nagar 26 апреля 2024, 12:30
25 квітня 2024 року надійшло повідомлення про досягнення ліміту поповнень та прохання відправити документи. Документи були відправлені швидко з моєї сторони. Далі стандартна відповідь очікуйте. Кошти на рахунку заблоковані. Вказаний регламент 1 день.
На сьогодні мені досі кажуть очікуйте, роблять все можливе, багато людей з подібними запитами все затримується.
Читаючи тут коментарі розумію, що реально багато і з вини самого банку.
Я не проти перевірки, будь ласка. Та нащо блокувати кошти на які я розраховую?
Компенсацій немає, вирішення немає, терміни не виконують. В жодному банку України не зутрічала такого бажання позбутись клієнтів та нажитись на їх грошах.
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 14:06
Добрий день! Банк вимушений запитувати дану інформацію, згідно з постановою НБУ №110 від 05.09.2023 року, щоб мати актуальні дані щодо планованих сум надходжень на рахунки. Звертаємо увагу, що обмеження наразі встановлено тільки на р2р перекази, інші операції з карткою є доступними. Наразі Банк отримав від Вас документи та уточнення щодо них. Наразі проводиться перевірка, ми взяли Ваше питання на контроль, за результатом вирішення Вам надійде повідомлення від Банку.
Я зробив замовлення з-за кордону, через деякий час я не отримав свої замовлення від продавця, а він відмовився мені повертати кошти. Я звернувся в абанк за допомогою щоб допомогли повернути кошти створивши оскарження, спочатку все було добре, вони надіслали форму для виставлення яку я заповнив та відправив їм. Проте ніякої відповіді щодо отримання документів не було довгий час, я звернувся до чату служби підтримки і там мені сказали що оскарження в роботі, але минуло декілька днів і мені прийшов лист на пошту з відмовою в оскарження згідно правил 4.22. Я знову написав в чат та перепитав в роботі оскарження чи ні. Мені відповіли що так, але пізніше я дізнався що мене ввели в оману, тому що коли я вже 3-й раз звернувся до чату підтримки мені повідомили що дійсно повідомлення яке я отримав на пошту є актуальним. Через деякий час я більш детально розібрався в цьому питанні і дізнався що тільки у абанка є такі правила 4.22 на які вони посилаються, таке враження що вони просто не хочуть працювати і виносять рішення на власний розсуд посилаючись на правила які власноруч вигадали. Тому можна зробити висновок що вони не поважають свого клієнта та вирішують за вас подавати оскарження в роботу чи ні, для мене це найгірший український банк з усіх стосовно захисту прав клієнта. Вважаю їх рішення несправедливим, але і вдіяти з цим нічого не можна. Тому будьте обережні якщо ви хочете замовляти товари через цей банк, бо якщо ви не отримаєте своє замовлення або з ним щось станеться, ви нічого не зможете зробити! Тому що абанк на власний розсуд вирішує допомагати вам чи ні. Вони будуть посилатися на правила 4.22 та радити звернутися у поліцію, але як може допомогти поліція якщо замовлення було у іноземного продавця? Ніяк! Тим хто робить замовлення як я, дуже не раджу звʼязуватися з цим банком, бо є ризик безповоротно втратити гроші якщо продавець вас обманув. Можливо мій негативний досвід комусь допоможе.
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 11:36
Добрий день! Перевірили детально інформацію.
Рішення про відмову було прийнято в індивідуальному порядку на основі проведеного розслідування.

Відповідно до пункту 4.22. Умов та правил надання банківських послуг:
4.22. Банк має право відмовити в оскарженні платіжної операції, якщо, за результатом проведення розслідування по запиту Держателя картки на оскарження транзакції, була виявлена одна з наступних ознак:
— транзакція визначена як ризикова;
— вимога споживача неправомірна або встановлена непричетність мерчанта (еквайра) до виникнення спірної ситуації;
— підозріла транзакційна активність по рахунку Держателя картки;
— зловживання можливістю оскарження операцій.

Рекомендуємо Вам звернутися до місцевих правоохоронних органів та до кур’єрської служби за місцем отримання товару для проведення подальшого розслідування.
Наш Банк буде радий сприяти у розслідуванні та надасть усі необхідні дані на офіційні запити поліції.
Руслан Жариков 25 апреля 2024, 23:43
Жаріков Руслан Олегович

Рахунок: 4323347381337549

Будь ласка, закрийте питання з переказом коштів на рахунок іншого банку через розірвання договору. Заява надана, 3 дня вже вийшло. Дуже сподіваюсь на швидке вирішення мого питання, дякую. Після вирішення, залишу коментар.

25.04.2024
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 9:10
Добрий день! Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
BedBoy 25 апреля 2024, 22:28
Работал в абанке не долго, по началу было все ок, удобное приложение, премиум карта давала возможность 500 тыс в мес без комиссии можно отправлять. Пару недель назад ограничили карту и пришел запрос документов. Я даже не успел их собрать в кучу, как на следующий день уже не мог зайти в приложение, хотя бы остатки проверить. Менеджер сказал что банк расторгает отношения. Причину мне не озвучили. Официальной бумаги о расторжении не дали. Окей, думаю просто выведу остатки, и ладно, но не тут то было, деньги не переводят уже вторую неделю, хотя поначалу заверили, что на перевод потребуется не более трех дней. Когда пишу в поддержу по поводу этого, мне отвечают что надо переделать заявления на вывод, дать еще одну, дописать какую то строчку, у каждого нового менеджера новые правила, хотя предыдущий менеджер принял заявление, то есть или менеджера не компетентны в данных вопросах, или банк просто тянет время.
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 10:41
Добрий день! Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки після виконання кредитних зобов'язань перед Банком, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Взяли Ваше питання на контроль. Банк вчора надіслав Вам відповідне уточнення та рекомендації щодо документів через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, чекаємо на відповідь від Вас.
gooooooooool 25 апреля 2024, 22:28
Вітаю. Є питання по виведенню коштів з рахунку в абанку. Нещодавно без причини заблокували рахунок. Запит на документи був, але приймати їх відмовились. Подав заяву на закриття, надав реквізити для перерахунку коштів, і мене тупо ігнорять. Термінів мені озвучити не можуть, кажуть що я в черзі і все. Я прошу вибачення, чи в мене просто морозять гроші вже більше тижня. Сподіваюсь можливо пришвидшити даний процес.
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 10:55
Взяли Ваше питання на контроль. Банк сьогодні надіслав Вам відповідне уточнення та рекомендації щодо документів через месенджер, який Ви обирали в АБанк24, чекаємо на відповідь від Вас.
Михаил Хиро 25 апреля 2024, 20:02
Хочу выразить благодарность сотрудникам А-Банка за оперативное решение вопроса о мошенничистве. Меньше чем за сутки сотрудники помогли вернуть часть средств с карты мошенников. Огромное Вам спасибо!!!
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 20:07
Дякуємо за відгук! Будьте обережні та звертайтеся до нас у разі потреби🍏
tmivanova 25 апреля 2024, 18:15
Служба підтримки банку відреагувала миттєво на моє звернення. Питання було розглянуто та вирішено у найкоротші терміни. Вдячна оператору Матвію за допомогу та уважність.
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 18:44
Дякуємо за відгук! Завжди готові допомогти💚
NazarZB 25 апреля 2024, 16:33
добрый день. отправили запрос в приложение, на следующий день, еще не получив моего ответа заблокировали все счета. подал заявление на закрытие и перевод средств на прошлой неделе. сроков не говорят, деньги до сих пор не перевели. впервые встречаю такое отношение в сторону клиента. не могу порекомендовать.
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 17:09
Добрий день! Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.
7724241A 25 апреля 2024, 15:07
Пару тижнів тому мені обмежили картку з проханням надати документи, що підтверджують джерело доходу. Я працював як ФОП в абанку, тому кошти що заходять мені за ведення діяльності, перераховую на фіз рахунок та користуюся. При наданні документів мені заявили, що вже не потрібні ніякі документи, і банк розірвав договір в односторонньому порядку. Я подав заяву на виведення залишків. Мені повідомили що регламент 3 робочі дні, вже йде другий тиждень, і мені не вертають кошти. Причину розірвання договору, доречі, теж не назвали.
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:53
CrazyFox 25 апреля 2024, 14:04
11 апреля получил денежный перевод через маниграм и перевел для личного удобства 13000 грн на карту а-банка, чтоб не проверять балансы в разных банках. Заблокировали счет, написав, что я достиг лимит переводов. Потребовали документы. Предоставил доказательства, что гривневый перевод 13000 грн был с моей карты на мою карту. Предоставил квитанцию маниграма. Перевод делал родственник (бумагами не подтвердить родство), гражданин США. От меня затребовали его справку о доходах (он не является резидентом Украины и никогда им не был, единственное, что связывает его с Украиной — связь со мной). После его отказа предоставлять справку о доходах стране, к которой он не имеет отношения банк решил разорвать со мной отношения. Не вопрос, я и сам не против, раз именно для этого банка я рисковый клиент. Написал заявление на закрытие договора, указал данные для зачисления средств. Обещали в течении трех рабочих дней решить этот вопрос. Это было 13 апреля. На момент написания отзыва до сих пор заявление не рассмотрено. С банком общаюсь в телеграмме на ежедневной основе. Сперва шаблонные ответы, потом все же идет попытка построить конструктивный диалог. Сколько еще буду ждать закрытие средств — неизвестно. Не рекомендую данный банк, хотя я в нем несколько лет. И до 11 апреля он меня более чем устраивал, как и я устраивал их, предлагали вип карту открыть, увеличивали кредитные лимиты.
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:16
Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого розв'язання Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
DayanaIvanenko 24 апреля 2024, 20:16
Два тижні тому прийшов запит про походження джерела коштів, термін подачі був вказаний — 3 дні. На другий день надіслала документи на пошту, що була вказана у запиті. Зворотнього звʼязку не було, я звернулась до менеджера, і сказали, що мені вже відмовили в обслуговуванні і документи переглядать не будуть. Довгий час працюю в цьому банку, сплачувала щомісяця за обслуговування, як преміум клієнт, питань у банку до цього не було, це був перший запит і відразу відмова (причину не назвали), навіть на документи не глянули, я вражена. Подала заяву на закриття та переказ коштів через менеджера минулого вівторка, наразі ніякої інформації не дають, кошти досі не перевели, пройшло 7 робочих днів, обіцяли перевести впродовж 3.
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:11
Ivan Platonov 24 апреля 2024, 19:57
7 квітня отримав лист про «ліміт поповнень», звернувся до служби підтримки, та попросили надати будь-які документи які пояснують надходження коштів. Я надав документи, в яких було зазначено, що я займався продажем криптовалюти, що не є забороненим. 16 квітня, А-Банк написав у повідомленні в телеграм, про те, що він намірений розірвати договір, та попросив надати «документи для переведення залишку коштів», реквізити картки в іншому банку та документ, що «данний рахунок належіть саме мені». Після чого в той-самий день, я написав спіробітнику банку та надав всі необхдні документи в «чаті». Я запитав орієнтований термін очікування коштів. Оператор в свою чергу заявив, що — цитата: «Орієнтований термін 72 години». Після чого, я подякував та побажав «Гарного дня!» Став очікувати на свої кошти, але так нічого і не отримав, 19 виришив звернутися в чат. Мені відповіли заготовленим текстом, «Наразіваше питання у роботі, приносимо вибачення, але наразі є черга на данні звернення, не хвилюйтесь, наші співробітники роблять все можливе для скорішого вирішення Вашого питання.». Мав надію, що кошти надійдуть в найближчі часи але знов розчарувався. Після чого вирішив знов і знов звертатися до спеціалістів протягом: 20, 21, 22, 23, 24 квытня, але крім зашотовлених відповідей, які я вказував вище, нічого більше не отримую. Ніхто не знає, скільки мені ще чекати в тій черзі, а про «72 ГОДИНИ» і взагалі забаули. Прошу розглянгути мою справу, допомогти та нарешті повернути мої кошти.
Підтримка Абанку 24 апреля 2024, 20:56
За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.
Lobas1 24 апреля 2024, 18:27
працював по фоп рахунку в цьому банку 4 місяці, був ВІП клієнтом з преміальною карткою. Преміальна картка дає змогу надсилати 500 тисяч в місяць без комісії, але з прочитаних відгуків — банк блокує на сумах до 100 іноді і 50-ти тисячах, і мене ця хвиля блокувань не пройшла осторонь. Мені прийшов перший запит, в якому було написано що документи надати на пошту. Надіслав на наступний день всю інформацію по зарахуванням, договори та акти з рахунками. Зворотнього звʼязку не було, я звернувся до відділення — сказали відмовили в обслуговуванні, причини не назвали та головне, що не бачать ні моїх документів, ні заяв. То навіщо давати пошту, яку навіть не переглядають. Я подав заяву ще раз, через менеджера 19-го квітня. Сказали на обробку запиту та перерахування коштів 3 робочі дні, сьогодні четвертий день, зворотнього звʼязку немає. Банк не рекомендую, підійде тільки для оплати проїзду в громадському транспорті, за більший оборот — вже блокують!
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:10
NicKagan 24 апреля 2024, 17:38
Доброго дня! Був запит по Абанку 09.04, надіслав документи 11.04 на пошту. Відповіді там не було, я звʼязався з менеджером і мені повідомили, що банк вже розірвав ділові відносини зі мною. Питання навіщо запитували документи, якщо не збиралися їх навіть дивитися. Надіслав реквізити та листи на закриття та перерахунок коштів 16.04, відправляв на пошту. У пʼятницю 19.04 спливає 3 дні, тож написав менеджеру з питанням чому не надійшли кошти ще. Менеджер сказав що не бачить моєї заяви. Питання навіщо вказувати пошту, на якій не читають повідомлення. Окей, подав знову заяву через менеджера. Сьогодні знову спливає 3 дні, кошти не надійшли. Питання, коли мені перерахують кошти, банк просто користується залишком…
Підтримка Абанку 25 апреля 2024, 15:10
SPRINT1967 24 апреля 2024, 17:03
Обратился в А-банк, была проблема с приложением.Очень благодарен операторам, потратили на меня уйму времени и проблему решили!!!
Підтримка Абанку 24 апреля 2024, 17:39
Добрий день! Ми вдячні Вам за високу оцінку і теплі слова в адрес наших Співробітників. Вони справжні чарівники, які завжди допоможуть, навіть в найскладнішій ситуації. Будемо очікувати на нові звернення 🍏💚
06086938 24 апреля 2024, 16:00
Аккуратнее с новой акцией от банка в Эпицентре. 100% кешбека на 5ю покупку. Как выяснилось это не полное название акции. Верное это 100% блокировка карты:)
Пришлось вернуть часть товара купленного в Эпицентре. (Кешбек был выведен)
И какое было удивление, когда после возврата средств от Эпицентра сразу же получил блок всех карт в банке.
(Обычно при возврате товара и кешбек отнимается ранее выплаченный, но как оказалось по этой акции это не настроено и кешбек не отменили)
Они даже сами не сразу поняли причину.
Отправили счёт на рассмотрение. Мол вашей картой кто-то несанкционированно воспользовался.
Идёт проверка операций.
Через день нашли операцию из-за которой система в блок кинула и на удивление самого же банка это операция пополнения карты за возврат средств.
Уже идёт третий день. Но банк не может разблокировать карты.
И самое главное не может дать причину почему блок сработал.

В общем аккуратно, кто в акции пока не возвращайте товар.
PS ответ от банка просто пробил дно, «зачем вы вернули товар!»
В этом ответе все прекрасно!!😂
Підтримка Абанку 24 апреля 2024, 19:13
Добрий день! Банк детально перевіряє всі операції по картках, в тому числі на виконання умов програми лояльності. Стосовно блокування, хочемо зазначити, що безпідставне блокування неможливе. Наші Спеціалісти детально інформують стосовно яких зарахувань виникають питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації. Ми вдячні Вам за прийнятий дзвінок, який дозволить пришвидшити розв'язання питання. Ми взяли Ваше питання на контроль, по його вирішенню ми Вас проінформуємо. Ми завжди раді допомогти.
Дмитро Моргунов 24 апреля 2024, 3:06
Дуже Гарне спілкування, я отримав неймовірний сервіс, спілкування, з дуже гарною людиною, професіоналом у цій справі.
Дякую за чудову можливість спілкування,і розуміння справи якою займається Дар’я 😘 Я в захваті ♥️
Рекомендую А-Банк,і її кваліфікованих співробітників, які з неймовірною професійністю,і чутливістю відносяться до своїх клієнтів.
А саме Дар’я, з міста Дніпро Ваша Компанія має пишатися Вами.
Ви підкорили цей кар'єрний Еверест.
Звісно 5 із 5!
А-Банк пишаюся Вами,і Вашими співробітниками!
За Вами майбутнє.
Підтримка Абанку 24 апреля 2024, 9:41
Добрий день! Ми вдячні Вам за високу оцінку і теплі слова в адрес наших Співробітників. Вони справжні супергерої, які завжди раді допомогти Клієнту. Будемо очікувати на нові звернення 🍏💚
Михаил Хиро 23 апреля 2024, 17:53
ОСТОРОЖНО МОШЕННИКИ взламали телеграм жены, и просили перевести деньги на эту катрту 4323 3473 6549 0553 БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ
Підтримка Абанку 23 апреля 2024, 20:25
Добрий день! По одержувачу вжито заходів відповідно до внутрішніх інструкцій Банку. Окремо радимо Вам звернутися до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий у сприянні розслідуванню та надасть усі необхідні дані за офіційним запитом поліції.
Mariia2009 23 апреля 2024, 15:54
Бажаю усім здоров’я і перемоги. Хочу написати про те що А-банк найкращий банк у всьому світі по всіх показниках.
Всім раджу
Дякую, А банку що завжди зі мною'
Підтримка Абанку 23 апреля 2024, 16:30
Нам дуже приємно, що Ви так високо оцінили нашу роботу 🍏💚
Микола Бабенюк 23 апреля 2024, 11:37
Працівник, А банку, в команді заслуговує великої поваги табельний номер 87982 п.Ольга допомогла повернути помилково сплачені не малі суми коли у відділеннях працівники вже не давали мені шансів. Велике їй спасибі
Підтримка Абанку 23 апреля 2024, 12:07
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝

На странице вы можете ознакомится с отзывами о Абанке, а также оставить комментарий о своем опыте сотрудничества с банком. Отзывы клиентов, помогут вам решить, в каком банке лучше разместить депозит, взять кредит наличными, открыть счет или просто обменять валюту. Если банки не дают вам кредит, возьмите займ онлайн в микрофинансовых организациях Украины.