Отзывы о Райффайзен Банке

Tannuwa 30 июля 2021, 15:13
30.07.2021 під час користування терміналом було повідомлено про необхідність до 30.07.2021 підтвердити мої дані, бо в інакшому випадку картку заблокують. Тобто ваш кліент не має права мати власні плани, а лише виконувати ваші вимоги у вкрай короткі терміни. Повідомлення по необхідність звернення до відділена не надходило, жодних змін не відбувалось, на картку отримую зарплатню, кредитів не маю. В чому необідність підтвердження даних?
30 июля 2021, 15:18
Доброго дня! Просимо надати Ваш ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях) перевіримо підстави для необхідності уточнення даних та факт надсилання Вам повідомлень. Зазвичай такі повідомлення надсилаються неодноразово та задовго до кінцевої дати, встановленої для оновлення даних.
AnnaGo 29 июля 2021, 10:47
Щиро вдячна за терпіння Сук Тетяні, яка вручну порахувала вмість скарбнички моїх дітей. 1700 грн. в основному по 1 та 2 грн монетами — це не жарти.
29 июля 2021, 10:52
Доброго ранку! Дякуємо за те, що знайшли час викласти Вашу подяку нашому працівнику. Дуже приємно отримувати позитивні відгуки від наших Клієнтів. Обов'язково передамо подяку безпосередньому керівництву вказаного працівника.
MyViking 28 июля 2021, 16:35
Мелочь, но жутко неприятно … Но ведь сума может быть и больше … И снимут без вашего ведома. А ситуация в следующем — 25 числа муж мне перебрасывает 5000 грн на карту, при этом на карте и так был положительный баланс, 25 числа я снимаю с карты 5000, при этом на карте + 400 грн … А потом случайно захожу в приложение и вижу, что оказыввется 26 у меня снято в счёт кредита 9 грн. на горячей линии объяснение гениальное — просто система так обработала платеж, она видела что вы сняли 5000 грн, но не видела что положили и у вас потому и возник минус. Такого бреда я не встречала ещё не в одном банке. Я только начала пользоваться вашим банком, но вы даже меньше месяц испортили мнение о вас, что убеждает меня прийти закрыть у вас счёт, а то вдруг завтра ваша система ещё что-то не увидит… А видит она как все оч странно. 25 числа увидела снятие, а зачисление не увидела. Хотя в терминале перед снятием денег баланс был больше 5000
28 июля 2021, 16:44
Доброго дня!
Доброго дня! Погоджуюсь, що фактично сума вже внесена та вона відображається в балансі. Проте система це побачить лише після того, як сума відобразиться в виписці по рахунку (ця умова передбачена договором). Це може зайняти декілька днів. А перевіряти виписку Ви з легкістю можете в Райффайзен онлайн – декілька кліків і вже перед очима. Також, звертаю Вашу увагу, що підгрузка буде швидшою, якщо проводити поповнення через наші сервіси: Райффайзен Онлайн, сайт Райфу, депозитний АТМ. При цьому, оскільки Ви лише почали користуватися нашими послугами і, можливо не всі умови були Вам повністю роз'яснені, в якості лояльності готові розглянути питання про повернення списаних коштів, якщо зазначите свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях). І на майбутнє ми готові розібратися в будь-якій ситуації і врегулювати її на користь Клієнт, якщо це можливо.
vikonkompmr 28 июля 2021, 11:09
Доброго дня! У минулому році мій чоловік оформив кредит безвідсотковий так як він став учасником бойових дій. Правда 3 місяці перераховували. Тепер знову у цьому році місяць назад без попередження зателефонували і сказали що нам знову надали % томущо немає підтвердження що ми учасники бойових дій. Яке ж підтвердження може бути якщо надана копія посвідчення. З’ясовується банку потрібно щоб мій чоловік знову повинен надати підтвердження що він у зоні бойових дій (минулий рік не рахується вже). А якщо він служить на місці у казармі то йому безвідсотковий кредит не надається. Виходить не платиш відсотки поки ти там, а приїхав сюди знову на відсотки садять. Як Вам математика банку. Де ж повага до людей які є учасниками бойових дій? І що це за підтвердження учасника бойових дій кожні півроку? І таких як ми вже багато.
28 июля 2021, 11:14
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Надамо інформацію найближчим часом.
RaiffaizenAlex 28 июля 2021, 13:50
Доброго дня! Дякуємо за очікування відповіді. Маємо зазначити, що з 23.04.2021 було внесено зміни до діючого законодавства, згідно яких тільки певні категорії військовослужбовців мають право на пільгу не нарахування процентів по кредитам. Перелік тих категорій вказано в оновленому законі. Банком розроблено процедури у відповідності до діючого законодавства, згідно яких Вашому чоловіку необхідно звернутися з наявними документами у відділення, працівник проаналізує документи та повідомить, чи належить він до категорії, яким встановлюється нульова процентна ставка. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
ohdima 27 июля 2021, 18:58
Есть кредитная карта с процентной ставкой 45%, этоточень много, я знаю, но бывает очень нужно, поэтому что делать)
Так вот я думал как: если кредит например 40000 грн, то банку нужно за год переплатить 18000 это как бы делится на 12 месяцев и первый месяц 1500 грн начислят потом меньше, взависимости от того сколько вернул и так далее, но оказывается, что вообще не так. Выслали сложную формулу, в которой могут разобраться только програмисты, но по факту первый месяц будет около 1900 долга и тому подобное. Называется читайте мелко между строк. И ещё, то, что не рассказывали при оформлении кредита, будьте внимательны: если за льготный период не закрывается полная сумма долга, то проценты начисляются на всю сумму кредита, который брали с карты, тоесть например я кредитнулся на 40000, успел за льготный период вернуть 35000, но мне начислили проценты по кредиту как на 40000. Короче классика работы укр банков. Будьте внимательны!!!
28 июля 2021, 9:23
Доброго ранку! Дякуємо за відгук. Вам будуть надані додаткові роз’яснення в чаті системи «Райффайзен онлайн» в якому зараз з Вами ведеться переписка.
Korotylich 26 июля 2021, 23:24
Отделение по адресу: Одесса, ул. Дерибасовская, 14
С сентября прошлого года пользовался Райфайзеном, получал там вознаграждение (т.к. работаю в организации по договору цпх). Все было нормально, банк меня всем устраивал, менять ничего не собирался. 19.07.21, пришло странное смс о блокировке карты. Перезвонил на горячую линию, молодой человек ответил :-«Я не могу разблокировать вашу карту, т.к. возможно вы являетесь мошенником»!
Картой я пользовался как обычно… Получал зарплату, обналичивать деньги, делать покупки в магазине и онлайн, иногда родственники перечисляли небольшие суммы.
Оператор мне порекомендовал обратиться в отделение с документами, закрыть счёт и открыть в другом банке. Какое мошенничество было по данной карте, ответить мне не смог «Нам такая информация не видна»!
Пришёл в отделение, девушка без всяких вопросов просто выдала новую карту из конверта, сказала смените сейчас пароль и через час будет активна. Сделал! В моб приложении решил проверить где-то через 1,5 часа. Карта не подвязалась, счётов никаких нет. Опять звоню на горячую линию, все тоже самое. Иду в отделение там где оформлял карту. Дали запрос в отдел финансового мониторинга банка. Оператор сказала как дадут ответ, я вас наберу (в пятницу). Никто не набрал естественно. Пришёл сам, отвела от отдела нет. Опять порекомендовали в другом банке открыть счёт. Прихожу на работу в бухгалтерию, поясняю ситуацию. Мне объясняют что я работаю в зарплатной проекте и они сотрудничают только с этим банком, в другом банке мне оплачивать они не могут. Иди разбирайся в банк. Прихожу опять в банк к той же девушке, она мне открыла новый счёт, выдала новую карту. Изменив не произошло, позвонил на горячую линию опять. Там говорят все тоже самое, и, вам нет смысла открывать счёт. Он будет сразу же блокироваться! Какие же были мошеннические действия по моему счёту, объяснит никто мне не может. Их просто нет, я якобы мошенник и на основании этого мне блокируют счёт/карту.
Выходит что банк просто клеветает своего клиента!!!
Банк просто АГІНЬ в кавычках!!!
27 июля 2021, 8:48
Доброго ранку! Дуже хочемо розібратися в ситуації, та для цього просимо Вас вказати додаткову інформацію, а саме: ідентифікаційний номер та номер телефону з якого зверталися до Інформаційного центру (можна в особистих повідомленнях, або створивши заявку тут на сайті). Перевіримо інформацію та спробуємо допомогти.
Joined 26 июля 2021, 21:24
Оформил карту АТБ от Райффайзен банк, преимущества в дополнительной скидке 5% на товары уже идущие по акции, на ценниках есть отметка со специальной ценой при оплате этой картой. На сайте при оформлении карты не удалось закончить регистрацию, была надпись «введите корректную дату» для паспорта (id-карты). Как оказалось, заказ карты с паспортом в виде ID-карты возможен, если его срок действия истекает не ранее 2026 года, но при этом заказ был подтверждён, карта удачно пришла в отделение и недостающая информация была заполнена работником банка.

Удобно пополнять счёт без комиссии в терминалах EasyPay, также пополнение без комиссии в банкоматах Райфайзен и терминалах city24 (есть в магазинах АТБ). С оплатой проблем пока не возникало, в основном покупки оплачиваю nfc-чипом. Приложение имеет хороший дизайн, пользоваться удобно, функционал интуитивно понятный.

Не знаю что ещё отметить, главное что слоган банка соответствует реальности, действительно проще.
27 июля 2021, 8:55
Доброго ранку! Дякуємо що знайшли час залишити позитивний відгук про нашу нову картку. Сподіваємось, що і надалі користування нею буде зручним та залишатиме лише позитивне враження.
Pashunya4 26 июля 2021, 15:49
Пару раз пытался взять кредит в банке, в итоге — отказывали.
Хотя никаких проблем с банком нет! Я клиент банка лет 15, получаю
там пенсию. Причину отказа не объясняют.
26 июля 2021, 17:39
Доброго вечора! Прийняте рішення залежить від безлічі об'єктивних обставин, в тому числі, дохід, стабільність надходжень, кредитна історія. Зміни за цими напрямками здатні істотно вплинути на доступність кредитних пропозицій. Ці фактори на 100% залежать від Вас. Як тільки будуть зміни, ми це побачимо і зможемо переглянути своє рішення з приводу кредитних пропозицій.
YuliaHURY 26 июля 2021, 11:39
Уже декілька разів опинялася в цікавій ситуації в магазині з карткою Актив+. Бачте, нове правило: смски про стан рахунку надходять тільки коли сума, яку списують, перевищує 100 грн. Якщо купувати щось на меншу суму — актуального стану рахунку не дізнаєшся. Додаток — просто жах, потрібно щодватижні, якщо не частіше вводити пароль, бо неможливо спростити аутентифікацію для користувача. Зрештою, невже Райффайзен вважає, що всюди повинен «ловити» Інтернет…
26 июля 2021, 11:49
Доброго дня! Дякуємо за відгук, хоч і дуже прикро, що він негативний. Передамо колегам, для врахування при подальшій розробці процесів інформування. Наразі Ви можете налаштувати PUSH -повідомлення або перевіряти залишок в додатку. Вхід в додаток Ви можете налаштувати по біометрії або за допомогою ПІН-коду. В разі виникнення складнощів з налаштуванням або додаткових питань, просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн» або зателефонувати до Інформаційного центру.
dovidka 26 июля 2021, 8:29
Хочу висловити вдячність працівнику дистанційного відділення Ользі, номер 5094, без якої я б ще довго ходила по колу. Ця працівниця, мабуть, єдина, котра реально цікавилась питанням, вислуховувала, намагалась допомогти вирішити питання.
Прошу керівництво банку віддячити Ользі за таке красиве та віддане ставлення до своєї роботи.
26 июля 2021, 8:34
Доброго ранку! Дякуємо, що знайшли час подякувати нашому працівнику. Дуже приємно отримувати позитивні відгуки від наших Клієнтів. Обов'язково врахуємо даний відгук в оцінці роботи працівника.
Navegantes 23 июля 2021, 20:24
Хотел оформить карту Райф АТБ, при заполнении адреса прописки не находит улицу в моем селе, хотя другие улицы нормально подставляет в форму.
Нет улицы — нет карты)
24 июля 2021, 11:03
Доброго ранку! Приносимо вибачення за завдані незручності. Для проведення перевірки просимо вказати (можна в особистих повідомленнях) адресу, яку не вдалося ввести. Будемо працювати над покращенням форми замовлення карти.
lkuznecova190 22 июля 2021, 20:37
Час ждала пока обслужит специалист.
Заблокировали счёт зарплатой карты!
Наложен арест, кто наложил объяснить не могут, но деньги уже списали автоматически подключились к системе автоматического списания.
Банк не предупредил об аресте и какой исполнитель наложил!
Вот и наступил полный беспредел!
Сами вынуждают официально не работать.
Услугами банка больше пользоваться не буду
22 июля 2021, 20:47
Доброго вечора! На жаль, наданої Вами інформації не достатньо для перевірки виниклої ситуації. Просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн», перевіримо причини арешту та надамо контакти виконавця. Також будемо вдячні, якщо повідомите свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях ) та назву/ адресу відділення в яке зверталися. З'ясуємо причини виникнення черги та неможливості надати інформацію щодо того, ким накладено арешт. При цьому наголошуємо, що Банк виконує норми діючого законодавства щодо підключення до НАІС.
RaiffaizenAlex 23 июля 2021, 11:08
Доброго дня! Перейдіть, будь ласка, за посиланням: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors, введіть свій ідентифікаційний номер та зможете побачити данні виконавців та зв’язатися з ними для вирішення питання щодо можливості зняття арешту. На даний час, жодні списання з рахунку поки що не здійснювались. Повторно рекомендуємо Вам звернутися в чаті системи «Райффайзен онлайн» зможемо надати детальнішу інформацію. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
andron1973 22 июля 2021, 18:15
Оформил у них карту райфайзен АТБ. Карта не кредитная. Пополняешь ее и оплачиваешь покупки в АТБ со скидкой. Решил посмотреть в приложении выписки по карте и о… л!!! С меня списали проценты за использование кредитного лимита. Карл!!! — кредитного лимита!!!Мои деньги — это уже их кредит. Сношу эту карту
22 июля 2021, 18:26
Доброго вечора! На дебетній картці, дійсно, може виникати недозволений овердрафт внаслідок списання комісій, фактичного зарахування коштів протягом 3-х днів з моменту поповнення, пізнього списання та в інших випадках. При цьому, виникнення овердрафту та утримання процентів за користування ним передбачено Правилами користування рахунком, які розміщені на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/documents/privatnim-osobam-ta-premium-klientam/pravila-obslugovuvannya. Для отримання детальних роз'яснень саме по Вашому рахунку та вирішення виниклої ситуації, просимо Вас написати в чаті системи «Райффайзен онлайн». На жаль, інформації викладеної Вами тут, не достатньо для перевірки, крім того, надавати інформацію по рахункам Клієнтів на загальнодоступному сайті не можемо, щоб не допустити розголошення банківської таємниці.
RaiffaizenAlex 23 июля 2021, 18:42
Доброго вечора! Банк прийняв рішення про разове повернення коштів, списаних як процент за недозволений овердрафт. При цьому, просимо Вас все ж таки звернутися в чаті системи «Райффайзен онлайн» або до Інформаційного центру Банку та отримати інформацію про причини його виникнення та способи запобігання цього в майбутньому. Сподіваємось, що в подальшому користування нашою карткою викликатиме виключно позитивні емоції. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
tanaobuxiv 22 июля 2021, 14:34
Прийшла у відділення на В. Гавела 4 у Києві купити валюту. Попередньо проглянула курс на Мінфіні. Неприємно була здивована, що курс у відділенні відрізнявся в більшу сторону. Оскільки сума покупки була незначна- то ніби-то і різниця не величка, але якщо купувати кілька тисяч євро- то різниця буде відчутна.
22 июля 2021, 15:08
Доброго дня! Інформація, викладена Вами буде доведена до відома адміністраторів сайту. При цьому маємо зазначити, що Банк не несе відповідальності за курси, що вказуються на інших сайтах. З актуальним курсом завжди можете ознайомитись на сайті Банку за посиланням: https://www.raiffeisen.ua/storage/files/kursi-valyut-v-kasakh-viddilen-banku-22072021.pdf.
SPINER 22 июля 2021, 9:36
забирайте гроші з банків, і не буде ніякої проблеми.)))
22 июля 2021, 9:39
Доброго ранку! У вас виникли проблеми зі зберіганням грошей в нашому Банку? Викладіть, будь ласка, детальніше що саме сталося.З повагою та турботою про Вас,
Vira2021 22 июля 2021, 9:06
Отримала картку АТБ від Райфу, активувала її, поповнила рахунок, проте розрахуватися нею у магазині не змогла! Служба підтримки клієнтів зареєструвала звернення, підтвердила, що карта активна, з нею все добре, немає запитів із магазину АТБ. На гарячій лінії АТБ запропонували телефон банку для вирішення ситуації. Через декілька днів знову намагаюся розрахуватися карткою АТБ від Райфу, отримати знижки, прийняти участь у акціях, як кажуть — «не судьба»! Знову телефоную у службу підтримки клієнтів банку. Щодо першого звернення — інформація відсутня. Запропонували перевірити карту в інших магазинах: може немає інтернету, може на карті є якісь пошкодження. Після моїх обурень запропонували перевипустити карту. Питання: таку послугу банку можна назвати банківською послугою? Банк стежить за якістю випущених карт і чому я як клієнт повинна мати такі незручності і по півгодини на день по телефону з’ясовувати, що мені робити?
22 июля 2021, 9:12
Доброго ранку! Згодні з Вами, що така ситуація є неприпустимою. Приносимо вибачення за завдані незручності та просимо дозволу детально розібратися в ситуації. Для цього просимо вказати номер з якого зверталися до Інформаційного центру та дату звернення. Проаналізуємо ситуацію та спробуємо вирішити її в найкоротший термін.
Marikaru 21 июля 2021, 11:10
Молодой человек приходит за обыкновенной картой для выплат (зарплатная карта), его не предупреждая навязывают дорогую страховку, зарплату еще не получил, а по карте уже идет минус по страховке, закрыть самостоятельно нельзя надо закрывать карту… полный идиотизм… не связывайтесь с этим банком-мошейником…выжималовка денег…
21 июля 2021, 11:14
Доброго дня!
Вкажіть, будь ласка, Ваш ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях) перевіримо інформацію щодо нав'язування страховки, порядку надання консультації та вирішимо Ваше питання. Приносимо вибачення за завдані незручності.
RaiffaizenAlex 23 июля 2021, 18:47
Доброго вечора! Маємо інформацію, що з вами зв’язалися працівники відділення та врегулювали виниклу ситуацію Приносимо вибачення за завдані незручності та сподіваємось на розуміння. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
Marinella88 20 июля 2021, 22:58
В апреле месяце мне безосновательно заблокировали мою дебетовую карту, объяснив это тем, что по моей карте были пополнения через терминал. После моего отзыва со мной связалась служба безопасности банка перед которой я отчиталась за все пополнения. Карту я всегда пополняла сама, через один и тот же терминал у дома, крипто валютой не торгую, вещами тоже, в казино не играю. Карта исключительно для личных целей и расчеты в продуктовых магазинах. После проверки банк разблокировал мне карту и принес извинения за досадное недоразумение, так как никаких подозрительных операций по карте не было. Я в очередной раз поверила банку и решила продолжить обслуживание. Отпросилась с работы, поехала в отделение, мне разблокировали личный кабинет и вот проходит два месяца и снова без каких либо объяснений мне блокируют счет. Из операций было пополнение карты на 400 грн, платеж за продукты в Сильно и расчет за кофе в кофейне. Перед тем как заблокировать счет банк списал деньги за обслуживание и загнал дебетовую карту в минус 16 грн, которые теперь я могу оплатить только по реквизитам на счет с комиссией в 50 грн. Аваль, вы издеваетесь? Расплатиться за кофе это мошенничество по логике вашего банка? Что это за игра в футбол с клиентами, которые вам доверяют?
20 июля 2021, 23:10
Доброго вечора! Приносимо вибачення за завдані незручності. Перевіримо інформацію та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 21 июля 2021, 18:28
Доброго вечора! Дякуємо за очікування відповіді та приносимо вибачення за повторення даної прикрої ситуації. Обов’язково вживатимемо заходів для недопущення подібного у майбутньому. Можливість користуватися рахунком відновлена. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
KhaustovaMarina 20 июля 2021, 14:45
Оплатила (через интернет) с карты банка Райффайзен на счёт Университета в Чехии четыре платежа. Три платежа оплатила 01.07.21 г. и ещё один платёж 02.07.21 г. Деньги до сих пор не пришли на счёт университета, сегодня уже 20.07.21 г.
Два оператора горячей линии прервали связь, как только поняли, что ситуация конфликтная. Третья оператор, хотя бы закончила разговор до конца. В отделении этого банка, в моём городе, единственное, чем мне смогли помочь — дали банковскую выписку с моего счёта. Но это не решило моей проблемы!
С моей карты деньги списали, но до университета они не дошли! Ужасное, отвратительное качество предоставляемых услуг!!! Никому и никогда не советую Райффайзен банк!!!
20 июля 2021, 14:50
Доброго дня! Дякуємо за відгук та просимо Вас, для детальної перевірки ситуації та якості наданих консультацій, зазначити номер телефону з якого зверталися до Інформаційного центру Банку (можна в особистих повідомленнях).
RaiffaizenAlex 20 июля 2021, 14:55
Номер телефона бачимо у заявці, розпочинаємо перевірку. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
rbacomplaints 24 июля 2021, 11:06
Доброго ранку! Маємо інформацію, що з Вами зв’язалися працівники Інформаційного центру, пояснили ситуацію, принесли вибачення та повідомили про можливі шляхи вирішення. Повторно приносимо вибачення та дякуємо за розуміння. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
CavinovaAV 20 июля 2021, 13:45
Добрый день. Уже неделю звоним каждый день чтоб у нас заменили или отремонтировали ВАШ банковский терминал. Фиксируют претензии, кормят завтраками и всё…
Номер заявки 210712−184
20 июля 2021, 13:51
Доброго дня! Дякуємо за відгук та приносимо вибачення за завдані незручності спричинені затримкою. Перевіримо інформацію щодо статусу заявки, зробимо все можливе щоб прискорити її вирішення та повідомимо про результат.
RaiffaizenAlex 21 июля 2021, 12:42
Доброго дня! Маємо інформацію, що заявка виконана. Приносимо вибачення за затримку. Дякуємо за розуміння та сподіваємось, що жодних неприємних ситуацій більше не виникатиме. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝