Отзывы о Райффайзен Банке

Решил положить деньги на карту в банкомате. В итоге не в первый раз банкомат деньги забрал и написал «вибачте, помилка» и перестал работать. :)
Я знаю, что банкоматы у них работают так себе и нежелательно засовывать больше 40 купюр за 1 раз, что я и делал, но не помогло. Зачем, спрашивается, вообще ставить оборудование которое не работает должным образом, что 3 года назад стоял поломанный банкомат на прием, что сейчас.
В итоге позвонил в саппорт — начали спрашивать сколько ложил денег, я этого не знаю (не считал сколько взял из пачки по 200 и 500), думал банкомат сам посчитает, ошибся. И остается ждать по словам оператора до 5 рабочих дней пока мои деньги посчитает инкасация и надеяться, что сумма будет та, которую забрал банкомат.
Лучше бы вообще не давали возможности ложить деньги чем так.
19 января 2023, 15:07
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що Ви отримали негативний досвід, розуміємо як Ви розраховували на ці кошти, дійсно ситуація неприємна приносимо Вам вибачення за таку незручність. Заявку на оскарження суми було успішно зафіксовано, на даний момент просимо Вас не хвилюватися та очікувати на результат.
Що стосується банкомату, зафіксуємо обов'язково запит до Профільного підрозділу на рахунок перевірки працездатності.
elen2006 18 января 2023, 10:34
Решила открыть счет физ.лица в Райффайзен бАНКЕ!!! СКАЖУ ЧЕСНО -У МЕНЯ ТАКОЕ ПЕРВЫЙ РАЗ В ЖИЗНИ!!! А ИМЕННО ОТКРЫВАЮТ СЧЕТ УЖЕ 6 ДЕНЬ. ОБЬІЧНО В ЛЮБОМ ДРУГОМ БАНКЕ УКРАИНЫ ДАННАЯ ПРОЦЕДУРА ЗАНИМАЕТ ОТ 10 МИНУТ ДО 1 ЧАСА. У меня спросили всё: про мою официальную деятельность, про мой официальный доход, попросили предоставить декларации, спрjсили почему у меня так много видов деятельности. Согласно Закона Украины-я имею право на неограниченное количество КВЕД!!! Далее сказали, что моё ФИО совпало с какой то ОСОБОЙ!!! что меня вообще ввело в ступор-у нас у каждого есть ИНН-для идентификации. ??? Реально БРЕД!!! Не компетентность и не грамотность -ЗАШЛАЛИВАЕТ!!! Это просто Открыть счет физ.лица, а если захочу Юр. лица??? Там серьезно по БЕНИФИЦИАРАМ пройдут, поднимут всех родственников, даже те которые в мире ИНОМ!
18 января 2023, 10:36
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ЄДРПОУ чи ідентифікаційний код та номер телефону).

khvorost 16 января 2023, 16:36
Российские дочерние банки иностранных финучреждений, в частности Raiffeisen Bank International (Вена),, предоставляют кредитные каникулы воюющим в Украине россиянам. Об этом свидетельствует информация на сайте банка.
Учредителем как Украинсой, так и рашисткой дочек — Raiffeisen Bank International (Вена).
16 января 2023, 16:39
Доброго дня!
Райффайзен Банк Україна – український банк. У банку працюють люди з різних країн, і всі ми є патріотами України. Команда банку самовіддано працює в умовах воєнного часу, поділяючи з кожним українцем випробування, біль від втрат та гордість за країну. Ми є окремою юридичною особою, що діє у відповідності до українського законодавства та дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану. Банк припинив відносини з тими клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження.
Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора, забезпечуємо критичну інфраструктуру.
SerGor 15 января 2023, 21:59
Вітаю. Соррі. Чому Аваль бере з мене комісію в 1% при переказі ВЛАСНИХ ВІЙСЬКОВИХ коштів з картки банку аваль на картку іншого банку?
У всіх НООМАЛЬНИХ банках це складає 0−0,5%. Навіть напівкрахобор приват бере 0,5% при переказі на картку іншого банку. Поясніть, будь ласка, свою позицію?
Чи буде мені краще змінити Аваль на Моно чи А-Банк?
ДУЖЕ НЕ ЗРУЧНО кожен раз заходити через паролі у додаток у чат в спілкуванні зі СП коли додаток висить у фоні в потрібно КОЖЕН РАЗ логініитися!!! А, коли ти знаходишся під Херсоном, поганий інтернет і трохи морозно у руки — виникає злість на аваль Де робота з клієнтами у месенджерах Вайбер, Телеграм?
Дуже прикро за крахоборні тарифи аваля у порівнянні з іншими НОРМАЛЬНИМИ Банками (А-Банк, Моно, ІЗІ та т.п.: 1, 2 та 5 місця у рейтингу МінФіна на відміну від аваля — 23!!!).
КОЛИ БУДУТЬ МЕСЕНДЖЕРИ у СП (служби підтримки) аваля? Дякую.
16 января 2023, 9:29
Доброго ранку!
Дякуємо за очікування на відповідь. Ми вдячні за наш захист та спокій, бережіть себе! Поважаємо Вашу думку, дякуємо за відвертий зворотній зв'язок.
Згідно тарифів Банку, при переказі з карти на карту у додатку «Райффайзен Онлайн» комісія залежить від типу тарифу: Райфкарта ( 0,5 % + 5 грн), Райфкарта + ( 0,5 % мін 5 грн). Ми можемо рекомендувати здійснювати перекази за повними реквізитами — без комісії, розділ Платежі — за реквізитами IBAN — надалі зберегти шаблон та відправляти кошти без внесення даних кожного разу.
Також, якщо Ваш мобільний пристрій підтримує TouchID FaceID у налаштуваннях профілю Ви можете встановити вхід по біометрії для швидкого входу у додаток. Ми постійно працюємо над вдосконаленням, приносимо вибачення за незручності.
Дякуємо, що Ви є та обороняєте наше місто.
Witold1 13 января 2023, 9:49
Напередодні я дзвонив консультанту Райффайзен та питав, чи можу я отримати у відділені переказ Western Union у гривнях, якщо не буде валюти (бо це часта проблема, коли не має валюти) на що оператор запевнив, що без проблем. По факту приїхав до Краснокутського відділення відстояв довжезну чергу, щоб почути, що євро немає. коли я сказав, що мені потрібні гривні, то мені відповіли, що без євро вони не дають гривні і запропонували піти до іншої черги іншого банку 🤦 тобто або оператор помилився, або у відділені щось наплутали. якось шкода свого часу
13 января 2023, 9:54
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Для отримання переказу в касі — кошти необхідно замовити завчасно.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону)

Rv0404 13 января 2023, 8:08
12.01.23.хотел поменять доллары 2500 на грани, отказали сослались что нет денег в кассе, спросил, а какую сумму можно поменять сказали не какую
13 января 2023, 9:01
Доброго дня! Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Розділяємо Ваше бажання отримати послугу тут і зараз. Це абсолютно нормально.
В той же час, всі ми, і наш Банк не є виключенням, працюємо в нестандартних умовах. Маємо хоч якось планувати нашу роботу та й не забувати, що будь-якої миті може трапитись форс-мажор, тому кошти потрібно замовити завчасно. Процес замовлення коштів – один із важливих процесів Банку, і в теперішній час потребує ретельної підготовки. Відповідно, замовити необхідну суму можна не раніше, ніж через один робочий день після 12-00. Сподіваємось на розуміння та бажаємо якнайшвидше повернутись до звичного ритму життя.

Максим Факас 12 января 2023, 18:25
Була домовленість з Вашим клієнтом про попередню оплату товара та доставку кур'єром. Після оплати не передав кур'єру замовлення та заблокував мене в усіх можливих месенджерах та телефоні.
Заява до кіберполіціі була подана.
Реквізити карти: 4149 5100 6772 1102
Суліма Роман.
12 января 2023, 18:29
Доброго дня!
Дякуємо, що повідомили нас про це. З нашого боку передали дані до відповідного відділу, для аналізу ситуації та можливості блокування картки.
aviv 11 января 2023, 11:38
Доброго дня,
Ситуація наступна: з 05.03.22 я пішов в ЗСУ, 24.04.22 наш підрозділ відправили в Донецьку область для захисту України від російської навали. Як всім відомо для військових, які знаходяться на передовій є винагорода в 100тис + зп. Винагорода надходить на карту іншого банку. Коли стало питання їхати в Донецьку обл. я всі свої карти залишив батькам, як і доступ до них, бо ніхто не знає як повернеться ситуація і можливо мені уже не доведеться знімати кошти, а всі прекрасно знають як комусь, не власнику карти забрати кошти і скільки кругів пекла потрібно пройти батькам що б доказати що у їх сина було щось в тому чи іншому банку. Кошти з зп відправлялись батькам які в свою чергу знімали їх і купляли дол. бо ситуацію всі знають в країні. В певний момент мені знадобилась певна сумма для оплати і батьки на рахунок зарахували кошти і я онлайн розрахувався. На початку січня приходить смс від аваля надайте підтвердження походження коштів бо заблокуємо рахунок. Так як в моїх умовах швидко все надати не получилось, рахунок заблокували, разом з коштами на ньому. як тільки була можливість я надав виписку з банку на який приходить зп і доказав походження всіх коштів, але Чернявська Євгенія краще знає як воно на війні і стала вимагати підтвердження що я на війні, я надав, як і пояснення ситуації, цього замало, стала вимагати підтвердження що хтось зняв ці кошти і т.д. виписки моїх рідних по картах і т.д. Якщо не помиляюсь це не законно, вимагати таке, але не мені ж судити.
Я розумію, що фінмоніторинг і т.д., але я надав всі докази походження коштів, все пояснив, а тепер кошти заблоковані, доступу до них нема, а Євгенія знаходячись в теплому кабінеті вирішила, що я відмиваю кошти і все має бути заблоковано і хтось третій повинен доказувати що знімав для кошти і т.д. Бо війна для неї не аргумент.
Сумно (((…
11 января 2023, 11:42
Доброго дня!
Перш за все, дякуємо Вам за захист територіальної цілісності нашої держави!
Нам прикро, що скалалась така ситуація. Проте, ми готові розглянути її у індивідуальному порядку та за результатом надати варіанти рішення.
Для цього написали Вам у приватні повідомлення із запитом необхідних даних.
DDR74 11 января 2023, 10:31
Все у кого, этот банк, заблокировал лимит по кредитной карте (именно заблокировал, а не понизил/повысил) и продолжает требовать и списывать проценты на карту, знайте, это невыполнение банком своей стороны договора. С момента блокировки лимита, т. е. отказа банка выполнять свою часть договора, можно ничего не платить и обращаться к юристам и в суд. Естественно на момент блокировки долгов по карте быть не должно (лично у меня за более чем 10-ть лет пользавания кредитной картой, долгов вообще и близко по карте не было).
P. S. Для тех кто в комментах отвечает от имени банка- блокировка это вынужденная мера? У вас тяжёлое положение в стране и война? А у меня что??? Бабло с неба на меня посыпалось? Не жизнь, а малина и деньги теперь девать некуда?
11 января 2023, 10:42
Доброго дня!
Погоджуємось, що в наш час зручно мати суму «про запас» та не дуже приємно раптово залишитися без підстраховки.
У будь-якому випадку нам прикро, що це могло б зруйнувати Ваші плани та сподіваємося на Ваше розуміння, адже ми на щоденній основі переглядаємо величезну кількість лімітів по картам, як у меншій, так і в більшій стороні, аналізуючи фінансові зміни на рахунках наших клієнтів, так ще дуже багато факторів. Як тільки використання кредитного ліміту буде оновлено, то ми швидко надішлемо Вам про це смс.
В правилах обслуговування Банку передбачено скасування кредитного ліміту по картці (РОЗДІЛ 6. НАДАННЯ КРЕДИТІВ ⇒ Стаття 2. Умови та порядок надання Кредиту «Кредитна картка» ⇒ 2.4. Скасування Максимального та Поточного лімітів Кредиту. Тимчасове блокування Поточного ліміту Кредиту)
Для додаткової перевірки та аналізу за Вашим рахунком просимо надати в особисті Ваш ідентифікаційний код.

formatt 10 января 2023, 11:27
Дуже дивні враження…
З одного боку втрата діючого Овердрафту і не можливість добитися відповіді. Повний інфрмаційний вакуум, злість і нерозуміння того, що і чому відбувається.
З іншого боку повний контакт перед судом, мирова угода і не нарахування штрафних санкцій.
Банк контрастів.
10 января 2023, 11:33
Доброго дня! В першу чергу дякуємо за відвертий відгук.
Нам дуже прикро, що ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ЄДРПОУ чи ідентифікаційний код та номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком, у чаті або у відділенні?)

fastie4 6 января 2023, 16:04
Не знаю, як це бути їхнім клієнтом, бо навіть не вийшло їм стати. Прийшов сьогодні відкрити рахунок під валютний депозит (з покупкою за гривню), менеджер майже відразу відмовила, бо в мене немає ІПН (але є відмітка в паспорті про відмову) і сказали що не зможу користуватися додатками і взагалі не вийде зареєструвати. Взагалі це дуже дивно, маю вже багато років рахунки в інших банках, маю ФОП, і ніколи не було великих проблем з цим, не те що просто відкрити депозит.
6 января 2023, 16:13
Доброго дня!
Прив`язка до кожного клієнта здійснюється за даними ідентифікаційного коду, тому в разі його відсутності виконати реєстрацію в додатку та повноцінно користуватись його можливостями, на жаль, неможливо.
Щодо відкриття рахунку, ми хотіли б аналізувати дану ситуацію, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваш номер телефону.

formatt 4 января 2023, 16:21
Співпраця з 2017 року, клієнт — Бізнес еліт+)))
З початку повномаштабної війни — жодного дня без нарахування відсотків по кредитам. Ні яких рефінансувань і пролонгацій. Реструктуризація на менший проміжок часу, як результат, збільшення кредитного навантаження.
Оведрафт забрали без попередження. Отримала гроші по передплаті на замовлення, а їх банк списав на оплату скасованого овердрафту. Сумна історія втрати репутації працюючого підприємства і майбутніх замовлень.
На питання, чому забрали овер, який було оновлено всього місяць як — співробітники знизують плечима, скрізь дзвонили — не знають. І я не знаю.
Під ялиночку, отримала позивну заяву, в якій вказано, що клієнт, тобіш я, «на момент отримання кредиту, стведжував, що веде підприємницьку діяльність»… Тобто?! 5 років роботи. Мільйони гривень пройдені рахунками. Сотні тисяч гривень сплачених відсотків по кредитах і податків … Маю іще кредити в цьому банку, по яким щомісяця проходять оплати в повному обсязі.
Менше з тим, в позивній заяві не враховані оплати, що були внесені підприємством після того, як виявився факт відміни овердрафту. Таким чином банк хоче стягнути грошей більше, ніж підприємство йому винне. До речі суд призначено за тиждень. Не багато часу на підготовку.
Форсмажорні обставини в країні де майже рік йде жорстока війна. Не, не чули.
От така історія, де банк спочатку позбавляє підриємство обігових коштів, а потім зіштовхує в боргову яму.
Райф вітає!
4 января 2023, 16:25
Доброго дня!
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ЄДРПОУ та номер телефону) та яким саме чином Ви звертались до Банку (телефонним дзвінком до Інформаційного центру, у відділення)?

natashaGra 3 января 2023, 14:49
Как для меня банк с нулевым уровнем обслуживания, пожеланий клиентов не хотят даже слышать. Приложение супер неудобное. Процедура закрытия депозита, счета и карточки только через чат. В отделениях ничем помочь не могут!!! А в чате сразу же оператор высылает полстраницы текста — смысл — не покидайте нас. Вы серьезно!!! Вы больше 3х лет не можете и не хотите сделать удобным приложение для клиентов, а как закрыть — тоже не сразу можете это сделать. Отношение просто 0. Разработчики приложения либо не отвечают либо в ответах очень тормозят и отвечают не по смыслу. 3х пунктов об отрицательных сторонах этого банка очень мало
3 января 2023, 14:52
Доброго дня! Нам дуже прикро, що тривалість звернення в чат завдали Вам незручності. Звертаємо Вашу увагу, що ми вже надали відповідь на подібний зворотній зв'язок в інших соціальних мережах.
В додатку Ви самостійно можете лише заблокувати картку. Закриття рахунку відбувається за зверненням в чат і оператор формує заявку. Наразі бачимо, що Ваш запит був успішно обробленим. Ще раз приносимо вибачення за незручносіті

13775870 3 января 2023, 13:41
Отделение по адресу: Харьков, ул. Новгородская, 11
*** …вый банк во всём!!! Не рекомендую вообще ничего с ним иметь общего. Обманывают всех от пенсионера с 1000 гривен до бизнесмена с 1000000 гривен. На все жалобы клиентов тупо молчат и прикидываются шлангом. Пусть этот банк идёт за русским кораблём!!! Там ему и место. 👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎
3 января 2023, 13:45
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що у Вас залишилось негативне враження від користування послугами нашого Банку. Ми цінуємо та поважаємо думку кожного користувача. А тому просимо вказати детальніше, що саме сталось.
Cat Sànchez 3 января 2023, 12:25
Дякую за вашу працю 😻🫶
3 января 2023, 12:27
Мирного неба.
З Новим роком!
Дуже приємно отримувати такий позитивний зворотній зв’язок про роботу наших працівників. Дякуємо за довіру та високу оцінку. Будемо раді й надалі співпрацювати з Вами.

Saf170777 30 декабря 2022, 14:56
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Гагарина, 149
В отделении на, пр. Гагарина (Днепр), отел поменять доллары на гривны. Касирша сказала, что это можно сделать только если есть карта банка. Без карты категорический отказ. Когда спросил на каком основании мне навящывают ненужную мне услугу, начала мычать, что она ничего не знает, но такие правила. Спросил где это написано. Опять мычание, типа, я не знаю где написано, но без карты я не поменяю валюту. Попросил позвать управляющего отделением. В ответ тишина. Я настаивал на своем, мол вы не можете мне отказать в обслуживании, по причине, что у меня нет карты вашего банка, которая мне не нужна. Тут начались отмазки. Типа у них только что была инкассация и гривны в кассе вообще нет.
Вопрос руководству банка. Вам лояльные клиенты нужны или вам нужно втюхать карту, которую клиент никогда использовать не будет?
30 декабря 2022, 15:00
Доброго дня!
В першу чергу хочемо принести вибачення за виниклу ситуацію. Ми цінуємо та поважаємо думку кожного користувача. Для аналізу ситуації, звернення зафіксовано та передано на перевірку. По результату обов'язково Вас проінформуємо.
IgorRomaniuk 29 декабря 2022, 23:55
Отделение по адресу: Киев, ул. Ф. Пушиной, 19
Некоректна робота мобільного додатку банку, низькокваліфікована робота пеосоналу в чаті та за телефоном. Але найгірше те що банк працює з державою-ворогом. Гнидник.
30 декабря 2022, 8:49
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що у Вас залишилось негативне враження від користування продуктом.
Ми прагнемо працювати над покращенням надання сервісу, тому написати Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації для проведення аналізу ситуації.
Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.
Минфин
Ответ администратора
2 января 2023, 11:12
Відгук не зарахований (на 02.01.2023).
Ludmilarom 29 декабря 2022, 23:45
Навчіть свій «персонал», бо працівниками їх назвати важко, спілкуватися. Ви їх витягнули або з ринку, або ж вони 20 років відсиділи і вміють розмовляти з жаргоном. Маю картку в ПуМБ і Приватбанку, ніхто так не дозволяв собі спілкуватися з клієнтом. У вас там одні … сидять, при цьому займають посади. Зрозуміло як вони їх заробляли. Нормальні установи у повітряну тривогу не дзвонять, на відміну від вашого банку
30 декабря 2022, 8:45
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування.
Ми дуже хочемо розібратися у цьому, для більш детальної інформації, написали Вам у приватні повідомлення, для аналізу звернення.
AnutaGerman12 29 декабря 2022, 20:14
Заказала вещи в инт магазине. Перевела деньги и они меня заблокировали. Реквізити:
4149 5110 2930 8319
Максименко Денис Віталійович
Написала заявление в полицию, хочу вернуть деньги
30 декабря 2022, 8:42
Доброго дня, перепрошуємо за тривале очікування.
Щиро дякуємо за Ваш сигнал, ми передали інформацію, щодо шахрайства в профільний підрозділ Банку для аналізу та можливості блокування картки.
VitalikIvanov 29 декабря 2022, 12:37
КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЭТОТ БАНК!
1. Обманывает людей на том что когда началась война и пошли переводы людям зарплаты банк блокировал всем счета.
2. Нету виртуальных карточек!
3. Качество обслуживания в отделение ужасные! Большие очередя.
Будьте осторожны с этим банком! Работают мошенники! Не советую! Сам обжогся и Вам не желаю облагаться!
29 декабря 2022, 12:45
Доброго дня!
Нам прикро, що у Вас склалось негативне враження. Проте, обмеження рахунку може відбутись лише за обгрунтованих обставин.
Наразі оформлення віртуальних карток доступно.
Ми працюємо над тим, щоб у відділеннях не було черг та надаємо можливість здійснити запис до відділення Банку на певну дату та час.
Банк сумлінно дотримується законодавства та не здійснює сумнівних операцій.
З питання обмеження рахунку — написали Вам у приватні повідомлення для можливості аналізу ситуації.
Минфин
Ответ администратора
2 января 2023, 11:11
Отзыв не засчитан (на 02.01.2023).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом или пользовался услугами данного банка
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝