Отзывы о Bitget — 10

Чтобы написать отзыв, нужно войти или зарегистрироваться
roc4e

27 ноября 2023, 5:38

Я вже не перший рік заробляю як трейдер, звертався до різних бірж, бачив різне. Тут все було окей до моменту, поки я не звернувся до служби підтримки. Це жесть. Нуль відповідей на питання, незрозумілі речення. Після цього довіра до платформи дуже сильно знизилась.

5/5
bawov2

22 ноября 2023, 3:23

Дуже рекомендую цю біржу, гарні тарифи, інтерфейс супер. Уже більше 3 місяців торгую і заробляю через пасивні методи.

gonv3

24 октября 2023, 4:23

Не хотів залишати негативний відгук, але чекати стільки не можу!!! Хотів зробити переказ. Але ось вже більше місяця не можу це зробити. Пройшов верифікацію для підтвердження адреси. Робив різні документи, навіть виписку з ДІЯ. Але виявляється що це не документ. Це просто затягування часу і можливо спроба не віддати мої кошти!!!

5/5
joredds

12 октября 2023, 6:04

В Bitget багато варіантів для пасивного заробітку. Для трейдера, на мій погляд, це один з найбільш якісних майданчиків. Вже місяць працюю на біржі, і поки що все чудово. Я ще не стикався з проблемами. Біржі довіряю, і не турбуюся за збереження своїх криптовалют. Всім рекомендую!!!

3/5
nastina

25 сентября 2023, 6:22

Bitget є гідною платформою для криптовалютного обміну, але вона не позбавлена недоліків. Якщо ви досвідчений трейдер, який цінує широкий вибір варіантів криптовалюти, варто розглянути Bitget. Однак, якщо ви новачок і вам потрібна оперативна підтримка клієнтів, краще піти на якусь іншу біржу. З підтримкою тут біда

3/5
vobcar

20 сентября 2023, 6:27

Bitget надає доступ до широкого вибору криптовалют і торгових пар, що чудово підходить для диверсифікації та вивчення різних ринкових можливостей. Але служба підтримки… це щось. У мене було кілька випадків, коли мені потрібна була допомога але відповідь так і не надійшла. Взагалі біржа в основному зосереджується на торгівлі криптовалютами та не пропонує можливості вносити чи знімати фіатні валюти безпосередньо. Тому в середньому оцінка — 3 з 5.

2/5
lamak

30 августа 2023, 9:54

Підтримка клієнтів залишає бажати кращого. Декілька разів спробував звернутися з питаннями, але отримав відповіді з великим запізненням, причому доволі очевидно роботизовані і шаблонні. Це не рівень роботи з клієнтом, які довіряють тобі свої гроші.

D1avel

4 августа 2023, 12:44

Біт гет — Біржа шахрай заманює у акції для участі, у партнерстві с порталом https://ctleague.io, за тим коли ти перемагаєш і претендуєш на винагороду, вони протягують зі термінами виплат нагороди начеб то перевіряють 3 місяці, а потім взагалі в останній час пере виплатою дискваліфікують з невідомих причин, я втратив 28000 грн із-за цих двох партнерів шахраїв. Заяву до поліції написав.

4/5
lukas92

24 июля 2023, 10:11

Біржа Bitget звичайна біржа. Є різні варіанти роботи з криптовалютою. Це токен екосистеми самої біржі Bitget. Купівля токена і потім подальше розміщення в стейкінгу може принести непоганий дохід. Я тут другий рік, серйозних проблем з брокером не відчував.

vimetiy

11 июля 2023, 7:19

Розчарувався в компанії Bitget.Зараз намагаюся вивести залишки, і закриваю рахунок. Час від часу в компанії були збої. Мій рахунок заблокували. У блоці він пробув майже тиждень. Техпідтримка біржі Bitget не працює, до них достукатися неможливо!!! А ще викладають недостовірні дані для переказу на криптовалютний рахунок трейдера.Будьте обережні!