Минфин - Курсы валют Украины

Установить

Отзывы о компании — 293

1/5
Yuriy822024-04-20 00:08:01
Компанія шахраїв, яка кидає людей на гроші, виплачує мізерні суми після ДТП, ремонт фактично приходиться робити за власні кошти, розрахунок роблять 70% зносу при тому що авто 2012р, заяву на перерахунок відхилили, щоб відремонтувати авто потрібно вкласти своїх 30 тис грн, власний досвід.
1/5
NatalieKons132024-04-17 18:20:22
Не гарантують, все, хоча, по пунктам договору чітко прописано, що повинні, прогарантувати, обстеження, при гострих станах, дитина з високою температурою! Не пояснюючи причину! ,, Беспредел".
1/5
Maximus20242024-04-05 11:36:47
Сталося ДТП. Винуватець, клієнт PZU.

Авто нове, на гарантії, обслуговується на фірмовому СТО.

Згідно рахунку з фірмового СТО вартість ремонту складає 11750рн, компанія PZU рахує 5000 грн.

Таких цін немає. Не фірмове СТО виставило рахунок на суму 8200 грн.

Далі будемо розбиратися зі страховою Компанією, але факт значного заниження вартості ремонту на такій незначній сумі дуже обурює. На дай Боже значне ДТП.

Закликаю всіх обходити Компанію PZU та не страхуватися в них.
1/5
Ole02072024-03-23 08:54:50
Страховий поліс купили онлайн. Це було зроблено швидко. Прилетів у Дубаї. Через кілька днів почала боліти щелепа. Було тяжко їсти. Потім боліти стало сильно, почав погано спати. В медичній допомозі було відмовлено. У мене не страховий випадок, пояснили в переписці. Рекомендую звернутись до іншої страхової компанії.
1/5
Дійова2024-03-07 16:55:13
Шановні.

З глибоким розчаруванням повідомляю, що моє спілкування із цією страховою компанією залишило мене надто невдоволеним. Після того, як моє авто зазнало ушкоджень унаслідок удару в бампер спереду, я надісла аварійну заяву, але отримана компенсація в розмірі 6500 гривень суттєво відрізняється від вартості ремонту.

Мені здається, що оцінка пошкоджень відображається на дуже низькому рівні і не враховує реальний зміст заявленої шкоди. Заміна бампера і відновлення авто обходиться набагато дорожче, і таке обмежене відшкодування свідчить про неадекватність страхової компанії.

На власний ризик та відповідальність рекомендую утриматися від взаємодії із PZU і замість цього звертатися до іншої страхової. Інші люди скажуть вам «дякую»!
1/5
NatalieKons132024-02-15 09:45:23
Агресивне, хамське спілкування, менеджера з Клієнтами та лікарем. Відмова в дообстеженні при гострому стані, в договорі прописано, що страхова покриває, менеджер, без пояснення, на основі якого пункту договору відмова. Відмовляє, спираючись, на те що так сказало керівництво. Спочатку страхова компанія гарантує дообстеження та препарати потім через 3 години «Відмова», без пояснення. З препаратами так само, спочатку, відмовляють, хоча по договору, повинні надати, потім через 2 години, гарантують. При зверненні до страхової, я керувалася, договором. Чим керуються, представники цієї компанії, я не знаю.
1/5
msq2024-01-11 20:08:48
Долго был клиентом этой страховой пока не случилось первое ДТП, страховая насчитала в два раза больше ущерб еще чучуть и тотал (видимо потерпевший договорился с «експертом» Агенція Експертиза та оцінка Єлісеєв как пишут в коментариях ниже), страховая выплатила половину учитывая коефициент износа а на остальную половину потерпевший подал на меня в суд. Нанял адвоката, нашел екперта который сделал ревизию експертизы: ущерб почти в два раза ниже.
В общем мошенники…
5/5
BasakinRodion2023-12-12 18:03:05
Хочу выразить благодарность страховой компании ПЗУ за оперативное и профессиональное решение моего страхового случая. Недавно мне пришлось обратиться по страховому случаю в Польши, и я был приятно удивлен скоростью и эффективностью работы компании.
С первого момента обращения сотрудники ПЗУ проявили высокий уровень профессионализма и внимательности. Весь процесс был четко структурирован, и мне были предоставлены подробные инструкции относительно подачи необходимых документов и последующих шагов.
Общее впечатление от работы с ПЗУ осталось положительным. Рекомендую эту страховую компанию тем, кто ценит качественный сервис, профессионализм и оперативность в решении страховых вопросов. Спасибо специалистам за заботу и ответственный подход к клиентам!
1/5
elenaholodnyak2023-11-28 16:10:37
Шахраї!
1.Винаймають не кваліфікованих экспертів!
2.Відшкодовують ту суму яку вважають за потрібне!(значно нижче)
3.Не відповідають на листи, які до них надходять!
4.Відділ врегулювання займається порушенням прав людей, а не вирішенням по відшкодуванню!
1/5
Alexnik12023-10-09 13:34:37
На жаль, довелось комунікувати з цією страховою «компанією» в якості потерпілої сторони, оскільки винуватець ДТП мав від неї автоцивілку. прислали «незалежного експерта» для оцінки збитку мого авто, який у звіті виявився вдвічі заниженим від реальних цін на ремонт даних пошкоджень. При цьому телефонував мені барига з цієї компанії, мовляв, оцінили пошкодження у таку то суму, пропонуємо Вам виплатити її у мирову, якщо погоджуєтесь — виплата протягом двох днів, якщо ні — чекаємо «офіційного рішення», після якого сума може бути нижча (і типу каже часто так і буває) тощо. Звичайний розводняк на лоха, який погодиться на термінову виплату, хоч вона і вдвічі менша за реальну. На що я відповів категоричне НІ, але мені все одно через 2 дні зарахували озвучену ними суму.

Звертався до 10 незалежних ремонтних компаній та СТО з різних регіонів України, надав страховій компанії комерційні пропозиції щодо РЕАЛЬНОЇ оцінки вартості пошкоджень, найдешевша пропозиція — вдвічі дорожча за оцінку експерта. Офіційне листування, звернення до їх менеджерів, колцентру, юр відділу щодо перегляду оціночного звіту та рішення щодо суми. БЕЗРЕЗУЛЬТАТНО. 

Якщо Вам цінні ваші нерви, НІКОЛИ, ще раз повторюю, НІКОЛИ не звʼязуйтесь з цією страховою компанією.