Підвищили ліміт і рівно на цю суму зросла заборгованість

AliablievA 23 июля 2024, 9:48
Отделение по адресу: Житомир, ул. Киевская, 25
30 червня підвищили кредитний ліміт (я не просила, але ок, най буде) і на ту ж суму зростає заборгованість. Зверталася на лінію, там натякнули, що вони умні, а я дура. Потім у відділення зверталася, поробили скріни в моєму додатку і знов все тихо. А я от сиджу і думаю. Кредитний ліміт 35к, на рахунку 10+К, заборгованість 24К зранку. Ввечері приходить повідомлення, ура, ми вам ліміт підвищили на п’ять тисяч! Серйозно? Шопоголіку з заборгованістю ще підвищено ліміт?! Я в додаток, а там ліміт вже 40К і заборгованість 29К! Карочє, що робити не знаю.але нехай хоч ріжуть- ті 5К і пені на них я не перерахую їм. Розумію, що в Україні я суд програю, то піду в Европейський, а там вже програють вони
P. S. Там нижче просять вибрати з переліку три позитивні і три негативні оцінки.КОЛИ БАНК ТАК НАХАБНО І ВІДВЕРТО КРАДЕ ГРОШІ, ПРО ЯКИЙ ПОЗИТИВ МОЖЕ ЙТИ МОВА???
абанк
Підтримка àбанку 23 июля 2024, 15:02

Ми проаналізували Ваше питання детально. У разі зміни кредитного ліміту за карткою його збільшення або зменшення дійсно може бути проведене за рішенням банку, але ніяк не впливає на зміну заборгованості. Для вірної перевірки суми боргу Ви можете або натиснути на заборгованість на картці, або перейти в меню Інше — Довідки та виписки — Довідка про наявність заборгованості. Він відображає інформацію на момент формування

При натисканні на транзакцію і перевірці залишку після її проведення дана цифра залежить від ліміту, який встановлено наразі. Тобто, якщо ліміт зміниться, дана сума зміниться також навіть, якщо операцію було проведено до моменту зміни ліміту за карткою

Будемо раді, якщо Ви й надалі користуватиметесь послугами нашого банку!

Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 июля 2024, 14:25
Ничего вы не проиграете:) если по договору вы не нарушили ничо то и проиграть суд невозможно) банк даже по кредитам не всегда умудряется выиграть суд, а тут ещё по внутренним махинациям они расчитывают на лоха клиента что он не подаст в суд)
Три літри
Три літри
23 июля 2024, 16:47
Ви кажете що разом зі зміною кредитного ліміту змінилась і сума заборгованості.
Банк каже що заборгованість не залежить від кредитного ліміту.
Власний досвід також каже що кредитний ліміт та заборгованість ніяк друг з другом не повʼязані.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
25 июля 2024, 8:52
Это опять косяк с отображением скорее всего. Входит в норму уже

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанке

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Главная / Банки Украины 🏦 / абанк 💰 / Отзывы о абанке 📝 / Підвищили ліміт і рівно на цю суму зросла заборгованість