було знято, з моєї особистої картки дає їй всю інформацію
split 14 сентября 2021, 19:15
Отделение по адресу: Луцк, ул. Леси Украинки, 28-А
Дуже вдячний Аллі за швидке оформлення кредиту на придбання квартири (вулиця Лесі Українки, 28а, Луцьк, Волинська область, 43000). Все зроблено професійно та чітко
17 сентября 2021, 19:42
Відгук не підтверджений «Мінфіном» (на 17.09.2021).
Chester898 10 сентября 2021, 18:40
Отделение по адресу: Львов, ул. Сахарова, 78
Звернулась на відділення для заариття кредтної картки цього «чудового банку» заява підписанна, борг сплачений, сказали що на наступний день картка буде закрита.
При зверненні на гарячу лінію банку співробітники взагалі нічого пояснити не можуть, говорять шаблонами і не розуміють нарахування відсотків по картці. Картка не закрита досі, в чому проблема не розумію, адже в інших банках це справа 10-и хвилин, тут же не можуть закрити картку вже цілий день, співробітники контакт центру взагалі перекидують один на одного дзвінки і дезінформують говорять не вірні данні
Kredobank 28 сентября 2021, 16:11
Дякуємо за зворотний зв'язок стосовно обслуговування в банку та повідомляємо, що стосовно викладеної Вами інформації банк проводить відповідну перевірку за результатами якої Вам буде надано відповідь на електронну скриньку.
a1162y 1 сентября 2021, 16:21
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 34-Б
Крайне не порядочный банк. КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Кампания, в которой я работаю открыла там зарплатный проект. Несанкционированно списывают деньги со счёта по ложным авизо, не смотря на то, что клиент не подтверждает этот платёж. А потом сами обвиняют клиента, а они дескать тут не при чём — сам мол виноват. За разбор данной ситуации просят ещё заплатить солидную сумму. Я бы с радостью ушла из этого банка, но проблемы с руководством, т.к. у нас это зарплатный проект. При получении зарплаты сразу перевожу средства на другой банк, т.к. этому абсолютно не доверяю.
Kredobank 7 сентября 2021, 11:13
Доброго дня!
Якщо Ви вважаєте, що операції з використанням банківської платіжної картки проведені без Вашого відома, то рекомендуємо звернутись у будь-яке відділення АТ «КРЕДОБАНК» та подати заяву на проведення претензійної роботи. Подання заяви та проведення розслідування є безкоштовним та проводиться відповідно до правил міжнародної платіжної системи.
Egora1202 27 августа 2021, 19:02
Банк заблокировал карточку за сомнительный долг 1000грн. по запросу исполнительной службы! Молодцы! Будьте внимательны!
29 августа 2021, 10:23
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 29.08.2021).
AngryCustomer 26 августа 2021, 21:51
В то время как все банки стараются обезопасить себя и клиентов, кредобанк забил на безопасность и даже не хочет вводить двухфакторную авторизацию. С карт кредобанка можно списать хоть 100к денег имея только карту так как у них банально больше нет двухфакторной авторизации и блокировки подозр тельных транзакций. Например через площадку izi, любой, имея на руках только карту, может списать с нее хоть в е деньги. Служба безопасности аргу ентирует ето тем, что именно тот кому переводят деньги или оплату за товар должен запросить код авторизация для того кто ети деньги хочет потратить. По их логике если нехороший человек (хакер) хочет просто украсть деньги на фишинговом сайте, то е у достаточно не запрашивать етот код, а просто взять деньги и свалить.

Слубжа безопасности как всегда на высоте как и сам банк!
Kredobank 31 августа 2021, 14:25
Доброго дня!
Повідомляємо, що з метою попередження шахрайства, банком здійснюється моніторинг транзакцій за участю банківських платіжних карток банку в режимі реального часу. В ході моніторингу транзакцій, банк блокує операції по банківських платіжних картках, по яких виникла підозра на шахрайські дії з боку третіх осіб. Разом з тим, станом на сьогодні в банку впроваджено останню версію сервісу 3D Secure — технології, розробленої міжнародною платіжною системою MasterCard Worldwide (MasterCard SecureCode) для забезпечення клієнту максимально високого рівня захисту операцій, які здійснюються у мережі Інтернет з використанням банківської платіжної картки та мінімізації рівня шахрайства за такими операціями. Ця технологія передбачає перевірку здійснення операції з використанням банківської платіжної картки у мережі Інтернет, в т. ч. засобами інтернет-банкінгу, держателем банківської платіжної картки шляхом надсилання одноразового пароля на мобільний телефон Держателя, використання якого (одноразового пароля) є необхідним для підтвердження Держателем здійснення такої операції.
Phonz021213 20 августа 2021, 11:08
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Д. Яворницкого, 34-Б
Оформили кредит на нерухомість 2 роки тому.
Вимагають щороку робити оцінку майна тільки в їх компаніях за завищеними тарифами, перерахунок коштів на особисту карту фізичної особи нібито оцінювача.
Якщо в минулому році вибору в нас не було, то в цьому році відповідно до наказу Фонду державного майна України від 25 червня 2021 року № 1097 введено в експлуатацію єдину базу звітів про оцінку з модулем електронного визначення оціночної вартості та автоматичного формування електронних довідок про оціночну вартість об'єкта нерухомості (https://evaluation.spfu.gov.ua).
Проте банк зміни в законодавстві не враховує.
Про щорічне страхування життя та інші підводні камені банку вже промовчу.
ArtemYu 11 августа 2021, 18:50
Отделение по адресу: Харьков, ул. Данилевского, 18
Дуже дякую Kredobank-у (відділення по вул. Данилевського, 18 у м. Харкові), а саме Кружновій Дар'ї, Гулій Сергію та Ользі при оформленні іпотеки. Все надійно та чесно. Обслуговування було здійснено швидко і без проблем. Консультування здійснювалось з моменту виникнення бажання отримання іпотеки, до повного її отримання. Якщо подібне передбачено політикою банку, прошу заохотити вищезазначених працівників матеріально))
Окремо хотів би зазначити, що даремно люди поширюють чутки, про те, що у вказаному банку працює не компетентний персонал, який відноситься негативно до клієнтів. Це точно не про працівників вищезазначеного відділення!!!
Kredobank 12 августа 2021, 10:34
Доброго дня!
Дякуємо за такий зворотний зв'язок стосовно обслуговування в банку. Ваші слова подяки доведено до відома працівників відділення. Ми і надалі будемо ставати кращими для Вас.
Lantiec 3 августа 2021, 21:31
Как возненавидить банк?! Да очень просто — нужно взять кредит!
Эта история НЕ о том как НЕ платить, а том как ты все исправно платишь, а банк все наглеет и наглеет!!!
Приобрёл авто в кредит в Кредобанке ибо казалось что это лучшие условия, но это совсем не так. Заманили ставкой в 10.5% годовых. Остальные условия вроде бы как у всех, но и тут нет. В первый год облизывали менеджеры пока не пришло время продлять страховку… и тут понеслась.
Стандартная ставка на каско в любой страховой 3.5%-4.%, но если авто в кредите, тот тут же ставка становится 6,5%. И застраховать ты не можешь под 3,5% как все нормальные люди, так как банки требуют от страховых специальных программ в которых им откатят 2% в счёт банка (так называемая аккредитация страховой в банке). Если застраховать не по этой программе или в неаккредитованной страховой — будут штрафы со стороны банка по отношению к заёмщику.
Следующая уловка — «добровольная» страховка жизни. Добровольного нет ничего, так как ставка тут тоже завышена на 2% и составляет 2.99% от суммы остатка по кредиту. Отказаться нельзя от добровольного страхования — штраф и повышение процентной ставки по договору!!!
Как итог ты каждый год переплачиваешь дополнительно ещё 4% банку.
Просто любопытно, ведь вся схема откатов от страховых в счёт банков более чем очевидна, когда уже Минфин выполнит свою функцию и начнет жёсткий контроль над этими поборами???
Kredobank 11 августа 2021, 17:30
Доброго дня!

Звертаємо Вашу увагу на те, що умовами кредитного договору, з якими позичальник погоджується при укладенні цього договору, визначено, що договори страхування повинні бути оформлені в одній із страхових компаній, які відповідають вимогам банку та перелік яких розміщено на офіційній інтернет-сторінці банку. За порушення умов договору передбачені відповідні санкції, які також обумовлені умовами кредитного договору та заздалегідь погоджені сторонами.

Разом з тим, варто зазначити, що тарифи на оформлення договорів страхування встановлює не банк, а страхова компанія, в якій позичальник укладає відповідний договір страхування, та банк не несе відповідальності за інформування страховими компаніями клієнтів про зміни тарифів по договорах страхування.
OliaM 2 августа 2021, 16:02
Отделение по адресу: Киев, ул. Евгения Сверстюка, 11
Потратила 2 дня на закрытие счета фоп, и так и не закрыла. Первый раз поверила службе поддержки, что можно снять доллары со счета фоп (бред). Второй раз, когда все деньги перевела для снятия, оказалось, что сотрудник на замене не знает, как закрыть счёт и ждёт консультации по телефону от другого оператора. Сколько ждать другого оператора- не уточнила.
В отделении битком набито народом в очереди в кассу, а кассирша переучет устроила. Карантин…
Почему ваша проблема с кадрами становится проблемой клиента?
И это я еще не расписала, как с карточки недавно начали просто списываться деньги. И чтоб вернуть их, надо было по каждой сумме звонить в поддержку.
Категорически не рекомендую банк. Промучилась с ним много времени и жду, не дождусь, когда закончится сотрудничество с этим учреждением. Вы проиграли конкуренцию с другими банками всухую.
Kredobank 3 августа 2021, 17:55
Доброго дня!
Нам прикро, що у вас погіршилась думка про роботу банку. Ми хочемо проаналізувати описану ситуацію та вжити заходів задля її виправлення, тому, просимо у приватні повідомлення вказати Ваші ПІБ та номер телефону з якого звертались на інформаційну лінію банку.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке