Послуга оскарження, про яку можна забути з цим банком

Я зробив замовлення з-за кордону, через деякий час я не отримав свої замовлення від продавця, а він відмовився мені повертати кошти. Я звернувся в абанк за допомогою щоб допомогли повернути кошти створивши оскарження, спочатку все було добре, вони надіслали форму для виставлення яку я заповнив та відправив їм. Проте ніякої відповіді щодо отримання документів не було довгий час, я звернувся до чату служби підтримки і там мені сказали що оскарження в роботі, але минуло декілька днів і мені прийшов лист на пошту з відмовою в оскарження згідно правил 4.22. Я знову написав в чат та перепитав в роботі оскарження чи ні. Мені відповіли що так, але пізніше я дізнався що мене ввели в оману, тому що коли я вже 3-й раз звернувся до чату підтримки мені повідомили що дійсно повідомлення яке я отримав на пошту є актуальним. Через деякий час я більш детально розібрався в цьому питанні і дізнався що тільки у абанка є такі правила 4.22 на які вони посилаються, таке враження що вони просто не хочуть працювати і виносять рішення на власний розсуд посилаючись на правила які власноруч вигадали. Тому можна зробити висновок що вони не поважають свого клієнта та вирішують за вас подавати оскарження в роботу чи ні, для мене це найгірший український банк з усіх стосовно захисту прав клієнта. Вважаю їх рішення несправедливим, але і вдіяти з цим нічого не можна. Тому будьте обережні якщо ви хочете замовляти товари через цей банк, бо якщо ви не отримаєте своє замовлення або з ним щось станеться, ви нічого не зможете зробити! Тому що абанк на власний розсуд вирішує допомагати вам чи ні. Вони будуть посилатися на правила 4.22 та радити звернутися у поліцію, але як може допомогти поліція якщо замовлення було у іноземного продавця? Ніяк! Тим хто робить замовлення як я, дуже не раджу звʼязуватися з цим банком, бо є ризик безповоротно втратити гроші якщо продавець вас обманув. Можливо мій негативний досвід комусь допоможе.
Абанк
Підтримка Абанку 26 апреля 2024, 11:36
Добрий день! Перевірили детально інформацію.
Рішення про відмову було прийнято в індивідуальному порядку на основі проведеного розслідування.

Відповідно до пункту 4.22. Умов та правил надання банківських послуг:
4.22. Банк має право відмовити в оскарженні платіжної операції, якщо, за результатом проведення розслідування по запиту Держателя картки на оскарження транзакції, була виявлена одна з наступних ознак:
— транзакція визначена як ризикова;
— вимога споживача неправомірна або встановлена непричетність мерчанта (еквайра) до виникнення спірної ситуації;
— підозріла транзакційна активність по рахунку Держателя картки;
— зловживання можливістю оскарження операцій.

Рекомендуємо Вам звернутися до місцевих правоохоронних органів та до кур’єрської служби за місцем отримання товару для проведення подальшого розслідування.
Наш Банк буде радий сприяти у розслідуванні та надасть усі необхідні дані на офіційні запити поліції.

natashaGra
natashaGra
26 апреля 2024, 11:33
Увы, вы абсолютно правы, в этом банке клиент не нужен. Он лишний, операторы будут отвечать , что угодно. Но только не то, что должно быть по закону и правилам НБУ. Отзывы с 5ю звёздами о банке будут писать скорее всего операторы. О компенсации в каком- либо виде неудобств клиенту можно вообще забыть. Ну и в этот банк без юридической помощи лучше не обращатся
ccc2013
ccc2013
26 апреля 2024, 12:40
Иностранная полиция не будет даже реагировать на ваши заявления ((((

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8

Курс валют в Абанке

EUR 42 42.8
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Послуга оскарження, про яку можна забути з цим банком