не виконання зобовʼязань та відсутність чіткої відповіді

nagar 26 апреля 2024, 12:30
25 квітня 2024 року надійшло повідомлення про досягнення ліміту поповнень та прохання відправити документи. Документи були відправлені швидко з моєї сторони. Далі стандартна відповідь очікуйте. Кошти на рахунку заблоковані. Вказаний регламент 1 день.
На сьогодні мені досі кажуть очікуйте, роблять все можливе, багато людей з подібними запитами все затримується.
Читаючи тут коментарі розумію, що реально багато і з вини самого банку.
Я не проти перевірки, будь ласка. Та нащо блокувати кошти на які я розраховую?
Компенсацій немає, вирішення немає, терміни не виконують. В жодному банку України не зутрічала такого бажання позбутись клієнтів та нажитись на їх грошах.
Абанк
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 14:06
Добрий день! Банк вимушений запитувати дану інформацію, згідно з постановою НБУ №110 від 05.09.2023 року, щоб мати актуальні дані щодо планованих сум надходжень на рахунки. Звертаємо увагу, що обмеження наразі встановлено тільки на р2р перекази, інші операції з карткою є доступними. Наразі Банк отримав від Вас документи та уточнення щодо них. Наразі проводиться перевірка, ми взяли Ваше питання на контроль, за результатом вирішення Вам надійде повідомлення від Банку.

nagar
nagar
26 апреля 2024, 17:42
Після написання відгуку тут про банк, через пару годин вони змогли відповідати по заявці і будь яке пояснення повторювалось знову запитами і закінчилось тим, що вони в односторонньому порядку розірвали зі мною співпрацю та заблокувати мене картку та рахунок, направивши шаблон на заяву про закриття рахунку
от тільки дивно — чого я вже повинна писати заяву, якщо Ви все заблокували і розірвали зі мною договір?
судячи з масовості одних і тих самих дій по відношенню до клієнтів та масовому блокуванню рахунків спадає на думку, що в банка проблеми
natashaGra
natashaGra
26 апреля 2024, 17:50
Не тільки вам приходять такі думки. Здається в банку зовсім не гарні діла

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / не виконання зобовʼязань та відсутність чіткої відповіді