Отзывы о Bybit — 23

Чтобы написать отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
4/5
AlexSport

9 июня 2024, 3:20

Свій досвід співпраці з Bybit скорішу можу описати як позитивний, але комісії не найменші, тому тільки 4 зірки від мене.

5/5
DalniyBereg

28 ноября 2023, 11:48

Хороші тарифи, функціонал супер. Я вже давно торгую і поки байбіт подобається найбільше.

olegkir

23 ноября 2023, 1:20

Ніяких нормальних гайдів по біржі не знайшов, нічого не зрозуміло. Коротше, на BYBIT взагалі довго не затримався, пішов одразу шукати більш просту та сучасну біржу.

Hrisha

27 октября 2023, 7:43

Працювати з цією біржою, знаходячись в Україні, просто нестерпно!

3/5
XenonXY

25 октября 2023, 11:15

Ця біржа точно не для початківців. Функціонал доволі складний. Я не можу рекомендувати Bybit з власного досвіду. Працював з 5 різними біржами і ця найгірша.

3/5
OmegA20

28 сентября 2023, 3:15

Непогана платформа і тарифи непогані, але як на мене, то новачку досить важко розібратись з усім. Деякі моменти взагалі не зрозумілі, скільки не розбирайся.

5/5
karimgus

21 сентября 2023, 10:57

привіт, не скажу що я дуже досвічена у криптовалютах, але стало цікаво зайнятись цим питанням, вибрала біржу Bybit, хоча обирати було досить складно, читала різні відгуки, дехто писав що це скам і жах, інші писали що краще ніж ця біржа вони нічого не бачили, але на свій страх і ризик, все ж таки, вирішила зареєструватись, бо це дійсно одна з найвідоміших бірж і з того що читала, було написано, що є великий вибір монет і не важка реєстрація, і це все є правдою, за місяць користування, скажу що дійсно все ок, проблем немає.

1/5
Hrisha

12 сентября 2023, 10:46

Моя взаємодія з Bybit залишила мені відчуття незадоволення. Однією з основних проблем було обмеження на виведення грошей. Велика комісія за зняття коштів та обмеження обсягів виведення дуже ускладнили процес отримання моїх коштів. Крім того, я стикнувся з технічними проблемами, зв\'язаними зі стабільністю платформи. Це призвело до перебоїв у моїх торгівельних діях та небезпеки для моїх коштів. Загалом, ці проблеми знизили мою довіру до цієї криптобіржі і не можу її радити

corridaboy

28 августа 2023, 5:10

3й день висит прилржение на телефоне, андроид 13, флагманский самсунг, а толку 0. Не купить, не продать… Писал отзыв в плей маркете, тишина, может хоть тут что то увидят и как то поправят? Мне конечно важно и удобнее на телефоне все делать, всегда под рукой.

1/5
yodos7

18 августа 2023, 7:54

Прийшов лист з пошти notification@bybit.com що мій акаунт заблоковано. Хоча я нічого не порушувала. Це офіційний єлектрона адреса? Що я порушила?