Минфин - Курсы валют Украины

Установить
Status Finance

Оформление на странице недоступно

Отзывы о Status Finance

Показать другие кредиты

Отзывы о компании — 6

5/5
nikitaartemov2023-10-30 17:00:06
Співпраця із Status finance допомогла мені закрити два прострочені кредити, які я раніше брав в різних МФО але не зважив відсотки, які вони накручують вже з другого дня. Тому буквально з місяць мій борг в циих компаніях став величезним. І довелось щось швидко вирішувати. Тому знайшов компанію Status, яка за один день видала мені потрібну суму під заставу квартири та запропонувала зручний графік виплат.
5/5
kate20232023-09-10 15:56:52
Ніколи не думала, що доведеться брати серйозний великий кредит. Користувалася кредиткою, могла витратити 10-20 тисяч гривень, але то дрібниці, які досить легко було закривати. Але вийшло так, що терміново треба було знайти декілька мільйонів. Я звернулась до банку, мені відмовили. При чому я чекала відповіді більше 2-х тижнів. Колега по роботі порадила розглянути варіант із заставним кредитування та дала контакти «Статус Фінанс». Якщо чесно, я не очікувала, що вдастся отримати необхідну суму та ще й усього за пару днів. Ба більше, в компанії виявилися досить пристойні умови кредитування. Тому можу впевнено радити «Статус Фінанс».
5/5
kseniapopova2023-08-30 14:29:07
Завжди «обходила стороною» подібні організації, бо боялась натрапити на шахраїв. Та коли терміно знадобилася велика сума коштів, довелось розглядати усі варіанти. Вивчивши детально ринок, прийняли рішення про співпрацю саме з Статус Фінанс. Їх менеджера детально розповіла нам про всі нюанси співпраці, залучила професійного оцінювача, і вже через деякий час ми підписали договори. Наразі кредит вже виплатила. Тому можу рекомендувати компанію.
5/5
alinaromanova2023-07-31 14:56:26
Треба було терміново купити машину, а грошей не було. Тому шукали, же взяти кредит. Банк дуже довго перевіряв усю купу документів, та все одно відмовив. А друзі порекомендували фінансову компанію «Status Finance». У них ми швидко отримали потрібну суму під заставу квартири та під дуже невеликий відсоток. Ще великим плюсом стало те, що на дострокове погашення боргу не накладається штрафів чи пені.
5/5
lizavertilova2023-06-26 21:17:53
Никогда не думала, что придется брать кредиты. Но все таки потребность возникла, необходимо было быстро собрать деньги на реабилитацию. Мы обратились в компанию Status Finance и выбрали для себя кредит под залог автомобиля. Сумма получилась не слишком большой, но нам ее вполне хватило. Да еще и автомобилем мы продолжили пользоваться абсолютно спокойно.