Отзывы о Райффайзен Банке

evgenij40 5 сентября 2023, 17:21
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
Терпів неадекватність менеджерів і касирів але вже як ухожу від цього банка розкажу.В касі і менеджерка неадекватні сьогодні не дали переказати кошти стверджуючи що перекази тільки між райфайзеновськими рахунками.Була раніше одна адекватна менеджерка на цьому віддиленні але на жаль її більше не бачив, а те що не компетентні співробітники нажаль ваша проблема.Відділення на Грушевського в Полтаві.Прикрикнути чи розказувати чому на прохання зробити адекватно це норм не реагувати для них тому і не жалкую що більше не буду обслуговуватися у цьому відділенні невдовзі і я радий після трьох років користування що нарешті не будуть робити неадекватно.
5 сентября 2023, 17:30
Нам щиро прикро, що у Вас залишилось негативне враження під час візиту у наше відділення, та це могло вплинути на Ваше враження в цілому.
Переказ коштів з рахунку можливий на користь будь-якого Банку в Україні. Якщо це картковий рахунок то, перекази доступні цілодобово у системі «Райффайзен Онлайн», які можливо здійснити без візиту у відділення, для економії часу, а якщо використовувати платіж «за реквізитами IBAN» — це без комісій.
Ми обов'язково проведемо аналіз та перевірку відносно інформації зазначеної у відгукі, для запобігання подібних ситуацій надалі.
Дякуємо, що залишились небайдужим та надали зворотній зв'язок, адже подібні запити допомагають нам удосконалюватися.
Також, будемо вдячні, якщо Ви нам залишите інформацію у приватних повідомленнях (ідентифікаційний номер чи контактний телефон).
RaiffaizenAlex 15 сентября 2023, 18:54
Вдячні за звернення та очікування. Отримали зворотній зв’язок від менеджера. Наразі, по Вашому зверненню була проведена комунікація, надано всю інформацію та шляхи вирішення питання. У випадку, якщо виникнуть додаткові питання, із задоволенням допоможемо.

Lokazuk 4 сентября 2023, 22:24
Я не являюсь вашим клієнтом, але один ваш клієнт є шахраєм. Він займається тим що розводить людей на гроші під виглядом юриста. У мене є номер його карти на яку перераховують кошти. Як з вами зв’язатися щоб вияснити ім'я цього шахрая?
5 сентября 2023, 9:05
Хочемо подякувати за очікування на відповідь.
Нам щиро прикро, що склалась така ситуація та що Ви зіткнулись з можливим шахрайством. Безпека — найважливіший пріоритет Банку.
Просимо надати детальну інформацію по отримувачу коштів з описом ситуації у приватні повідомлення, ми зафіксуємо Ваше звернення, і для аналізу ситуації направляємо запит у профільні підрозділи.
У разі підтвердження факту протиправних дій рахунки і картки зловмисника будуть заблоковані.
Додатково, рекомендуємо Вам, обов'язково, звернутися до органів внутрішніх справ для написання заяви, а також залишити інформацію на сайті Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України (посилання — https://ticket.cyberpolice.gov.ua/).
Зі свого боку, ми завжди готові максимально співпрацювати та надати інформацію, у разі звернення правоохоронних органів в Банк.
Oleksii3108 31 августа 2023, 13:10
Бюрократизовано, при дзвінках на номер 0800505770 (спеціальний для підтримки бізнес-клієнтів), прослуховуєш довго про послуги, де непредставлені тобі необхідні, потім зєднують з оператором, який щось уточнює і зникає на декілька хвилин, у виторгу наче проблему вирішили, але ви ще почекайте годину-дві. Виглядає як повна не зацікавленість у клієнтоорієнтовності, працюють з клієнтами на потоці, навіть не запитують зворотній зв’язок.
31 августа 2023, 13:14
Добрий день.

Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про обслуговування в нашому банку.

Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.

Ми дуже хочемо Вам допомогти розібратися у питанні та бажаємо, щоб у Вас залишились лише приємні емоції про співпрацю з Банком, а тому просимо написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних (Вашого ідентифікаційного коду або номеру телефону, який прив'язано до рахунку).

RaiffaizenAlex 12 сентября 2023, 14:51

Дякуємо Вам за очікування та можливість проаналізувати ситуацію. Отримати інформацію від менеджера. З Вами було проведено комунікацію в телефонному режимі та надано відповідь за Вашим зверненням. Якщо в майбутньому будуть виникати питання — звертайтесь, завжди раді допомогти.

evgenij40 30 августа 2023, 18:53
Отделение по адресу: Полтава, ул. М. Грушевского, 4
В травні місяці неприемно здивувався коли з накопичувального рахунку виконавчою службою 5107 гривень арештовано було.Буду оскаржувати в апеляційному суді і якшо на мою користь буде рішення повертати кошти.Але це не все.17.08.23 повторно арештова було 514 гр на пенсійній картці і 218 гр на АТБ акційній.В травні 4370 було зараховано за два дні погашення боргу, а то чи їх 10% і витрати і комісія виконавців.А в цьому місяці попросив виконавця не блокувати пенсійну картку, отримав листа, в якому якшо коротко статус рахунку визначає райфбанк і як я зрозумів друге списання да як і перше це ініціатива банку.514 так в борг і не зараховані як розумію витрати виконавця але 248 на АТБ як в відділенні пояснили на рахунку райфу але заблоковані.Буду як казала спеціалістка через почту отримувати пенсію бо ухвалу про призупинення виконавчого провадження не отримаю доки суддя не вийде з відпустки, а це не раніше 12.09.23 да і час потрібен на всі процедури да і відгукі про банкі читав і не один мені вже не до вподоби.Банк замість того щоб турбуватися про кліента робить дії які псують репутацію і людей спонукають йти від них.Чекаю на рішення апеляції за 2.5 місяці якшо не перенесуть, а здивування навіть спеців не те шо в відділенні а і коли банк надасть «стурбованість» свою вже мені не цікава доки тих хто думає що може чинити таке безкарно.Можете не «переймання, мною мені написати, а тільки коли почистите свої ряди шахрайські,інакше я такі дії не назву, може і люди будуть у вас тримати свої заощадження і обслуговуватися в відділеннях і користуватися вашими послугами, а докі я не потребую ваших послуг і вибачень з оманливи намаганнями виправити ситуацію.Я користувався різними послугами банку і нічого не винен їм, а нікчемно повелися так зі мною.В відділенні кажуть що виконавець їм повинен надати листа, на гарячій лінії сказали що пенсія по інвалідності і це внутрі банка повинно вирішитися але коли негарно повелися цього я більше не збираюся терпіти, досить і ціеї ситуації з мене навіть якшо все буде вирішено на мою користь.Як зняли другий раз кошти на другий робочий день в додаток цілий день не потрапляв все відтерміновували якісь проблеми були у них да і не найсильниша сторона мобільний додаток у райфа.
30 августа 2023, 18:58
Вітаємо!
Розуміємо Ваші емоції та нам щиро прикро, що у Вас склалось таке враження про роботу Банку.
При цьому, хочемо зазначити, що ми маємо дотримуватись норм Законодавства та постанов Виконавчої служби, а тому зі свого боку не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно.
Зняття арешту з рахунку можливо у разі надходження в Банк постанови від Виконавчої служби, а саме про — зняття арешту, а не про примусове стягнення коштів з рахунку.
Ми щиро хочемо допомогти у вирішенні питання, переглянути Ваше звернення індивідуально детальніше. Просимо написати нам у приватні повідомлення Ваші дані (ідентифікаційний код або контактний номер телефону). Очікуємо на Ваш зворотній зв'язок.

RaiffaizenAlex 31 августа 2023, 16:44
Добрий день, Євгеній! Отримали інформацію, що з Вами зв’язався наш менеджер та надав пояснення щодо даної ситуації. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, із задоволенням допоможемо.

Alex4766 29 августа 2023, 16:00
Доброго дня! Відкритий споживчий кредит взятий в банку на початку 2021 року і вчасно виплачуванний до початку літа 2023 року перетворився в проблему коли затримався платіж по кредиту приблизно на неділю.Далі був дзвінок фахівця кредитного відділу після якого платежі почали списуватися на початку місяця за попередній місяць і за текущий місяць одночасно. При першому дзвінку до контакт центру працівник завірив що то що я бачу в клієнт банку, змінится після того як система побачить списанний платіж, але вже наступного разу система зробила те саме при цьому фахівець контакт центру цього разу визнав, що кредитна схема працює не досконало і моя сума заборгованості перед банком меньша більше ніж в 4 раза ніж я бачу в клієнт банку і вона дасть запит в кредитний відділ, щоб вони переглянули заборгованність яку я бачу в системі. Вже третій місяць дане питання не має вирішення, ось така турбота про преміум клієнта банку. Нікому не має діла до преміум клієнтів покі ті самі не почнуть дзвонити в усі колокола і вимагати пояснень! Висновки робіть самі, чи потрібні вам такі преміум послуги …
29 августа 2023, 16:06
Добрий день.

Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що у випадку, якщо платіж на погашення кредиту прострочено, Вам можуть надходии повідомлення та дзвінки від представників банку з нагадуванням про необхідність оплати платежу. Це інформування припиняється після успішної оплати.

У випадку, якщо Ви платіж внесли самостійно, а не з допомогою автосписання з карткового рахунку — протягом деякого часу на картковому рахунку може залишитись блокування, та найшвидший спосіб його зняття, якщо заборгованість вже погашено — за запитом до чату Райффайзен Онлайн, або за дзвінком до банку.

RaiffaizenAlex 29 августа 2023, 19:25
Отримали відповідь від менеджера, що питання було вирішено. Якщо виникнуть питання — з радістю допоможемо! Мирного неба!

З повагою та турботою про Вас,
Pavlina17 29 августа 2023, 14:54
У листопаді 2022року відкрили валютний депозит, який закінчився у лютому 2023р. У лютому 2023 не могли забрати власні кошти, так як не у касі не було валюти. Кожного разу резервували, а коли приходили забрати нас морозили. Відповідно депозит без моєї згоди продовжили,і мала отримати у травні. У травні ситуація знов повторялась, поїхала у головне відділеня де написала скаргу,і де вияснилось що я не одна така. Вони не мають валюти аби виплачувати валютні депозити. Потім були у Львові у головному відділенні збори, де приїзджали їхні всі головні, та головні власники ззакордону. Типу нічого не знали, сильно вибачались,і типу точно кошти повернуть і це було у липні. Уже 29.08.23р. де сьогодні оголосили, що точно виплатять, так як до тепер виплачували людям, які мають більше 5000$, а ті що мають менше почнуть з вересня виплачувати. Надіюсь свої кошти отримаю. Ще й умови диктують, що виплатять і після цього маю підписати про нерозголос даної ситуації. Тобто мої гроші у них і ще умови диктують.
Надіюсь, що нарешті отримаю власні кошти, якщо до 30.10.23р. цей банк взагалі незбанкрутує.
Я так бачу треба йти у суд, бо по нормальному ні працівники, ні керівники, ні ніхто не розуміє
29 августа 2023, 14:59
Добрий день.

Нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про наш банк. Хочемо зауважити, що для зняття готівки в іноземній валюті дійсно потрібно здійснити замовлення, за зверненням до чату Райф Онлайн, або за дзвінком до банку, та в такому випадку, кошти будуть замовлені особисто для Вас, та очікуватимуть у касі в день призначеної зустрічі.

Якщо Ви замовляли готівку, але з тих чи інших причин її не змогли доставити до відділення, з Вами мали зв'язатись представники банку для попередження та узгодження альтернативної дати.

AnatoliiD 29 августа 2023, 12:36
В онлайн банкінгу було здійснено переказ коштів на картку іншого банку, статус успішний, гроші з рахунку зняло. Переконався в правильності номеру картки.
Отримувач коштів стверджує, що нічого йому не надійшло.
Довести, що переказ на карту був немає можливості оскільки банк надав квитанцію з частково замиленим зірочками номером карти.
Квитанція потрібна для того, щоб повернути назад кошти.
Звернувся в підтримку, питання не вирішене.
Ви стверджуєте: — "
Доброго дня! Приносимо вибачення за необхідність очікування відповіді. Згідно Payment Card Industry Data Security Standard в системах Банку Н Е зберігається повний номер картки отримувача, якщо вона належить іншому Банку" — https://minfin.com.ua/company/aval/review/232232/
В цьому кожен може переконатися — Якщо натиснути Повторити платіж, то ПОВний номер карти ВИДНО і заодно суму зарахування (в чаті підтримки було додано скріншот, можете переконатися).
Отже, те що ви самі не маєте повний номер картки отримувача — НЕПРАВДА.
Ви розумієте, що ви своїми діями (ненаданням квитанції з повним номером картки) унеможливлюєте повернення мені коштів?
Мені звернутися до суду з вимогою стягнути кошти з Райффайзен Банку? За позови про захист справ споживачів судовий збір не сплачується
Я взагалі не розумію як таке можливо — не надати виписку (з повними реквізитами) власнику рахунку.
29 августа 2023, 12:46
Вдячні за Ваш відвертий зворотній зв'язок.
Дійсно, як було надано відповідь у зверненні посилання, яке Ви відмітили, згідно Payment Card Industry Data Security Standard в системах Банку не зберігається повний номер картки отримувача, якщо вона належить іншому Банку. Тому роздрукувати квитанцію з зазначенням повного номеру, на жаль, не можливо.
Якщо Ви, як користувач, натиснете у додатку на саму транзакцію у розділі « Операції в системі» кнопка «Повторити» — повний номер карти отримувача доступний та відображається, це не є прихованою інформацією, а навпаки функціонал розроблено для можливості перевірки.
Ми дуже хочемо Вам допомогти розібратися у питанні та бажаємо, щоб у Вас залишились лише приємні емоції про співпрацю з Банком. Просимо написати нам у приватні повідомлення з вказанням даних ( ідентифікаційного номеру або контактного телефону).
RaiffaizenAlex 31 августа 2023, 15:52
Щиро вдячні за очікування на відповідь. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди готові піти на зустріч і вирішити питання у індивідуальному порядку. Ваше звернення вирішено позитивно, та було направлено необхідний документ. Додатково, про результат рішення менеджером було відписано в активній чат сесії «Райффайзен Онлайн» та також, намагались встановити з Вами зв’язок у телефонному режимі, на жаль, відповіді не було.
Сподіваємось, що у Вас залишаться лише приємні емоції про співпрацю з Банком.
Бережіть себе.
З повагою та турботою про Вас,
gresik 26 августа 2023, 10:58
Хотел положить в Банк валюту после продажи авто на счет.

Позвонил своему банковскому менеджеру, чтобы уточнить как это можно сделать.

Ответ удивил — поскольку менеджер порекомендовала обратиться в другой Банк, поскольку их фин мониторинг запросит слишком много данных для подтверждения доходов — и только договор купли-продажи не подойдет.
Сказала, что они запросят у меня еще данные про доходы 3х летней давности — где я взял деньги на покупку.

Выводы делаем сами.

Но руководству Банка я бы рекомендовал работать в рамках поставления НБУ, а не выдумывать собственные правила.
26 августа 2023, 11:08
Вітаємо!
Дякуємо за Ваш відгук. Хочемо зауважити, що Банк сумлінно дотримується чинного законодавства України.
У випадку, якщо на Ваш рахунок здійснюється поповнення у значній сумі то, необхідно надати підтверджуючі документи, а саме — про джерело походження коштів.
Якщо поповнення плануєте здійснити самостійно у валюті за зверненням у відділення Райфу та сума поповнення від 400 000 UAH до 1 000 000 UAH — заповнюється Опитувальник та надаються документи про джерела походження коштів. У випадку поповнення від 1 000 000 UAH — за 2 робочі дні Ви заповнюєте Опитувальник та надаєте також документи про джерела походження коштів.
Також, хочемо проаналізувати Ваше звернення детальніше, просимо надати в особисті повідомлення Ваш ідентифікаційний код.

Besovskuy 25 августа 2023, 8:36
Доброго дня. Виконавець надіслав в банк постанову про примусове стягнення коштів, щоб зняти арешт з рахунку ще 8.08.23р. Банк до сих пір її не бачить, таким чином обмежує мене багато в чому. Хочу розібратись в чому проблема і чому повинен страждати клієнт банку, який готовий сплатити ВП, але банк гальмує процес. Чекаю вирішення питання. Дякую
25 августа 2023, 9:09
Вітаємо!
В першу чергу хочемо принести вибачення за тривалість надання відповіді.

Андрій Лукаш 23 августа 2023, 10:25
Згідно постанови про арешт коштів банк наклав арешт на наш валютний рахунок, хоча в постанові конкретного рахунку не було зазначено. При цьому маючи достатньо коштів на арештованому рахунку банк проводить списання з рахунку у гривні, який не арештовано. Після звернень телефонує абсолютно некомпетентий співробітник банку і зачитує абсолютно нелогічні пояснення.
23 августа 2023, 10:38
Добрий день! Ми розуміємо Ваші емоції та обурення, і нам дуже прикро, що у Вас склалось таке враження. У даній ситуації Банк має дотримуватись Законодавства та постанов Виконавчої служби. Ми не можемо вирішувати питання зняття арештів самовільно. Рахунок може бути заарештовано у разі надходження до Банку постанови від Виконавчої служби, якій Банк має підпорядковуватись. У нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта. По Вашому запиту сформовано запит до менеджера з обслуговування клієнтів, він аналізує ситуацію та проведе комунікацію, прохання очікувати. Дякуємо.

RaiffaizenAlex 6 сентября 2023, 17:15

Дякуємо Вам за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали відповідь від менеджера. За Вашим зверненням була проведена комунікація та надана вся інформація стосовно запиту листом на Вашу електронну адресу. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, з радістю допоможемо.

@RaifHelp
Не можу ввійти в додаток Райф-онлайн з 18.08.23. Переходжу за підказкою, вводю № картки, ММ/РР, CVV — відповідь «невірно введені дані». Всі дані введені вірно, перевіряв.
21 августа 2023, 16:11
Вітаємо!
Дійсно, для відновлення доступу у Райффайзен Онлайн потрібно ввести правильно дані активної карти.
Інформація, яка виникає на екрані після введення даних зазначена у Вашому запиті означає, що допущено помилку у номері карті, терміну дії чи CVV -коду або вона є неактивною чи заблокованою, радимо це перевірити.
Консультацію Ви також можете отримати по рахунку, зателефонувавши в Інформаційний центр Банку за номером — 0800 500 500 та наш оператор з радістю перевірить деталі.
Helga19711 17 августа 2023, 18:39
Отделение по адресу: Харьков, ул. Холодногорская, 5
При попытке зайти в приложение обнаружила, что оно заблокировано. При обращении в колл центр сотрудники без детализации сообщили о закрытии счетов в одностороннем порядке, включая счет, на который приходит только помощь ВПО. Поскольку никаких внятных объяснений какие именно операции вызвали вопросы и почему ранее они были валидированы банком объяснений не последовало. Сразу говорю предаринимательская деятельность не велась через эту карту, на нее переводились средства ВПО и есть пилтримки, зачислясь деньги ООН через вестерн юнион при получении перевода в кассе банка же. И проводились операции с личными средствами, что не было запрещено законом. Окей не хотите — не надо, но объясните мне, пожалуйста, на каком основании вы собрались удерживать и не отдавать мне по первому требованию помощь от державы на протяжении 30 дней? Я не даю ссуду вашему банку. Что за абсурд, раз вы решили прервать договорные отношения, то что вы собираетесь рассматривать 15 дней? И с каких дел я должна писать заявление на закрытие счета, если это сделали вы? Вы — инициатор, так вот, как инициатор верните мне мои средства По первому требованию. Я вижу, что подобная практика у вас принята и никаких реальных действий по предотвращерию подобных ситуаций вы не предпринимаете, отделываясь стандартным шаблоном. Подозреваю, что это вообще делает почтовый бот. Вы боитесь штрафа от НБУ, ну так он у вас будет. Потому что вы сознательно вводите клиента в заблуждение относительно возврата средств, заставляя его писать заявление, получая таким образом фору в виде срока, предусмотренного действующим законодательством на рассмотрение заявления. Что вы рассматривать собрались?! Цинизм банка, признанного НАЗК международным спонсором терроризма и обвиняющего своих клиентов в спонсировании терроризма вообще зашкаливает. И, да, постановление ВСУ от 5.03.2020 доходчиво обЪяснило, что ваши полнопочия по закрытию счетов не являются безграничными и требуют обоснования с учетом каждого конкретного случая.
17 августа 2023, 18:42

Проаналізуємо ситуацію та надамо коментарі.

RaiffaizenAlex 17 августа 2023, 18:54
Вдячні за очікування. Нам щиро прикро, що ми могли призвести Вас до негативних вражень та думок про Райф. Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі - Вам може надійти запит, щодо надання підтверджуючих документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Додатково хочемо зазначити, що внесення Національним агентством з питань запобігання корупції (НАЗК) австрійського Raiffeisen Bank International до списку міжнародних спонсорів війни не вплине на роботу української «дочки». Це рішення жодним чином не стосується українського Райффайзен Банку як окремої юридичної особи й не позначається на його діяльності. Ми продовжуємо працювати в звичайному режимі та своїми справами щодня доводимо патріотичну позицію.
Ми завжди готові розглянути запит в індивідуальному порядку та максимально підтримати нашого клієнта. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях дані ідентифікаційного коду, для аналізу.
Дякуємо.

ElenaKomarova 15 августа 2023, 18:46

Меня зовут Комарова Елена Сергеевна.

У меня произошла неприятная история, в которой участвует Райфайзенбанк Австрийского отделения! 28 февраля 2022 года я отправила 5000€ путем свифт перевода из банка Тиньков в испанский банк ING своему мужу испанцу. Из-за ситуации в мире банк Испании отклонил платеж и отправил деньги обратно мне на Тиньков. Далее цепочка из корреспондентов, где конечным звеном перед тем, как деньги должны были поступить мне на счет, был австрийский Райфайзенбанк. Райфайзенбанк в свою очередь отправил мне эти деньги, но допустил ошибку в реквизитах, поэтому деньги снова вернулись в Райфайзенбанк и были заблокированы.

Прошло уже 1,5 года. Огромная просьба повлиять на ваш отдел в Австрии, ибо они удерживают мои деньги незаконным путем!!!

С Уважением, Комарова Е. С.
15 августа 2023, 18:55

Нам щиро прикро, що з Вами сталась така ситуація. Але хочемо зауважити, що ми український банк, та працюємо виключно в Україні, та не можемо впливати на роботу банків в інших країнах.

Також хочемо звернути Вашу увагу на те, що усі банки мають діяти згідно санкційного законодавства.

Щодо даної ситуації рекомендуємо звернутись до представників австрійського банку, за контактними даними, вказаними на офіційному сайті австрійського банку.

Якщо б ситуація стосувалась українського Райфу, ми б з задоволенням допомогли б Вам та розглянули б ситуацію в індивідуальному порядку.

DjoseFF 15 августа 2023, 16:59
Звернувся для отримання переказу, Банк перемістив кошти в архів!!!
Написав заяву, сказали підійти через три години!!! Три години!
Прийшов, тривога (ну добре)
Відкрили після тривоги через 10 хв
Підходу до каси, ЗАЙНЯТО ОБСЛУГОВУЕМО КЛІЕНТА (Хоча я був перший і не було клієнтів за мною) Йдіть на другу касу
Прийшов зайнято зразу!!! Записаний клієнт де!!! Карл, де!!!
Зачекайте 15 хв, ну ок
(І у проміжку так футболили чоловік 5)
Пройшло 35 хвилин і
А суть у тому що касир на касі відкривала рахунок, оформлювала депозит
(це ті речі якими не касир займається!!!)
НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ, БРАКУЄ СПЕЦІАЛІСТІВ, А ПРО ПРОФЕСІОНАЛІВ ВЗАГАЛІ МОВЧУ
15 августа 2023, 17:12
Добрий день.

Нам прикро, що склалась така ситуація та це вплинуло на Вашу думку про Банк в цілому. Ми цінуємо думку кожного нашого клієнта, у тому числі й критичні зауваження та у нашому банку працюють компетентні фахівці. При виникненні будь-якої проблеми ми готові її вирішити на користь клієнта.

Дякуємо за сигнал, ми обов'язково проведемо аналіз звернення, та додатково зв'яжемось з Вами щодо результатів.

Maksone343 11 августа 2023, 10:02
09.08.2023 року на мій гривневий рахунок надійшли кошти, які мені перевели близькі родичі, використовуючи термінали типу (i-box). Через декілька годин банк заблокував мій гривневий рахунок та лишив мене можливості користування карткою. Вподольшому я зателефонував на гарячу лінію де мені відповіли, що для розблокування картки та мого рахунку мені потрібно звернутися у відділення банку. Оскільки це вже був кінець робочого дня і всі відділення банку були закриті, я вирішив прийти до відділення зранку наступного дня. Прийшовши зранку до відділення банку, працівники зазначили, що мій рахунок було заблоковано фінмоніторингом, і скоріш за все надалі банк відмовиться мене обслуговувати. Відповіді, в чому саме проблема та які питання є у фінмоніторингу до мене, мені ніхто не надав. Надалі мені запропонували закрити рахунок, на що я погодився. Але коли я закривав рахунок, мені сказали, що кошти які в мене залишились на балансі я зможу отримати лише через 60 днів! Скажіть, будь ласка, чому банк не може мені видати мої кошти одразу? Не надавши жодних обґрунтувань, банк забрав у мене можливість використовувати свої кошти на 60 днів! Єдине що мені відповіли, що це внутрішнє рішення банку. Виходячи з вищевикладеного, ми маємо ситуацію, що якщо банк вирішить, то він просто в тебе може забрати твої кошти на два місяці? Це більше схоже на грабіж! При цьому всьому, найкумедніше в цій ситуації, що сума коштів не є значною! Жахливе відношення до своїх клієнтів в такий скрутний час!
11 августа 2023, 10:51

Нам дуже прикро, що дана ситуація завдала Вам незручності, проте хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі або є звернення відповідного характеру — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно або не підтверджують джерело походження — рахунок блокується.
Ми завжди готові до вирішення питань у індивідуальному режимі та постійно працюємо над покращенням сервісу, тому вже проводимо аналіз та менеджер з обслуговування клієнтів, котрий взяв її під свій контроль – з’єднається з Вами, дякуємо.

RaiffaizenAlex 28 августа 2023, 17:41

Дякуємо Вам за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали відповідь від менеджера. За Вашим зверненням була проведена комунікація та надана вся інформація стосовно запиту. У разі виникнення питань в майбутньому — звертайтесь, із задоволенням допоможемо.

Андрій Лукаш 9 августа 2023, 10:45
На наш валютний рахунок РАЙФФАЙЗЕН БАНК наклав арешт згідно з постановою про арешт, в якій не було вказано конкретного рахунку. Ми не змогли здійснити продаж валюти для виплати заробітної плати нашим працівникам. Після звернення за роз’ясненням до відділу ДВС, який видав постанову про арешт, ми отримали відповідь, що керуючись ЗАКОНОМ УКРАЇНИ № 3048-ІХ від 11.04.2023 року Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану ми маємо право на виплату заробітної плати. Більше того виконавче впровадження було зупинене в зв’язку з апеляцією. Ми звернулися до банку відповідним листом посилаючись на відповідь ДВС. Але банк відмовив нам в виконанні наших законних вимог, посилаючись на те, що для виплати заробітної плати потрібно здійснити продаж валюти і ця операція не підпадає під дію Закону. Після цього ми повторно звернулися до ДВС за роз’ясненням, на яке знову отримали відповідь що ми маємо право виплачувати заробітну плату і що впровадження призупинене. Ми повторно звернулись до банку, але банк взагалі не відреагував на звернення, прикриваючись заявою, що продаж валюти не підпадає під дію Закону, при цьому банк сам вирішив накласти арешт саме на валютний рахунок.
Ми наголошуємо, що банк грубо порушує вимоги Закону і блокує виплату заробітної плати нашим працівникам.
9 августа 2023, 10:50

Нам дуже прикро, що Ви зіткнулись із такою неприємною ситуацією. Хочемо зауважити, що арешт накладається згідно із виконавчим провадженням, яке надійшло до Банку від виконавця чи виконавчої служби. Банк неухильно дотримується українського законодавства та діє виключно за Законами України.
Ми бажаємо розібратися в ситуації та Вам допомогти. Просимо написати нам в приватні повідомлення Ваш ідентифікаційний код або фінансовий номер телефону.

RaiffaizenAlex 6 сентября 2023, 17:17

ReshetiakLA 30 июля 2023, 23:28
Самий найгірший банк з яким мені довелося мати справу!
З кредитної картки, якою я не користувалась з дня отримання (і яку вони мені самі дали в «нагрузку до зарплатньої), а це 2,5 року тому і яка не була активована, зняли гроші. З Райфайзен банку був мені дзвінок (під час спроб цих переказів), що з вашої картки проводяться спроби переказу коштів від найбільшої суми і зменшується, чи роблю я ці переводи і чи знаю я ту людину, (ПІБ) сказали, я відповіла що я ні яких переказів коштів не робила і така людина мені не знайома. Мене запитали чи відмінити транзакції і блокувати картки, я відповіла так. А вони не тільки не скасували вони ще добавили ліміт кредиту Як що, я працівникам банку ясно сказала, що цю людину я не знаю і перекази не роблю, чому вони не скасували повністю всі транзакції, а тільки одну найменьшу? Я помітила що банк не всі транзакції відмінив, коли с зарплатньої картки зняли відсотки за кредит. Я пішла в банк, але мене «відфутболили» і нічим не допомогли. Я дзвонила на горячу лінію, мені відповіли, що гроші були зняті онлайн і більше нічим вони мені допомогти не можуть. Всі данні, хто і звідки і номер картки тієї жінки відомі. Як би не зарплата через цей банк, я б ніколи не користувалась їх послугами і ніколи б нікому не радила. Тримайтесь якомога далі від цього закладу!
31 июля 2023, 9:00
Перш за все, дякуємо за очікування на відповідь.
Безпека наших клієнтів – найважливіший пріоритет Банку. Нам щиро прикро, що у Вас склалась така ситуація та Ви зіткнулись з можливим шахрайством. Ми завжди готові розглянути запит в індивідуальному порядку та максимально підтримати нашого клієнта. Просимо, будь ласка, надати в особистих повідомленнях дані ідентифікаційного коду, для аналізу.
Дякуємо.

@RaifHelр
RaiffaizenAlex 1 августа 2023, 13:43
Добрий день! Дякуємо за можливість розібрати ситуацію, та ще раз, перепрошуємо за завдані незручні і негативні емоції. Отримали зворотній зв’язок від менеджера. Наразі, по Вашому зверненню була проведена комунікація та надана вся інформація стосовно запиту. Якщо виникатимуть додаткові питання, із задоволенням допоможемо.
Ганна Кудрявська 28 июля 2023, 16:32
Отделение по адресу: Киев, бул. Леси Украинки, 28-А
Я, голова СФГ, наше господарство знаходиться на території Броварського району, Київської області. Більше 15 років обслуговувались в одному банку, а саме АТ «Райффайзен Банк Аваль». В 15 км від мого господарства була окупація більше місяця, робота була повністю паралізована.
Після початку війні в Україні Уряд і Міністерство Аграрної політики та продовольства України почали говорити та розробляти механізми допомоги аграріям та робити усе можливе для допомоги, щоб успішно пройти весняно-польові роботи 2022.
Для того щоб забезпечити с/г товаро виробників фінансовими ресурсами, Уряд ухвалив Постанову, за якою визначена для них фінансова державна підтримка.
Я в особі голови СФГ є товаровиробником та малим фермером, для проведення весняно-польових робіт потребую термінового фінансування, так як деякі виробничі процеси не можуть чекати (підживлення озимої пшениці азотними добривами, внесення засобів захисту рослин, підготовка площ до посіву, заправка тракторів, посів соняшнику, кукурудзи, заробітна плата робітників і таке інше) все це неможливе без фінансування. Станом на 11.04.2022 я як товаровиробник мала залишки вирощеної продукції яку реалізувати у зв‘язку з склавшимися умовами не могла.
Починаючі з 14.03.2022 я майже кожного дня зверталась до начальника відділення Яготинської філії Райффайзен банку Аваль с проханням надати фінансування відповідно до Постанови Уряду.
Станом на 11.04.2022 я не отримала жодної відповіді щодо забезпечення мене фінансуванням та підтримки як агровиробника, необхідне фінансування для проходження весняно-польових робіт та проходження посівної компанії 2022 мені необхідно порядка 3 000 000 млн грн.

Просили, терміново (протягом 5 робочих днів) надати інформацію щодо можливості кредитування мене як агровиробника згідно Постанови Уряду або надати офіційну відмову у такому фінансуванні з поясненням такої відмови. І лише 04.05.2022 року я отримала відмову у кредитуванні, без пояснення будь-яких причин.
Моє підприємство більше 15 років, було добросовісним кредитором, завжди достроково закривало взяті на себе кредитні зобов’язання.
Станом на 24 лютого 2022 року, моє підприємство мало «овердрафт» у вище вказаному банку, після повномасштабного вторгнення, реалізація нашої продукції була повністю зупинена, а робота паралізована, відповідно надходження коштів було відсутнє. Як тільки була налагоджена реалізація продукції, почав працювати «зерновий коридор», ми почали продавати свою продукцію «за копійкі», на багато нижче собівартості, почали на надходити кошти на рахунок, ми відразу почали закривати свої кредітні зобов’язання перед кредіторами.
Закривши свої зобовязання перед АТ «Райффайзен Банк Аваль», та отримавши відмову в наданні фінансування на посівну компанію, яка була гарантована Урядом, мною було прийнято рішення, розірвати всі відносини з вище вказаним банком. Я відразу перевела всі рахунки до іншого банку, Державного, подала весь пакет необхідних документів, до речі такий самий, як і до АТ «Райффайзен Банк Аваль» і через два тижні отримала фінансування на посівну гарантовану Урядом.
В подальшому, починаючи з червня 2022 року ми почали тісно співпрацювати з Державним банком, всі наші заявки оперативно оброблялись і оперативно виділялось фінансування на забезпечення виробничих потреб мого підпріємства, так як ми мали добру кредиторську історію і завжди виконували вчасно свої зобов’язання.
Саме цікаве почалось далі, 24.07.2023 року, я знову звернулась до Державного банку, за фінансуванням для забезпечення необхідного фінансування для господарської діяльності, ми почали проходити необхідні процедури для отримання кредиту і 27.07.2023 року я дізнаюсь що моє підприємство є ризиковим і недобросовісним позичальником, та відомості внесені до БКІ з подачі АТ «Райффайзен Банк Аваль» як невчасно виконані мною кредиторські зобов’язання перед банком, «прострочка погашення овердрафту», в період воєнного стану і під час повномасштабної війни, відсутності реалізації моєї продукції і повної зупинки ринку зерна в України.
Питання «це така вдячність мені, як клієнту банку з більш ніж 15-ти річними відносинами, за дострокове погашення кредитів і партнерських відносин»??? Більше того, коли я почала закривати всі рахунки в банку АТ «Райффайзен Банк Аваль» мені більше двох тижнів їх не могли закрити, і довго не могли надати довідку про закриття рахунків. Наголошую, що після переходу до Державного банку, моє підпріємство неодноразово перевірялось і я отрімувала кредити, і жодної інформациї чи підстав вносити його до БКІ не було і бути не може, так як віщевказана заборгованисть виникла саме в період воєнного стану, відсутності реалізації моєї продукції і форс-мажорних обставин, які виникли в нашій країні, а саме ВІЙНА!!!
Хочу наголосити, моє підприємство є виробником агропродукції, наша галузь визнана Урядом, як стратегічна галузь, ми забезпечуємо продовольчу безпеку нашої країни і не тільки, Урядом гарантовано безпрешкодність і всіляку підтрімку аграріям, так як ця галусь хоч якось працює, платить податки, створює робочі місця і функціонує.
Виходячі з вищевказаного, в мене складається враження, що АТ «Райффайзен Банк Аваль» навмисно перешкоджає господарській діяльності моєму підпріємсту, як помста за те, що я розірвала з ними ділові відносині та прейшла до іншого, Державного, банку. Такий вчинок я розглядаю як фінансовій терор, прешкоджання господарський діяльності, а можливо взагалі і колаборацію, тому що, якщо моє підприємство зараз не отримає достатнє фінансування, ми не зможемо забезпечити проведення осінньої посівної компанії, яка має розпочатись з 15 серпня, що в подальшому призведе до продовольчої кризи. А ми хочемо працювати, вирощувати пшеницю та інші необхідні продукті харчуваня для забезпечення продовольчої безпеки України, хочемо підпримувати наших воїнів, нашу економіку та пришвидшити нашу ПЕРЕМОГУ над ворогом, тому що у нас теж свій фронт — продовольча безпека країни. А склалось ще так, що ворог ще і в середині, блокує фінансування всіми можливими способами, вносить недостовірну і не правдиву інформацію, плюючі на постанови Уряду, які гарантують відстрочки кредитних платежів, також Урядом гарантовано відсутність відповідальності за короткострокову прострочку платежів за кредитами та погашенню відсотків по таких кредитах, але при першій можливості ми погасили «овердрафт» сплатили всі штрафні санкцїї, закрили всі рахунки… і тільки через півтора року АТ «Райффайзен Банк Аваль» вніс нас як проблемних в списки БКІ…
Враховуючи викладене, прошу терміново втрутитись в ситуацію, видалити моє підприємство зі списку ризикових і недобросовісніх позичальників бази БКІ
28 июля 2023, 16:37

RaiffaizenAlex 28 августа 2023, 18:14

Дякуємо Вам за очікування та можливість розібратися в ситуації. Отримали відповідь від менеджера. З Вами було проведено комунікацію та надано відповіді в телефонному режимі. Додатково Ви отримаєте лист на електрону пошту із відповідями в письмовому вигляді.

BohdanZai 27 июля 2023, 23:51
Мій батько знаходиться на окупованих територіях. На карту райфа він отримував пенсію, яка складала його основний дохід. Термін дії карти завершився і щоб її розблокувати, батько звернувся до підтримки банку. Там вирішили провести процедуру ідентифікації, одним із питань було — чи є в нього інші доходи. Батько чесно відповів, що підробляє по можливості. Про те що це неофіційна робота, яка допомагає вижити в окупації, і вона не спрямована на підтримку країни агресора ніхто вже слухати не став. Картку з пенсією розблокувати відмовились. Батько за півтора роки не отримав ні руснявого пашпорта, ні пенсії, ні інших подачок від росії. Але Райффайзен блокує йому можливість розпоряджатись власною пенсією. Мабуть, за думкою банка, батько має жити без грошей, або ж побігти отримувати рашистські документи та ставати в чергу на рашистську пенсію. Саме так працює установа, яка сама не полишила бізнес в Росії.
28 июля 2023, 8:59
Добрий день, перш за все дякуємо за очікування.

Нам дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою та дана ситуація завдала незручності і могла суттєво вплинути на Ваші плани. Також хочемо підтримати Вас та Вашого батька, свідомо обізнані, яка ситуація відбувалась та відбувається на тимчасово окупованих територіях. Ми пишаємось незламністю українців.
Додатково хочемо зазначити, що ми є частиною великої міжнародної мережі. Наші акціонери – Райффайзен Банк Інтернаціональ та Європейський банк реконструкції та розвитку – рішуче засудили немотивовану та криваву агресію російської федерації проти України. Райффайзен Банк в Україні є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України та за українським законодавством. Ми дотримуємося всіх українських та міжнародних санкцій та надали з початку війни понад 1 млрд грн, найбільше з-поміж банків, на підтримку українців, гуманітарні та соціальні проєкти.
Ми хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані.

FominaNastya 27 июля 2023, 18:14
У мене була кредитна карта, на якій більше року був повністю заблокований кредитний ліміт. Картка була не в моєму користуванні і туди скидала гроші моя сестра. Банк вирішив повернути кредитний ліміт і ніяк не повідомити мене про це. Кредитний ліміт було витрачено та звісно нараховано відсотки.
На запитання «Чому мене ніяк не повідомили про поновлення кредитного ліміту?» мені просто відповіли, що, напевно, не дійшло повідомлення.
Абсолютна байдужість до своїх клієнтів як в обслуговуванні, так і при спілкуванні на гарячій лінії, з 10 хвилин розмови, хвилин 7 висіла просто на очікуванні, бо яке питання не задай необхідно чекати, а відповідь ніби видають заготовлену, а в більшості питань «не можу нічим допомогти, не знаю і так далі». По факту ніякої допомоги на гарячій лінії не отримала, навіть якихось банальних вибачень за те, що не була повідомлена про повернення кредитного ліміту.
Дуже дякую, чекаю з нетерпінням перестати бути клієнтом цього банку вже.
27 июля 2023, 18:19
Добрий день.

Ми на щоденній основі переглядаємо величезну кількість лімітів по картам, як у меншій, так і в більшій бік, аналізуючи фінансові зміни на рахунках наших клієнтів, таще дуже багато факторів. Про відновлення кредитного ліміту з боку банку ми обов'язково надсилаємо смс-повідомлення на номер телефону, до якого прив'язано рахунок кредитної картки. Якщо смс Ви не отримали, рекомендуємо для перевірки звернутись до представників Вашого мобільного оператора.

Маємо велике бажання розібратись у даній ситуації, тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону).

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝