НБУ знову зберіг облікову ставку на рівні 15,5%
У листопаді інфляція в Україні сповільнилася до 9,3%
Темпи зростання споживчих цін в Україні продемонстрували позитивну динаміку, повернувшись до однознакового показника. У листопаді 2025 року річна інфляція сповільнилася до 9,3% (у жовтні було 10,9%), тоді як у місячному вимірі ціни зросли на помірні 0,4% (0,9% у жовтні).
У третьому кварталі ВВП України прискорив зростання до 2,1%
Українська економіка демонструє ознаки пожвавлення, суттєво покращивши динаміку у другій половині року. Після стриманого росту на початку 2025-го, у третьому кварталі реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) збільшився на 2,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
НБУ підвищив курс євро до нового історичного максимуму
Національний банк України встановив на 12 грудня 2025 року офіційний курс гривні на рівні 42,2721 грн/$. Таким чином, порівняно з попереднім банківським днем НБУ знизив курс долара на 1 копійку.
ФРС знизила ставку втретє поспіль