Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Просто неадекватний фінансовий моніторинг

×

Введите ваш E-mail
для оформления подписки:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!


Уважаемый Андрей!

В дополнение к оформенной подписке
вы можете также получать:

Подписаться

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
×

Получайте по E-mail самые главные
финансовые новости Украины и мира:

Подписка оформлена успешно

На указанную вами электронную почту отправлено
письмо с подтверждением подписки.

Мы рады, что вы с нами!Вернуться на сайт
Подписаться
Я є ФОП 2 групи з 2021 року, рахунок фізичної особи відкрив ще років 10 назад, але так і не користувався, якось зайшовши у відділення і поспілкувавшись, то вирішив продовжувати користуватись банком, а саме знімати готівку від підприємницької діяльності, бо у них 0% за зняття готівки, купував валюту на дозволені 50к грн в місяць, в це в останній раз, то відкрив депозит на 3 місяці валютний, бо була акція і запропонували гарний курс, якщо на 3 місяці відкрити. А вже ч цьому році вирішив відкрити також у них рахунок ФОП.
Рахунок ФОП прожив 5 днів. На рахунку було всього 3 операції:
1) Надходження грошей ПФД на рахунок
2) Покупка за гроші від ПФД товару у контрагента
3) Надходження грошей від клієнта за продаж товару
Все. Далі отримав блокування.

Написали список документів котрі треба надати та написати пояснення про діяльність, то я надав все на пошту з електронним підписом. В пояснені докладно пояснив, що я продаю та чим займаюсь і що мої основні покупці, це майстерні по виготовленню FPV дронів і логічно, що такими діями вони гальмують поставки запчастин для їх виготовлення.
Приходить відповідь, що не розблокують. Розумію, що це якась маячня, то йду в відділення подавати всі документи і самостійно робили скан-копії з оригіналів документів. Через декілька годин прийшло повідомлення менеджеру банку, що мені відмовлено. Скоріш за все, то навіть ніхто не дивився документи, бо я приніс їх за годину до закриття відділення, а о 20:30, то менеджер банку отримав повідомлення, що відмовлено.

Гроші сказали переведуть в інший банк з призначенням, що гроші заблоковані по статті 15, а саме шахрайство, виготовлення зброї масового вбивства і т.д., що буде вести одразу до проблем з банком, де гроші будуть отримані.
У відділені забрати гроші, а ні з депозита, котрий вже 1.5 місяці як закінчився, а ні з картки фізичної особи, а ні з рахунку ФОП — не дають.

Банк — дно. Такого відношення не очікував. Якщо дзвонити на гарячу лінію, то при кожному дзвінку на ті самі питання, то будете отримувати різні відповіді, так я це було в моєму випадку.
Райффайзен Банк
Ответ банка
1 апреля 2024, 8:58
Добрий день!

Перш за все перепрошуємо за очікування відповіді. Нам дуже прикро, що така ситуація мала місце.
Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.

Окремо хочемо подякувати Вам за вклад, який Ви робите задля Перемоги нашої країни. Обіцяємо докласти максимум зусиль задля вирішення питання.
Ваш запит зафіксовано та передано до менеджера з клієнтського сервісу, який візьме ситуацію під свій контроль. Просимо очікувати на комунікацію.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

Комментарии - 5

+
+8
natashaGra
natashaGra
1 апреля 2024, 10:08
#
Опять отписка, хотя ситуация плохая и даже очень. Пишите в НБУ со скринами и отписками банка, и обращайтесь к юристу
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
1 апреля 2024, 10:56
#
На публичном форуме ни один банк не будет озвучивать персональную информацию клиента,
поэтому сколько не скринь сообщений банка на Минфине — это не влечёт никаких
юридических последствий, кроме пустой траты сил, времени и нервов…
+
0
natashaGra
natashaGra
1 апреля 2024, 14:48
#
А кто-то писал о скринах с форума? Насколько знаю у этого банка в приложении тоже переписка и явно есть у фирмы электронный ящик для переписки. Вот оттуда данные и надо брать
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
1 апреля 2024, 16:17
#
Для того, чтобы скринить переписку с официального e-mail-адреса, надо вести эту переписку не на форуме…
+
0
findkmp
findkmp
14 мая 2024, 18:53
#
Подзвонили, поспілкувались ні про що, «налили води», сказали, що не розблокують, документи легальності моєї діяльності їх ніякі не влаштують і т.д.
В банку працюють ***, котрі на жодне запитання не знають відповіді. Відділення не зрозуміло навіщо взагалі працюють, бо як не звернешся, то лише розказують, що нічого вони не знають і звертайтесь на гарячу лінію, а на гарячу лінію як не подзвониш, то кожен раз різні відповіді на одне і те саме питання.
Забрав гроші переказом на інший банк. Готівкою не віддають. Долари на рахунку переказують свіфтом, за свіфт банк отримувач з Вас візьме гроші… в моєму випадку було 55 доларів комісії.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Просто неадекватний фінансовий моніторинг