Отзывы о Райффайзен Банке

Walentyna Sz 3 июля 2023, 10:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Юрия Ильенко, 32
Шевченківське відділення номер 11 у м. Києві відмовляється видавати кошти (переказ) у готівковій формі, нав’язує непотрібні банківські послуги (відкриття рахунку, видачу картки тощо), марнує час клієнтів, нав’язує медичне страхування, у сфері якого працівники демонструють некомпетентність.

Послуги відділення надаються на неадекватному рівні.
3 июля 2023, 10:59
Вітаємо!
Нам щиро прикро, що Ви залишилися незадоволені візитом в наше відділення Банку. Ми цінуємо кожного клієнта та намагаємось створити найкомфортніші умови для обслуговування. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.
Дуже хочемо розібратися у питанні детально та провести аналіз ситуації і спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону. Будемо вдячні за Ваш зворотній зв'язок, для нас це дуже важливо.

RaiffaizenAlex 5 июля 2023, 15:10
Вітаємо!
Дякуємо за очікування на відповідь. На жаль, ми отримали даних від Вас, для детального аналізу ситуації. Ми цінуємо, що Ви звернулись саме в наше відділення Райфу для отримання переказу та хочемо пояснити, що переказ виплачується одразу за зверненням при наявності необхідної суми в касі Банку. Дійсно, для зручності співробітники відділення можуть запропонувати відкрити рахунок, щоб здійснити зарахування переказу та Ви змогли скористатися коштами безпосередньо знявши готівку з карти або здійснити безготівковий платіж. Зауважимо, що в жодному разі наші співробітники не мають за мету нав’язати банківський продукт та ми стараємось створити лише комфортні умови для наших користувачів. Ми вдячні за Ваш відвертий відгук та сподіваємось, що в подальшому співпраця з Банком буде залишати у Вас виключно позитивні емоції.
roma79 2 июля 2023, 20:46
когда был в окупации банк нащитовал процент по кредитной карте в то время когда мне небыло возможности платить по кредиту етим загнали карту в большой минус.на уступки не идут с долгом около 6 тис насчитали процент около 30 тис
3 июля 2023, 9:05
Вітаємо!
Дякуємо за очікування на відповідь. Перш за все, нам дуже прикро, що Ви потрапили в таке скрутне становище, ще й у такий не простий для всіх нас час. Нам дуже болісно, що наш народ знаходиться в окупації на рідній землі, ми щиро віримо в Перемогу та наших воїнів.
Ми завжди готові розглянути будь-які варіанти та створити максимально комфортні умови для полегшення погашення кредитів.
Здійснити прощення боргу, на жаль, неможливо, проте є можливість спробувати подати заявку на кредитні канікули. Банк розгляне всі можливі варіанти та повідомить Вас про своє рішення, впродовж 10 робочих днів.
Ми маємо бажання більш детально провести аналіз ситуації та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення фінансовий номер або ідентифікаційний код.

profili 30 июня 2023, 11:25
Из-за того, что в этом банке нет возможности запретить переводы на карту в POS-терминалах и сервисах, где платежи картой настроены как перевод на карту, с клиентов взимается комиссия согласно тарифам банка.
Например, пополняя телефон «без комиссии» на сайте Pormone или если оператор на своём сайте использует этот платёжный сервис, клиент заплатит сумму пополнения телефона + комиссию за перевод на карту.

В службе поддержки на вопрос как отключить внешние переводы при платеже картой, посоветовали «быть внимательнее».

Перестал пользоваться картой банка для платежей, пока проблема не будет решена.
30 июня 2023, 11:34

Нам прикро, що Ви вирішили припинити користування нашими послугами.
Оплата в POS-терміналі є безкоштовна. Проте, якщо термінал налаштований таким чином, щоб операція проводиться як переказ з картки на картку, буде стягуватися комісія згідно з тарифами Вашого рахунку. Розуміємо, що це не зручно та викликає негативні емоції, та вплинути на налаштування того чи іншого термінала немає можливості.
Поповнити мобільний можна без комісії у додатку Райффайзен Онлайн від 50 грн. Якщо Ви здійснюєте оплату на сторонньому сервісі, комісія буде стягнута згідно з тарифами Вашого рахунку.
Ми будемо раді Вам допомогти розібратися в даному питанні, тому просимо надати в особисті повідомлення Вам фінансовий номер або ідентифікаційний код.

@RaifHelp
Мій чоловік служить в лавах ЗСУ. 06.06 був заблокований зарплатний рахунок. Написали заяву виконавцю на розблокування. 12.06 була відправлена постанова про розблокування рахунку на 13 400 грн. 19.06 — лист був вручений за довіреністю. Неоднократно телефонували на гарячу лінію як чоловік так і держ. Виконавець. Чоловікові кажуть що такий лист не отримували, виконавцю кажуть що отримали але ще не зарезервували входящу кореспонденці, не поставили номер. Через пару хвилин вже я телефонуютна гарячу лінію знову кажуть що такий лист не отримали і хто отримав його за дорученням вони не знають, нехай виконавець відправе на електронну адресу. Сьогодні 26.06 відправила виконавець постанову з електронним підписом на електронну адресу office.administration@raiffeisen.ua в 11:01 і відповідь на лінії геніальна: ваш електронний лист не надходив. Нехай ваш виконавець надішле постанову електронним каналом Наіс або ж знову на пошту банка. І це замкнутий круг. І постанова не погасилась і не розблоковують. Банк тупо користується коштами (присвоїв їх собі) В діє давним давно ще з 10.06 є постанова, а банк її не бачить. Походу там інваліди сліпі працюють. Тому обходьте цей банк стороною, кажуть ПриватБанк — г повне, а цей банк ікон че ний. Ну нічого суд вибʼє і ще моральну шкоду, так як це військослужбовець.
26 июня 2023, 16:41
Добрий день.
Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що опрацювання банком постанов «Про визначення поточного рахунку клієнта» відбувається в порядку черги, та постанова має бути правильно оформлена виконавцем. При надходженні правильно оформленого документа, термін опрацювання постанови не перевищує 2 робочих днів.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях дані Вашого чоловіка: ідентифікаційний код або номер телефону, що прив'язано до рахунку

yablonskam 21 июня 2023, 17:01
22 травня 2023 року всі мої картки в Райффайзен банку було заблоковано, а мене віднесено до ризикових клієнтів. Про це мені не прийшло жодного повідомлення, і дізналась я про ту ситуацію тоді, коли не могла розрахуватись в магазині карткою.
Я звернулась у відділення банку, де мені запропонували написати пояснення про походження коштів. Я написала пояснення, його було відправлено в службу фінмоніторингу. І з цього часу почалося моє митарство по службах підтримки райфу. Ніхто нічого не знає, нікому не відомо що робити далі, існує якийсь список підтверджуючих документів, які мені треба подати в службу фінмоніторингу, але цей список мені від 14 червня не можуть надіслати на пошту, а продиктувати по телефону не можуть бо він дуже секретний, напевно)
Що в мене є на сьогодні — заблоковані картки з грошима в райфі, негативна клієнтська історія в інших банках завдяки тому що я місяць часу вишу в ризикових райфу, і купа телефонних дзвінків в підтримку, які я здійснюю щодня, і отримую обіцянки шо ось-ось список скинуть.
Чи рекомендую я цей дно-банк людям, які шукають собі банк для обслуговування власних рахунків — ні в якому разі, оскільки за рух своїх же коштів по власних картках станете ризиковим клієнтом)))
Хочу нагадати менеджменту цієї шарашкіної контори що радянський союз, за правилами обслуговування якого ваш горе-банк працює сьогодні, вже давно закінчився. Пора працювати швидко і оперативно. І відповідати за слова своїх баранів з підтримки, від яких можна дочекатись тільки обіцянок. Шкода що нема від"ємних оцінок, бо 1 тут явно забагато.
21 июня 2023, 17:05

Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.
Ми маємо бажання більш детально провести аналіз ситуації та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

Олена Міненко 20 июня 2023, 10:41
Отделение по адресу: Сумы, пл. Независимости, 1
Моєму чоловікові не хочуть віддавати готівку, пройшов вже місяць.
Спочатку писали на почту 30 травня цього місяця, що запит опрацьовано і 31 числа з 9ти ранку можете забрати на відділенні, зранку написали що з 1.06 можете забрати після 15:00. А 1.06 зранку знову написали що 2.06 після 15:00. Пішов вже ж таки до банку. Сказали що при заявці неправильно щось ввели (ПІБ його, а iban іншої особи) ЯК ЦЕ МОЖЕ БУТИ!!! І що кошти забрати не можно
Поки розбирались, десь дня 4
Прийшло на почту письмо, про розірвання договору і тепер забрати кошти зможе 12.06 … Інше письмо що готівка їде, очікуйте 14.06 … Вже 15.06 готівки немає прийшло ще 2-а пустих письма 3-те письмо написано що можно прийти і забрати 16.06
19.06 знов смс, тільки що можете прийти забрати готівку після 12:00 тому що технічні роботи.
При цьому всьому, багато разів звонив до підтримки … Вчора звонив десь о 15 годині, щоб спитати чи закінчились технічні роботи ?!
А вони йому кажуть, а ми не бачимо вашу заявку … Як це може бути!!!
У нас маленька дитина і 2х років немає …
Він їсти і пити хоче!!!
Віддайте нам наші ГРОШІ!!!
20 июня 2023, 11:44

Перш за все перепрошуємо за очікування відповіді. Нам прикро, що дана ситуація викликала негативні емоції та могла вплинути на Ваші плани. Ми хочемо Вам допомогти вирішити ситуацію, тому просимо в приватні повідомлення вказати фінансовий номер телефону Вашого чоловіка для можливості встановлення зв’язку.

khvorost 17 июня 2023, 20:52
Отделение по адресу: Киев, ул. Гната Юры, 8
Райф в Україні неодноразово публічно заявляв, що він «окрема юридична особа», я вже не кажу про те що він не згадував від кого він відокремленний)), на мою думку ця «окрема юридична особа», відокремлина лише від законодавства України, та від НБУ.
Може вона має на увазі шо відокремлена від власника (який є спонсором війни — за данними НАЗК), того теж буде не може …
А що каже нам законодавство України з цього привіду?
А ось —
підпунктом 14.1.159 п 14.1 ст. 14 Податкового кодексу термін «пов'язані особи» викладено:
— юридична особа і особа, що має повноваження на призначення (обрання) одноособового виконавчого органу такої юридичної особи або на призначення (обрання) 50% і більше складу її колегіального виконавчого органу чи наглядової ради;
Тобто фактично та юридично RBI, райф Україна та райф в рашке є пов’язаними юридичними особами які усі разом спонсують рашиську агресію …
А шо НБУ, нібити нічого не бачить …, на мою думку за великі гроші …
Я направив запит до НБУ з цього приводу, я вважю — цей банк не може мати банківську ліцензію в Україні.
Чекаємо на відповідь НБУ, обов’язково опублікую її…
18 июня 2023, 9:02
В першу чергу хочемо подякувати за очікування на відповідь. Ми цінуємо співпрацю з Банком і завжди прагнули і прагнемо будувати відкриті та відповідальні стосунки.
На Ваше звернення щодо внесення Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) австрійського Raiffeisen Bank International до переліку міжнародних спонсорів війни повідомляємо, що це рішення НАЗК жодним чином не стосується українського Райффайзен Банку як окремої юридичної особи й не позначається на його діяльності.
Райффайзен Банк Україна – це український банк та окрема юридична особа, яка зареєстрована і працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану в Україні і припинив відносини з клієнтами та грошима, що мають російське і білоруське походження. Ми підтримуємо санкції проти країни-агресора.
Банк продовжує працювати в звичайному режимі, допомагаючи українцям та економіці в умовах війни.
Про підтримку нашого банку заявив 31 березня 2023 року і Національний банк України. Як зазначає у своїй заяві НБУ, «Райффайзен Банк в Україні як системно важливий банк, який сприяє підтриманню фінансової стабільності в країні в розпал війни, має підтримку НБУ. Участь банку в розвитку банківського сектору, економічних програмах та гуманітарних проєктах відчутна і важлива».
До того ж оновлену інформацію про діяльність Райффайзен Банк Інтернаціональ в росії було оголошено Групою РБІ за її щорічних зборах акціонерів 30 березня 2023 року. Група Райффайзен публічно заявила про своє рішення рухатися в напрямку продажу або відокремлення російського банку з Групи.
14106203 16 июня 2023, 21:49
Пошел в магазин, увидел рекламу, решил экономить, купил эту чудо карточку, уже с активации были проблемы, сначала не удавалось ее активировать, поддержка ничем не помогла, хотя пыталась, но ладно, на следующий день пришло смс что счет активен, вуаля)) я на радостях полетел в атб вечером (смс пришла утром) скупиться, набрал всего побольше, выждал очередь, рассчитывал получить кайф экономии, закинул деньги на карту и когда пришло время платить — бац, ПОМИЛКА, не достаточно денег, хотя на карте было 2050 грн, а покупка была на 1344 грн, поддержка в этот раз разочаровала, держали 20 мин, бросили трубку, и показали свое отношение к клиенту, ПРИЧЕМ САМЫЙ ГЛАВНЫЙ МОМЕНТ))) ДЕНЬГИ С КАРТЫ НА КАРТУ ПЕРЕКИДАЮТСЯ С КОМИССИЕЙ))) а выгодно купить они не дали, я расстроен, удовольствия от покупки не получил, всем рекомендую старый добрый моно, там хотяб ждать 3 дня не нужно специалиста
17 июня 2023, 8:52
Доброго дня, перш за все дякуємо за очікування.

Хочемо зазначити, що списання комісії відбувається згідно умов тарифу Вашого рахунку. Рекомендуємо здійснювати перекази за повними реквізитами (термін виконання до 3 робочих днів), без утримання комісії. Всі тарифи Ви можете дізнатись на сайті Банку за посиланням: https://raiffeisen.ua/storage/files/tariff-250423.pdf.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані: ідентифікаційний код або номер телефону.

@RaifHelp
Завчасно написав до банку про видачу валютного депозиту, щоб вони підготували гроші. Назначили мені зустріч, ніби все було нормально. Прийшов до відділення — робітники відділення кажуть що не в курсі того, що у мене був запис на видачу готівки. В принципі, вони мені можуть видати кошти, але купюри у них 1996 року. У мене тепер виникає декілька питань
1. Як мені отримати мої гроші купюрами молодше 1996 року? За це потрібно доплачувати?
2. Навіщо взагалі існує попередній запис, якщо він не працює?
16 июня 2023, 17:25
В першу чергу хочемо принести вибачення за доставлені незручності під час обслуговування. Ви, дійсно, фінансово підковані та в курсі, що потрібно призначити зустріч завчасно для отримання валюти, це дуже вражає.
При замовленні валюти ми можемо спробувати зазначити видати купюри на більш нового випуску, за це звичайно Ви як наш клієнт нічого не маєте доплачувати, але, на жаль, гарантувати на всі 100 %, що будуть купюри нового випуску не можемо.
Ми дуже хочемо розібратися у цьому питанні та просимо Вас надати нам у приватні повідомлення дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону), для можливості аналізу звернення.
RuslanRR 15 июня 2023, 11:54
В конце мая заблокировали счет, размещенные депозиты застряли без какой-либо возможности их снятия. 4 раза звонил и писал с просьбой выслать мне адрес, куда отправить документы подтверждения происхождения средств, на 5‑й раз банк таки справился.

Отправил больше, чем было нужно, добавил даже подтверждение оплаты налогов. В итоге прошло 2 недели, от банка тишина, они никуда не спешат.
Если сотрудники не умеют читать, то я могу выслать букварь по почте, только напишите адрес.
15 июня 2023, 11:57

Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала Вам незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Додатково хочемо зазначити, що що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані.

Thejudge99 14 июня 2023, 9:40
Тільки бухгалтерія відкрила ФОП як райффайзен вважає нормою дзвонити о 9:00 ранку щоб ботом сповістити про ваші чудові умови! Так ось щоб я хотів сказати Вам!
1. Не співпрацюю з банками, які і далі працюють в рф.
2. Почніть поважати людей та їх особистий час і думати головою, о котрій ці дзвінки доречні, особливо після нічних тривог і не в 9:00 ранку!
3. Щоб дзвонити та пропонувати Ви краще зробіть умови кращі ніж у інших і дізнайтесь, чому клієнт закрив ваші картки і якось обходився стільки часу до цьогу! А не бот аби подзвонити.
Ваші вибачення можете разом із занепокоєнням можете залишити собі!
Дякую за те, що зіпсували ранок своїм дзвінком і не дали виспатися!
14 июня 2023, 9:50

Нам надзвичайно прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, та ні в якому разі ми не мали на меті порушити Ваш сон. Розуміємо на скільки важкий час, при цьому, ми підтримуємо економіку та стараємось працювати для України та українців.
Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком. Ми щодня робимо все можливе і часто неможливе для підтримки наших клієнтів та нашої країни. Ми збираємо кошти, волонтеримо, більш ніж сотня наших колег вступили до лав ЗСУ.

Olenaukraine 13 июня 2023, 17:04
Банк Аваль без попередження чи то телефонного дзвінка, чи смс-повідомлення заблокував пенсійну картку. Раз — і блок. Особа, якій це вчинили, наразі у критичному фізичному стані, не може ні телефоном підтвердити дані, ні підписати відповідну довіреність. Банк користується критичною ситуацією у країні і, ймовірно, користується юридичною та фінансовою неграмотністю таких людей. Інша особа (родич 1 черги), яка була з клієнтом банку під час оформлення картки, володіє інформацією про кодове слово та пароль, має на руках наявні оригінали документи — не допускається банком до розблокування картки. Кошти з картки — це мінімальна пенсія української пенсіонера. Гроші потрібні на лікування. Інформацію представник банку вислухав, проте вирішувати ситуацію не береться. Такі дії розцінюю як порушення прав клієнта, не спроможність коректно працювати у воєнний час (люди зникають безвісти, перебувають на окупованих територіях) і це непрофесійно, аморально, зневажливо до своїх клієнтів. Чи варто залучати до ситуації поліцію, враховуючи важливий факт, що відлік життя клієнта іде на тижні?
13 июня 2023, 17:12

Нам надзвичайно прикро, що виникла така ситуація, та Ваша близька людина немає доступу до коштів наразі. Проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.
Ми маємо бажання більш детально провести аналіз ситуації та спробувати допомогти, а тому просимо надати в особисті повідомлення ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

RaiffaizenAlex 20 июня 2023, 14:52
Вітаємо!
Маємо інформацію, що з Вами зв’язався менеджер з питань клієнтського сервісу та питання було врегулювано у телефонному режимі. Дякуємо за розуміння. Бережіть себе.

1asdfgh 12 июня 2023, 23:04
Відкрив декілька 3-х місячних депозитів, які по закінченні строку за рекомендацією працівників банку перерозміщувались на новий строк через касу. В результаті після декількох переоформлень моїх депозитів оборот по рахунках став в 3 рази більший за загальну суму яку я тримав на цих депозитах.
І банк запросив від мене документи саме на суму оборота по рахунках.
Я надава банку як він мене і просив довідку про Доходи з ДФС на сумму яку вони схотіли але вони не хочуть її приймати і вимагають виключно якусь ОК7 і ніщо інше.
13 июня 2023, 9:00

Перепрошуємо за тривале очікування відповіді.
Дякуємо, що Ви користуєтесь продуктами нашого Банку та нам дуже прикро, що ця ситуація викликала у Вас негативні емоції.
Розуміємо Ваше небажання робити додаткові дії та надавати до банку додаткові документи. Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. В свою чергу сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів шляхом надання Вами документів.
Ми хочемо розібратися у ситуації та допомогти Вам, тому просимо написати нам у приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код, або фінансовий номер телефону для можливості вирішення питання.

RaiffaizenAlex 13 июня 2023, 9:46
Дякуємо за зворотній зв’язок! По Вашому запиту сформовано запит до менеджера з обслуговування клієнтів, він аналізує ситуацію та проведе комунікацію, прохання очікувати. Дякуємо.
Добрий день. Я вже багато років являюсь клієнтом Райффайзен Банк, а саме обслуговуюсь у Лубенському відділенні. Які б не виникали питання — працівники відділення завжди допомогають їх вирішувати. Завжди усміхнені та приємні у спілкуванні. Роботою та облуговуванням я задоволена. Але хочу поділитися своїм враженням про ситуацію, яку я спостерігала, а саме спілкування з клієнтами начальником Лубенського відділення — Шаповал Альоною Іванівною. Це просто ЖАХ. Не приховане хамство у спілкуванні з її боку. Клієнтам відповідає так, що як взагалі прості смертні посміли до неї звернутися. І це було неодноразово. Після побаченого, хочеться просто піти з банку і ніколи не повертатись. Цікаво, це така офіційна позиція банку, щоб пішло якнайбільше клієнтів через такі дії керівника. Чи це непрофесіоналізм окремої людини? Але найбільше мене вразило, що цей керівник так само спілкується і зі своїми працівниками, відкрито при клієнтах. Я тільки можу уявити, як ця людина спілкується з працівниками, коли відвідувачів немає. Цікаво також те, що за останні роки, у відділенні часто змінюються працівники. Хоча, дивлячись на те, як керівник, спілкується з клієнтами та зі своїми працівниками — це і не дивно. Хто ж витримає таке відношення? Тому, шановне керівництво, зверніть увагу на даного керівника, адже дуже прикро спостерігати, як непрофесійні дії окремої людини, керівника, який має бути обличчям відділення, руйнують імідж всього відділення.
shpygodozer 10 июня 2023, 16:11
Отделение по адресу: Киев, ул. Константиновская, 2-А
Вітаю!
08.06.2023 отримував зарплатну картку у відділенні банку на вул. Костянтинівська, 2а. Сьогодні 10.06.2023 приходить повідомлення від страхової компанії UNIQA про придбання мною програми захисту від нещасного випадку, хоча я нічого не купував і договорів ніяких не укладав. Раніше чув від колег подібні ситуації, що у цьому відділенні банку «підсовують» договір з цією страховою компанією без інформування змісту документа, а клієнт через неуважність підписує це. Тому і вирішив зателефонувати на гарячу лінію, аби розібратися з ситуацією, але там відповідають, що я справді нічого не підписував, а повідомлення від страхової компанії прийшло мені чи то автоматично, чи то помилково. Після цього телефоную власне у страхову і там відповідають, що я дійсно підписував договір 09.06.2023 (хоча картку я отримував 08.06.) та назвали його номер. Усі інші питання я розбирав з менеджером цієї компанії. А тепер питання до Райффайзен Банку:
1. Чому співробітники без відому клієнта збирають їх підписи для купівлі страховки?
2. Як дізнатися, що підпис ставив саме я і цей підпис не підроблений Вашими співробітниками (дивно, що договір укладено 09.06.2023, хоча у відділенні банку я був 08.06.2023)?
3. Чому на гарячій лінії мені надають інформацію, що ніякий договір зі страховою компанією я не підписував, хоча UNIQA мені говорить геть протилежне?

Складається враження, що Ваші співробітники «підпільно» збирають підписи та надсилають ці договори до страхової, не вносячи цю інформацію у ваші бази даних.

Вимагаю грошову компенсацію за заподіяну моральну шкоду зі сторони банку та за неможливість вирішення цього питання Вашими співробітниками. Тепер я мушу тратити свій час для комунікації з фахівцями страхової компанії та розривати договір, який я не підписував.
10 июня 2023, 16:17

Нам надзвичайно прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності. Співробітники відділення можуть Вам запропонувати підключити послугу страхування, розповісти про її переваги. Остаточне рішення приймає клієнт, адже, для підключення необхідно підписувати додатковий договір.
Хочемо розібратись в ситуації та допомогти, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону).

Irinaborov 10 июня 2023, 14:37
Не рекомендую покупать карту атб в этом банке. Купил карту пытался через Дию октевирывать в ответ, но не получилась. Ответ был что нужно ехать в Банк. Так смысл продавать карту если её в домашних условиях активировать нельзя. Это смешно такое чувство как кредит пытаешься получить. Я понимал если отделения было как у Приватбанк везде. Даже операторы не могут не чем помочь. Разводят просто на деньги. Укргазбанк зашёл 3 минуты и все и получил онлайн карту.
Доверился Райффайзен Банк иза его статуса, а оказался просто мошенники 50гр. получили. А мне чтоб вернуть их нужно ехать в Банк это бред особенно город Харьков где иногда бывают прилеты.
Не советую не кому этот Банк.
10 июня 2023, 14:43
Дoбрий день!

Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Реєстрація карти мoже відбуватись дистанційнo, прoте, якщo при спрoбі oфрмлення небхіднo прoвести дoдаткoву перевірку — Вас мoже бути запрoшенo дo відділення Банку для врегулювання питання із паспoртoм, картoю та ідентифікаційним кoдoм.
Хочемо розібратись в ситуації та допомогти, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваш номер телефону. Очікуватимемо на зворотній зв'язок.

Lolik1837 10 июня 2023, 10:13
Дорогой Райф. Я не буду писать тупых отзывов, что типа вы поддерживаете агрессора.
Но скажите мне — какого хр.ена вы ПРОДАЕТЕ за 50 гривен карточки АТБ, если все остальные банки, участвующие в этой программе, даже жадный, А банк,, раздают эти карты БЕСПЛАТНО .?

Вы что? Самый жадный банк Украины? Или вам больше всех надо с тех украинцев содрать? Что заставило вас обдирать украинцев там где остальные банки все сделали бесплатно?
10 июня 2023, 10:19
Доброго дня!

Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження. Після активації картки АТБ кошти протягом доби, будуть повернуті на рахунок і Ви зможете їх використати. Розповімо про переваги картки АТБ: знижка на постійній основі від 5% до акційної ціни на товари акції «Суперціна» при розрахунку карткою, а ще наразі діє акція «Міцні знижки»: в період з 25.05.23 по 31.12.2023 року три дні на тиждень (в п'ятницю, суботу та неділю) можна купувати найпопулярніші товари в магазинах АТБ із супер знижкою, яка сягає до 40 %.
Також, якщо у Вас виникнуть труднощі, співробітники підтримки Чату додатку «Райф Онлайн» будуть раді Вам допомогти у робочий час (7:00-20:00 щодня). У разі необхідності отримання термінової консультації — Ви можете звернутись до цілодобового Інформаційного центру за номером: 0-800-500-500.

LudmilaKiew 9 июня 2023, 23:23
Добрий день. Купили в АТБ картку від Райфу. Намагалися її активувати, але для цього існує стільки умов і додаткових складнощів! Тільки через дію, тільки через електронний підпис, тільки при наявности id карти чи загранпаспорту. Ви дійсно вважаєте, що пенсіонери чи прості українці, які розраховували на скидку в АТБ 5 % мають пройти додатково 10 кіл бюрократичних інстанцій, щоб користатися цією сумнівною картою?
Ми маємо карти інших супермаркетів і ніде немає такого цинічного знущання над споживачами. І всі ці карти не потребують додаткових складнощів. Це схоже просто шахрайство заради того, щоб отримати 50 грн. за цю картку.
Це просто жах. На яких підставах ви продаєте (!) картки АТБ?
Ми вже зрозуміли, що це пастка з намаганням залучити нових клієнтів та й ще брати за це з людей 50 гр. принизливу заставу.
Ми даруємо вам наші 50 грн., які ви просто виманили шахрайским шляхом.
І більше ніколи і ніде не будемо мати справи ні з Raiffaisen Банком, ні з шахрайськими оборудками АТБ.
10 июня 2023, 8:50
Перш за все вдячні за очікування відповіді.
Щиро прикро, що у Вас склалась така думка, адже ми намагались спросити процес активації карти, тим паче це можливо робити дистанційно, плюси є у всьому економія часу на візит у відділення, декілька кліків і готово. Проте, якщо паспорт наявний лише старого зразку, це не біда, адже Ви можете активувати карту АТБ у нашому відділенні Райфу до карти відкривається рахуночок у тарифі Райфкарта — без місячної абонплати та Ви зможете насолоджуватися знижечками. Знижка на постійній основі від 5% до акційної ціни на товари акції «Суперціна» при розрахунку карткою, а ще наразі діє акція «Міцні знижки»: в період з 25.05.23 по 31.12.2023 року три дні на тиждень (в п'ятницю, суботу та неділю) можна купувати найпопулярніші товари в магазинах АТБ із супер знижкою, яка сягає до 40 %.
Кошти на карті АТБ можуть бути відображені не пізніше наступного дня від дати активації.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

fitseco 8 июня 2023, 19:32
Відкрила собі картку з можливістю безкоштовного обслуговування. Минув час і умови по карті зазнали змін. Я пристосувалася до нових умов, бо хотіла навіть ці кошти заощаджувати. Банком оперативно вирішено моє незадоволення з приводу списання щомісячної абонплати. Позиція банку в моїй ситуації була неочікуваною і приємно вразила, бо досвід з іншими банками був негативним. Залишаюся вашим клієнтом і надалі.
8 июня 2023, 19:35
Нам надзвичайно приємно отримати такий зворотній зв'язок. Ми зажди готові розглянути всі можливі варіанти вирішення питання наших клієнтів, щоб задовольнити очікування від отримання сервісу.
Дякуємо Вам за вибір та співпрацю з Райфом.
Zorika 7 июня 2023, 17:26
Который раз, находясь не в Украине, не могу провести платеж в интернет-магазине, заплатить за коммуналку, т.к смс с паролем не доставляется. При этом в Привате все работает отлично. Но проблема, что на счёте в Райфф деньги, и хотелось бы их использовать как-то так, как хочу. А не как удобно этому великому банку.
Каждый раз, когда их смс не приходит, они говорят, что они не виноваты, это мобильный оператор. При этом смс-ки от сигнализации машины, какая-то реклама от магазинов и тд, до меня доходит. А их пароль никак не пролазит.
На аргумент, что у Привата все хорошо, они отвечают — мы не знаем, как работают другие. Т.е им безразлично, как они выглядят на фоне конкурентов. Также они сказали, что не собираются эту проблему исправлять.
Написала запрос на из венский офис.
При этом финансовый номер в Райффайзен требовали только украинский, что при потере мобильного телефона ставило тебя в определенное неудобное положение, если ты не в Украине. И аргументировали это именно тем, что от иностранного оператора не будут приходить смс-ки.
Приват же принял как финансовый номер иностранного оператора, и сейчас не имею никаких проблем с интернет-платежами через Приват.
7 июня 2023, 17:36
Доброго дня!

Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності. При здійснені платежів на сторонніх сервісах код підтвердження може надходити тільки у вигляді SMS повідомлення. Щодо отримання смс у роумінгу, дане питання необхідно вирішувати з Вашим мобільним оператором.
Справді, зміна фінансового номеру телефону доступна тільки для українських мобільних операторів, та ми постійно працюємо над удосконаленням функціоналу додатку та послуг банку. Розуміємо, що це може спричинити незручності та приносимо вибачення за це.

RaiffaizenAlex 7 июня 2023, 17:47
Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження. Дуже хочемо розібратись у даній ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону). Очікуватимемо на зворотній зв’язок.

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝