Для того чтобы оставить отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
vcdft
7 декабря 2018, 19:56
Хотела поговорить с вами насчет автогражданки, но у вас сайт какйо-то полурабочий!!! кнопка «Консультация специалиста» не работает! Т.е. я хочу на нее нажать, но она неактивна! http://prntscr.com/leyq0o Сначала сайт до ума доведите, а уже потом страхованием занимайтесь!
Юля Зотов
2 ноября 2018, 13:14
Гражданин Украины сделал страховку в брокбизнес на в Израиль заплатил за страховку не маленькую сумму
Когда клиенту гражданину Украины срочно понадобилась экстренная помочь страховая компания отказалась помочь хитрили вертели в Израиле удалось израильским врачам спасти жизнь гражданину Украины но теперь страховая компания говорит оплатите сами а мы потом рассмотрим дела у пенсионера нет денег оплатить он сделал страховку и всегда спокойно летал к родственникам в Израиль
Весь пакет документов был предоставлен
Но решения компании было не оплачивать
Люди не страхуйтесь это аферисты
Мой личный номер +972504338842
Есть все разговоры и переписка те кто страхуются и летят заграницу знайте что вы в опасности
Теперь гражданина Украины не выпускают с Израиля покамесь не будет произведена оплата
werpoi
23 октября 2018, 19:56
Являюсь клиентом Брокбизнеса уже больше года. Все устраивает — договор оформляли быстро, менеджеры доступно объясняют. Один раз было мелкое ДТП по моей вине (на Парковке Сильпо задел авто) — оформили на месте, потом перезванивал потерпевшему — сказал через 2 месяцца после ДТП выплатили. Правлда сумма там совсем небольшая была (замена фары одной). Вроде и ничего особо хорошего сказать не могу, но и плохого ттоже =)
5 (не засчитана)
Roman88mega
9 сентября 2018, 17:48
Сервіс завжди на вищому рівні! Страхуюся у цій фірмі, а минулої зими в співробітника машину заїхав теж клієнт від Брокбізнес, все на ремонт виплатили швидко. Дуже добра страхова. Особливо сподобався новий офіс зеленого кольору у Львові біля готелю Львів — на Балабана, де переїхав працювати мій страховий агент. Зелений колір мій улюблений — означає життя, розвиток і колір грошей. Дуже бажаю, щоб ця фірма процвітала і далі добре виплачувала.
boemdi
18 июля 2018, 15:04
Потрапив на службовому авто у дтп з клієнтом Брокбізнесу. Все на місці оформили, наступного дня завіз їм все що прохали.Від них ні слуху ні духу, через місяць телефоную щоб дізнатися на якому етапі моя справа, а мені повідомляють що виплати може бути лише через 90 днів після того як я надам повний пакет документів, а в мене не всі доки так як в мене слуюбове авто. По-перше я це відразу декіль5ка разів казав, але ніхто не сказав що треба додаткові папери. По-друге чого ж ви мовчити як вам щось не вистачає??? чому не зателефонувати та не повідомити, що треба щось там довезти??? Відвіз їм недостаючі документи, ще через місяці пітори звоню та цікавлюсь чи всього їм вистачає. Дівчина запевнила, що рішення буде вже на цій неделі. Звоню наступного тижня — а виявляється людина що займалася моєю справою у відпустці, тому рішення буде після її повернення… В мене шок, невже не можна передати справу іншому агенту???? А якщо не приведи Боже, мій агент захворіє тяжко? То що, все??? чекати на одуження?? А якщо звільниться????? На мою думку, затягують виплату як тільки можуть!!!
rfbmpc
18 февраля 2018, 11:09
Оформил медстраховку в Брокбизнесе. Вечером очень заболели почки, я сразу звоню в страховую, они мне вызвали скорую от Медикома. Те приехали, вкололи обезболивающее. Насчет лечения — завтра в больницу, они ничего сделать не могут. Утром Брокбизнес говорит мне ехать в обычную больницу в другой конец города (на Шулявку), там ставят диагноз песок и камни в почках. Нужны дорогие препараты и походить на капельницы, но тут обнаруживается, что это уже не входит в страховку! По факту от страховой я получил только выезд Медикома и то, что меня послали на другой конец города сделать то, что мог возле дома. А дальше они уже ни при делах… Вобщем смысла такой страховки 0%!
sewaq
12 января 2018, 11:44
Не удивительно, что такие плохие отзывы. Мне тоже отказали в выплате, сославшись на некие внутренние правила. Пытался по хорошему с ними, но они хамы еще те… Буду судиться с ними!!!
nogmr
27 декабря 2017, 11:48
Відмовили у виплаті страхового відшкодування по каско. Причину не назвали. Керівництво некомпетентне, не може вирішити елементарні суперечки з клієнтами! Не раджу нікому оформляти тут каско!!!
tigora2010
28 ноября 2017, 15:19
Отделение по адресу: Киев, ул.Белорусская, б.3
Протягом більш ніж двох місяців намагаюся з'ясувати долю мого «страхового випадку». Ніякої реакції ні від так званих «експертів», ні від керівництва на численні звернення і скарги не настає. Реакція нульова. Все зводиться або до «телефонуйте суржикову», «ми залишимо повідомлення експерту, він передзвонить», або «ми зафіксуємо ваше звернення як скаргу », і — все. Далі — тиша, панове, так звані «страхувальники „з почуттям виконаного обов'язку відпочивають до наступного телефонування.
dimasokyrenko
20 ноября 2017, 20:26
Отделение по адресу: Киев, ул.Белорусская, б.3
Доброго дня! Недавно зі мною стався страховий випадок, мене не пропустили я їхав по головній і внаслідок я отримав царапини і в'мятину на крилі! Ну зайшов я на сайт брокбізнеса начитався негативних відгуків і думав що все так погано. Але поїхав подав всі документи, дочекався рішення суду і через 4дні я отримав компенсацію! Сума збитків була не великою, 100$ якраз того що виплатили з натягом хватило зробити машину, більше мені і не треба було! Після цього я трохи почав вірити в страхування, дякую!
mipag
17 ноября 2017, 14:50
Жодного разу не було проблем в Брокбізнес. Оформлюють дуже швидко та якісно. Страхуюся у них вже 5 років. Виплачують не більше ніж 2 тиждня. Моя автівка була в дтп вже 2 раза, але виплати завжди проходили, хоч і з невеликою затримокою.
ewehmx
27 октября 2017, 16:52
Найгірша компанія, яку я тількі бачив. Виплати здійснюють не в повному обсязі. І в загалі спілкуються грубо и високомірно! Ніколи не страхуйтесь в цій компанії!!!
Oleg Ruzenshpilc
16 октября 2017, 19:30
УВАГА!!! Категорично не РАДЖУ БРОКБИЗНЕС. З 2015 року ніяк не може виплатити страховку по ДТП. Мав справи з багатьма страховими і про кожну памятаю. Найяскравіші це: «Перша украінська» виплачувати кошти по страховому випадку не дуже спішить, але виплачує в терміни. «Уніка» виплатила мені швидко — десь до трьох тижнів. Найшвидше мені виплатила страхова компанія «ТАС». З моменту ДТП до виплати було 12 днів- це супер! Страхова «ТАС» мене дуже здивовала! А от в страхову «БРОКБІЗНЕС» скільки не дзвони: то там пан Андрій кудись вийшов, то у відпуску, то десь на огляді, то на обіді, то знов ше десь. Залишіть номер і він Вам зателефонує. Ага, вже. Скільки не лишав — ніхто нікуди не телефонує. Запитують, а потім один на другого переключають, 1000 маніпуляцій, ТОЛКУ НОЛЬ. Кароче, нікому Ви там не потрібні. Тільки один вигляд суперроботи. БРОКБІЗНЕС — ЦЕ ЄДИНИЙ ГЕМОРОЙ ЗА 15 РОКІВ. Чекаю виплати по сьогоднішній день.
НЕ СТРАХУЙТЕСЬ ТАМ, БУДЬ-ЛАСКА!!! У випадку ДТП буде мінінгіт з виплатами для постраждалої сторони.
nnejk
11 октября 2017, 10:10
Не обращайтесь в эту контору!!! Не знала что прийдется так долго выбивать с этой которы компенсацию за разбитое стекло и фары. Дело в том, что в конце августая попала в ДТП. Не по моей вине. Обратилась в страховую компанию виновника Брокбизнес. После того, как я все документы подала сотрудникам этой компании мне не перезванивали неделю, пока я сама не дозвонилась до них с 5 попытки!!! Только через 5 дней после долгих разберательств меня направили на СТО. И тольок через месяц мне отремонтировали атвомобиль. Короче набегалась я за эти 2 месяца.
cotrem
25 сентября 2017, 16:46
В кінці січня оформила поліс каско на автомобіль мазда 6 в компанії Брокбізнес. У березні на світлофорі мене наздогнав Hyundai. В результаті був пошкоджений бампер. Подзвонила в страхову, все владнали. Через 7 днів перевели гроші на рахунок. Забирала машину свою щаслива. Жодної подряпини не було. Як нова виглядала. Задоволена обслуговуванням і якістю роботи. Дякую!
borabora22
11 сентября 2017, 16:17
После передачи всех документов в вашу компанию мне так и не перезвонили. Прошло уже 5 дней. Дозвонится сам не смог. Что за компания такая мутная??? офис находится *** знает где. Трудно добираться, а еще трубку не берут!!! Отношение скотское!!!
odare
22 августа 2017, 15:24
Хочу пожаловаться на персонал страховой компании Брокбизнес. Не воспитанные и грубые. На вопросы толком ответить не могут, а только навязвают вои *** страховки!!! Я, человек со стажем 7 лет и мне отказали в страховке ОСАГО. Зачем такая страховая вообще существует если страхуют по своему усмотрению???
unbrek
10 августа 2017, 15:28
22.04.17 р. пошкодив бампер. Довідку про ДТП передав в страхову в «Брокбізнес». Машина на гарантії, тому попросив направити на ремонт до офіційного дилера. Через 2 тижні бампер замінили на новий. Страхова спрацювала швидко. Величезне спасибі за чудову роботу!!!
ymnot
26 июля 2017, 15:23
Компанией Брокбизнес очень доволен. Рассказываю мой случай. Попал в ДТП, меня поцарапал какой-то тип на Вазе. Подсчитали ущерб, вышло 3600 грн. Оформили течении часа. Через неделю перезвонили и сказали что деньги поступят в конце месяца. Меня все устроило. Молодцы. Машина отремонтирована. деньги поступили с срок!
anhow
14 июля 2017, 10:59
2 июня 2017 года попал в ДТП. Так как не удалось до них дозвониться, поехал к ним в офис. Около часу там прождал, но все же оформили Прошло 2 недели, а машину так и не отправили на ремонт!!! звонил им наверное раза 5, уже ругался с ними. недавно забрал с ремонта авто, но деньги так еще и не получил!!! ужасная компания
Страницы: 12345