Банк для якого клієнти це гівн…

Я клієнт банку, отримую заробітню плату в цьому банку. Я виїжав за кордон і знімав кошти із своєї карти, сума знятя коштів не перевищувала вказану суму законом, тобто мій загальний оборот за 5 місяців був у 2 рази менший від встановленого ліміту законом, рАЙФАЙЗЕН банк блоку мої карти із вимогою надати справки про походження коштів, я надаю довідки… Результат 35 днів оператор відправляє у віділення…
віділення каже дзвоніть до оператора… офіційна зарплата приходить і я нею не можу користуватися кажуть мін фін блокує? Як може мін фін блокувати у 1 банку в інших банках все ок? (чекаю лист відповідь із банку 8 днів для позову…) куди ще я можу написати скаргу на банк?
Райффайзен Банк
25 октября 2022, 9:04
Доброго дня. Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою, проте, хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Ми хочемо розібратись в даній ситуації, тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код.

З повагою та турботою,
@RaifHelp